Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

ואם כבר חרא אז להיזהר מרויאלטי ופולסאר.

יש לי שעון בן 6 שלהם שהלכה לו הרצועה (רצועת גומי לא סטנדרטית אלא יעודית לדגם). שלחתי אותו אליהם, אחרי 3 שבועית קיבלתי הצעת מחיר ואחרי עוד 3 שבועות הוא חזר כלעומת שבא בטענה שהוא ישן ואין יותר רצועות עבורו ובחנות עוד הגדילו לעשות ואמרו שאין מה לעשות איתו (שעון שעלה 2000 שקל 6 שנים קודם).

פניתי ליצרן שלפחות הזיב שיאתר לי רצועה מתאימה.

בינתיים התחדשתי בטיסו נחמד.

IMG-20151001-WA0032.jpg

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, אני מזה זמן מה מחפש שעון בסגנון מסוים - רוב הפירמות שנתקלתי בהן אינן מוכרות והיתי האם תוכלו להמליץ על פירמה שידועה באיכותה וניתן למצוא שעונים בסגנון המדובר כגון:

BN0171-blackblack-by-Braunfull-view-620x620.jpg

bn0211-black-far.jpg

skagen_men__s_black_titanium_watch_234xxltb_2_lgw.jpg

Movado-Bold-Large-Black-3600005-Leather-Strap-Watch-c6c745ac-d07c-41c0-a416-2706aa4948d8_600.jpg

באותה נשימה, האם סקאגן והשעונים של בראון אמינים/עמידים? נדמה לי שאני זוכר שנאמר לי שמובאדו שעונים טובים סה"כ. אשמח עוד לעוד כיוונים ורעינות אם יש למישהו

BN0171BKBKGfull.jpg

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראון זה יצרן גרמני ותיק של שעוני באוהאוס. רובם עם מנגנון קוורץ אם זה משנה לך.

אם אתה רוצה משהו דומה יש את laco, stowa, mondaine, aristo, וכמובן את nomos

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שאחרי הפטיש 4 קילו היה כבר מיותר לפנות ליצרן כדי לפדות את האחריות שלו

הפטיש כמובן נכנס לפעולה אחרי חצי שעה(!) של נסיון להחזיר את המכסה למקומו בדרכים קונבנציונליות. ידעתי שהפטיש לא יעזור להחזיר את המכסה למקום, אבל זה מאוד עזר בהרגעת העצבים שלי (אני צריך טיפול אני יודע..)

בקשר לאחריות.. אני מצרף תמונה, שווה לנסות לפנות ליצרן אתה אומר? :silly:

2015-10-07 08.23.59.jpg

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך ניסיון מר עם Danish Design שקניתי לאשתי, וגם לפי שיחה עם המוכר בחנות של Skagen (עד כמה שהבנתי ממנו מבטאים את המילה "סקיין") - שעונים עד 5 אטמוספירות (כולל) אינם עמידים למים מעבר להתזה ברחיצת ידיים. אינם מתאימים, למשל, למקלחת. הזכרתי זאת לפני כ-3 חודשים (הודעה 852 בשרשור זה).

שעונים דניים, או בעיצוב דני, נמכרים בארץ, אם כי איני בטוח שלא עדיף להזמינם מחו"ל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו, הרבה מידע להתייחס אליו, תודה. השאלה הסופית היא) מעבר לעובדה ששעון של בראון יגיע אלי ויהי מה(*האם מובאדו וסקיין ראויים, כי נכון לכתיבת שורות אלו, שעון של ראדו איננו בתקציב לעומת זו דניש לא אמינים יותר מדי לפי מה שקראתי, מתבטא גם במחיר. אני פחות מבין במנגוננים. האם צריך להיזהר ממנגונני קווארץ? אני בשעון שילך איתי הרבה זמן. לא מאמין במוצרים חד פעמיים

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנגנוני קוורץ משמשים ברוב המוחלט של שעונים בעשורים האחרונים, ומנגנון טוב בהחלט עמיד, חוץ מהצורך בהחלפת סוללה תקופתית.

החשדנות שלי עלתה אחרי שרכשתי לאשתי שעון של Danish Design, וכעבור מספר ימים היא מצאה לחות בצידה הפנימי של הזכוכית. השעון תוקן במסגרת האחריות אבל מאז לא ענדה אותו אלא בארועים מיוחדים, וליום יום רכשה סייקו פחות אלגנטי אבל הרבה יותר עמיד. וגם אני ממשיך לענוד ביום יום את הפולאר FT7 המכוער אבל עמיד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה נוסטלגיה... מגניב לאללה.

022b9dcdecab3ad8659f943f1b77b284.jpg

היום קצת נוסטלגיה...שלום משנות התשעים

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו, הרבה מידע להתייחס אליו, תודה. השאלה הסופית היא) מעבר לעובדה ששעון של בראון יגיע אלי ויהי מה(*האם מובאדו וסקיין ראויים, כי נכון לכתיבת שורות אלו, שעון של ראדו איננו בתקציב לעומת זו דניש לא אמינים יותר מדי לפי מה שקראתי, מתבטא גם במחיר. אני פחות מבין במנגוננים. האם צריך להיזהר ממנגונני קווארץ? אני בשעון שילך איתי הרבה זמן. לא מאמין במוצרים חד פעמיים

קוורץ איכותי (יפני או שוויצרי) יותר עמיד ממכני ודורש אפס תחזוקה מעבר להחלפת סוללות.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...