Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, vadim6385 כתב:

אולי הדקסטר דמיקולו הזה ניסה להוריד את החשד מעצמו.

הוא התקשר למנהל שלו להודיע לו שמחר אין עבודה בביצפר כי ילדה מתה או משהו כזה (יש גירסא שאומרת שהוא טען שהיא נפלה בשירותים)

לא משנה מה בדיוק אמר, משנה שהוא ידע על זה לפני שמצאו אותה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 8.4.2020 בשעה 13:40, m3x7r3m3 כתב:

המערכת עשתה זאת בעצמה, כראייה אובדן האמון בבתי המשפט ובפרקליטות היה בצניחה חופשית כבר שנים לפני כן.

זה פשוט היה תיק גדול שעשו בו יותר מפשלה קטנה ותפסה את המערכת עם המכנסיים למטה.

ואז כדי להוסיף דובדבן על הקצפת המערכת ניסתה לנקום במי שלא הסכים להתיישר עם דעתה (עדים מומחים שבתחום המומחיות שלהם לא מסכימים עם פרקליטים! ואז ברוב חוצפתם לא מתיישרים עם הפרקליטים!).

ואם זה לא מספיק אחרי זה נחשפה התנהלות שהיא לא פחות מפלילית לכאורה מצד הפרקליטות - לחץ על עד מומחה לשנות עדותו!

זה בערך כמו הבעל המכה שאומר לאישה המוכה תראי מה גרמת לי לעשות.

השופטים בפסק דין מתחו ביקורת על המשטרה

אבל חומר הראיות מדבר בעד עצמו - פרטים מוכמנים

אני אחרי שראיתי את צל של אמת גם השתכנעתי שהוא לא הרוצח

אבל אחר קריאת פסק העליון

אני סבור שכל אדם שפוי היה מרשיע אותו.

לזרוק סתם רפש בשופטים זה קל

עצה. תמיד כדאי לקרוא את פסק הדין ורק אח"כ להביע דעה

זה כמו שביבי חוזר בלי סוף שסיקור תקשורתי אינו שוחד

והציבור קונה אתזה

עד שאתה נחשף לחומרי החקירה - שבכלל זה לא סיקור תקשורתי

הוא ניצח את הבחירות ב 2015 בזכות וואלה - שהם טפטפו לציבור את הסרטון שביבי אומר שהערבים נוהרים לקלפיות.

לגופו של עניין אני מסכים איתך שבית המשפט עושה הכל שחצי מהעם לא יאמין לו

ע"ע פסילת בן ארי והכשרת יזבק

וכפיה על אדלשטיין לכנס את הכנסת

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.4.2020 בשעה 23:19, Transporter כתב:

התיק של ביבי לא רלוונטי כרגע

לגבי זדורוב  כשקוראים את החוות דעת של השופט בשם עמית

מבינים שיש יותר מדי דברים שרומן נפל בהם

החל משקרים

ועד עובדות

וכמובן מה שדיברו מההתחלה - שעוד לפני שגילו את הגופה הוא דיווח למנהל שלו שרצחו או פצעו ילדה בשירותים

שזה דבר הזוי בפני עצמו

זהו שנדמה לך שזה לא רלוונטי כרגע, כמו שאמרתי אתם מפספסים לחלוטין את העיקר ונטפלים לטפל.

מי מחוסר הבנה ("השופטים קבעו"), מי כי ככה טיפטפו לו למוח ("המערכת לא טועה"), ומי כי ככה זה נוח ("תקרא את הפס"ד!").

וכל זה בהתעלמות מופגנת מסימפטום, מחלה וגורם למחלה.

תמשיך לחפש סימפטומים במקום מחלה, ותגלה בעוד כמה שנים שבית המשפט העליון עבר הפיכה, וזדורוב שוחרר בגלל ספק סביר, לא כי מצאו ראייה חדשה, אלא כי אף אחד כבר לא מאמין לבית המשפט העליון.

בתאריך 9.4.2020 בשעה 22:02, avi 1234 כתב:

השופטים בפסק דין מתחו ביקורת על המשטרה

אבל חומר הראיות מדבר בעד עצמו - פרטים מוכמנים

אני אחרי שראיתי את צל של אמת גם השתכנעתי שהוא לא הרוצח

אבל אחר קריאת פסק העליון

אני סבור שכל אדם שפוי היה מרשיע אותו.

לזרוק סתם רפש בשופטים זה קל

עצה. תמיד כדאי לקרוא את פסק הדין ורק אח"כ להביע דעה

זה כמו שביבי חוזר בלי סוף שסיקור תקשורתי אינו שוחד

והציבור קונה אתזה

עד שאתה נחשף לחומרי החקירה - שבכלל זה לא סיקור תקשורתי

הוא ניצח את הבחירות ב 2015 בזכות וואלה - שהם טפטפו לציבור את הסרטון שביבי אומר שהערבים נוהרים לקלפיות.

לגופו של עניין אני מסכים איתך שבית המשפט עושה הכל שחצי מהעם לא יאמין לו

ע"ע פסילת בן ארי והכשרת יזבק

וכפיה על אדלשטיין לכנס את הכנסת

מה עזרה הביקורת על המשטרה? אחרי שבסרטון השחזור רואים את החוקרים מספרים לזדורוב פרטים "מוכמנים", איך אפשר לטעון שהם מוכמנים?

אבל גם אתה מתעלם מהמחלה ומחפש סימפטומים, תיק זדורוב עצמו הוא סימפטום, אז תעזוב את התיק ותסתכל על המחלה - כלומר המגמות של בית המשפט העליון במיוחד.

• רעיון גרוע 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

יש בקשה למשפט חוזר שנידונה, על הפרק הרצאה שנתן ד"ר חן קוגל (אז עד מומחה מטעם ההגנה, היום ראש המכון לרפואה משפטית, בדרך להיותו ראש המכון לרפואה משפטית בפרקליטות דאז ניסו להדיח אותו שיאמר מה שמתאים להם!) ועו"ד ירום הלוי רוצה להשתמש בו כעדות.

בינתיים השופט מלצר מתעסק בדברים אחרים של אותו התיק, רומז שיש אפשרות שלישית שהשערות של א"ח הגיעו לזירת הרצח, ולא בגלל שא"ק השתמשה בבגדים שלו, ככה"נ מתכוון לאפשרות שא"ח הרוצח והוא זה שניסה להפליל את א"ק דווקא ולא הפוך.

בפינת הפיקנטריה נציגת הפרקליטות במשפט אלמותי כנראה:

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

כולי תקווה שבמידה והוא יזוכה, ראשים יעופו באוויר. של הפרקליטות, המשטרה, כל מי שהיה שותף בהסתרת זהותו של הרוצח האמיתי. אני מאוד פסימי לגבי זה, אבל מקווה. כל זאת בהינתן שבאמת בוא יזוכה מעבר לספק סביר. דעתי לא מבוססת על כלום, אלא על תחושה אישית. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו אתם רציניים?

אתם קוראים את הפסק דין?

https://www.psakdin.co.il/Document/ע-פ-7939-10-זדורוב-נ-מדינת-ישראל-תקציר-פסק-הדין

1. אין שום ממצא פורנזי שמקשר אותו לזירה באופן אבסולוטי וחד משמעי 

2. כל הראיות המוכמנות שכביכול הוא ידע לא באו לידי ביטוי בבהודאה אלא הוצאו ממנו בכוח בשחזור, כמו"כ המון ראיות מוכמנות פשוטות אחרות הוא טעה בהם בגדול. 

3. ראיות מסוימות שנבדקו על ידי מספר חוקרים חלק של המשטרה וחלק מומחים חיצוניים והדעות חלוקות אז בית המשפט תמיד מעדיף את הראיות המרשיעות.

זה תפירת תיק מוחלטת.

זדורוב הוא כנראה דפוק בראש לפי התיאורים שלו או עבר התעללות כל כך קשה וארוכה שהיה אומר כל מה שהחוקרים רצו לשמוע

עריכה אחרונה על ידי arik100
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 12.5.2021 בשעה 00:01, arik100 כתב:

תגידו אתם רציניים?

אתם קוראים את הפסק דין?

https://www.psakdin.co.il/Document/ע-פ-7939-10-זדורוב-נ-מדינת-ישראל-תקציר-פסק-הדין

1. אין שום ממצא פורנזי שמקשר אותו לזירה באופן אבסולוטי וחד משמעי 

2. כל הראיות המוכמנות שכביכול הוא ידע לא באו לידי ביטוי בבהודאה אלא הוצאו ממנו בכוח בשחזור, כמו"כ המון ראיות מוכמנות פשוטות אחרות הוא טעה בהם בגדול. 

3. ראיות מסוימות שנבדקו על ידי מספר חוקרים חלק של המשטרה וחלק מומחים חיצוניים והדעות חלוקות אז בית המשפט תמיד מעדיף את הראיות המרשיעות.

זה תפירת תיק מוחלטת.

זדורוב הוא כנראה דפוק בראש לפי התיאורים שלו או עבר התעללות כל כך קשה וארוכה שהיה אומר כל מה שהחוקרים רצו לשמוע

גם אני חשבתי כמוך עד שקראתי

עברו כמה שנים אז אני לא זוכר מילה במילה

אבל ההתנהגות שלו הייתה מאוד מוזרה ולא אופיינית לחף מפשע

הוא ידע להתקשר למעסיק שלו ולהגיד ש"ילדה נפלה בשירותים" עוד לפני שבכלל פורסם הסיפור

כל הסיפור עם המכנסיים \ נעליים \ לא זוכר במה מדובר שזרק\העלים אותם

היו הרבה נקודות מוזרות שמי שחף מפשע לא היה נופל בהן

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שעדיין מבזבזים את כספי משלם המיסים על משפטים חוזרים ל#$&# הזה.

• לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

המשפט החוזר לרומן זדורוב | סגן ראש השב"כ לשעבר טוען: זו הודאת שווא, החוקרים שיקרו בבית המשפט :

https://www.mako.co.il/news-n12_magazine/2021_q3/Article-eeab22801558a71027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1434139730

אילו ראיות צריכות היו להדליק נורות אזהרה כבר בתחילת הדרך? עורך הדין אביגדור פלדמן בשיחה מיוחדת על תיק הרצח שמסעיר את הציבור ואת מערכת המשפט בישראל :

https://www.ynet.co.il/news/theheadline/article/IF0A02U4I

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...