Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד F150-RAPTOR. למה לעזאזל הצבא רכש כאלה?!

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

roee, אני מאמין שהדרך רק יבוא אישי כי הדגם לא נמכר בארץ (או לפחות עדיין לא באתר של פורד).

אבל זה נאבה 6 ברגים - זה לחלשים. :D בF350 יש 8 ברגים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

roee, אני מאמין שהדרך רק יבוא אישי כי הדגם לא נמכר בארץ (או לפחות עדיין לא באתר של פורד).

אבל זה נאבה 6 ברגים - זה לחלשים. :D בF350 יש 8 ברגים.

אי אפשר להביא מסחרית ביבוא אישי, לא בדרכים כשרות בכל מקרה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בהמה עם הספק לא נורמאלי. מעל 400 כ"ס. יש אפשרות להגדיל את ההספק ל 475 אם אינני טועה רק על ידי משחק עם הטורבו. יש כאלה שהגדילו את ההספק למעל 500 כ"ס. הבהמה נחשבת לכלי שטח אוטלמטיבי (מבחינת משאיות -טנדרים). למי ששאל על לקנות דבר כזה בארץ אז שישכח מזה. בארה"ב הן עולות מעל ל 70 אלף דולר. בישראל כזו מפלצת הייתה עולה קרוב ל 500 אלף שקל, אולי אפילו יותר. בכזה מחיר מה עדיף? מרצדס, לקסוס או פורד רפטור?

הנה סירטון על הבהמה.

http://www.youtube.com/watch?v=8SPjC-Eubo0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר "מעל 70 אלף דולר", אתה מתכוון ל40 אלף דולר?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספי סיוע כמו שנאמר לך.

בבסיס שאני משרת בו יש F150, F350 וגם F550.

הצריכת דלק של הF550 אחת הגרועות שראיתי.

נסעתי עם המפקד שלי הלוך חזור מצאלים לחיפה, האוטו מוגבל ל100 קמ"ש או משהו כזה ובכל זאת עשה 1:4! :roll: (זו גם הייתה הצריכה הרשומה במחשב של הרכב טרם הנסיעה שלו, כשקלול לנסיעות קודמות שהרכב עשה)

הF150 קצת יותר טובה בצריכת דלק לפי מה שהבנתי, בצבא עושים 1:6-1:7, אבל נוהגים עם מזגן ומתפרעים. משמע בנהיגה רגועה אפשר לסחוט 1:9, אולי אפילו 1:10.

למרות שהרכבים האלו בזבזניים, הם ממלאים מקום חשוב. הDMAX אמנם הרבה יותר חסכוני, אבל מצד שני אין לו תא מטען כמו של F150 ובטח לא כמו המקום שיש בF550.

וכן, הן שותות מלא דלק ביחס להיילקסים או DMAXים ובטח ביחס לקנגו :roll: (1.9 דיזל בלי טורבו וגיר ידני, מתכון לצריכת דלק נמוכה)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"למה הצבא צריך כאלה?", ברצינות?

מניסיון, הצבא צריך כאלה. בנוסף, קיימים כלים הרבה יותר רציניים, "מופרכים" ויקרים אשר נסתרים מין העין.

הראפטורים יועדו לדרום ונצפו שם כבר לפני שנה וחצי.

אכן, על פי משרד התחבורה, לעת עתה לא ניתן לייבא מסחריות קלות כגון הרכב הזה (למרות שדיברנו מספר פעמים על התרת היבוא), ביבוא אישי.

המחיר בארה"ב כ56,000 דולר (איביי), בערך כ105,000 דולר בישראל.

לגבי הרכב עצמו, מדובר ברכב שעבר תחת ידי SVT, האחראים לGT500 ולסופר סנייק, מתלי fox racing ורכיבים ברמה גבוהה מאוד. הרכב מהווה תמורה טובה ביחס למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק בדרום?

ראיתי כאלו גם בצפון ובמרכז. (פחות נפוץ במרכז, אבל יצא לי לראות למשל F350 בבה"ד 7)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יועדו לדרום בתחילה (כאמור לפני שנה וחצי), יכול להיות שמרחיבים ליחידות נוספות.

הF350 נפוץ מאוד. הדגם המיוחד הוא F150 ראפטור, "הGT500 של הטנדרים", אם תרצו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר אחת בדרום שהייתה ביחידה שלי, שנועדה להחליף את הזיברים המזדקנים לטובת ניסוי לביצוע מרדפים אחר מבריחים בגבול הדרומי.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ מכירים את הטויטה פרה-ראנר, פה פרה-ראנר זה סגנון שלם, טנדרים משופרים לעבירות שטח כמו הרפטור, יש לזה שוק מצויין, אחי הקטן עובד בסדנה שבונה רכבים למירוצי שטח.

פורד עשו צעד חכם, הם לקחו את הF150 ושיפרו אותו בבית, חוסכים המון כאבי ראש לכל אלה שקונים את הרכב ומתחילים לשחק איתו.

הנה מודעה של F150 רגיל שעבר הסבה לPRERUNNER עם בודי של רפטור.

אפשר לראות שיש לתחום הזה היסטוריה טובה :

0104or_09_z+1973_chevy_standard_cab+front_left.jpg

0105or_04_z+1972_ford_f100_flareside_outlaw_prerunner+catching_air.jpg

0909or_z+wallpaper+red_chevy_prerunner_1280x1024.jpg

אז נכון, אפשר לקנות אחלה מכונית ספורט במחיר הזה, אבל זה משגע, כייף אמיתי, אני נהגתי על הרכב הזה:

bakerfenders3.jpg

מהלך המתלים פשוט הזוי וסיבובים חדים גורמים לגלגל אחד להיות באוויר, הרכב היה שייך לחבר של אחי, ילד בן 18, נסיעה בכביש סלול ושבירת הגה לבאמפ בצד הדרך הייתה מלווה בקפיצה אדירה לאוויר, יש בזה משהו.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בהמה עם הספק לא נורמאלי. מעל 400 כ"ס. יש אפשרות להגדיל את ההספק ל 475 אם אינני טועה רק על ידי משחק עם הטורבו. יש כאלה שהגדילו את ההספק למעל 500 כ"ס. הבהמה נחשבת לכלי שטח אוטלמטיבי (מבחינת משאיות -טנדרים). למי ששאל על לקנות דבר כזה בארץ אז שישכח מזה. בארה"ב הן עולות מעל ל 70 אלף דולר. בישראל כזו מפלצת הייתה עולה קרוב ל 500 אלף שקל, אולי אפילו יותר. בכזה מחיר מה עדיף? מרצדס, לקסוס או פורד רפטור?

הנה סירטון על הבהמה.

8SPjC-Eubo0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

על איזה טורבו אתה מדבר..? הרכב הוא V8 6.2L ללא טורבו! יש סדנאות שמשפרות את המנוע ואז הם מוסיפים טורבו או סופרצ'רג'ר...

כך דוגמא את "הנסי":

600 כ"ס בעזרת סופרצ'רג'ר:

http://www.hennesseyperformance.com/velociraptor-600-sc.html

או 800 כ"ס בעזרת "טווין טורבו":

http://www.hennesseyperformance.com/62raptor800.html

ולגבי הפורד F350, הם היו גם כשאני הייתי בצבא עם מנוע V8 7.3L טורבו דיזל! וזה מנוע חזק ביותר!! וזה היה ב-2003 אז גם אז היו ה-F350 רק בשנים האחרונות נכנסו ה-550 וה-150 אבל עכשיו אני שומע בפעם הראשונה על ראפטור בצבא!! איזה באסה שבשירות שלי לא היה דבר כזה... :cry:

:-D

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ראיתי רפטור צבאי לבן!! הייתי ממש בשוק כשהוא עבר לידי, למה הצבא צריך כלי כזה יקר?! אני צילמתי אותו אפילו:http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/971493_604255649593050_387697104_n.jpg

אבל היה כיף לראות את הרכב הזה, עם הכיתוב SVT מאחורה, אחחח:lol:

ולכל החכמולוגים מהקבוצות המטופשות בפייסבוק של תמונות של רכבים מישראל, שלא תחשבו אפילו לרגע לעלות את התמונה הזאת לקבוצה שלכם.

יש לי 306 סיבות לחייך בכל סיבוב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזהירות המתבקשת בטרם נגלוש לתחום האפור של ביטחון שדה

הכלים הם חלק מפיילוט כשהייעוד הוא פלטפורמה למרדפים אחרי מבריחים בגבול מצרים

מי שיודע לאן הם אמורים להגיע בהיבט היחידתי, שישמור את זה לעצמו

לגבי דיון על הכלים עצמם - אהלן וסהלן.

גם אני מכיר את התאוריה הזאת

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...