Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהוא יודע מה החוק אומר לגבי החזרת מכשיר?

לפני שבוע בדיוק עברתי לסלקום לתוכנית ללא הגבלה ב 150 שח+איפון ויוצא שאני משלם 260 שח בחודש אחרי זיכוי נידות של 20 שח וזיכוי על המכשיר של 30 שח השאלה אם אני יכול לבטל את העסקה ולהחזיר את המכשיר?

שלילי. מרגע שהמכשיר אצלך הוא שלך.

אבל תוכל לבטל את חבילת השירות (דקות, הודעות, גלישה וכו') ולהשתמש במכשיר עם SIM של הוט או גולן. אם האייפון נכלל ח-150 ש"ח הרי שהעסקה שלך בסלקום מעולה, אם לא - בדוק אם יש עסקה יותר טובה באחת החברות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סתם כדי לסבר את האוזן. באורנג', אחרי יותר מ20 דקות המתנה. ענו והציעו לי, חבילה "בלי הגבלה", על דקות והודעות + 500MB גלישה ב 125 ש"ח.

כרגע, אני משלם בחבילת סטודנטים, שעברתי אליה לפני חודש וקצת, 159 ש"ח ל500 דקות 550 הודעות ו1GB גלישה.

בדיוק באתי לפרסם על הנושא, מה שמוזר שאורנג' באתר שלהם לא מציינים את הדבר הזה של 125 ש"ח, אבל באתר "כמה זה" כבר פרסמו על זה, אני כרגע באורנג' ולא מוכן לעבור לשום חברה אחרת כי איתי מבחינת שירות הם מעל ומעבר, התקשרתי אליהם חיכיתי על הקו איזה 30 דקות כי בטח כולם כבר שמעו מה הולך עם חברות הסלולר, ענה לי נציג ואמרתי לו שראיתי באתר שהורדתם ל-125 ש"ח בחודש? הוא אומר לי כן רק תן לי מספר ת"ז, ספרות אחרונות של אמצעי התשלום, ותוך 10 דקות אני יכול לדבר ללא הגבלה

נכון שזה 125 ש"ח בחודש ללא הגבלה, אבל לפחות יש לי גב מול חברה גדולה שתיתן לי מענה מתי שאני צריך.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, חשוב לציין שהמחיר שציינתי בחבילה שלי, יכול לרדת ל110 ש"ח לאחר שאני אקנה מכשיר חדש.

לי הנציג אמר שזה מופיע באתר. למרות שתוך כדי שיחה חיפשתי באתר, כאמור, לא היו עקבות למבצע המדובר.

בפלאפון מדובר על 119 ש"ח. מעניין מה עם סלקום.

אני עדיין מעדיף מחיר נמוך. כי גם ב3 השנים באורנג' לא ממש נזקקתי לשירות שלהם. וכנ"ל לפני, בפלאפון, במשך אותו פרק זמן.

יש עוד זמן. העיקר, בלי לחץ :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפלאפון יש טריק - המחיר הוא 149 ש"ח, אבל אם מדברים 250 דקות (ואולי עוד תנאים, לא התעמקתי) מקבלים הנחה של 30 ש"ח. מסוג התוכניות שבהן צריך לספור דקות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, חשוב לציין שהמחיר שציינתי בחבילה שלי, יכול לרדת ל110 ש"ח לאחר שאני אקנה מכשיר חדש.

לי הנציג אמר שזה מופיע באתר. למרות שתוך כדי שיחה חיפשתי באתר, כאמור, לא היו עקבות למבצע המדובר.

בפלאפון מדובר על 119 ש"ח. מעניין מה עם סלקום.

אני עדיין מעדיף מחיר נמוך. כי גם ב3 השנים באורנג' לא ממש נזקקתי לשירות שלהם. וכנ"ל לפני, בפלאפון, במשך אותו פרק זמן.

יש עוד זמן. העיקר, בלי לחץ :)

נכון 110 ש"ח + עם תקנה מכשיר אבל זה מוגבל -550 דקות, ופה מדברים על 125 ש"ח ללא הגבלת שיחות ו-SMS.

בפלאפון יש טריק - המחיר הוא 149 ש"ח, אבל אם מדברים 250 דקות (ואולי עוד תנאים, לא התעמקתי) מקבלים הנחה של 30 ש"ח. מסוג התוכניות שבהן צריך לספור דקות.

אורנג' עשו בדיוק את אותו הדבר האתר שלהם איך שגולן הזה פירסם את החברה שלו וקראו לזה CLEAR MAX.

אבל עוד הפעם הם שחררו חבילה הכל ללא הגבלה כמעט 125 ש"ח וקראו לזה CLEAR UNLIMITED ואין זכר של זה באתר שלהם

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו טרי טרי. תן להם קצת זמן. ששאלתי את הנציג לגבי התוכנית CLEAR MAX הוא אמר שזה משהו אחר לגמרי. שאני לא יערבב.

כל הסיפור עם 3 החברות הגדולות, נשמע מוזר מאוד. דובר על נושא החבילות ללא הגבלה חודשים רבים לפני. ובפועל כאשר החברות גולן טלקום והוט מובייל, יצאו עם ההצעות האמורות. ל3 הגדולות אין מענה אמיתי. לאף אחת מהן. לא מובן.

היה להן כלכך הרבה זמן להתכונן ולהבין שמה שהיה לא יהיה. אבל הן העדיפו להמשיך ולחלוב את הציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות - נראה לי שהקליטה בחברות הוירטואליות לא תהיה באיכות של החברות בעלות התשתית. כשזה מתווסף לכל מיני סמארטפונים עם קליטה בעייתית מלכתחילה אז אנחנו יכולים לחזור שנים רבות אחורה בתכונה הכי חשובה של טלפון סלולרי.

בכל מקרה, ימים יגידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו בר דעת באמת סופר את החברות הוירטואליות (הטיעון שלך לא נכון כלל, הן קונות את חבילת הדקות מהחברות המארחות לכן אמינות החברות המארחות היא האמינות של החברות הוירטואליות, אחד לאחד). בלי קשר לזה, הן הפכו לדיי מיותרות, לאור ההצעות של הוט מובייל, ולמי שמפחד מהוט, אז של גולן טלקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים מתפתים להצעות המפגרות האלו של אורנג' סלקום וכו'?

זו מחלת המיתוג, אתם תקועים עם הצבע או עם הלוגו וההרגשה החמימה של הבית.

היום, אין סנטימנטים לאף אחד, מי שמציע לכם יותר זול, תעברו אליו.

ככה תחרות עובדת וככה סלקום יכרעו ברך כדי שתחזרו.

אותי לא מעניין אם כתוב לי סלקום אתה הכוכב בצבע סגול או אורנג' עם ציור של תפוז או רמי לוי או משה פרץ

העיקר שאני מקבל שירותי שיחות טלפון, SMS ואינטרנט ומשלם זול.

תעברו כולם מיד לחברות החדשות.

אין לכם מה להקשיב לשטויות של "אין קליטה" או "אין שירות" כי כל זה מגה חרטה מהחרטות הגדולות שיש.

שמועות מפגרות מסתובבות בארץ לגבי זה.

אז יהיו חבלי לידה זה שווה את החסכון.

סבא וסבתא במקום לשלם 195 על 350 דקות שיחה ישלמו 35 שקל.

סוף סוף - נמאס מהחזירים הטייקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח באם מישהו יענה על שאלותיי:

א. האם אפשר לנייד מכשירים דור 2 של אורנג' למפעילות החדשות?

ב. האם הן לא נותנות זיכוי כמו החברות בניתוק זיקה, ובאם אני מתכוון לקנות מכשיר חדש, יכול להיות שכדאי לי להישאר בחברות הגדולות?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיץ'.

א.אתה צריך לבדוק תדרים של המכשיר שלך ולראות למה הוא מתאים אצל גולן\הוט מובייל\וכו'.

ב.לא מופיע עדיין שום מידע בקשר לניתוק זיקה בחברות החדשות.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...