Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: רנו קליאו החדשה הגיעה לישראל. מחיר החל מ-75 אלף ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה עם גרסת הסטיישן? ומה נסגר עם 4 כריות אויר? לדעתי זה רכב מוצלח מאוד, אבל אם לא יהיה ניתן לשדרג את מספר הכ"א, אז מבחינתי יש מתחרים עדיפים. גם לא הבנתי מה הקטע של מנוע 3 צילינדרים טורבו בתוספת 9K ש"ח. לא נראה לי משתלם כלכלית כלל. עם נסועה של 20K בשנה רק בשנה השביעית יכוסה ההפרש מחסכון בדלק, אם זה רכב שני עם נסועה 10K, אז בכלל לא רלוונטי. ולא נראה לי שהרבה יוסיפו 9K בסגמנט הזה בשביל עוד קצת ביצועים.

לעניות דעתי הפנים נראה מצועצע ופתחי המזגן ממוקמים נמוך מדי.

בשביל זה יש מבחר, הפולו כנראה תתאים לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה כמו שבהתחלה היה מוזא לראות אוקטביה עם מנוע 1.2 לכזה רכב מסיבי.

זה עדיין מוזר מבחינתי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחורה נראית COPY PASTE מהסיאט איביזה (מה השכירו אותו מעצב?).

.

ו- 75 אל"ש לרכב שמגיע למאה ב 15.5 שניות (איבזור דל מאוד ורק 4 כריות אוויר/ בניגוד ל-6 בדגם היוצא) זה יותר מדי :-(

ה-VAGיות/פיאסטה וגם סוופט עדיפות בהרבה!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

75000 ש"ח הם עדיין לא התעוררו.

אבל כמו תמיד יהיו פראיירים שיקנו.

אני אישית חושב ששווה להמתין עד שיורידו מחירים לאיזור קצת יותר הגיוני, לא חסר רכבים טובים יותר במחירים זולים יותר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

75000 ש"ח הם עדיין לא התעוררו.

אבל כמו תמיד יהיו פראיירים שיקנו.

אני אישית חושב ששווה להמתין עד שיורידו מחירים לאיזור קצת יותר הגיוני, לא חסר רכבים טובים יותר במחירים זולים יותר.

אני מקווה שאתה לא רציני.

דגם חדש מאובזר כולל מולטימדיה ב75000 ש"ח

מחיר מעולה.

קרסו עלו על גל טוב בזמן האחרון ואני מקווה שהם ימשיכו ככה בשביל שיהיה תחרות בשוק הישראלי

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר יקר מידי, אבזור בטיחות של שנות ה- 90.

הרכב זכה לחמישה כוכבי בטיחות עם 6 כ"א. ממש לא ברור למה חוסכים באביזר כזה. מי יושב שם ואומר לעצמו שזה רעיון טוב?

אצלי, לפחות, נרשמה אכזבה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מתוך ההודעה לעיתונות:

בטיחותכערךעליון:

נושא הבטיחות ברנו עומד בראש סדרי העדיפויות והקליאו החדשה, כמו קודמותיה זכתה אף היא בחמישה כוכבי בטיחות במבחני NCAP.מערכות הבטיחות של הקליאו כוללות בין השאר 4 כריות אוויר עם מתג ניתוק כרית אוויר קדמית במושב הימני,בקרת יציבות ESC, בקרת אחיזה למניעת החלקה ASR, סיוע לבלימת חירום EBA ומערכת התראה על אי חגורת בטיחות לכל נוסעי הרכב. ABS

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך קאר-טיוב:

בתחום הבטיחות, הקליאו החדשה מצוידת ב-6 כריות אוויר (למעשה 4 אך כרית הוילון המגנה על הראש היא לכל האורך), מערכת בקרת יציבות ועוד. הדגם זכה בציון מרבי של 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של ארגון EuroNCAP עם ציונים של 88% בהגנה על מבוגרים, 89% בהגנה על ילדים מאחור במושבי בטיחות וציון של 99% בעזרי בטיחות.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקליאו 4 כריות אוויר וגם זו שנבחנה ב-NCAP בעלת 4 כריות אוויר. פשוט כרית הצד בנויה בצורה כזו שהיא משמשת גם כרית ראש ולאורך הגוף של הנהג. מה שאין זו כרית ראש ליושבים מאחור. בקיצור, תכנון רכב למבחנים ולא למציאות.

ובלי מילים:

svJcLEIc_QE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה שהקליאו הקודמת שווקה עם 6 כריות אויר, אבל עם הקליאו החדשה קרסו קיצצו ל-4 כריות אוויר.

איפה מוניטין הבטיחות של קרסו? שאז היו הראשונים להציג בקרת יציבות סטנדרטית ברכבים שלהם (מי שזוכר את המגאן עם הסמלי ESP).

לגבי ההבדלים בין מנוע ה-1.2 האטמוספרי לבין ה-0.9 טורבו, מנוע ה-0.9 הוא יותר חזק ויותר מאובזר, זה בדיוק כמו להתלבט בין רכב משפחתי עם מנוע 1600 לבין משפחתי עם מנוע 2000 ותוספת אבזור, והפרש של 9,000 שקלים הוא מוצדק, דוקא כל הכבוד לקרסו שמביאים גרסאות ביניים, בניגוד ליבואנים שמביאים רק ידנית בסיסית וגרסה אוטומטית מאובזרת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...