Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

killer2004 תחכה ליום ראשון, בדיוק ביקרתי באחת הנקודות שרות וגם שם אין רשת והנציגה לא מוכנה לחבר אף אחד.

תודה רבה.

חסכת לי כמה רגעים של עצבים וכמה ליטרים של דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יכול להיות שפספסתי, חיוג לחול הבנתי שיש - מה קורה אם טסים לחול עם המכשיר?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בחו"ל אפשר להסתובב עם המכשיר,יש השלמת שיחה לא גבוהה במיוחד לפי מה שהבנתי מהאתר של גולן.

בכל אופן אני כבר עברתי לגולן טלקום וממתין לתחילת שבוע לקבלת הסים והפעלת העסקה.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כבר קיבלת הודעה כי הכרטיס נשלח אליך? אני הזמנתי לפני 3 ימים ובאתר מצויין כי "ההזמנה נקלטה" - לא צויין משלוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאני עדיין לא בדיוק קולט,

הוט מובייל - האם היא חברה חדשה? תשתית משל עצמה או שהיא מתבססת על רשת פלאפון?

באתר שלהם מצוין "מירס תקשורת" ובכל מיני פורומים מצוין שהיא מתבססת על רשת פלאפון.

מה לגבי טלקום? האם היא מתכננת רשת משל עצמה או שמא גם היא מתבססת על רשת של חברה קיימת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט מובייל (לשעבר מירס) מחזיקה ברשת ישנה של מירס ופורסת במקביל רשת חדשה ביותר של נוקיה סימנס. בינתיים, עד השלמת הפריסה היא משתמשת ברשת של פלאפון.

גולן טלקום פורסת רשת חדשה של נוקיה-סימנס, ועד להשלמת פריסת הרשת רוכבת על הרשת של סלקום.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כבר קיבלת הודעה כי הכרטיס נשלח אליך? אני הזמנתי לפני 3 ימים ובאתר מצויין כי "ההזמנה נקלטה" - לא צויין משלוח.

גם אצלי,מופיע אותו הסטטוס,באתר של גולן,(ההזמנה בטיפול)

אולם,נציגת השירות אמרה לי כי,הסים נשלח אליי כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Keyser, בדקתי את זה כבר, הוט לא מאיטה את האינטרנט ב TETHERING (לפחות כרגע). הם סתם רצו להפחיד כנראה.

מתי קנית את המכשיר שלך? אם אחרי ה-1 בינואר 2011, הוא פתוח לכל הרשתות.

אסף כתבה בשבילך

בניגוד לחוק: HOT Mobile מגבילה את יכולת שיתוף האינטרנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לקרוא ראיון עם עמיקם כהן (מנכ״ל פרטנר בתקופת הזוהר), פשוט בא לי להקיא.

הוא מתחמק מתשובות על חלוקת השוק, חושב שהציבור מטומטם, ודוגל בפרקטיקות לא תחרותיות שטובת הציבור הלאה מהן.

הוא מזכיר לקראת הסוף נסיון שלו להשתלט על תעשיית המים הישראלית. טוב שהוא נכשל, המצב יכל להיות גרוע בהרבה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני מברך על כניסת החברות החדשות לשוק! וממליץ לעבור אליהן. למרות זאת , עדיין ישנן אופציות טובות בחברות הגדולות אם כי לרוב מדובר בדילים מיוחדים לעובדי חברות גדולות. הדוגמה שלי היא מבצע של משפחות תע"א: מסלול של 65 ש"ח לחודש הכולל 5000 דקות ברשת סלקום, 350 לכלל הרשתות ועוד 350 SMS ו500MB גלישה. רכשתי מכשיר בחנות פרטית. ומקבל זיכוי של 58 ש"ח בניתוק זיקה. סה"כ יוצא לי 7 ש"ח לחודש!!! (על זה יש להוסיף עלות חד פעמית של כ 220 ש"ח!! :shock: על הסים) . בכ"א את הורי אני מתכוון להעביר כנראה להוט טלקום במסלול של דיברת שילמת.. זאת נקמתי המתוקה בחברת פלאפון בה הייתי מעל 10 שנים:twisted: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה ברשותכם,

יש לי אייפון שרכשתי דרך פלאפון במרץ שנה שעברה, מסלול של 500 דקות לכל היעדים, 500 הודעות ו-2 ג'יגה תמורת 170 ש''ח.

אני מחוייב להגיע ל250 דקות כדי לקבל החזר של 119 ש''ח על הפלאפון, כמובן אין שום התחייבות למסלול.

אם אני עובר לאחת החברות, אני עדיין ימשיך לשלם כל חודש לפלאפון על המכשיר, ואם אני רוצה לשלם הכל בבת אחת, זה אפשרי?

נראה לי שלא משתלם בכלל לעבור לחברה אחרת במצב שבו אני נמצא כרגע, או שאני טועה?

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ התשלום תמורת המכשיר הוא עסקה נפרדת, ואתה רואה הורדה בתשפומים כרטיס האשראי. אם זה מצבך הרי שניתן לחסל את התשלומים בבת את תמורת עמלה של כמה עשרות ש"ח לחברת האשראי.

אם מדוברכ בתשלומים באמצעות החשבונית החדושית של פלאפון עליך לברר מולם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני מברך על כניסת החברות החדשות לשוק! וממליץ לעבור אליהן. למרות זאת , עדיין ישנן אופציות טובות בחברות הגדולות אם כי לרוב מדובר בדילים מיוחדים לעובדי חברות גדולות. הדוגמה שלי היא מבצע של משפחות תע"א: מסלול של 65 ש"ח לחודש הכולל 5000 דקות ברשת סלקום, 350 לכלל הרשתות ועוד 350 SMS ו500MB גלישה. רכשתי מכשיר בחנות פרטית. ומקבל זיכוי של 58 ש"ח בניתוק זיקה. סה"כ יוצא לי 7 ש"ח לחודש!!! (על זה יש להוסיף עלות חד פעמית של כ 220 ש"ח!! :shock: על הסים) . בכ"א את הורי אני מתכוון להעביר כנראה להוט טלקום במסלול של דיברת שילמת.. זאת נקמתי המתוקה בחברת פלאפון בה הייתי מעל 10 שנים:twisted: .

זה דיל גרוע

מה אתה צריך 5000 דקות בתוך הרשת שלך? 350 לרשתות אחרות ו-350 הודעות זה באמת החבילה שלך ולא אלפי דקות בתוך הרשת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לקרוא ראיון עם עמיקם כהן (מנכ״ל פרטנר בתקופת הזוהר), פשוט בא לי להקיא.

הוא מתחמק מתשובות על חלוקת השוק, חושב שהציבור מטומטם, ודוגל בפרקטיקות לא תחרותיות שטובת הציבור הלאה מהן.

הוא מזכיר לקראת הסוף נסיון שלו להשתלט על תעשיית המים הישראלית. טוב שהוא נכשל, המצב יכל להיות גרוע בהרבה.

אתמול קראתי את הראיון הנ"ל, נדהמתי מעזות המצח של האיש הנפוח הזה, בכל הראיון לא עלה לרגע בליבו להביע חרטה, על שנים רבות של כחש,רמייה וגזל כלפי ציבור גדול וכואב.איש חסר בושה ללא מצפון!

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...