Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור AUX ל"מערכת" עם USB בלבד

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 4195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי "מערכת" (הד יוניט אם אני לא טועה?) פשוטה של PILOT להלן:

14201422c.gif

המערכת קוראת חיצונית רק USB ודיסק כמובן.

מאוד חשוב לי חיבור ה AUX למערכת (למטרת חיבור האייפון)

מצד שני לא יכול להחליף מערכת כי חבל לי על הכסף בשביל חיבור פשוט לשלם 300-400 שקל למערכת (פשוטה)

רציתי לדעת מה הדרכים שלי להשמיע ב LIVE את האייפון שלי, האם יש חיבור מיוחד שבו אני מחבר את האייפון למערכת עם USB וניתן לשמוע מה שקורה במכשיר.

אני לא צריך את זה למטרת מוזיקה אלא גם לדברים אחרים ככה שזה חייב להיות ב LIVE כמו חיבור AUX ולא בספרייה או משהו כמו ב USB

הבנתי ש:

ניתן לחבר ליציאות ה RCA מאחורה כבל מיוחד מתאם AUX, האם היציאות קיימות בכל רדיו דיסק והאם הן לא תפוסות ע"י חיבורים אחרים?

איך החיבור הזה יכול לעזור לי , במידה ובצד אחד יהיה האייפון שלי ובצד השני ה USB יתחבר למערכת:

http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-to-3-5mm-Male-Aux-Auxiliary-Adapter-Apple-iPhone-4-4S-Car-Audio-Stereo-/170918176941?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item27cb8468ad

תודה :wink:

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היציאות RCA מאחורה מיועדות להגברה של רמקולים לא לחיבור של מכשיר חיצוני ובכל מקרה הן יציאות OUT ולא IN כמו שאתה צריך בשביל לחבר את הAUX.

הקישור שנתת לאיביי זה אחד הדברים היותר הזויים שראיתי לאחרונה. הUSB דיגיטאלי והAUX אנאלוגי ככה שלא הגיוני לחבר בינהם סתם ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית בודק את הנושאים הדומים בתחתית השירשור שלך אולי היית מוצא מענה...

בכל מקרה הנה פתרון אפשרי בשרשור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=439875

בגדול הפתרון מדבר על משדר FM שמתחבר לאייפון שלך (או כל מכשיר אחר) וכל שנותר לך הוא לכוון את התדר המתאים ברדיו שלך.

לגבי יצירת AUX, יתכן וניתן לעשות זאת במעבדה, מה שבטוח לא יעלה לך פחות מלקנות רדיו-דיסק אחר פשוט שכולל כניסת AUX.

לגבי החיבור USB->AUX שנתת לינק אליו - לא מוכר לי דבר כזה. בנוסף, לפי התמונה, חיבור הAUX מכיל קו מידע נוסף ומתאים בצורתו לדוגמה לחיבור של אודיו סטריאו + וידאו. ככה שלא ברור מה זה בדיוק עושה. גם מעבר לזה שצירפת אני לא מוצא הרבה מוצרים כאלו פזורים ברשת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך , אך לא הבנתי מה תפקיד המשדר , לדוגמא המשדר הנ"ל:

http://www.ebay.com/itm/Wireless-FM-Transmitter-Car-Charger-Radio-for-MP3-MP4-Ipod-Iphone-/280877419349?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item4165994b55

שבשרשור ציינו שנועד למי שאין חיבור AUX

למשדר יש חיבור AUX לתוך המערכת ותפקידו לשדר רדיו/קריאה מכרטיסי זיכרון .

אז איך בדיוק הוא יתחבר ל USB וגם לפלאפון שלי וישדר?

תודה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשדר הספציפי שאתה מדבר עליו:

החיבור AUX 3.5mm נועד להתחבר ליציאת האוזניות של הטלפון שלך (במידה וזה אכן סוג החיבור). אין שום קשר לחיבור USB.

את הסיגנל שהמשדר הזה מקבל מציאת הואזניות הוא משדר בגלי רדיו שאותם קולט הרדיו דיסק שלך דרך המקלט רדיו שלו.

שים לב ובדוק שאתה יכול לכייל ברדיו דיסק שלך את התדרים שמכשיר זה מסוגל להפיק שכן הם אמריקאים (קפיצות שונות בין תדרי רדיו).

לגבי שאר הלינקים שם, שים לב שברוב המקרים אם יש חיבור USB מדובר על שקע הטענה בלבד או חיבור דיסק און קי (במקרה הטוב). לעומת זאת, ישנו לינק אחד שם עם חיבור ייעודי לאייפון שגם מטעין אותו וגם מנגן מוסיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שאם אני רוצה לשדר בלייב את מה שקורה באייפון לרדיו זה המוצר

אוקיי, עכשיו צריך למצוא אחד אירופאי כי בטח הרדיו שלי לא קולט תדר אמריקאי , לא ככה?

זה ה HU:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=369950

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר את זה על סמך קריאה שלי בפורום ובאינטרנט (גם אתה יכולת לעשות חיפוש, אם לא עשית כן) והיכרות כללית שלי עם מוצרים דומים ועקרונות הפעולה שלהם.

מעולם לא התנסיתי אישית עם מוצר כזה וגם אין לי אייפון (או לענייננו צורך דומה לשלך).

בשרשור שצירפתי קודם יש לדוגמה מוצר שיש בו שליטה על התדר המשודר כמו זה (ואפילו מצויין ע"י אחד החברים כמשהו שהוא משתמש בו):

http://www.ebay.com/itm/3-in-1-FM-Transmitter-for-iPod-and-iPhone-Car-Charger-for-iPhone-iPod-NEW-/170883674874?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item27c975f2fa

לגבי ה-HU שלך, לא יודע. אתה יכול לבדוק אם אתה מסוגל לכוון תדרים אי זוגיים (אמריקאי) כגון 88.1, 88.3, 88.5 וכן הלאה.

אם כן, אזי גם משדר שעובד בתדרים אמריקאים אמור לעבוד.

אגב, בהשקעה לא כל כך גדולה (אבל גדולה יותר מהמשדר המדובר) אפשר לקנות רדיו דיסק חדש בסביבות 400 ש"ח שיכלול כניסות AUX וUSB, ואפילו מחברת בעלת שם (למרות שמדובר על דגם פשוט):

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=787804

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה את הדבר הבא.

אנחנו לא מדענים ולא קוראים בקפה.

אנחנו יודעים לתת תשובות רק לפי מה היה לנו מול העיניים.

איזה מערכת יש לך? במדוייק!! חברה ודגם.

דבר שני.

יש מערכות שיש להן לחיבור RAC מאחורה כחיבור LINE IN.

תעשה את הבדיקה הבאה.

תעבור על הכניסות של המכשיר.

הלחצן שאתה עובר בין רדיו לUSB.

איזה מצבים הוא מציג לך. (רדיו / USB. ומה עוד? )

לפי זה לרוב אפשר לדעת עם יש חיבור AUX למכשיר.

ויותר חשוב.

אנחנו לא יכולים ללעוס לך את התשובות.

אתה צריך לשבת לבד ולקרוא טיפה באינטרנט. איך דברים עובדים.

אחרת אנחנו לא נעשה לך את העבודה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה את הדבר הבא.

אנחנו לא מדענים ולא קוראים בקפה.

אנחנו יודעים לתת תשובות רק לפי מה היה לנו מול העיניים.

איזה מערכת יש לך? במדוייק!! חברה ודגם.

דבר שני.

יש מערכות שיש להן לחיבור RAC מאחורה כחיבור LINE IN.

תעשה את הבדיקה הבאה.

תעבור על הכניסות של המכשיר.

הלחצן שאתה עובר בין רדיו לUSB.

איזה מצבים הוא מציג לך. (רדיו / USB. ומה עוד? )

לפי זה לרוב אפשר לדעת עם יש חיבור AUX למכשיר.

ויותר חשוב.

אנחנו לא יכולים ללעוס לך את התשובות.

אתה צריך לשבת לבד ולקרוא טיפה באינטרנט. איך דברים עובדים.

אחרת אנחנו לא נעשה לך את העבודה.

פרסמתי שני פוסטים למעלה את המערכת שלי

אני יודע טוב מאוד להתמצא באינטרנט ובחיפוש גם באנגלית

אין לי מושג איך לפרק את המערכת כדי לבדוק ואני לא מעוניין לגרום נזק...

הבעיה שאין את הhu שלי בשום אתר בחול ואין פרטים עליו.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאין את הhu שלי בשום אתר בחול ואין פרטים עליו.

יש לך חוברת הוראות? שם צריך להיות כתוב אם יש כניסה או אין כניסה.

לגבי משדר FM - איכות הצליל תהיה פחות מחיבור ישיר בגלל רוחב הפס הנמוך של FM.

לדעתי הפתרון הפשוט והמעשי ביותר הוא שתמכור את הרדיו הנוכחי ותקנה אחר שיש לו כניסת 3.5.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יקנה את זה , חנויות חשמל לרכב עושות טרייד אין :) ?

אני יודע שאפשר לפרסם ביד 2 אבל לא נראה לי שלמישהו כדאי לרכוש מכשיר כזה פשוט ב 200-300 שקל( לא יודע איך הוא נמכר בחנות בזאפ ב 670 שקל)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...