Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצטרפתי היום להוט מובייל במרכז השרות שלהם ולא בטלפון (אי אפשר להשיג אותם..)

חוץ מתהליך הניוד שארך יותר זמן מהמוצפה הניוד התבצע כמו שצריך לאחר כ 3 שעות הסים של סלקום התנתק רק שהמספר הקודם לא באמת עבר ולקח עוד 3 שעות עד שעבר בגלל עומסים בחברה

הכל נראה ונשמע אותו דבר הקליטה היא ברמה טובה

האינטרנט בהוט הוא 4.5 מגה בעוד שבסלקום הייתי משלם 79 ש"ח על אינטרנט של 1.2 מגה

מומלץ לעבור, זה הזמן שלנו להחזיר לאלה שעשקו אותנו במשך שנים כי היה להם את הכוח זה הזמן להחזיר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מבין ממך שכן יהיה תמיכה בבלקברי בהמשך? ולמה התכוונת בדבריך: "...למי שלא BB"?

כיום אין להם תמיכה. אשמח אם מישהו יוכל להסביר למה. אני מת לעבור, אבל לא רוצה להחליף את הבלקברי שלי..

תמיכה בבלאקברי מצריכה שירות מיוחד הנקראה Blackberry Internen Service. כנראה עניין יקר, ואיני יודע עד כמה פשוט או מורכב טכנית. מכל מקום - החברות חדשות עדין אינן תומכות בשירות. בלעדיו הבלאקברי נותר טמבלפון גדול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה הBlackberry Internet Service הזה טוב? אין לזה אלטרנטיבות באנדרואיד/IOS/סימביאן?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה חדשה, רק הוקמה אתמול, מציעה חבילות מחיר סופר זולות, יש עליה התנפלות מטורפת של כל נפגעי הסלולר והם מנסים לטפל בכולם אז אתה חייב ישר לקפוץ ו"לעקוץ" אותם ב 300 ש"ח במקום לפרגן?

לעקוץ את הוט זה קדוש. אם מצאת דרך לעקוץ/לגנוב/לשדוד/לסחוט מהם כסף, אני מצדיע לך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה הBlackberry Internet Service הזה טוב? אין לזה אלטרנטיבות באנדרואיד/IOS/סימביאן?

זה היה טוב וחדשני לפני כמה שנים שהאינטרנט הסלולרי היה יקר ואיטי. היום (יחד עם ההתרסקות של רים) זה חסר משמעות לחלוטין.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPEEDTEST ראשון להוט מובייל (אייפונסיטים - שימו לב שאתם מדגישים להם שאתם צריכים מיקרו סים. אני קיבלתי סים רגיל והייתי צריך לגזור אותו בזמן שהשליחה המשיכה לטפל בניירת)

נראה שהקליטה הסלולרית יותר חזקה. תכף ננסה TETHERING עם/בלי PDANET כדי להחביא את השיתוף (כדי לראות אם הם באמת יודעים שאני משתף אינטרנט ואז מאיטים את הגלישה אוטומטית), ואז אבדוק כמה אני מקבל ב SPEEDTEST במחשב.

mbjyizgqyizh.png

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף , תן לי להבין אותך רגע , אתה אומר שאם אני אשתמש ב TERERING הזה , המפעילה במקרה שלי סלקום לא תאט לי את הגלישה בנייד דרך האייפון?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי סוגי האטות - אחת כשעברת את מכסת החבילה שלך ואז המהירות יורדת (בהוט למשל 3 ג'יגה), גם בגלישה דרך המכשיר עצמו וגם כמובן בשיתוף. נגד זה מן הסתם אין מה לעשות, כי המפעילה יודעת בדיוק כמה צרכת.

ויש את הקונץ החדש של הוט שאומרים שברגע שתחבר אותו למחשב כדי לשתף אינטרנט, המהירות תרד אוטומטית בצורה דרסטית.

אני תכף אנסה לבדוק אם הם באמת יודעים אם אני משתף אינטרנט או לא. (הם פשוט עדיין לא דחפו את הגדרות ה APN למכשיר שלי ככה שאין לי אופציה בכלל לשיתוף אינטרנט כרגע)

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, asafasaf

איך הם יודעים אם אני משתף?

דרך אגב אני כרגע גולש דרך שיתוף דרך פלאפון, פונצקיה זאת חשובה. כך שאם יש דרך למנוע זאת ממני, זאת נקודה מעניינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה, אני מתאר לעצמי שזאת הפרה בוטה של הפרטיות אם הם יכולים להסתכל על תעבורת הרשת שלך.

בכל מקרה אני לא מומחה רשתות, אולי מישהו יוכל להסביר איך (אם בכלל) הם יכולים לעשות את זה.

בכל מקרה, הנה תוצאות שיתוף האינטרנט בעזרת PDANET, בלי אופציית ה HIDE TETHER, זאת אומרת גלוי לחלוטין:

1955999965.png

לא נראה שהם יודעים שאני משתף/לא אכפת להם.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בהתלבטות, אני משלם היום לסלכלום 80 שקל בחודש על 500+500+אינטרנט ללא הגבלה ב1מ"ב (כן אני יודע שזה זול בטירוף :))

אבל החגיגה שלי תגמר בעוד כ4-5 חודשים, כאשר המחיר יקפוץ ב65 שקלים.

נראה לי שאני אחכה שיגמרו חבלי הלידה, השאלה רק - האם המחיר יעלה..?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Big mac

אני לא ממורמר, אני משועשע

אני לא יכול להיות ממורמר עם מה שיש לי בחיים:-)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחיד של BlackBerry היום, זה חבילת הגלישה בחו"ל

מחיר זהה לכל המדינות.

טוב רק למי שנוסע הרבה וצריך להיות Online כל הזמן

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחירים יעלו, הם יעלו גם למי שהצטרף גם עכשיו.

אין פה התחייבות למחיר מצידם אז באמת אפשר לחכות שהם יעברו את הכמה חודשים הראשונים ושיעלו את כל האנטנות שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מיתרון של האינטרנט בחו"ל, היתרון של BIS הוא הדחיסות של האינטרנט- ז"א שאם בשביל אתר X צורך 200 קילובייט בהחבילה, אז בBIS זה הרבה פחות צריכה. טוב למי שרוצה לחסוך בחבילות גלישה. ובהודעות מיידיות- כגון וואטסאפ- עדיין מחינת התגובה של BB הוא יותר מהיר (לטענתם של אייפוניסטים ששיחקו לי בBB). לי זה לא משנה, בכל אופן. קניתי את הבלקברי בגלל המקלדת שלו ובגלל אי התרשמות ממסכי המגע בנושא זה.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...