Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מחפש המלצה ל)בסיס לשיפורים

bigyr
שימו לב! השרשור הזה בן 4236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב ספורט בתקציב עד 70K שיהייה אפשר לשפר לרמה של 500 סוסים לפחות למטרות דראג. עדיפות ל4*4 אבל גם הנעה אחורית יכול להילקח בחשבון

אל תחזור על דברי אחרים-הם שונאים לשמוע שטויות:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גולף V6 4X4, לאון 4, ב.מ.וו 325 (E36), הרשימה עוד ארוכה!

אה, בלוח המודעות שלנו יש מיאטה מושבתת לאחר תאונה שרק מחכה לך! :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיירה תוכל לקנות בזול ,אולי אפילו תמצא אחת שכבר מושתלת קוזי ותתחיל לשפר חזק יותר...

אמריקאיות אבל זה יהיה יקר יותר מתקציבך(קנייה + שיפור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף V6 4X4, לאון 4, ב.מ.וו 325 (E36), הרשימה עוד ארוכה!

אה, בלוח המודעות שלנו יש מיאטה מושבתת לאחר תאונה שרק מחכה לך! :wink:

גולף V6 יכולה להיות אופציה מאוד מעניינת, ראיתי פרוייקטים בחול שמגיעים ל500-600 כ"ס "בשקט".

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט בסיס מעולה גם מבחינת הרכב והמכלולים המכאנים עצמם וגם מבחינת שוק האפטר מרקט העצום לה ול R32.

פרויקטים שחוצים את ה 500 כ"ס בהחלט לא נדירים, רק שאני לא בטוח שזה אפשרי בתקציב שצויין, במיוחד לאור זה שיש כ"כ הרבה דברים אחרים להשקיע ברכב שצפוי להספק כזה שאינם קשורים למנוע.

מצד שני, הן הרבה יותר זולות מתקציב הקניה, אני רואה אותן נמכרות סביב ה 35K ש"ח כך שבתקציב המשותף אפשר להעמיד רכב רציני מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לצמצם אופציות: רכב משפחתי לא בימר, פרקטי ליום יום , מתקדם תכנולוגית (לא סיירה):-) , גולף הייתה לי ואני לא אוהב את הגודל שלה- היא קטנה מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן תקציב השיפור יכול לגדול ,הכל תלוי כמה אני אשתגע תוך כדי תהליך השיפור :evil:, אני מגיע מתחום אופנועי הספורט ורוכב על סוזוקי היאבוסה , אני מחפש רכב שייתן לי את אותה תחושה של תאוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך להכנס להרפתקאה, אוודי A6 בי-טורבו קוואטרו יכולה בתקציב הנ"ל יכולה להגיע להספקים מגוחכים לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליט, אתה רוצה רכב לדראג או רכב שישמש גם לנסיעה יום יומית?

אני לא יודע איזה איבו/STI יכנסו לך בתקציב אם בכלל, אולי אם תחבר את שני התקציבים ביחד אבל אז אתה עומד על בערך 300 כ"ס.

אתה יכול לרכוש גם איזו קופרה 2007 ולשדך לה GT3076.

כמו שבאגירה כתב, לא מדובר פה על רק להגיע להספק הזה, יש עוד המון דברים להוסיף מסביב.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יהייה רכב מישני , בעיקר לפאן ופחות לפרקטיות, אאודי יכולה להיות נחמדה , מרוב אופציות התחלתי לחשוב אפילו על GTO ולעשות אותה מפלצת, הבעיה שלי היא לא תקציב אלה משהו שידליק אותי והסוברו והמיצובשי ממש לא עושות לי את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...