Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד F150-RAPTOR. למה לעזאזל הצבא רכש כאלה?!

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 3983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזהירות המתבקשת בטרם נגלוש לתחום האפור של ביטחון שדה

הכלים הם חלק מפיילוט כשהייעוד הוא פלטפורמה למרדפים אחרי מבריחים בגבול מצרים

לכל אלה שאומרים שאין היגיון - זה שימוש יותר טוב לכלי שכזה ממה שימצאו באזרחות אי פעם.

רכב חזק, קשוח, ויחסית קל שכזה, תשים בו צוות של ארבעה לוחמים, מקלע בארגז, והנה לך technical, שפשוט בנוי למשימוש סיור ולמרדפי שטח.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב בהמה עם הספק לא נורמאלי. מעל 400 כ"ס. יש אפשרות להגדיל את ההספק ל 475 אם אינני טועה רק על ידי משחק עם הטורבו. יש כאלה שהגדילו את ההספק למעל 500 כ"ס. הבהמה נחשבת לכלי שטח אוטלמטיבי (מבחינת משאיות -טנדרים). למי ששאל על לקנות דבר כזה בארץ אז שישכח מזה. בארה"ב הן עולות מעל ל 70 אלף דולר. בישראל כזו מפלצת הייתה עולה קרוב ל 500 אלף שקל, אולי אפילו יותר. בכזה מחיר מה עדיף? מרצדס, לקסוס או פורד רפטור?

הנה סירטון על הבהמה.

כל אחד עם הסטיות שלו:lol:

אני היתי לוחק את הפורד בלי ליתבלבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטייה זה אם יש לך אפשרות לקנות ולהחזיק כזה דבר, בכלל להסתכל בכיוון של כל הלקסוס/מרצדס/ב.מ.וו/שאר הדברים שמתחילים לגמגם ברגע שרואים כורכר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הF-150 מיועדים להחליף אט אט את כל ה-F-350. הF-550 יישארו ויעודכנו. אצלי בבסיס האחרון מ.צ. החליפו את רוב ה-F-350 לF-150. כמובן שיביאו עוד כמה F-350 אבל לא בכמות שלהם היום.

הרכבים הללו חלקם יוסבו לסדנאות ניידות ויחיםו את ההילקסים וחלק מההאמרים שמשמשים כסדנא ניידת. בנוסף, הרכב מיועד להיכנס כרכב מנהלות (מי הזכיר אביר מנהלות?) ולתפוס את מקומם של חלק גדול מהאבירים/נ.נים.

זה אני אומר מהמגמה שמשתקפת ממדיניות הרכש של הבסיסים בהם שירתתי (ושירתתי בלא מעט).

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הF-150 מיועדים להחליף אט אט את כל ה-F-350. הF-550 יישארו ויעודכנו. אצלי בבסיס האחרון מ.צ. החליפו את רוב ה-F-350 לF-150. כמובן שיביאו עוד כמה F-350 אבל לא בכמות שלהם היום.

הרכבים הללו חלקם יוסבו לסדנאות ניידות ויחיםו את ההילקסים וחלק מההאמרים שמשמשים כסדנא ניידת. בנוסף, הרכב מיועד להיכנס כרכב מנהלות (מי הזכיר אביר מנהלות?) ולתפוס את מקומם של חלק גדול מהאבירים/נ.נים.

זה אני אומר מהמגמה שמשתקפת ממדיניות הרכש של הבסיסים בהם שירתתי (ושירתתי בלא מעט).

אצלנו בבסיס יש את הרכבים האלו בעיקר לחימוש.

אני שייך לתקשוב ולנו יש דימקס אוטומטית, דאבל קבינה עם הנעה כפולה ותא מטען מאחור.

יש גם את הF550 אבל כולם משתמשים (בהתאם לצורך), היום אנחנו ומחר החימוש, מחרתיים לוגיסטיקה. לפי הצורך. (רכב של הבסיס ולא שייך למחלקה/אגף).

הרכבים האלו הרבה יותר טובים מאשר איזה האמר שמרעיש כמו טרקטור, בלי מזגן ובלי נוחות נסיעה.

כנראה שיכולת השטח של ההאמר טובה יותר, אבל כשמדובר על נסיעה וחשוב לשמור על נהג עירני, עדיף רכב קצת פחות טוב בשטח מאשר נהג עייף.

אגב אתה כותב יחליפו את ההיילקסים. רק לידע כללי רוב ההיילקסים כבר יצאו משירות. (אחריי שהזדקנו בכבוד וצברו מאות אלפי ק"מ של נהיגה פרועה לרוב).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להזכירכם, הקשר בין הדבר הזה (F-150 RAPTOR) לF-150 רגיל הוא כמו הקשר בין C63AMG למונית של השכן שלך. אני בספק אם יש הצטיידות רחבת היקף בראפטורים בצבא, מחוץ לתפקידים מבצעיים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היילקסים בכל מיני מקומות. כאלה ישנים יותר וכאלה חדשים יותר (2013).

היילקסים ישנים ראיתי הרבה, אבל לא יצא לי לראות מודרניים. רק DMAX.

תמונות שצילמתי לפני 3 שנים ביום מילואים.

אין ספק שהפרונט מציג שיאי כיעור לא מבוטלים גם ב - 350 ובעיקר ב - 150 , לפחות בגרסה הצה"לית.

נכון, שניהם מכוערים למדי, אבל בכל זאת הF150 נראה יותר טוב קצת. בפנים נראה הרבה יותר טוב וגם הרבה יותר מאובזרת.

יש לנו F350 בבסיס, ראיתי פעם שליד פתח המילוי לסולר, רשום "למילוי UREA בלבד" - מה זה אומר?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

זה לא רלוונטי לרכבי דיזל פרטיים, אני מבין נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, התקן הזה מגביל את כמות המזהמים שמנוע דיזל יכול לפלוט, לדעתי זה רק במסחריות ומעלה כי הם פולטים יותר מזהמים.

דרך אגב, האוריאה היא לא חובה, החובה היא לעמוד בכמות מקסימלית של פליטת מזהמים, אפשר לעשות (תיאורטית) את זה באמצעים אחרים, כך שיכול להיות שתראה רכבים שעומדים בתקן יורו5 שאין להם אוריאה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריאה, החומר הזה נמצא במנועים מתקן יורו 5, הוא עוזר לנטרל חלק מהמזהמים.

אתה יכול לקרוא עוד פה

אתה קצת לא מדייק, יורו 5 מציב רף זיהום ולא אומר איך לעשות את זה.

סקניה למשל הצליחה עם מנוע דיזל גדול בהומולוגציית יורו 5 בלי שימוש באוראה.

יורו 6 כבר מעבר לפינה ואז אני לא חושב שיצרני המנועים יצליחו להתחמק מהשימוש באוראה,

או שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אחרי שכתבתי את התגובה הזאת קראתי שזה לא חובה ואתה יכול לראות בתגובה הבאה שלי שכתבתי את זה.

אני לא יודע, התקן הזה מגביל את כמות המזהמים שמנוע דיזל יכול לפלוט, לדעתי זה רק במסחריות ומעלה כי הם פולטים יותר מזהמים.

דרך אגב, האוריאה היא לא חובה, החובה היא לעמוד בכמות מקסימלית של פליטת מזהמים, אפשר לעשות (תיאורטית) את זה באמצעים אחרים, כך שיכול להיות שתראה רכבים שעומדים בתקן יורו5 שאין להם אוריאה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמי שהיה סקפטי, הראפטור הראשונה ביבוא אישי אוטוטו עולה על הכביש

Raptor svt f150 2013 החל מ-425Kשח

יש גם משומשים החל מ370

580465_10151654110754841_1682496770_n.jpg

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...