Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מחפש המלצה ל)בסיס לשיפורים

bigyr
שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במידה ותחליט ללכת על האוודי, מיותר לציין שגם כלכלית וגם איכותית, עדיף לקחת את הרכב לחבר מאשר לייבא דרכו חלקים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה לך בהצלחה... אני וויתרתי אחרי ישור קו של 15000 (ונשארה עוד הרבה עבודה לפני בכלל שמתחילים לשפר).

ממליץ לך לקרוא בפורום הזה:

http://www.audizine.com/forum/forumdisplay.php/5-C4-C5-A6-S6-RS6-allroad

הרבה יידע שימושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בסופו של דבר אני יעשה פרויקט אאודי אז אני יביא את חבר שלי לארץ יחד עם החלקים , והוא יעשה את העבודה , לדבריו להפוך את הרכב ל650 סוסים יעלה לי 13000 יורו חלקים והעבודה עליו (חוץ מארוחות ערב ובירה עלי).

אל תחזור על דברי אחרים-הם שונאים לשמוע שטויות:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, מרגע לרגע אתה נשמע לי יותר ויותר כמו טרול.

להביא מזוודות עם חלקים? באיזה סרט אתה חי?

אתה באמת חושב שיתנו לו לעבור ככה, עם טורבו ומזרקים בתיק יד. אני מקווה שהוא מביא גם חומר סיכה מיוחד מגרמניה.

וההספקים שעפים פה - אודי A6 עם 650 כ"ס, ב.מ.וו עם 600 כ"ס והנעה אחורית (ללא בקרות!). הרכבים האחרונים שהגיעו להספקים כאלה על כבישי הארץ, הושקעו בסכומים שמכפילים ומשלשים את הסכום הכולל של הבחור.

והם ממש לא נוסעים בשימוש יום יומי. או בסופי שבוע. או כמעט בכלל, בין מרוץ אחד למשנהו. כי כל חלק שמתקלקל (וזה יתקלקל..) עולה ים כסף וזמן לתקן.

בוא נתחיל מזה שתעלה תמונות של ההיאבוסה, שגם אנחנו נוכל לשטוף קצת את העיניים.

ולנושא שלשמו התרכזנו (ומעשית, בניגוד למספרים שנזרקו פה) - תקנה איזה GT 99-00, יש כבר כאלו משופרות שנוסעות באמינות עם 350 כ"ס, שזה יתן לך אחלה תאוצה ויסע באמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, מרגע לרגע אתה נשמע לי יותר ויותר כמו טרול.

ב.מ.וו עם 600 כ"ס והנעה אחורית (ללא בקרות!).אוי ללא בקרות,מה נעשה ללא בקרות :roll:

והם ממש לא נוסעים בשימוש יום יומי. או בסופי שבוע. או כמעט בכלל, בין מרוץ אחד למשנהו. כי כל חלק שמתקלקל (וזה יתקלקל..) עולה ים כסף וזמן לתקן. אני מכיר בחור שהייתה לו ב.מ.וו E28 שעמדה על סביבות ה400-500כ"ס והיא הייתה האוטו היום יומי של אישתו (יחד עם 2 בוסטרים של הילדים הקטנים מאחור)

תגובות באדום

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב13 הכנסתי מיסים (מוערך), אני מתעסק ביבוא לכן לא תהייה לי בעיה להביא את המשלוח אלי לחברה דרך UPS , שבכל מקרה אני עובד איתם על בסיס יומי. וזיו אישתו של אלי נוסעת לקניות עם 600 סוסים וכלום לא נהרס ,ויש עוד הרבה דוגמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסיבות שהחלטתי לעשות את הפרויקט הזה זאת העובדה שיש לי את הקשרים, בלי החבר שלי מגרמניה לא הייתי מתחיל אפילו עם הרעיון הזה,והעובדה שאני מתעסק ביבוא רק זירזה את הרעיון , אחרת לא הייתי מתחיל עם זה וקונה STI או משהוא בסיגנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תכוון לאזור ה-350~ כ"ס יהיה הרבה יותר קל להמליץ לך על רכבים ספציפיים + הצעות לשיפור.

בכל מקרה, להסתדר יומיות ברכב עם מעל 400 כ"ס לא יהיה קל. נקודה.

שלא נדבר על זה שזה לא יכנס בסכומים שאנחנו מדברים עליהם. רכב שמשופר בלמעלה מ-100% מההספק המקורי שלו, יצטרך החלפה של המון מכלולים מסביב - בלמים, בולמים וקפיצים, ג'אנטים וצמיגים בתור התחלה - סכום שלבדו יעבור את ה-15 אש"ח מבלי למצמץ.

ובחייאת, תפסיקו לזרוק פה מספרים על המקלדת. כל אחד ממציא לעצמו מספר כי אין לו אומץ לעלות על הדיינו.

E-man,ההבדל בין 400 כ"ס ל-500 זה המון. זה פאקינג מאזדה 3 באמצע. בכל מקרה, זה שאשתו נוהגת על האוטו לא אומר לי כלום. אני מכיר משפחה שהרכב המשפחתי שלהם זה אופניים (יחד עם 2 כיסאות ילדים). זה אומר שזה נוח?

בכל מקרה, ראיתי בחיי המאוד-קצרים עשרות אנשים שדיברו ותיכננו ודיברו עוד קצת. על הדרך הם שיגעו את כל העולם. כמובן שהרעיון לא קרם פיסת עור, גיד או אפילו ציפורן. אז תסלח לי על הפסימיות.

קיבלת בשרשור מספר רעיונות ודעות של אנשים. אני מת לראות את הפרוייקט קם לחיים- ואהיה הראשון לאכול את הכובע. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיו,

אני מסכים איתך שהתקציב לא יספיק ל 600 כ"ס ומסכים גם שרכב עם 600 כ"ס לא יהיה נעים לנהיגה יום יומית פשוט אתה צריך להבין שאנחנו בארץ ישראל, כשמישהוא רוצה אוטו עם 600 כ"ס, בד"כ מדובר על רכב עם 450 כ"ס! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אתה בעל ממון כמו שאתה מציין המלצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה

חפש לך מוסטנג GT אתה תיהיה חוקי חזק ואמין,

זיו מסכים איתך בכול מילה ומילה אני בדקתי עליות למיאטה שלי לפני כמה חודשים בשביל לעמוד

על 400 כוח זה הרבה יותר ממה שמוזכר כאן, ובישביל לקפוץ יותר מזה זה כבר בעיה אחרת בפני

עצמה, גיר יותר חזק עוד כסף, קלאץ הרבה מעוד כסף! רק קואלוברים זה 11 אלף! טורבו ענק זה לפחות

7-8 אלף לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מעניין אותך, יש בזה הרגע ביד 2 שתי A6 שנת 2000, מנוע V8, 4200, קווטרו.

306 כ"ס מקוריים ואמינים!

כולה 39K ש"ח והוא עוד טורח לציין שהוא גמיש!

עם עודף הכסף אפשר לארגן מנוע מ S6 וגיר (455 כ"ס) ותאמין לי, לא צריך יותר הספק מזה.

שדרוגי עתיד של שילדה, מערך הבולמים והבלימה יכול להלקח גם כן מ S6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קנה אימפרזה GT.

שנתון 99-00.

יש עוד כמה סטאנדרטיות כאלו ושמורות, אמנם קצת, אבל שווה מאוד להתחיל לחפש.

ברגע שיש לך אחת כזו ביד, ביתר הכסף יהיה לך מטוס F16.

בהצלחה.

:twisted:Seat Leon FR 2013 1.4TSI 122HP Manual
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...