Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לנהוג ביום כיפור בשל נסיבות מסויימות?

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 7217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים...

פיספסתם את השאלה העיקרית:

למה לעזאזל יש לך חברים ברמלה? :)

עכשיו ברצינות - אם תישן ברמלה יקח לך 20 דקות להגיע לשם באופניים... נראה לי עדיף.

מצד שני - 5 לפנות בוקר - אפילו התנרגולים עוד ישנים בשעה הזאת...

אתה מתכוון לחזור בצאת יום כיפור?

יש לי הרבה חברים מכיוון שאני לומד בבית ספר פרטי ויש שם ילדים מכל הארץ אפילו מבבאר שבע.

וחבר שלי גר ממש בתחילת רמלה אם אתה מכיר אז קוראים לה רמת דן היא לא נימצאת בתוך רמלה. יש שם בתים דנדשים ובונים שם איזה בניין עם בריכה וחדר כושר וזמר אחד מפורסם שמעניין לי את השמן במנוע ששר את השיר "איך את מסובבת אותי" למניאק יש BMW לבנה דנדשה

א...כן אני אסע בחזרה בצאת הכיפור

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שמרמת דן ,למרות שהיא בקצה העיר ,תצטרך לעבור או דרך באר יעקוב או לחצות את כל רמלה. לא טוב.

אמרתי לך - תשאיר את האוטו ביציאה מהעיר , או עדיף - אופניים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...