Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

אשמח אם בעלי השעונים האוטומטיים יציינו כמה זמן השעון אכן שומר על הזמן לאחר הסרתו.

שעון שלי מסוג לונג'ין הידרו קונקווסט מחזיק אחרי הסרתו כיממה + 12 שעות, כלומר בסביבות 36 שעות, כאשר לפי נתונים שלו הוא אמור להחזיק כ42 שעות, אבל אני לא בטוח שהקפיץ מתוח עד הסוף כאשר אני מסיר אותו. נשאר מדוייק במסגרת +4 שניות שהוא עושה ביממה. זה לא כרונומטר, לכן סטייה כזאת של זמן נחשבת לסבירה עבורו. זה מנגנון מסוג ETA 2892/A2

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שנים רבתי עם רולטיים שלא רצו לכבד אחריות בשעון של אשתי. הייתי במגעים צפופים עם אומגה. הם לא היו מוכנים לקבל ממני שעון ישירות שלא דרך היבואן הרשמי בארץ. מבחינתם אני אמור לעבור דרך רולטיים ורולטיים אמורים לשלוח את השעון לשוויץ. אין קיצורי דרך. פרדי וויטלי מרולטיים שמטפלים בשעונים מכניים הם בעלי מקצוע אולדסקול שהיום כבר לא עושים כאלה. הבעיה שלא תמיד הם אישית עובדים על השעון. לי אין את הבעיה בזכות הכרות אישית עם נפשות הפועלות.

אולי תחבר אותי גם? אני צריך לטפל ב-2015/16 באומגה ולונג'ין :)

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שעון של בלנפה שאמור להחזיק כ4 ימים, אבל בפועל מחזיק יותר מחמישה ימים אחרי שאני עונד אותו למשך 12 שעות עם מתיחה מלאה לפני כן.

אין לי מושגשל מי המנגנון, אבל הוא לא ETA. הבנתי שיש שם מערכת של כמה קפיציםשמניעים אחד את השני. מה שמדהים שגם כעבור 5 ימים הוא עדיין מראה שעה נכונה. לקרוב משפחה יש IWC פורטוגיז שמחזיק שבוע בשקט. יש גם ללנדה שעון שמחזיק חודש. צריך למתוח אותו עם מפתח מיוחד דרך חור בגב. אבל זה נראה לי מיותר בשעון אוטומטי. או שהוא על היד ונטען או שהוא במגירה ועדיף שיעצור ולא ישחוק את המנגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יש טענות (לא בדקתי, אבל נראה שיש בסיס לדברים), שהדיוק היומי מושפע מזווית המנוחה של השעון כשהוא לא על היד.

לאחר ענידה של יום שלם (נאמר מתשע בבוקר ועד תשע בערב), ספק אם יחזיק עד הערב שלמחרת, קרי מעט פחות מ-24 שעות. מעולם לא ספרתי סיבובים, אך להערכתי אני מותח אותו כ-10-15 סיבובים. כאשר איני עונד אותו הוא מונח בזווית של כמעט 90 מעלות, כלומר על גבי הרצועה, כאשר השעון כמעט אנכי לה. אגב, לואי ארר מיובא על ידי רולטיים. לאור האמור מעלה תוהה האם כדאי לתת להם לפתוח אותו או לחיות עם הבעיה (ככל וזו בכלל בעיה).

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמתח קצת יותר, לפחות 30 סיבובים ותעדכן.
תודה על הטיפ. ניצלתי את סוף השבוע בו השעון מונח בצד והצלחתי להגיע ל-40 שעות. מספיק לחלוטין מבחינתי. שמעתי כי מתיחת יתר עלולה להזיק, האם נכון וכיצד ניתן להרגיש כי מגיעים לסוף המתיחה האפקטיבית?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני מחפש את השעון הזה במחיר קצת יותר שפוי(זול:)

[h=1]Omega DeVille Ladymatic 425.30.34.20.01.001[/h]בחול בכל המקומות נמכר בכ5000 $ . אני בחיפושיי לא הצלחתי למצוא שום דבר זול יותר. נסיתי לבדוק בחנוית בארץ (ירושלים

המחיר שהוצע לי הוא כ 20000 כלומר דומה מאוד למחיר של אתרים בחול מה שמרמז לי שכנראה אפשר למצוא אותו במחיר טוב יותר רק אני לא יודע היכן.

וללא כל קשר אם יש לכם המלצות לשעון נשים עם עיצוב נשי ומעודן יחסית במחיר של כ 3000-4000$ (רצוי מאוד עם מנגנון אוטומטי) אשמח לקבל כאלה.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע אלי לפני שבוע הדבר הקטן והצנוע הזה בכחול

http://www.kingice.com/hip-hop-watches/platinum-style-clear-cz-large-face-urban-watch.html

platinum-style-cz-large-watch-acx09024_1100.jpg

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...