Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: רנו קליאו החדשה הגיעה לישראל. מחיר החל מ-75 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכב ההדגמה הצהוב (עם המדבקות שחור / כסף המחרידות) נמצא בנס ציונה, ממש ליד ביתו של חבר. איך נאמר זאת - כעורה להחריד!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבזור בהחלט נאה מאד, לכל אורך קשת המחירים. גרסאת ה-75 כ"ס הייתה צריכה להיות זולה יותר - אמנם מאובזרת למדי ביחס למתחרות, אבל המנוע... :| אם קרסו היו מתמחרים ב-75 אלף ש"ח את ה-0.9 טורבו, הייתי עושה טרייד-אין על הפנדה. :wink:

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ההדגמה הצהוב (עם המדבקות שחור / כסף המחרידות) נמצא בנס ציונה, ממש ליד ביתו של חבר. איך נאמר זאת - כעורה להחריד!

מכוער כי זה מכוער? או בגלל שזה לא פורד או רחמנא ליצלן שקודה?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חה חה חה, קמת על הצד המבדר שלך הבוקר?

הקליאו מכוערת. גם הסטיישן. מגושמת, חסרת פרופורציות, העיצוב חזית הנוראי. לא עונה לתואר הנאה בקבוצה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהרים טובים לכל החברים,גם למפרגנים,וגם לאלה שלא

כפי שנכתב כאן,הקליאו החדשה אכן מושקת בימים הקרובים.

ההשקה הרשמית נקבעה ל 27/06 אך נסיעות מבחן על דגם ה 1.2 ו 0.9 הידניים ניתן יהיה לבצע כבר מחמישי הקרוב.

דגם ה 1.2 TCE יגיע לארץ רק במהלך החודש הבא (יולי) ואז גם יהיה זמין לנסיעת מבחן.

הקליאו אכן מגיעה לארץ עם 4 כריות אוויר בלבד,אך חשוב להדגיש כמו שכתבו כאן לפניי שכריות הווילון בעצם "מחליפות" את כריות הצד.בנוסף הקליאו קיבלה 5 כוכבים עם אבזור הבטיחות הזה בדיוק.

אלו מכם שמכירים אותי גם בחיים האמיתיים יודעים שאינני "אביר המותג" ולא מעריץ הערצה עיוורת (להבדיל מחובב המאזדות מעליי) אף מותג כזה או אחר.

אבל,הפעם אנחנו בהחלט עומדים בחזית הקטגוריה,גם מבחינת אבזור ואיכות חומרים,גם מבחינת היצע המנועים,וגם מבחינת הרכב עצמו.

להבדיל מהקליאו 3 האחרונה שהיתה אנמית ומבוגרת משהו,החדשה צעירה וסקסית ויעיד על כך גם הבאזז באירופה סביבה.

בנוסף,בד"כ באף סגמנט (מלבד אולי פאר על) אין מכונית מושלמת,וכל רכב מביא איתו תמהיל אחר שקולע לטעם אחר.

הפעם,אני גאה למכור את הקליאו הזו,ומאמין שהיא צעד ענק שלנו חזרה לצמרת טבלת המכירות.

אני מזמין את כל חבריי הקפטים כאן לנסיעת מבחן ולהתרשמות מהרכב,אני בטוח שתצאו "מאמינים" מהאולם.

לשאלות נוספות,אני זמין כאן כמובן.בהצלחה לכולנו בכל בחירה שנעשה בחיים :-)

נ.ב הקליאו אסטייט והספורט יגיעו לקראת אוקטובר נובמבר לארץ.לגבי ה GT החמימה,כרגע אין צפי להגעה.

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, חבל שאנשים פה מתנפלים על הקטע של הכריות לפני שטורחים לקרוא שורה-וחצי על הרכב עצמו.

(כמו שנאמר, עם ה"כאילו 6" כריות היא קיבלה 88% הגנה על מבוגרים בeuroncap. תקראו את תוצאות המבחן)

בכללי, ה1.2TCE יהיה זמין בידני או רק רובוטי כפול?

נ.ב.

אם אתה כבר משתף אותנו בזמני הגעה צפויים.. מה יהיה עם הדאסטר?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר משתף אותנו בזמני הגעה צפויים.. מה יהיה עם הדאסטר?

אם כבר אז כבר.. הסאנדרו (כן, זו מ"טופ גיר") עברה מבחני ריסוק לאחרונה וקיבלה ציון טוב למדי. דצ'יה עושה חיל באירופה. אם יביאו את הסאנדרו במחיר שובר שוק (נגיד, 55 אלף ש"ח), זה יכול להיות דיל מתוק ביותר. אבל למען האמת, עם הסטיגמות של ישראל ישראלי יהיה קשה מאד להתמודד. מאד. מי אם לא אנשי רנו בארץ, יודעים זאת על בשרם..

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מכם שמכירים אותי גם בחיים האמיתיים יודעים שאינני "אביר המותג" ולא מעריץ הערצה עיוורת (להבדיל מחובב המאזדות מעליי) אף מותג כזה או אחר.

אבל,הפעם אנחנו בהחלט עומדים בחזית הקטגוריה,גם מבחינת אבזור ואיכות חומרים,גם מבחינת היצע המנועים,וגם מבחינת הרכב עצמו.

איפה שמעת כאן מאזדה? במה הקליאו עדיפה על המתחרות? הימים של ''רנו אלופים בבטיחות ונוחות'' נגמרו ממזמן וכיום אין להם שום יתרון, להפך. ביצועים עלובים, איכות חומרים רחוקה ממושלמת, נוחות ממוצעת, ומוניטין אמינות + ירידת ערך + סחירות בקרשים.

תרצה או לא, יצאת אחלה אביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהרים טובים לכל החברים,גם למפרגנים,וגם לאלה שלא

כפי שנכתב כאן,הקליאו החדשה אכן מושקת בימים הקרובים.

ההשקה הרשמית נקבעה ל 27/06 אך נסיעות מבחן על דגם ה 1.2 ו 0.9 הידניים ניתן יהיה לבצע כבר מחמישי הקרוב.

דגם ה 1.2 TCE יגיע לארץ רק במהלך החודש הבא (יולי) ואז גם יהיה זמין לנסיעת מבחן.

הקליאו אכן מגיעה לארץ עם 4 כריות אוויר בלבד,אך חשוב להדגיש כמו שכתבו כאן לפניי שכריות הווילון בעצם "מחליפות" את כריות הצד.בנוסף הקליאו קיבלה 5 כוכבים עם אבזור הבטיחות הזה בדיוק.

להבדיל מהקליאו 3 האחרונה שהיתה אנמית ומבוגרת משהו,החדשה צעירה וסקסית ויעיד על כך גם הבאזז באירופה סביבה.

בנוסף,בד"כ באף סגמנט (מלבד אולי פאר על) אין מכונית מושלמת,וכל רכב מביא איתו תמהיל אחר שקולע לטעם אחר.

הפעם,אני גאה למכור את הקליאו הזו,ומאמין שהיא צעד ענק שלנו חזרה לצמרת טבלת המכירות.

אני מזמין את כל חבריי הקפטים כאן לנסיעת מבחן ולהתרשמות מהרכב,אני בטוח שתצאו "מאמינים" מהאולם.

לשאלות נוספות,אני זמין כאן כמובן.בהצלחה לכולנו בכל בחירה שנעשה בחיים :-)

נ.ב הקליאו אסטייט והספורט יגיעו לקראת אוקטובר נובמבר לארץ.לגבי ה GT החמימה,כרגע אין צפי להגעה.

תודה על המידע, רק שתי שאלות ברשותך:

1. האם בקליאו 0.9 ברמת האבזור הגבוהה ביותר יש חיישני רוורס?

2. כמה שנות אחריות מציעה קרסו על הדגם?

תודה

Renault Clio IV 0.9 TCe - Collection 2013 :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום זכי !

באנגליה הקליאו החדשה זוכה לארבע שנות אחריות , ומה כאן ?

בכל אופן, נראה כי ה-1.2 tce תהיה המצטרפת הבאה לחיק המשפחה (בכפוף לנסיעת מבחן כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהדגמים לא מגיע עם חיישני רוורס מקוריים מהיצרן.

האחריות היא למשך 3 שנים/100,000 ק"מ המוקדם מבינהם.שנתיים ראשונות ללא הגבלת ק"מ.

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...