Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מתלבטים בין 2) עגלות ילדים

Uno Turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 4273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם!

אחרי סקר שוק לא קטן צימצמנו את האפשרויות ל2 עגלות ילדים.

הראשונה היא בוגבו קמיליון, אמבטיה+טיולון+סלקל: 4950 שח.

השניה היא ABC דגם ממבה, אותו המפרט ב: 3950 שח.

יש למישהו ניסיון? אשתי קטנה, 1.62 והבוגבו פחות מגושמת אבל החיסרון שאין מקום איכסון נורמלי למטה

והעגלה נמוכה יחסית מהממבה מה שגורם להתכופף מאוד.

יש יתרונות וחסרונות לשניהם השאלה מה עדיף?

נ.ב. מישהו שמע על רהיטי טל לחדר ילדים?

פינת החתלה ומיטה, יש תו תקן? האיכות טובה?

תודה!

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רהיטי טל בסדר גמור ולמוצרים שלהם יש תו תקן אבל (וזה אבל גדול מאוד) תו תקן לא מבטיח כלום. אתה צריך לבדוק באתר מכון התקנים לאיזה דגמים בדיוק יש תו תקן וגם זה עדיין לא מבטיח עמידה בדרישות התקן. הדבר הכי קרוב שאפשר זה לראות דוח בדיקה אחרון עם ציון מתאים אבל עזוב תקנים והשתמש בהיגיון הבריא שלך כשאתה בוחן את הציוד.

לפי העגלה אני מבין שזה ילד ראשון. בשני כבר תבינו שעגלה ב 500 שקל עושה את אותה העבודה. בדקו נוחות קיפול והעמסה, התאמה לתא המטען, נוחות העמסה והוצאת הילד ושהצילון מספיק ארוך כדי שהילד לא יסתנוור. מבחינת אחסון זה לא שידת החתלה (עוד פריט מיותר). אתם מהר מאוד תגלו שהתיק שתקנו ושייתלה על העגלה מספיק עד מעל לראש ולא צריך יותר מזה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי העגלה אני מבין שזה ילד ראשון. בשני כבר תבינו שעגלה ב 500 שקל עושה את אותה העבודה. בדקו נוחות קיפול והעמסה, התאמה לתא המטען, נוחות העמסה והוצאת הילד ושהצילון מספיק ארוך כדי שהילד לא יסתנוור. מבחינת אחסון זה לא שידת החתלה (עוד פריט מיותר). אתם מהר מאוד תגלו שהתיק שתקנו ושייתלה על העגלה מספיק עד מעל לראש ולא צריך יותר מזה.

תקרא בעיון את שכתב לך נהג הלילה.

עכשיו תקרא את זה שוב.

יותר מדוייק מזה, אין.

חבל באמת ,שצריך להגיע לילד השני בשביל להבין את זה.

כשעושים רכישות לילד הראשון, המוכרים בחנות נוקטים בשתי טקטיקות עיקריות:

הראשונה - הפחדה.

אם לא תקנה את _____ אז הילד שלך לא ______ או שיקרה לו _____ והכי גרוע, יכול לקרות לו_____.

השניה - ההורה המתקמצן / מאכזב / לא טוב.

"...כן, אתה יכול לא לרכוש את _____, אבל היום כולם עושים את זה וילד שלא מקבל את ______ זה כבר לא מקובל היום..."

תתיחס לזה כמו לקניה הראשונה שלך בריקושט לפני הגיוס, נכון ש-90% ממה שקנית היה מיותר?

בדיוק אותו הדבר עם מוצרי תינוקות, בדגש על עגלות.

תקנו עגלה ב-500 עד 1500 ש"ח, אם עדיין בוער לכם לשרוף את שאר הכסף, תפתחו תוכנית חיסכון להשכלה הגבוהה של העולל.

הכי חשוב: שיהיה במזל טוב!

:-)

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה שלי מעט שונה.

בוגבו: אין עגלה טובה ממנה. בילד הראשון היא שימשה אותנו עד גיל שלוש, כולל בכ- 6 טיסות לחו"ל. היא אמנם מעט מגושמת להרכבה ופירוק כל פעם שנכנסים לרכב, היות שהיא בנויה משני חלקים נפרדים ולא מקיפול "מטרייה", וגם תופסת לא מעט מקום, אבל הנוחות של התפעול שלה, המרחב והנוחות לילד (כולל לצורך תנומה), ההתאמה שלה לעירוניות (גלגלים, בולמים, מבנה צר וכו'), וכן האפשרות להסיט את הידית מצד לצד, לטעמנו האישי מנצחות, והעגלה משמשת כיום גם את העוללית (או שמה עוללה?) החדשה.

מה שכן, אני בעד שברכב יהיה גם טיולון קל, בסגנון מקלרן (יקר, 1000 ש"ח), או דומים לו בחצי מחיר, החל מסביבות גיל חצי שנה, ואז בנסיעות קצרות לא צריך לקחת את הבוגאבו.

את חברת הרהיטים אינני מכיר. ממה שהבנתי מכימאי שהתייעצתי עימו (במקרה סבא של הילדים שלי ;-) ), עץ מלא עדיף על מלמין (אם אינני טועה בשם) שמכיל גם תערובת דבקים וכו'.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות, מודע למצב אבל זה המצב :).

מישהו התנסה עם הממבה של ABC?

בדגם הבוגבו מדובר על הקמיליון כמובן.

חסרונות יתרונות?

אבקש להתייחס רק ל-2 העגלות האלו.

תודה. :)

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוגבו: אין עגלה טובה ממנה. בילד הראשון היא שימשה אותנו עד גיל שלוש..

מה שכן, אני בעד שברכב יהיה גם טיולון קל, בסגנון מקלרן (יקר, 1000 ש"ח), או דומים לו בחצי מחיר, החל מסביבות גיל חצי שנה, ואז בנסיעות קצרות לא צריך לקחת את הבוגאבו.

:mm_yeah:

כך בדיוק היה אצלי. שילוב מנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני צ'ונג, אבל למה צריך עוד טיולון אם בבוגאבו יש כבר טיולון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, לנו יש FROG. אם אשתך ממילא איננה גבוהה, באמת שאני לא מבין למה צריך להוציא עוד כסף על קמיליון, שיתרונה אך ורק בזה שהיא ארוכה יותר בכמה סנטימרטים בודדים לא ממש משמעותיים, ובכך שניתן להגביה את הידית שלה (לפחות לפי מה שאני זוכר).

שנית, היתרון הוא שמרגע שהילד עובר לטיולון של בוגבו, שהוא מעולה, נוח וכו', אבל גם מסורבל לפירוק והרכבה בעיתות דוחק (ילד צורח, מוצרי חלב ברכב, וכו') ותופס הרבה מקום בתא המטען, לנסיעות קצרות (כלומר נסיעות הצפויות לכלול שהיות יחסית קצרות בטיולון), מומלץ טיולון קל לקיפול וקל משקל.

כך למשל, אם נוסעים ללילה, לוקחים את הבוגבו, לה יתרונות רבים. אבל אם רק נוסעים לאסוף את האבא משדה התעופה, מספיק הטיולון (במיוחד אם הוא עם דוגמה של Yellow Submarine :-) ).

את ה- ABC אני לא מכיר, יכול להיות שלא היה עוד כשנולד ילדנו הראשון.

בהצלחה!

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בחינם, לעולם לא יכנס מוצר של מקלארן לביתי או לבית חברי.

עשרות ילדים ברחבי העולם מסתובבים קטועי אצבעות היום בשל הכשל התכנוני שלהם.

להוסיף חטא על פשע, עד לריקול המפורסם, התרוצצו סיפורים על כך שהם ניסו לקנות את שתיקת המשפחות בכסף (אני באופן אישי לא יודע אם הם נכונים או לא).

article1226583072a3f310.jpg

יש המון חומר על זה ברשת, הנה סיפור אחד על משפחות שהגיעו להסדר עם החברה.

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב פעם אמליץ על החיקוי הישראלי לבוגאבו, דוקטור בייבי Bloo Happy

ב-2000 ש"ח לחבילה קומפלט (שלד+טיולון+אמבטיה+סלקל+מתאם איזופיקס+תיק)

fcabbb6d1d6d566defd4b08b5c17a495-m.jpg

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקמליון עגלה מצויינת אבל כבדה מאוד, לא נוחה לפירוק והרכבה והיא גם רחבה, אלה דברים שצריך לקחת בחשבון.

אישתי מיד פסלה אותה על הקריטריונים האלה.

את העגלה השניה אני לא מכיר.

לגבי עגלות של 500 שקלים, לא מסכים עם הגישה הרווחת שעגלה ב-500 שקלים תתן את אותה פונקציונליות ואיכות של עגלה ממותגת, אישתי ואנוכי בדקנו בערך כל אופציה אפשרית בשוק, מהזולות ביותר (התחלנו בכלל מעגלות משומשות) ועד היקרות ביותר, ברוב המקרים הזולות מאוד הרגישו ככאלה ולא היו איכותיות, דבר שהוא כן חשוב בעגלה רב שלבית שאתה רוצה לחבר בה אביזרים שונים (אמבטיה, טיולון וסלקל).

לגבי המקלארן, הן עגלות טובות באופן כללי אבל יש להם בעיה שמתקבלת מהמוצרים שלהם תחושה שלקראת סיום הליך הפיתוח משהו נכנס לחדר וצעק להם "עזבו את הפיתוח, תוציאו לייצור".

כך קורה שהטיולון הקודם הוריד אצבעות וזה הנוכחי ייפול לאחור אם תתלה עליה שקית במבה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה מדבר על הקמיליון?

היא בין הצרות שיש בשוק, ארוכה במעט מהרגיל ושוקלת 7 קילו, בין הקלות בעולם.

העגלה נמוכה יחסית, 5 סמ פחות מהממוצע אבל הידית מתארכת מה שמתאים לגובה שלי 1.85.

177885-10.jpg

281-1294_big.jpg&w=270&h=259&zc=1&q=80&bid=1

וזו הממבה של ABC, אוף איזה כאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אני לא בעד עגלות שלא מתקפלות ״מטריה״ ותופסות חצי תא מטען

אני קניתי עגלה שנקראת cybex

קלה עם ידית אחת מתכוונת ומתקפלת מטריה

טיולון, אמבטיה וסלקל (שמתחבר לעגלה ) עולה 3000 שקל , על הבסיס לסלקל תוסיף עוד 250

ממליץ לך בחום לבדוק ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...