Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מחפש המלצה ל)בסיס לשיפורים

bigyr
שימו לב! השרשור הזה בן 4236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכה יש ברשותי סיטראון קסרה עם מנוע MI או עומד על 180 כס אבל עם אשקה אתה יכול להבי אותה ל450-500 כס עם סופרצארגר,וגם אתה יכול להפוח אותה 4 על 4 עם קיט נוסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני היחיד שרואה את כל הבולשיט שרץ פה? בהתחלה וולו גדולה מידי, אחר כך a6 זה הרכב שבדיוק מתאים, פתאום לבחור יש חבר טוב מגרמניה בעל סדנת שיפורים שמוכן לבוא לארץ ולעשות עבודה בחינם ואז מסתבר שיש לבחור יידע גדול בייבוא וקשרים בups. עם כל היידע בייבוא הוא עדיין חושב ש"החבר מגרמניה" יכול לעבור במכס עם מזוודות מלאות בחלקי רכב ורק לשלם מיסים ואישורי משרד התחבורה לא נלקחו בחשבון ולחלופין עם כל הקשרים בups הוא ככל הנראה לא בדק מחירים ואישורי ייבוא. אז לי יש שאלה אחת לבחור החולמני- האם אתה מתכנן לייבא באקספדייט? האם שקלת מחירי שילוח בייבוא לעומת מחירי ייצוא מגרמניה לישראל ע"י החבר המשפר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שרואה את כל הבולשיט שרץ פה? בהתחלה וולו גדולה מידי, אחר כך a6 זה הרכב שבדיוק מתאים, פתאום לבחור יש חבר טוב מגרמניה בעל סדנת שיפורים שמוכן לבוא לארץ ולעשות עבודה בחינם ואז מסתבר שיש לבחור יידע גדול בייבוא וקשרים בups. עם כל היידע בייבוא הוא עדיין חושב ש"החבר מגרמניה" יכול לעבור במכס עם מזוודות מלאות בחלקי רכב ורק לשלם מיסים ואישורי משרד התחבורה לא נלקחו בחשבון ולחלופין עם כל הקשרים בups הוא ככל הנראה לא בדק מחירים ואישורי ייבוא. אז לי יש שאלה אחת לבחור החולמני- האם אתה מתכנן לייבא באקספדייט? האם שקלת מחירי שילוח בייבוא לעומת מחירי ייצוא מגרמניה לישראל ע"י החבר המשפר?

אני רואה שאני לא לבד בחשדות:

אבל לא נראה לי שהאשכל הזה אמין, מכיוון שלא נראה לי שזאת פרוצדורה כזאת פשוטה לשלוח רכב לגרמניה,

לשפר אותו, ולהחזיר אותו לארץ בלי בדיקה פולשנית של הגניקולוגים ממשרד התחבורע, עזבו רגע את העלויות,

הרי ידוע שכל מה שנכנס לארץ נבדק ב7 עינים זדוניות, איך הוא בדיוק מתכנן לאשר את זה?

אתה חידדת את העניין....

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהבחור כנראה לא רציני, לכל המתעניינים,

יש רק דרך אחת להרגיש כמו בהיאבוסה על 4 גלגלים:

לקחת רכב מאד קל ומתנהג (106 ראלי דור ראשון למשל)

להפשיט אותו לגמרי ולשים מנוע חזק וצווחני (כמה שיותר סל"ד יותר טוב)

רצוי להשתיל בו מנוע של היאבוסה (או אם ממש רוצים להשתגע אפשר לבנות על 1600 NFX מצערות + סופרצ'ארג'ר - מה שיכול להגיע להספקים פסיכיים לגמרי ביחס לנפח מנוע וביחס למשקל הרכב אזור ה 350-400 - מדובר בעלות מאד גבוהה אבל עדיין נכנס בתקציב של מר בחור).

If you wanna turn, turn, don't brake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהבחור כנראה לא רציני, לכל המתעניינים,

יש רק דרך אחת להרגיש כמו בהיאבוסה על 4 גלגלים:

לקחת רכב מאד קל ומתנהג (106 ראלי דור ראשון למשל)

להפשיט אותו לגמרי ולשים מנוע חזק וצווחני (כמה שיותר סל"ד יותר טוב)

רצוי להשתיל בו מנוע של היאבוסה (או אם ממש רוצים להשתגע אפשר לבנות על 1600 NFX מצערות + סופרצ'ארג'ר - מה שיכול להגיע להספקים פסיכיים לגמרי ביחס לנפח מנוע וביחס למשקל הרכב אזור ה 350-400 - מדובר בעלות מאד גבוהה אבל עדיין נכנס בתקציב של מר בחור).

הכי טוב להשתיל ב106 מנוע MI16 ולהגיע ל450 סוסים, הבחור יוציא את הנשמה שלו דרך כל חור אפשרי בדבר הזה.

במיוחד שלא סמתם לב שאני כבר לפני כמה דפים טענית שיש כאן משהו לא נורמאלי?

החופש הגדול כבר נגמר, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן החופש הגדול הסתיים לפני כחודש, אך מנגד חופשת החגים החלה,

או שזה כנראה מישהו שלקח חומר ממש ממש טוב,

ואם כן הוא מתבקש להעביר אלי מיקום מהיכן משיגים כי גם אני רוצה פנטזיות כאלו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שחושב שאלוהים נוהג על טנדר אמריקאי במשקל משאית , חשבתי שאתה המקור לסמים ההזייתיים הקשיםם פה בפורום :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שחושב שאלוהים נוהג על טנדר אמריקאי במשקל משאית , חשבתי שאתה המקור לסמים ההזייתיים הקשיםם פה בפורום :wink:

אני חייב להודות, הצחקת אותי קשות!!!! :-)

(אתה יודע איזה קשה זה לצחוק עם שפעת?! :-P )

הזכרת לי את השיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתם מדברים שטויות תבדקו מי אני , עד היום הייתי בפורום אדיו ושרציתי מערכת טובה השקעתי 100K במערכת ( חפשו תמונות שלי ממפגשי הפורום ) , אז אולי אני משועמם לפעמים , אבל אם אני עושה משהו זה עד הסוף. הרבה עצות ורעיונות קיבלתי כאן חלקם טובים וחלקם לא , אבל לזלזל במישהוא שאתם לא מכירים ?:evil: . עד היום בסכומים שהשקעתי ברכבים ואופנועים יכולתי להביא כבר 911 אז תפסיקו להעלות השערות מפגרות , אם אתם רוצים לעזור , תודה רב ה , אם לא לפחות אל תדברו שטויות.

אל תחזור על דברי אחרים-הם שונאים לשמוע שטויות:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...