Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

כלכלה בעזרת השם, לא?

מה אכפת לשר האוצר אם בנק מרכזי למשק יסתבך? העיקר הסוכות.

אגב, מתברר כי בל״ל חסם גם חשבונות של אונר״א. האם החוקים שרוצה סמוטריץ׳ להעביר יחולו גם עליו והכסף של החמאס ישוחרר?

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

ההלם של המשיחיים שיש גבול למה שמותר להם לעשות מדהים בכל פעם מחדש. עכשיו גם מתחילים לגלות שלצווח ״אבל זה אנטישמים! זה אוטואנטישמים! זה פוסט ציונים!״ זה לא משהו שממש עובד על אף אחד, חוץ משכבה מסוימת באוכלוסיה הישראלית, שמתייחסת לפעילי דת ברמת התלהבות של שבטים פרימיטיבים באירופה, שפגשו כומר ראשון ששרף את עץ האלון הקדוש שלהם או משהו.

שלא יראה שאני שמח מדי. לא איכפת לי כמובן כמה מענישים את המשיחיים. מגיע להם. הבעיה היא שלאט לאט זה עלול להתגלגל לכיוון שהשמאל הישראל התריע ממנו במשך שנים, וזכה בגלל זה בכינויים חביבים כמו ״חמוצים״. ולצערי כנראה שאת מחיר האשליות הדתיות ו או האימפריאליות של הימין הדתי פופוליסטי פה, נשלם כולנו.

• אהבתי 4
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

אם חשבונות ישראליים נחסמו זה תקדים מסוכן.

אם יקחו לו את הויזה זה פחות מעניין (גם אותי וגם אותו). על בסיס החלטה של ביידן יכניסו ישראלים לכלא? התדרדרות הדמוקרטיה וזה... לא?

בנקים פועלים במרחב בינלאומי. וישנם סנקציות גם נגד הבנקים אם הם לא עומדים בדרישות. לכן קטר הייתה חייבת להעביר כסף לחמאס באישורו של ביבי במזוודות ולא דרך הבנק. באותה דרך נחסמים חשבונות של אירנים ורוסים. רציתם להתעסק עם ארה"ב? Welcome to the Club    

עריכה אחרונה על ידי mikyl
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

אם חשבונות ישראליים נחסמו זה תקדים מסוכן.

אם יקחו לו את הויזה זה פחות מעניין (גם אותי וגם אותו). על בסיס החלטה של ביידן יכניסו ישראלים לכלא? התדרדרות הדמוקרטיה וזה... לא?

ה"בעל חווה" הזה כנראה לא כל כך תמים כמו שמנסים להציג אותו. 

ישראל לא מסוגלת לשמור על החוק והסדר בגבולות שלה והאמריקאים צריכים להתערב כאילו אנחנו איזה שיטהול כמו רוסיה. תודה רבה לממשלת הימין על מלא על שבירת שיא חדש בשפל. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, עדי-אל כתב:

להמשיך את הלחימה ולעצור סיוע זאת ההצעה שלהם. איזה אופציות אחרות יש לנו חוץ מכניעה?

אני גם מוכן להתערב איתך. דווקא האלו מיו"ש שחטופים להם בני משפחה בעד להמשיך בלחץ צבאי על החמאס ונגד עסקאות.

הממשלה שהם שרים בה דיללה כוחות ומספקת סיוע. לא טוב לכם? חושבים שזה רע? תתפטרו. תזעזעו את הממשלה ותנסו להשיג את מה שאתם חושבים שנכון. אבל הם מנסים לאחוז במקל מכל קצוותיו - גם ליילל שביבי וממשלתו לא פועלים נכון וגם לשבת על הכסא ולתמוך בביבי. חוץ מליילל מהצד כאילו אין להם קשר הם לא עושים כלום. 

לגבי המשפחות של החטופים מיו"ש שאתה מוכן להתערב איתי, יש לך אסמכתא מבוססת?

מעניין מתי יבינו בצד הימני שתפסו אותנו עם המכנסיים למטה ב 7/10 והפתרון כרגע הוא לא לעבוד עם כח ( כי את הזמן הזה בזבזנו) אלא לעבוד עם המוח ולייצר תחבולות שיפתיעו את האוייב.

להסתכסך עם הידידה הטובה שלנו אני לא חושב שזה הצעד הנכון אם אתה חושב להתחיל בלחימה בצפון אבל זה כבר די ברור שקודם פולטים שטויות ורק אחר כך חושבים על ההשלכות. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, G. P. Magnus כתב:

ביידן, ככל שירוץ ולא יוחלף בדקה ה-90 - לדעתי - יפסיד בגלל שאנשים מבינים שהוא מבוגר מדי וחולה מדי לתפקיד כבר כיום, שלא לדבר על עד ינואר 2029 ... הבעיה היותר חמורה מבחינתנו היא שכל עוד לא הגענו לנובמבר, מי שמקבל החלטות שם בפועל הוא או הנשיא שיש לו ככל שנראה בעיות נוירולוגיות כאלו או אחרות או המקורבים לו שאינם אוהדי ישראל כמו חלק גדול מהצד הפרוגרסיבי של המפלגה הדמוקרטית.

זה שביבי לא אהוד בשום מקום, מן המפורסמות ....

כן נראה שיש לו בעיות של תפיסה של המציאות, לכנות את ביבי "רשע מזויין"? ביבי הרבה הרבה יותר גרוע מזה.
כדי לתאר את ביבי צריך במשך כמה דקות לזרוק הרבה קללות ותכונות רעות לאוויר, וגם זה לא בטחח יספיק.

אולי לפני שאנחנו צוחקים על תפיסק המציאות של ביידן נתחיל לבדוק את תפיסת המציאות של המנהיגים שלנו?

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, farkash7 כתב:

אולי לפני שאנחנו צוחקים על תפיסק המציאות של ביידן נתחיל לבדוק את תפיסת המציאות של המנהיגים שלנו?

המנהיגים שלנו לא תופסים מציאות. הם ממציאים אותה בעצמם.

• אהבתי 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מנהיגים? ממתי יש לנו מנהיגים?

יש לנו ליצנים שצוחקים על חשבוננו, זה מה שיש לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, asix כתב:

הממשלה שהם שרים בה דיללה כוחות ומספקת סיוע. לא טוב לכם? חושבים שזה רע? תתפטרו. תזעזעו את הממשלה ותנסו להשיג את מה שאתם חושבים שנכון. אבל הם מנסים לאחוז במקל מכל קצוותיו - גם ליילל שביבי וממשלתו לא פועלים נכון וגם לשבת על הכסא ולתמוך בביבי. חוץ מליילל מהצד כאילו אין להם קשר הם לא עושים כלום. 

לגבי המשפחות של החטופים מיו"ש שאתה מוכן להתערב איתי, יש לך אסמכתא מבוססת?

מעניין מתי יבינו בצד הימני שתפסו אותנו עם המכנסיים למטה ב 7/10 והפתרון כרגע הוא לא לעבוד עם כח ( כי את הזמן הזה בזבזנו) אלא לעבוד עם המוח ולייצר תחבולות שיפתיעו את האוייב.

להסתכסך עם הידידה הטובה שלנו אני לא חושב שזה הצעד הנכון אם אתה חושב להתחיל בלחימה בצפון אבל זה כבר די ברור שקודם פולטים שטויות ורק אחר כך חושבים על ההשלכות. 

דווקא הדילול כוחות עוד מובן.

להגיד תתפטרו זה לא נכון. אם דברים בעבודה לא בדיוק הולכים כמו שרוצים לא ישר מתפטרים.

לגבי החטופים תחפש איתן מור ואליקים ליבמן 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

ליצנים

ומשום מקום:

ציטוט

אמסלם פנה לח"כ גוטליב: "תפסיקי להתפרץ, את לא נותנת לאף אחד לדבר בישיבה". גוטליב השיבה: "אל תפנה אליי, מריחים את הוודקה שאתה שותה עד לכאן". השר אמסלם אמר לגוטליב שהיא מוזמנת להריח את הבל הפה שלו. 

אז אחרי שצחקתי/בכיתי גם קצת נעלבתי שהיא אמרה וודקה, מעליב את הרוסי שבי :LOL:

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני חשבתי שלא נכון להחליף ממשלה באמצע מלחמה, אבל התפקוד שלהם באמת מתחת לכל ביקורת. נראה שהנזק יהיה קטן יותר.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, עדי-אל כתב:

אם דברים בעבודה לא בדיוק הולכים כמו שרוצים לא ישר מתפטרים

אם אני אלך להפגין נגד החלטות מקצועיות של הנהלת החברה שאני עובד בה, אני אצטרך לעבוד קשה בשביל לנקות את סימני הבעיטה שהישבן שלי יחטוף בדרך החוצה.

וזה היה נכון פי כמה, אם הייתי בעצמי מנהל בדרג כלשהו.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השר אוצר בע"זה שלנו, כל כך הזוי.

לא ברור מה האנשים האלה יותר -

1. מדברים לבייס,
  2. סתם הזויים,
  3. משיחיסטיים קצוניים,
  4. מסוממים (הן גביר הבטיח לגליזציה!)
  5. או פשוט שיכורים מאשליית שכרון הכח.
  6. כל התשובות נכונות.

הדרך לפתור את זה היתה לקיים חקירה מסודרת של החברים האלו ולשתף את ארצות הברית בזה.

מנסה חהבין משהו - הצווים של ארהב, כל זה על סמך רשתות חברתיות? בלבד? האם הוגשה תלונה למשטרת ישראל?

למה אף אחד לא התהדר בכך שהיתה או יש חקירת משטרה או שבכ מקיפה?

או שהיתה והיא נסגרה כי ____.

במקביל עולה מהתיקשורת שמשטרת ש"י בפשיטת רגל, לא ברור אם מוכוונת עי שר המשטרע או פשוט בשל מחסור בשוטרים וכו.

אז מגב שחלקו כפוף לצהל, עובד ישירות, עוצר פורעי חוק ומעביר לשבכ.

שוב, רוב המתיישבים אנשים שומרי חוק. אבל יש מיעוט שלא, שהוא נתמך לפחות וורבאלית עי פורעי החוק שהגיעו לכנסת.

אני מניח שאפשר לפנות למי שהוציא את הצו הזה, מניח שזה דורש עורך דין בינלאומי ושזה עסק יקר.

זה צו בינלאומי שכל בנק בישראל מכבד את עצמו. מה זה שחברות שעושות עסקים חוקיים בארהב מחוייבות לסט כללים.

לא מרוצים מזה? אפשר לעבור לסחור ידנית בדולרים, מה שנחשב להלבנת הון ברוב מדינות העולם.

בנוסף, מסתבר שגם ארהב מקפיאה כל הזמן כספים שקשורים לטרור.

מעניין שאורית סטרוק השוותה את החברים האלה לטרוריסטים שארהב לא עושה כלום מולם. אז זאת השוואה מעניינת מאוד וכמובן לא נכונה.

כי ארהב כל הזמן סוגרת חשבונות למקורבים לטרור. כנל ישראל.

לא בטוח שכל חשבון כזה מעוקל. הוא רק מוקפא. כדי לעקל לדעתי צריך להוכיח עוד דברים, וזה מי שרוצה לעקל צריך להוכיח.

הקפאה? זה פשוט. מניח שיש זכות שימוע וערעור וכו וכו בפני הגורם שהוציא את הצו.

למה לפני איזה עשור ביטוח לאומי כמעט הקפיא לי חשבון על איזה חוב מטופש שתפח?? כי בט"ל יכול וכי הבנק מכבד דרישה ממנו.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Gosser1860 כתב:

ומשום מקום:

אז אחרי שצחקתי/בכיתי גם קצת נעלבתי שהיא אמרה וודקה, מעליב את הרוסי שבי :LOL:

וויסקי זה הצד הדתי חרדי ולא הצד המסורתי..

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, KipodYam כתב:

האם הוגשה תלונה למשטרת ישראל?

למה אף אחד לא התהדר בכך שהיתה או יש חקירת משטרה או שבכ מקיפה?

זה בדיוק מה שמפריע לאמריקאים.

שפשעים של מתנחלים לא נחקרים והם לא מובאים לדין.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...