Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לאפריקה - טנזניה (סרנגטי) וזנזיבר

עומר ג R
שימו לב! השרשור הזה בן 4305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לפני טיול לאפריקה.

אשמח לקבל עצות הכוונות או טיפים מכאלו שהיו ומכירים.

מה בתכנון:

קודם כל מדובר על ספטמבר.

הכיוון הוא טיסה לאדיס אבבה ומשם לקלימנג'רי.

הגעה ללודג' ומשם למחרת ג'יפ "פרטי" (אנחנו 4 נפשות) + מדריך .

מדובר על 4 לילות בספארי בלודג'ים כולל א.בוקר ערב וצהריים .

אחרי טנזניה הכיוון הוא זנזיבר לריזורט מפנק וכמובן מה האטרקציות באי הזה???

האם ניתן לשכור שם ג'יפ? מה העלות הממוצעת לכל אטרקציה? (דולפינים) אופנועי ים? טיולים בטבע וכו?

נכון לכרגע ישנה איזה שהיא חברה שמנסה לתפור את הכל מהארץ אבל הסכום נראה לי קצת מופרז ל9 לילות - כ4200$ לראש!

אשמח לכל עזרה מבעלי ניסיון.

תודה מראש.

עומר.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עומר,

לא יצא לך לפגוש את אבא שלי בסוף אבל הוא ניהל סוכנות נסיעות מאוד גדולה והיום מתפקד כפרילנסר ללקוחות מועדפים.

בין היתר גם מסדר קומבינות לחברים. אז יש לך את המספר שלי, תרים צלצול אם אתה צריך ואני אוכל לעזור לך עם טיסות, מלונות ותכנון הטיול:wink:

תהנה

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור תודה.

אתקשר אליך ...

88,000+ חברים בפורום ואני הפראייר היחידי שמנסים ךתפור אותו ב4000$ ל9 ימים באפריקה???

חברים שפכו קצת מידע.

:-)

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם מצאת דיל במקום מסויים אפשרי לבדוק שהמחיר באמת תואם למציאות ולא תופרים אותך.

לא פעם מצאנו שתופרים חברים בכמה מאות דולרים מעל המקובל...

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני חצי שנה חזרתי מטיול בדרום אפריקה יוהנסבורג קייפ טאון ופורט אליזבת,קצת שונה משלך אבל אני אתן לך כמה עצות.

קודם כל לבדוק בקשר לחיסונים זה חשוב! גש לאחד הבתי חולים שיש להם מרכז למטייל ותקבל יייעוץ מרופא בקשר למחלות וחיסונים שצריך לקבל,אני זוכר שמי שהגיע לדרום אפריקה מאדיס אבבה היה צריך להביא פנקס חיסונים שהוא קיבל חיסון נגד סוג של קדחת מסויימת לא זוכר איזה אחרת לא היה אפשר להכנס למדינה,

תנסה לגשש באינטרנט ואולי לסגור לבד הכל כי זה יהיה יותר זול,

כל הטיול שלי ל 3 שבועות עלה לי עם הטיסות והכל 15 אלף שקל,שזה כולל מלונות אוכל השכרת רכב כניסה לפארקים(על כל דבר הכי קטן לוקחים כסף).

שוב אני מדבר על דרום אפריקה אני חושב שזה גם תקף לאיזור שאתה טס אליו.

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרפאת מטיילים בת"א נמצאת במרפאת ממר"מ בבי"ח איכילוב. אאל"ט הם מקבלים שם קהל פעם בשבוע בימי רביעי החל משעות הצהרים.

יש מרפאת מטיילים גם בבי"ח מאיר בכפ"ס וגם בלשכת הבריאות המחוזית בשכונת גבעת האירוסים בנתניה. שים לב שבנתניה יש לקבוע תור מראש.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...