Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

ביקשת מחקר מסודר וקיבלת. איך שלא מסתכלים הפסדנו מההשקעה באינטל. יש הטוענים (נחש מי מממן אותם) שיחד עם ההשפעות העקיפות זה הופך להיות חיובי? אשרי המאמין.

אינטל תקים את המפעל החדש שלה באירלנד ולא בישראל.

מה ההצעה הישראלית שאינטל דחתה? מיליארד ש"ח במזומן. !

הסכום הזה מספיק ל 1000 עובדים במשך 10 שנים בשכר ממוצע של 8000 ש"ח לחודש (אם לא טעיתי). אבל המפעל של אינטל מתישן עוד קודם, ויצטרך השקעת הון ענקית נוספת הרבה לפני זה.

החישוב המקורב שהראיתי קודם, מספיק כדי לראות כמה ההשקעה לא כדאית (כמובן לאחר שהנתונים יתוקנו). גודל המתנה שהמדינה נותנת יכול לפעמים להיות בתחום האפור הטעון חישוב מדויק, אבל במקרה של מענק ענקי (כמו מענקי אינטל) התוצאה ברורה גם מחישוב גס.

ההשקעה באינטל הייתה אמורה להיות הפסדית מלכתחילה (בסכום של 270 מיליון דולר) ונעשתה משיקולים עקיפים (יוקרה, פיתוח האיזור וכו') ולא תזרימיים ישירים (השקעה מול מיסים). הפסד של 400 מיליון דולר הוא 130 מיליון דולר מעבר לצפוי, אך לא מדובר בהפסד של 400 מיליון דולר מול רווח משוער כי זה מעולם לא נלקח בחשבון. וזה בהנחה שההשקעה בכלל הפסדית, וזה כלל לא בטוח (מאחר שאותו תחשיב לא לוקח בחשבון השפעות עקיפות)....

אני לא יודע אם ההשקעה באינטל הייתה מוצדקת או לא, ונראה שגם אנשי המקצוע לא באמת יודעים לומר. ניכר בך שאתה יודע בבטחון גמור ועל כך פליאתי הרבה.

לא אוכל להוכיח טוב יותר מאשר הציטוטים שהבאתי. לדעתי הם יותר ממספיקים להראות שההשקעה באינטל היא בזבוז ענק.

בכל הקשור לחברות גלובליות, המדינה ממזמן אינה הריבון. אינטל, טבע וישקר לא עונים לממשלת ישראל, אלא לבעלי המניות הזרים שלהם. במילים אחרות, אין לממשלה שום יכולת אפקטיבית לאכוף שיעורי מס על הגופים האלו - אבל זו בעיה של כל ממשלה בעולם (לרבות זו האמריקאית), ולא ייחודית לישראל.

לא מדויק. בחלק מהמקרים יש יכולת לאכוף תשלום מס, אלא שתלוי כמה מס. יתכן שאם יטילו על אינטל מס של 25% , זה יגרום להם לתמרן כך שלא נקבל כלום. אבל אם דורשים מהם נניח 10% מס, עדיף להם לשלם כי במדינות אחרות ישלמו לפחות כך . (המספרים רק למטרת הדגמה).

הבעיה היא שהשחיתות והטמטום בממשלה הביאו למצב שאינטל כמעט לא משלמת מס , והכל חוקי!

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4899

• SlowRide

4769

• פינדר

3785

• m3x7r3m3

2926

אז זה החישוב (אפילו חתום ע"י ידיעות אחרונות)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4183683,00.html

פילוח של תקציבי הרווחה לא מצאתי, לכן אי אפשר לדעת כמה הולך למשפחה החרדית וכמה הולך לשאר המשפחות.

קראתי את הכתבה.

לגבי שירותי דת נטו, מדובר על יותר ממיליארד ש"ח בשנה. במדינות מערביות אחרות לא משלמים כלל.

כפי שכתבתי, שירותי רווחה, חינוך ושיכון לחרדים עולים למדינה הרבה יותר מאשר לציבור החילוני. אני לא בטוח שמישהו יודע כמה.

מוסדות החינוך של חב"ד מקבלים את רוב הכסף שלהם מחב"ד העולמית, ברגע שיהיה איחוד עם החינוך של ש"ס (שני הפלגים האלה שונים אחד מהשני), אז רוב הכסף שלהם יילך.

חוץ מזה שלגנים והקייטנות של חב"ד באים הרבה חילונים.

תרשה לי להטיל ספק שהכסף הגדול של חב"ד מקורו בתרומות. אני בטוח שבתי הספר של חב"ד ממומנים ע"י המדינה.

הפלגים שונים? נכון, אבל אם כך אפשר לחזור למערכת החינוך של ראשית המדינה, לפני שבן גוריון הכריח את הזרמים החילונים להתאחד. יהיו לנו בתי ספר בטעם ליכוד, בטעם מערך ועוד כל מיני. האם זה טוב?

הסיבה האמיתית לזרמים השונים של חינוך דתי וחרדי הוא שטיפת המוח של הילדים כדי לכשגדלו ישתייכו לאותה המפלגה. לדעתי אין סיבה לפיצול הזה.

כאן זה בעיה של החילונים, החרדים לא מחפשים דירה במרכז ת"א עם קרבה לכל מקום אלא מוכנים לגור באיזורי פריפריה שהרבה חילונים מעדיפים להתרחק.

דירות בחריש? איפה היית בסוף שנות ה-90 שהעיר היתה "עיר רפאים", יכלת להשיג שם דירה בגרושים, אז החרדים עשו בשכל וקנו את הדירות.

חוץ מזה שאצל רובם אין את הטמעות של קניית דירה להשקעה, לנפח שכר דירה ועל הדרך להעלות את ערך הנדל"ן, יש עד היום הרבה חרדים שעדין גרים בדירות בדמי מפתח בלי בעלי דירה חמדנים.

החילוני שמוכן להשכיר באלפי שקלים דירות עלובות בת"א זה כבר בעיה שלו, אם יש פראיירים שמוכנים לשלם אז למה שהמחיר יירד.

קבוצות רכישה שהרבה אוהבים להלל, החרדים התחילו עם זה ממזמן, באה קבוצה שלמה וקונה בניין ולפעמים גם שכונה.

לא מדויק. בישובים החרדים לא מרשים לחילונים לקנות דירות, מכיון שהמחירים שם מאוד מסובסדים.

כל מי שיהיה בוועדת הכספים תמיד יחלק את העזבונות למי ש"מקורב לצלחת", בכנסת האחרונה זה היה שייך ליהדות התורה (שכבר כתבתי מה אני חושב עליהם) והתוצאה בהתאם

אני לא בטוח שהנושא שייך לועדת הכספים. בכל מקרה, שנינו מסכימים שהחרדים מקבלים הרבה מהעזבונות.

החזר חובות הוא כ-30% מתקציב המדינה, זאת אומרת שאם 70% הוא תקציב שוטף ותקציב הדתי (כולל האברכים) הוא 0.7% אז התקציב הזה אחרי ניכוי ההחזר חובות עומד של אחוז אחד.

לא מדויק. כפי שכתבתי, שר האוצר יכול להשפיע רק חלק קטן מהתקציב . החזר החובות, שכר למורים, בתי חולים, צבא ומשטרה ועוד, כמעט לא ניתן לשינוי.

הכסף הגדול באמת של האברכים מגיע מחו"ל, יש אשכרה אנשים בחו"ל (ועוד כמה דתיים עשירים בארץ) שתורמים לכוללים

יפה מאוד. אבל מה הסיבה שהמדינה צריכה לתת כסף לאברכים?

אגב שים לב לעובדה, בעוד שטוענים שהחרדים הולכים ולא עובדים, הנתונים תכ'לס מראה ששיעור התעסוקה אצל חרדים הוא במגמת עלייה, גם הם מבינים שהם לא יכולים רק לשבת וללמוד תורה.

לדעתי חשוב שחרדי יעבוד במקצוע שמתאים לו, ולא רק שיתפרנס בעבודה איזה שהיא. בין החרדים יש גם אנשים מוצלחים ואפילו יוצאי דופן. מדוע שלא יהיו רופאים, שופטים , תכנתים , מהנדסים? הרמב"ם למשל היה רופא. הם חיבים ללמוד בבית הספר מקצועות כולל מתמטיקה ואנגלית. זה יעזור גם להם וגם לנו.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אן זה בעיה של החילונים, החרדים לא מחפשים דירה במרכז ת"א עם קרבה לכל מקום אלא מוכנים לגור באיזורי פריפריה שהרבה חילונים מעדיפים להתרחק.

דירות בחריש? איפה היית בסוף שנות ה-90 שהעיר היתה "עיר רפאים", יכלת להשיג שם דירה בגרושים, אז החרדים עשו בשכל וקנו את הדירות.

חוץ מזה שאצל רובם אין את הטמעות של קניית דירה להשקעה, לנפח שכר דירה ועל הדרך להעלות את ערך הנדל"ן, יש עד היום הרבה חרדים שעדין גרים בדירות בדמי מפתח בלי בעלי דירה חמדנים.

החילוני שמוכן להשכיר באלפי שקלים דירות עלובות בת"א זה כבר בעיה שלו, אם יש פראיירים שמוכנים לשלם אז למה שהמחיר יירד.

קבוצות רכישה שהרבה אוהבים להלל, החרדים התחילו עם זה ממזמן, באה קבוצה שלמה וקונה בניין ולפעמים גם שכונה.

בוא ותנסה לקנות בית בשכונה (לא עיר! שכונה) שהיום חרדית ופעם הייתה מעורבת, בנויה על קרקע ציבורית, יועדה בכלל לציבור חילוני-דתי לאומי, ולאט לאט החרדים השתלטו עליה.

היום גם אם תקנה שם בית, אתה לא תוכל לגור בו.

עוד לא דיברתי בכלל על עיר חרדית, או יישובים חרדים שבנויים על קרקע פרטית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ותנסה לקנות בית בשכונה (לא עיר! שכונה) שהיום חרדית ופעם הייתה מעורבת, בנויה על קרקע ציבורית, יועדה בכלל לציבור חילוני-דתי לאומי, ולאט לאט החרדים השתלטו עליה.

היום גם אם תקנה שם בית, אתה לא תוכל לגור בו.

עוד לא דיברתי בכלל על עיר חרדית, או יישובים חרדים שבנויים על קרקע פרטית.

רציני?

תקפוץ למרכז שפירא (יישוב דתי בין קריית מלאכי לאשקלון) ותגלה שיש שם משפחות חילוניות.

אני מכיר גם שכונות חרדיות לשעבר כמו שכונת חב"ד בקריית גת (הבעיה שהיא הפכה משכונה חרדית לשכונת סלאמס...כבר לא יודע :מה יותר גרוע)

בטוח יש עוד כמה דוגמאות שלא עולות לי...

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא בבקשה לרמת בית שמש א' ותנסה לקנות בית, בבקשה תנסה.

אל תשכח להזמין חברה / אישה שתשב לידך באוטובוס או תלך איתך במכנסיים חו"ח לסופר.

כל זה בעיר חילונית (למרות שראש עיר חרדי זה בהחלט מבלבל), בשטח ציבורי ששייך למדינה, בשכונה שיועדה להיות מעורבת חילונית-דתית.

שים לב שלא מדובר על יישובים דתיים, אלא על חרדיים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז... לאחר חודש וחצי וחקירת משטרה שעברה ללהב 443.

היועמ"ש הגיש בקשה היום לבית המשפט לפסול את הבחירות בבית שמש עקב זיופים.

מדובר לפי הערעור בזיוף ממוסד, מאורגן, ממומן ונתמך לכאורה ע"י בכיר בצוות של ראש העיר אבוטבול, ומנהל הבחירות בעיר.

וואלה Ynet.

הארץ היה יותר מפורט ומסתבר שהערעור פותח צוהר למה שמצאה המשטרה בחקירה:

1. בין הבחירות הכלליות לבחירות המקומיות יותר מ-4000 אנשים העבירו את כתובותיהם לבית שמש (להזכיר: הבחירות הכלליות נערכו ב-22.01.2013), לא כולל נערים בין הגילאים 17-18.

17 "תושבים" חדשים נרשמו בכתובת התעשייה 2, שנמצא באיזור תעשייה ואין בו מבני מגורים, מה גם שהוא ממוקם בכלל באיזור התעשייה הר-טוב.

בכתובת של אישה בודדה, נרשמו עוד 7 "תושבים" חדשים.

2. נתפסו ביום הבחירות 170 תעודות זהות בדירה אחת, לפחות 30 מהן שימשו להצבעה, כמו כן יש 14 תצהירים על מקרים שבהם מישהו ניסה להצביע עם ת.ז. של איש אחר ומקרים של אנשים שהגיעו להצביע ונמסר להם שהם כבר הצביעו.

הדוגמאות הן: אדם בן 20 שהגיע להצביע עם ת.ז. של גבר בן 49 (קלפי 8), אדם הגיע להצביע עם ת.ז. ותמונה לא תואמת ולא זכר את מספר הזהות וברח כשקראו למשטרה(קלפי 71), בוצעה הצבעה על שמה של אישה שהייתה בחו"ל (קלפי 28).

3. תעמולת בחירות אסורה - פחות פיקנטי אך לא פחות פלילי, כללו איומים כגון "בעומדך מאחורי הפרגוד אינך לבד, מרן מביט עליך מלמעלה בעיניו הטהורות ובוחן את ידך הנשלחת אל הפתק..".

4. מנהל הבחירות בעיר מזוהה עם ש"ס ומקורב לאלי ישי, בחר את מזכירי הקלפיות והמעיט בחשיבות וסדר גודל הזיופים.

5. ספירת הקולות לא בוצעה כחוק (שני חברי ועדה סופרים קולות כשרים בנפרד).

6. גניבת פתקים המונית של המועמד החילוני אלי כהן, נתפס יו"ר ועדת קלפי מטעם ש"ס מנסה לגנוב את הפתקים מאחורי הפרגוד.

המערערים טוענים שאין מדובר בזיופים ספורים או באי סדרים מקריים, אלא "באסטרטגיה עבריינית להטיית תוצאות הבחירות". "להשגת תכלית זו פעלו הם לזעזע את אדני שיטת הבחירות בבית שמש ולהביא לקריסת המנגנונים שנועדו לשמור על טוהר הבחירות, ובמקביל נקטו בפעילות עבריינית של ממש, מתוכננת ומתוחכמת, להוסיף להם קולות שלא כחוק", נכתב בעתירה.

להזכיר, ההפרש היה 965 קולות "כשרים".

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז... לאחר חודש וחצי וחקירת משטרה שעברה ללהב 443.

היועמ"ש הגיש בקשה היום לבית המשפט לפסול את הבחירות בבית שמש עקב זיופים.

מדובר לפי הערעור בזיוף ממוסד, מאורגן, ממומן ונתמך לכאורה ע"י בכיר בצוות של ראש העיר אבוטבול, ומנהל הבחירות בעיר.

וואלה Ynet.

הארץ היה יותר מפורט ומסתבר שהערעור פותח צוהר למה שמצאה המשטרה בחקירה:

1. בין הבחירות הכלליות לבחירות המקומיות יותר מ-4000 אנשים העבירו את כתובותיהם לבית שמש (להזכיר: הבחירות הכלליות נערכו ב-22.01.2013), לא כולל נערים בין הגילאים 17-18.

17 "תושבים" חדשים נרשמו בכתובת התעשייה 2, שנמצא באיזור תעשייה ואין בו מבני מגורים, מה גם שהוא ממוקם בכלל באיזור התעשייה הר-טוב.

בכתובת של אישה בודדה, נרשמו עוד 7 "תושבים" חדשים.

2. נתפסו ביום הבחירות 170 תעודות זהות בדירה אחת, לפחות 30 מהן שימשו להצבעה, כמו כן יש 14 תצהירים על מקרים שבהם מישהו ניסה להצביע עם ת.ז. של איש אחר ומקרים של אנשים שהגיעו להצביע ונמסר להם שהם כבר הצביעו.

הדוגמאות הן: אדם בן 20 שהגיע להצביע עם ת.ז. של גבר בן 49 (קלפי 8), אדם הגיע להצביע עם ת.ז. ותמונה לא תואמת ולא זכר את מספר הזהות וברח כשקראו למשטרה(קלפי 71), בוצעה הצבעה על שמה של אישה שהייתה בחו"ל (קלפי 28).

3. תעמולת בחירות אסורה - פחות פיקנטי אך לא פחות פלילי, כללו איומים כגון "בעומדך מאחורי הפרגוד אינך לבד, מרן מביט עליך מלמעלה בעיניו הטהורות ובוחן את ידך הנשלחת אל הפתק..".

4. מנהל הבחירות בעיר מזוהה עם ש"ס ומקורב לאלי ישי, בחר את מזכירי הקלפיות והמעיט בחשיבות וסדר גודל הזיופים.

5. ספירת הקולות לא בוצעה כחוק (שני חברי ועדה סופרים קולות כשרים בנפרד).

6. גניבת פתקים המונית של המועמד החילוני אלי כהן, נתפס יו"ר ועדת קלפי מטעם ש"ס מנסה לגנוב את הפתקים מאחורי הפרגוד.

להזכיר, ההפרש היה 965 קולות "כשרים".

במילה אחת - ביזיון.

חבל שאת כל התיק הענק שפירטת כאן אף אחד לא יקבל על עצמו הוא יתמוסס מעצמו עם הזמן. האשמים שימצאו בכל זאת (ויואשמו בעבירות קלילות) - יקבלו עונשים מצחיקים. אז למה להפסיק לשחד/לרמות/להוליך שולל, כאשר אין אף אחד משגיח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן הבחירות בבית שמש הושגו במרמה, אז בהחלט יש לפסול אותם.

החילונים והדתיים שם חייבים להסכים על מנהיג משותף שירוץ מול אבוטבול.

ראש העיר החדש יהיה מחוייב להקים שכונות חדשות שיועדו לכל האוכלוסיה ללא הבדל רקע דתי ובנוסף לעודד תושבים להגר לבית שמש, אם הוא יבנה שכונה חדשה וחילונים לא ירצו לקנות שם דירות, יווצר מצב שעוד חרדים יקנו שם את הדירות וככה הוא לא ישיג כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת - ביזיון.

חבל שאת כל התיק הענק שפירטת כאן אף אחד לא יקבל על עצמו הוא יתמוסס מעצמו עם הזמן. האשמים שימצאו בכל זאת (ויואשמו בעבירות קלילות) - יקבלו עונשים מצחיקים. אז למה להפסיק לשחד/לרמות/להוליך שולל, כאשר אין אף אחד משגיח?

ההרגשה האישית שלי היא שזה רק קצה הקרחון של המעורבים, ובדומה לפשע המאורגן אלה שנחקרו לא ישתפו פעולה ויסגירו את האחראים מאחורי הקלעים.

לדעתי לפי רמת הארגון והמשאבים יש כאן מעורבות כבדה של אנשי ש"ס הבכירים (אין מה להתפלא כשהיו"ר הוא עבריין מורשע שישב בכלא).

איציק אין ספק שהייתה כאן מרמה, זה כבר מוכח עם עדויות חד משמעיות, אישה בחו"ל לא יכולה להצביע בקלפי בבית שמש. השאלות היחידות הן כמה עמוקה המרצה, באיזה מספרים מדובר, ומי ראש הנחש, והאם אבוטבול היה מעורב (שכן אם היה מעורב מדובר בעבירה פלילית ואינו יכול להתמודד שוב).

על ראש העיר החדש יהיה לקדם את תוכנית "עמק איילון" קודם כל, שתפריד את רמת בית שמש מבית שמש, כאשר השכונה וחצי של הכיפות סרוגות ברמת בית שמש תהיה חלק מעיריית עמק איילון, ושכונות נחלה ומנוחה וחפציבה החרדיות יישארו בבית שמש. וכמובן יש צורך בהקמת פרויקטים חדשים לכלל האוכלוסיה.

לא נעים כל כך להגיד אבל או שאבוטבול טיפש או שהוא חושב שאנחנו טיפשים. הוא לא מפסיק להתהדר בנוחות לא-לו, כל מערכת הבחירות ולאחריה חזר על כך שהוא קידם את העיר למען כל תושביה. פתח קניונים ופיתח פרויקטי בנייה (4 במספר כל אחד הוא בערך בניין בודד).

האמת היא שכבר עם פתיחת קניון הביג דובר על הביג פרשן והיו כבר תוכניות בנייה). ואת הבנייה on/off של מה שנקרא נעימי סנטר התחילו לפני יותר מ-5 שנים כשהתוכניות התגלגלו עוד לפני כן. בנוגע לפרויקטי הבנייה הוא אכן קידם לפחות שניים, אחד היה כמעט מוכן כשהוא נכנס לתפקידו, והאחרון התגלגל בצורות שונות כבר עשור, בוטל ושונה וחזר ובוטל שוב.

זאת בזמן שהתוכנית המוקפאת של שמת בית שמש ג' (מדברים על 22 אלף יחידות דיור בשיווק בלעדי לחרדים!) חזרה במלוא המרץ לעבודה למרות שהשטח הוא בית קברות עתיק.

מסתבר שכשמדובר על מגדל אשפוז ממוגן לבית חולים בקו הקדמי לו"ח להזיז קברים פגאניים עתיקים, אבל בשביל דירות לחרדים נמצאו פתרונות כאלה ואחרים למרות שהקברים הם בספק יהודיים בספק פגאניים.

ואז מוכרים לוקשים כאילו העיר פשוט עוברת שינוי דמוגרפי, כאילו השינוי לא כפוי, כאילו שלא עושים הכל כדי לגרום לשינוי, כאילו שלא משווקים בזול דירות חדשות לחרדים בלבד, השכונה האחרונה שנבנתה לציבור הכללי (למעט רמת בית שמש א' שכבר איננה כללית) נבנתה לפני קרוב ל-20 שנים!

אומרים שיש הגירה שלילית של חילונים ודתיים לאומיים מבית שמש, כי אין להם בתים לגור בהם, רק חסר להעמיד חרדי תורן בכניסה לבית שמש עם מקל שיגרש חילונים שרוצים לבוא לגור בעיר.

נ.ב. יצא לי חפירה מעמיקה, אולי אני אמצא גם קברים פגאניים. תודה מראש למי שקרא עד הסוף

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרגשה האישית שלי היא שזה רק קצה הקרחון של המעורבים, ובדומה לפשע המאורגן אלה שנחקרו לא ישתפו פעולה ויסגירו את האחראים מאחורי הקלעים.

לדעתי לפי רמת הארגון והמשאבים יש כאן מעורבות כבדה של אנשי ש"ס הבכירים (אין מה להתפלא כשהיו"ר הוא עבריין מורשע שישב בכלא).

איציק אין ספק שהייתה כאן מרמה, זה כבר מוכח עם עדויות חד משמעיות, אישה בחו"ל לא יכולה להצביע בקלפי בבית שמש. השאלות היחידות הן כמה עמוקה המרצה, באיזה מספרים מדובר, ומי ראש הנחש, והאם אבוטבול היה מעורב (שכן אם היה מעורב מדובר בעבירה פלילית ואינו יכול להתמודד שוב).

על ראש העיר החדש יהיה לקדם את תוכנית "עמק איילון" קודם כל, שתפריד את רמת בית שמש מבית שמש, כאשר השכונה וחצי של הכיפות סרוגות ברמת בית שמש תהיה חלק מעיריית עמק איילון, ושכונות נחלה ומנוחה וחפציבה החרדיות יישארו בבית שמש. וכמובן יש צורך בהקמת פרויקטים חדשים לכלל האוכלוסיה.

לא נעים כל כך להגיד אבל או שאבוטבול טיפש או שהוא חושב שאנחנו טיפשים. הוא לא מפסיק להתהדר בנוחות לא-לו, כל מערכת הבחירות ולאחריה חזר על כך שהוא קידם את העיר למען כל תושביה. פתח קניונים ופיתח פרויקטי בנייה (4 במספר כל אחד הוא בערך בניין בודד).

האמת היא שכבר עם פתיחת קניון הביג דובר על הביג פרשן והיו כבר תוכניות בנייה). ואת הבנייה on/off של מה שנקרא נעימי סנטר התחילו לפני יותר מ-5 שנים כשהתוכניות התגלגלו עוד לפני כן. בנוגע לפרויקטי הבנייה הוא אכן קידם לפחות שניים, אחד היה כמעט מוכן כשהוא נכנס לתפקידו, והאחרון התגלגל בצורות שונות כבר עשור, בוטל ושונה וחזר ובוטל שוב.

זאת בזמן שהתוכנית המוקפאת של שמת בית שמש ג' (מדברים על 22 אלף יחידות דיור בשיווק בלעדי לחרדים!) חזרה במלוא המרץ לעבודה למרות שהשטח הוא בית קברות עתיק.

מסתבר שכשמדובר על מגדל אשפוז ממוגן לבית חולים בקו הקדמי לו"ח להזיז קברים פגאניים עתיקים, אבל בשביל דירות לחרדים נמצאו פתרונות כאלה ואחרים למרות שהקברים הם בספק יהודיים בספק פגאניים.

ואז מוכרים לוקשים כאילו העיר פשוט עוברת שינוי דמוגרפי, כאילו השינוי לא כפוי, כאילו שלא עושים הכל כדי לגרום לשינוי, כאילו שלא משווקים בזול דירות חדשות לחרדים בלבד, השכונה האחרונה שנבנתה לציבור הכללי (למעט רמת בית שמש א' שכבר איננה כללית) נבנתה לפני קרוב ל-20 שנים!

אומרים שיש הגירה שלילית של חילונים ודתיים לאומיים מבית שמש, כי אין להם בתים לגור בהם, רק חסר להעמיד חרדי תורן בכניסה לבית שמש עם מקל שיגרש חילונים שרוצים לבוא לגור בעיר.

נ.ב. יצא לי חפירה מעמיקה, אולי אני אמצא גם קברים פגאניים. תודה מראש למי שקרא עד הסוף

מנוסח כ"כ שכל דבר שאני אוסיף רק יגרע אז אני אצטט כדי לחזק(אני תושב בית שמש)

לגבי המימון והתכנון, ללא ספק גבוה מאוד בתוך מפלגת ש"ס

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רק שההרגשה שלי היא שזה ייגמר בכמה חסידים שלוקחים על עצמם את האשמה לפי הוראת רב כזה או אחר, כדי להגן על היושב בראש הפירמידה.

נוהל ידוע ומוכר היטב אצל החרדים ואצל הפשע המאורגן.

לכן כל זה יישאר בגדר "חשדות" ו כנראה לא יוכח לעולם, אשמח להיווכח שטעיתי.

נ.ב. תודה רבה לתיקון האוטומטי של המקלדת של קיטקט, לו"ח = חו"ח, שמת = רמת, פרשן = פאשן, נוחות = נוצות, המרצה = המרמה.

עמכם הסליחה המקלדת כפתה עליי עילגות מסוימת

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמכם הסליחה המקלדת כפתה עליי עילגות מסוימת

גם לי יש טעויות הקלדה לא פעם. לכן אני לוחץ על "תצוגה מקדימה", וקורא את הדברים. רק אם הכל נראה בסדר - אני שולח.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאני עושה, אלא שקשה לבצע הגהה להודעה כ"כ ארוכה על מסך של סמארטפון.

ובחזרה לנושא

אחד העדים (החרדים) חזר בו מהעדות שלו במשטרה ומסביר שזו הייתה "שיחת התרברבות" והוא לא באמת יודע אם היה זיוף ואיך עבד.

כנראה שהוא זכה לאיומים כאלה ואחרים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די מוזר, אני חיפשתי על תכנית "עמק איילון" שאתם מדברים עליה לגבי הפיצול ולא מצאתי שום דבר (התוצאות היחידות שמצאתי זה על רהיטים).

משרד הפנים לא ימהר לפצל את העיר, כיוון שפיצול עיר זה הוספת עוד עירייה שכוללת משכורות לראש עיר, רב עיר, מזכירות, עובדי מחלקות שונים בעירייה (מים, ארנונה, גבייה) ובשורה התחתונה עוד הוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה השם הרשמי של התוכנית, אבל נענע10 כלכליסט Ynet כיכר השבת

שר הפנים כבר בוחן את האופציה לפיצול (הכתבה בנענע10).

האבסורד הוא שהראש עיר כל כך שיכור מכוח, שאם תסתכל על מצב התשתיות ברמת בית שמש תחשוב שהגעת מינימום לסביון (למעט הנטייה של חרדים לשרוף פחי אשפה ולזרוק חיתולים משומשים באמצע הכביש), אבל אם תגיע לבית שמש עצמה, לאיזורים שבהם כמעט כולם אם לא כולם משלמים ארנונה מלאה, כאילו הגעת לאום אל פאחם או טייבה.

באופן שקצת הפתיע אותי בערך חודשיים לפני הבחירות החליטו לסלול מחדש 2 קטעי כביש בשכונות חילוניות, סה"כ מדובר אולי על 250 מטר של אספלט, בזה מסתכם שידרוג התשתיות בשכונות החילוניות לאורך 5 שנים!

אלי ישי מסביר בפירוש למה התוכנית נדחתה בממשלה הקודמת - כי בלי חילונים אין כסף, ראש עיריית אלעד דאז צוריאל קריספל גם מוסיף כי צריך 'אויב' חיצוני כדי לאגד את השורות - אחרת החרדים יריבו בינם ובין עצמם, עדיף לשיטתו כי החרדים יריבו עם חילונים.

כלומר אין אפילו בושה, לא מנסים להסתיר את האמת.

החילונים נמצאים שם בתור פרה חולבת, אויב חיצוני שנועד כדי שיצביעו עליו הרבנים ויגידו "זה האויב האמיתי" וכדי שיהיה מישהו שכולם יוכלו לירוק עליו.

בלי החילונים אין הכנסות, שכן לערים חרדיות אין איזורי תעשייה, אין הכנסות מארנונה וממסים (וכל זה לדברי ישי עצמו).

ובנוסף בלי החילונים יתחילו החרדים לשים לב להבדלים בינם ובין עצמם ולריב אחד עם השני (לדברי קריספל).

News Flash - זה שעסק כזה עובד בבני ברק זה בגלל המיקום הגיאוגרפי, דירה במרכז עם המגרעות המובנות הללו של עיר חרדית.

לבית שמש אין את היתרון הגיאוגרפי הזה שמאפשר לחרדים לירוק לבאר שממנה הם שותים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...