Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: רנו קליאו החדשה הגיעה לישראל. מחיר החל מ-75 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקליאו 4 כריות אוויר וגם זו שנבחנה ב-NCAP בעלת 4 כריות אוויר. פשוט כרית הצד בנויה בצורה כזו שהיא משמשת גם כרית ראש ולאורך הגוף של הנהג. מה שאין זו כרית ראש ליושבים מאחור. בקיצור, תכנון רכב למבחנים ולא למציאות.

ובלי מילים:

+1 עוד טעות בכתבה: הרכב מיוצר אך ורק במרכב 5 דלתות, האצ'בק או סטיישן. אין סדאן 4 דלתות או 3 דלתות האצ' לא היה ולא יהיה.

מישהו גם אמר פה אבזור דל מדי.. אתה פאקינג רציני?? זה האבזור העשיר ביותר שקיים בכל כלי הרכב הקיימים בישראל, אפילו בגרסה הכי בסיסית. (הלכתי לעשות נסיעת מבחן על סיוויק חדשה 2012 בזמנו, 130 אלף ש"ח אפילו בקרת שיוט אין, והכניסו מערכת מולטימדיה לא קשורה להונדה NY800 עם תושבות לא מקוריות - משהו זוועתי). שום טויוטה קורולה לא מציעה את מה שהקליאו מציעה בגרסתה הבסיסית. תתעוררו בחייאת.

בכל מקרה, הזמנתי נסיעת מבחן ביום חמישי הקרוב כבר, אני הולך לרכוש את ה-0.9 טורבו הידנית וכנראה גם ברמת האבזור הגבוהה יותר שעולה באיזור ה-89 אלף ש"ח. מנצחת את כל המתחרות.

Renault Clio IV 0.9 TCe - Collection 2013 :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גל טעמי מאחורה מזכירה את סיאט. אבל לםי דעתי המחיר הוגן וגם הרכב מאוד יפה ואני שמח שגם פנים הרכב נראה מודרני ולא יבש ואפרורי שהיה עד כה. אם לא היה ברשותי רכב חדש הייתי הולך לנסיעת מבחן. ורק לידיעה שסיאט עם מנוע tsi נמכרת במבצע 95 וגם למרות שהייתה לי סיאט חדשה ומאוד אהבתי אותה, פנים הרכב לא היה לטעמי ועד רגע זה הוא לא. רנו באמת עולים על הגל ושימשיכו כל. רואים שהמנהלים יודעים להמשיך עם המומנטום ודוחפים בכל הכוח בלהיכנס לשוק בכבוד.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של רנו אי אפשר להזמין על החדשה,התקשרתם אליהם?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של רנו אי אפשר להזמין על החדשה,התקשרתם אליהם?

לא באתר ולא בפייסבוק שלהם יש מידע על הרכב, עדיין.

אירוע ההשקה המדובר בכלל קבוע בעוד כ-10 ימים ב-27 לחודש..

דיברתי עם הסוכנות גם בת"א וגם בחיפה, לת"א הרכב מגיע כבר ביום רביעי הקרוב ובחיפה בחמישי.

נראה לי רצוי להתקשר מחר בבוקר, כי בטוח שיהיה לחץ בזמן הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ה-4 כריות אויר שיש פה זה נסיגה בהשוואה לרכבים עם 6 כריות אויר כי אין שום הגנה ליושבים מאחור? רק ליושבים מקדימה זה אותה רמת הגנה? הם לא מתביישים? בפיאסטה עוד לפני מתיחת הפנים היו 7 כ"א, חשבתי שברנו יהיו באותה רמה בערך, חבל. דווקא מצא חן בעיניי הרכב (בגרסת סטיישן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימי שישי נהוג לעשות נסיעות דרך?

כול הגירסאות זמינות לנסיעה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת מצדיע לקרסו על המחירים והאופציות.

אתייחס לדגם 900 סמ"ק טורבו ידני (שלדעתי חייב יהיה בפרסום אגרסיבי), שמוצע במחיר של 84 אלף ש"ח נתונים טכניים:

מנוע שלושה צילינדרים בנפח 0.9 ליטר בהספק של 90 כ"ס ב-5,250 סל"ד ומומנט מרבי של 13.76 קג"מ ב-2,500 סל"ד. מנוע זה משודך לתיבה ידנית בלבד ומציע ביצועים של 12.2 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 182 קמ"ש. צריכת דלק: 22.2 ק"מ לליטר.

אבזור, נוחות ובטיחות:

5 כוכבי בטיחות, ABS,EBD,ESC,TCS - ארבע כריות אויר (כרית הצד גדולה ומגינה על ראש הנהג/נוסע)

מע' סיוע בזינוק בעליה, פנסי ערפל, תאורת LED ליום, הנעה ללא מפתח (כרטיס חכם), מערכת מולטימדיה 7" בעברית הכוללת מערכת ניווט, דיבורית בלוטות' A2DP, USB+AUX, חלונות חשמל קדמיים, ארבע רמקולים BASS REFLEX, מערכת STOP&START (דימום מנוע בעמידה) לחסכון בדלק ועוד'.

בתוספת של כ-5 אלף ש"ח ובמחיר של כ-89 אלף ש"ח מקבלים בנוסף:

בקרת אקלים דיגיטלית, כניסה ללא מפתח, חיישני אורות וגשם, 4 חלונות חשמל, הגה מצופה עור, משענת יד מרכזית, מראות מתקפלות חשמלית, חיישני רוורס, עיצוב אישי ובחירת ג'אנטים, צבעי קונסולה וכו'.

עכשיו ברצינות, איזה רכב בטווח המחירים של 80 ועד 100 אלף נותן את התמורה הזאת?

סליחה אבל צריך להיות טיפש בשביל להשוואת את הקליאו לפיקנטו, יונדאי או אפילו קיה למינהם.

הרשימה לפניכם, שום רכב לא נותן מנוע/ביצועים:אבזור ביחס כמו הקליאו.

לכל מי שמתלבט לקנות רכב חדש, לכו תעשו נסיעת מבחן ותתרשמו לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-0.9 טורבו יהיו ביצועים שיקבילו לאיביזה/פאביה 1.4 במקרה הטוב. לא יותר מזה.

במבחני דרכים שנערכו בחו"ל, המכוניות לא הגיעה לנתונים הרשמיים של היצרן.

האטרקציה האמיתית כרגע תהיה כנראה ה-1.2TCE עם תיבת EDC. תאוצה של 9.4 ש' למאה ומהירות מירבית של 199 קמ"ש הם נתונים נאים ביותר.

אישית, אני מחכה לנסות את ה-RS, לכשתגיע בעוד מספר חודשים - ובשאיפה שתתומחר הפעם באופן שפוי. היא נראית לי כמו מחליפה ראויה ביותר לאיביזה של רעייתי.

בר ידידי, עוד אין מחיר לספורט, אבל בהתחשב בתמחור היריבות ועל בסיס המחירים בחו"ל, תמחור בגזרת ה-150 עד 160 אש"ח ייחשב הוגן.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם התמחור של הקליאו, האוטומטית עולה "רק" 4K מתחת למגאן 1.2 ידנית, אני לא מדבר על כך שיש פה בעיה שהיא עולה יותר מספורט מ2011

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד מעניין עם חבילת אבזור שלא נראתה כמוה בטווח המחירים הזה. שאפו קרסו!

(אם כי מאוד מסקרן אותי הניווט המקורי, לא זכור לי שום יצרן שמציע ניווט מקורי בארץ, למעט פתרונות עקומים של פריצת מכשירים והלבשה של iGO עליהם)

יש צפי להגעתה של ה"RS לעניים" ?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...