Jump to content

19shay67

 • פרסום הודעות

  45
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות 19shay67

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תודה, והתחדשות שמחה גם לך. אכן, צבעים כהים בעיתיים משהו, לכן כבר החלטתי לבצע ציפוי לרכב וכנראה גם ppf לפגושים. לכשאקבל אשמח להעלות תמונות.
 2. כן, גם אני התלבטתי קשות בבחירת הצבע ועוד חשבתי שאני המשוגע היחידי בסביבה. גם לטעמי, היא הכי יפה בכחול מירוצים ,אבל אפקט הוואו פחות מתאים לי, לכן הוזמנה st line מגנטי, שהוחלפה בכחול כרום שכמעט והוחלפה בלבן קפוא (תהליך של כמעט שבועיים של שיגוע עצמי ואיש המכירות) . אז כפי שכבר הבנתם ,השבוע אקבל את הפוקוס בכחול כרום. לגבי הג'נטים בגודל 18 של ה-st line x, הם אינם זמינים בארץ ואין לי מושג מהיכן בועז קורפל שאב את המידע הזה .
 3. 19shay67

  קיה סיד החדשה בישראל

  ע"פ המחיר וקוד רמת גימור (lx), עושה רושם שמתוכננת להגיע סיד מאובזרת יותר.
 4. לקיה ריו 1.4סדאן ידנית חדשה, ב-82,000 שקלים. האמת שמאד מאד רציתי את הקליאו 1.2 טורבו ,אלא שהיא צפופה מאחור עם תא מטען די קטן. פזלתי גם לכיוון הראפיד 1.2 ידנית ,רק שהשירשורים כאן די הוציאו לי את החשק להתעסקות עם היבואן וכבונוס רק שנתיים אחריות.כמובן שאם כבר ,זו תהיה אחותה מבית, הטולדו. שלושת האחרונות עם אותו התג מחיר (פחות או יותר) של 105k +- ,כלומר תוספת של כ-20k שקלים, סכום לא מבוטל שימצא את יעודו במקום אחר. אז על מה ההתלבטות לכל הרוחות ?
 5. כמו zal ,נשמע שהקליאו 4 "תפורה למידותיך".
 6. יופי של שרשור, יופי של תמונות, יותר מקמצוץ של קנאה והרבה פרגון לאלה ההולכים בעקבות חלומם.
 7. שאלה נוספת ברשותך-מאחור בלמי תוף או דיסק ? באתר אוטו מצויין ל-1.2 טורבו,בלמי תוף, בעוד שבאתר רנו אנגליה מצויין ל-0.9 בלמי דיסק. הייתכן שבלבנט שוב חסכו עלינו ? (לא שזהו אסון גדול ,אבל עדיין...)
 8. שלום זכי ! באנגליה הקליאו החדשה זוכה לארבע שנות אחריות , ומה כאן ? בכל אופן, נראה כי ה-1.2 tce תהיה המצטרפת הבאה לחיק המשפחה (בכפוף לנסיעת מבחן כמובן).
 9. 19shay67

  פיג'ו 308 החדשה

  מהפך ! העיצוב החיצוני בהחלט הרמוני ויפה יותר מזה של הקודם הגמלוני, אולם פנים הרכב בעעע , בניגוד גמור לעיצוב הפנים ,מהיותר יפים ואולי אף היפה ביותר ,שהותקן בזה הקודם. לא מצליח להבין את המעצבים האלה הנוהים אחרי טרנדים עיצוביים חסרי השראה וזונחים עיצובים מוצלחים בהרבה (אולי רק כדי להצדיק את קיומם ?) ע"ע פורד פוקוס. ולטעמי האישי, מגיעה מילה טובה לעיצובי הפנים של הפולקסווגנים והסקודות.שמרנות ? אולי, ובכל זאת הרבה יותר נעים לשהות בהן מאשר להיות בן לוויה לרובוטריקים.
 10. נהגת שודים- "אני יכולה לתת לך דוגמא מהעבר הלא רחוק, סה"כ 20 שנים לאחור, בתקופה שהייתי תלמידה, תלמידים כיבדו את המורים, למעט בודדים אשר היו פורקים כל עול, ההורים היו מעורבים במה שמתרחש מגיעים לאסיפות הורים, ואם היה משהו חריג היו מומזנים באופן אישי למורה/ רכזת שיכבה ואף למנהל. היום כבר עברתי צד, אני זו שיושבת בחדר המורים מהצד השני של הכיתה, יש תלמידים טובים, אין לי ספק בכך, אבל ההורים הפכו להיות פחות מעורבים, לא מתעניינים במה שקורה, והכי גרוע "נותנים גב" לילד בכל דבר שנעשה. כן אפשר לשאול את השאלה הזו בקול רם "החינוך לאן?"." כל עוד ההורים לא יפנימו שהעבודה,אולי הכי חשובה בחייהם
 11. shayy- הודעתי לא כוונה אליך ,אלא אל כל מי שמבקש מפותח השרשור לחשוף את הכל כאן ועכשיו ולברבר את עצמו לדעת, כאילו שכאן תתברר המחלוקת ומכאן תצא הפסיקה ואין צד שני "מאזין".אם אתה שותף לבקשה זו, אז כן הודעתי מופנית גם אליך. אני מניח שגם אתה מודע לעובדה, שאף אם הצדק מונח כל כולו בצידו של פותח השרשור עדיין אין זה מבטיח לו דבר וחצי דבר בין כתלי בית המשפט (אם וכאשר), אז למה ? למה לעודד את הבחור להתערטלות בפרהסיה ?. ולא אין בהודעתי הקודמת שמץ של עידוד לסחטנות או לקבלת דבר במרמה.
 12. יהודה, להזכירך המשפט לא מתנהל כאן וכעת ואם וכאשר יהיה ,לא יתנהל כאן מעל דפי הפורום. בשלב זה לדעתי יוכל רק להזיק לעצמו וטוב יעשה אם ינהג בעצת אלו שהפנו אותו להתייעצות עם עו"ד .מה גם ,שאינני רואה סבירות גבוהה להבלחה נוספת של הילה ,עם הודעה בעייתית נוספת למעסיקיה,כך שפטפטת מצידו או הצגת ראיות כלשהן רק תשרת את הצד השני.
 13. נוצר בי הרושם, ואולי אני טועה, שיש מי מהמשתתפים כאן הרוצים להכשיל את פותח השרשור.
 14. 19shay67

  המלצה לסוכנות רנו

  nburrack -גם אני בדיעה של night driver שעשית אחלה בחירה ועוד במחיר הזה ,אז בכלל. יש כאלה החושבים שעיצוב הפנים של הפלואנס/מגאן "לא משהו" ,לטעמי גם החוץ וגם הפנים מאד יפים . הפנים מלא שיק ,עם עירוב של ישן וחדש ואם בחרת בפנים גוון בהיר אז בכלל מדהים בעיניי. לעומת זאת הייתי מצפה לרכב מהסדר גודל הזה מרווח רגליים גדול יותר בחלק האחורי. תתחדשו ותהנו. ולך זכי ,גם אני הייתי שמח לו היית שופך קצת אור על מועד הגעת הקליאו האם ה-tce 120 תגיע כבר במחזור הראשון ? האם הקליאו דיזל מתועדת להגיע גם כן ? תודה
 15. תודה על הסקירה. מה שלי הפריע ברכב הזה ,זו תנועת הטלטול המוגזמת לדעתי על ציר האורך בכבישים שאינם מושלמים, מה שפוגם מעט בתחושת הביטחון.
×
×
 • תוכן חדש...