Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש משהו אחד שלא מובן לי בעניין של א.ח.

נניח והיא רצחה את תאיר. איך היא נמלטה? יצאה מהשירותים ונעלה את הדלת מבחוץ? האם קפצה כפי שרומן קפץ בשחזור? האם היא יכולה לקפוץ כפי שרומן קפץ?

כי את תאיר מצאו בתוך תא נעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול לעשות 15 חזרות מתח מלאות ב-3 סטים ואני עדיין הייתה מתקשה לקפץ ככה החוצה מתא שירותים נעול. בטח ובטח בטייק ראשון.

במצב קיצוני אתה לא יכול לדעת למה אתה מסוגל.

כנראה אחרי או תוך כדי הרצח הוא קיבל מוד של "שחור בעיניים", והגוף והמוח נכנסו לאוברדרייב של לברוח ולכסות עקבים.

לא הייתי מתפלא אם מישהו במשקל 150 קילו שלא התאמן בחייו היה עושה את זה במצב כזה.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט, המשטרה וצוות החקירה פעלו בצורה נפשעת

קל מאוד לראות את זה, לפחות לפי הצילומי וידאו שידועים לציבור וחוסר הראיות

רק בגלל זה צריך לשחרר אותו, גם אם הוא אכן הרוצח

תפקיד המשטרה\צוות חקירה זה לחקור, להגיע לאמת ולנסות להבין מה קרה ואיך קרה

אם חוקרים מגיעים עם אג'נדה להפליל ועושים כל מה שביכולתם לחתור להפליל בנאדם X, בלי להיצמד לעובדות ולבדוק כיווני חקירה נוספים - יהיו טעויות

שלא נדבר גם על כל ההתנהלות הביזיונית בנושא איסוף ראיות והשחתה של מקום הפשע, ספק חובבנות ספק בכוונה.

תגיד לי, אתה בסדר? באיזו מדינה אתה רוצה לחיות??

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתפלא אם מישהו במשקל 150 קילו שלא התאמן בחייו היה עושה את זה במצב כזה.

אני בחור לא קטן (140 קילו) ובצבא הייתי קצת יותר קטן (110 ק"ג). קפצתי כמו גדול מעל החומה כשאמרו לי שאני לא ממשיך בקורס אם אני לא עובר את הקיר. ניתרתי את הקיר כמו גדול.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תחשוב מה היית עושה, אם היית עכשיו עומד מעל גופה עם סכין מדממת ביד, ושומע סירנות מתקרבות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סירנות? לקח שעות עד שמצאו אותה.

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

עצרו לשווארמה בדרך
  • לא הבנתי... 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת התעקמתי בפרשה הזו.

מצד אחד: לא בדקו את הזירה, כלומר לא עשו בדיקה התאמה DNA בין הזירה לרומן. לטענת רומן, הוא חתך את תאיר עם סכין יפני (החתך על הצוואר היא בסכין משוננת), ויש על הגופה שיערות. עד כאן הפדיחה הענקית של המשטרה/פרקליטות.

מצד שני: יש כאן חשוד (לימים הבאים בית המשפט קבע שהוא רוצח) ששקרן (לפי הראיון של פרקליטה) שכל הזמן הסתבך בתוך עצמו.

בנוסף לכל, מי שלא האמינה זו אמא של תאיר לאף מוסד (משטרה ובית המשפט), לעומת אביה שאמר לאימה של תאיר שעוד שפיגל שקרנים (מתוך סרט של שרון גל "רק תאיר יודעת" ששודר ב-2006).

לסיום, בתחילת הפרשה, אימה של תאיר לא האמינה למשטרה והחליטה שמי שאשם הן חברות של תאיר. היום היא מבינה שהחברות הן לא רצחו את תאיר, ומצאו סעיר לעזאזל בשם א.ק.

אני רוצה לסכם את התגובה שלי בדבריה של פרקליטה שניהלה את התיק הזה: אני לא נהלתי את המשפט הזה עבור אמר של תאיר, אני מנהלת אותו עבור שיהיה שלא יהיו עוד רציחות של נערים בבית הספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ממשיכים את הנושא של csi bat yam.

כמו שאני מכיר את הראש של פסיכופטים, מה שאני חושב שקרה, זה דבר מאוד פשוט, ואתם יכולים לצחוק כמה שבא לכם, ולהמציא תיאוריות קונספירציה עד מחר, ולהמשיך לצייר את זדורוב בתור קורבן.

יצא לי לצערי לפגוש מישהו שבדיוק מתאים לטיפוס כזה, עם נטייה לשקר פתולוגי (היה מספר לכולם שהוא עבריין בכיר שברח מהשלטונות בבלרוס, כשבפועל הוא היה חי על חשבון הוריו אמידים), הסטוריה של שימוש בסמים, והתפרצויות אלימות.

אז לפי מה שאני מבין, לבן אדם יש הסטוריה של התפרצויות אלימות (הכניס את אח שלו לטיפול נמרץ, לא?), שלך תדע מה הוא עשה באוקראינה, ומאיזה דברים הוא ברח לפה. לאנשים כאלה יש התנהגות אימפולסיבית, כאשר קודם מקבלים סיבוב, נהיה שחור בעיניים, ואז מוצאים את עצמם תוהים מה קרה, ולמה לעזעזל עשו את זה, כשמסביבם הכל שבור.

אז זה מה שקרה כנראה לזדורוב. היה כנראה מתוסכל מהחיים, עצבני על כל העולם, תאיר כנראה אמרה לו משהו לא במקום, או הסתכלה עליו עקום (יצורים כאלה באמת לא צריכים הרבה כדי לקבל סיבוב), נהיה לו שחור בעיניים, עשה את מה שעשה, ורק כשעמד מעל הגופה, הבין שוואט דה פאק, מה לעזאזל הוא עשה, ורץ להסתיר עקבות.

אבל מה לעשות, שלא כל פסיכופט הוא דקסטר (רובם בעלי אינטליגנציה מאוד נמוכה בעצם), אז הוא נתפס אף על פי ניסיון כושל להסתיר ראיות, והודה ברצח. כאן סוף הסיפור עם זדורוב, מאחל לו מכל הלב להירקב בכלא עד סוף ימיו.

מצד שני, ללא קשר לזדורוב, האמא של תאיר ראתה הזדמנות לנצל את הרצח של הבת שלה בשביל נקמה אישית כלשהי נגד הורי הילדים האחרים, לכן כל הסיפור הזה התנפח, ולא רואים לו סוף עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודים, אני הייתי יכול לחיות בשקט עם כל הדברים שציינת,

למעשה כמו כולם אני מאד מבולבל,

ומקווה שיסתיים סוף סוף והפושע האמיתי ישלם.

מה שמציק לי שהרכב השופטים לא הגיע לתמימות דעים

שופט אחד הסתייג וזה שופט ששמע הכל, כולל דברים שאנו לא שמענו,

זה ממש כואב ואפילו מקומם אותי.

אפילו החצי פרומיל אחוז שאדם חף מפשע(בפוטנציה)

נושא עונש כבד,

כאשר במקרה דנן זה לא פרומיל של ספק, אלא 33 אחוז לפחות.

הבנתי שבמדינות אחרות במקרה כזה משחררים מחמת הספק וזה מה שצריך לעשות כאן

לאלתר.

לשחרר ולפתוח משפט חדש, או לשחרר מחמת הספק.

עריכה אחרונה על ידי yossy
שגיאת כתיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאכל סניקרס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...