Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דימה,ידוע שזו טעות ואין טעם להמשיך להעיר לאחרים על דברים שכבר נעשו ונחלת העבר :)

גם לי יש E52 מעפן שיושב וצובר אבק מעל שנה ואפילו נשארו לי עוד 13תשלומים של 34שקלים עליו.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים מתפתים להצעות המפגרות האלו של אורנג' סלקום וכו'?

זו מחלת המיתוג, אתם תקועים עם הצבע או עם הלוגו וההרגשה החמימה של הבית.

היום, אין סנטימנטים לאף אחד, מי שמציע לכם יותר זול, תעברו אליו.

ככה תחרות עובדת וככה סלקום יכרעו ברך כדי שתחזרו.

אותי לא מעניין אם כתוב לי סלקום אתה הכוכב בצבע סגול או אורנג' עם ציור של תפוז או רמי לוי או משה פרץ

העיקר שאני מקבל שירותי שיחות טלפון, SMS ואינטרנט ומשלם זול.

תעברו כולם מיד לחברות החדשות.

אין לכם מה להקשיב לשטויות של "אין קליטה" או "אין שירות" כי כל זה מגה חרטה מהחרטות הגדולות שיש.

שמועות מפגרות מסתובבות בארץ לגבי זה.

אז יהיו חבלי לידה זה שווה את החסכון.

סבא וסבתא במקום לשלם 195 על 350 דקות שיחה ישלמו 35 שקל.

סוף סוף - נמאס מהחזירים הטייקונים.

הכל תלוי בהפרש.

לך אולי השירות פחות חשוב אבל לי שווה לשלם עוד 20-30 שקלים בחודש לקו כדי שיהיה לי עם מי לדבר במקרה של בעייה או תקלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לכם לראות חדשות בערוץ 2.

לפי הפרומו ניתן לפרוץ לאתר של גולן בקלות ולשלוף סיסמאות ופרטים רגישים של משתמשים. מפחיד :roll:

התקשורת כמובן אוהבת לנפח כל סיפור.

בפרסומות שלפני הכתבה רמזו על כך שניתן לגנוב מספרי כרטיסי אשראי, אבל זה כמובן שטות. בסוף נאמר רק שאם אתה יושב בבית קפה ונכנס לחשבון שלך(ברשת פתוחה), יכולים לחטוף לך את שם המשתמש והסיסמא בקלות. לא לפרוץ לאתר ולגנוב בכמויות, כמו שניסו לתאר בהתחלה.

אני מאמין שבתוך האתר, מספר כרטיס האשראי לא מופיע בצורה גלויה.

ניסיתי עכשיו לעשות את מה שהם עשו בכתבה ודווקא לא הצלחתי לראות את הסיסמא. השם משתמש יצא חשוף, אבל הסיסמא מוצפנת.

יכול להיות שגם ההצפנה לא מאוד רצינית.

אבל אף אחד לא באמת בדק אתרים אחרים והשווה. נראה כמו נסיון נואש של החברות הגדולות לנסות לפגוע במתחרה החדש שלהם.

יצאו היום הרבה כתבות שמנסות להכפיש את החברה.

היה צפוי שחבלי הלידה יהיו קשים, בעיקר כשחצי מדינה תרצה לעבור ולא להשאר עוד דקה בחברות העושקות הקיימות.

ההכפשה בתקשורת(עיתונים, שידורים וכו...) נראת לי מוגזמת

חוץ מזה, בחברות הקיימות עד היום, לא היה צריך שיגנבו לך את כרטיס האשראי, בשביל חיובים הזויים.

בשלוש החברות אני מכיר לפחות מקרה אחד לכל חברה שבה לקוחות חוייבו על שירותים שמעולם לא הזמינו ולקח להם לא מעט זמן לבטל ולקבל זיכוי.

וגם בחברה אחת היה מקרה פלילי בו עובד גנב את מספר כרטיס האשראי של לקוח וחגג עליו.

אז בטחון אין בשום חברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיץ' קניית מכשיר מהחברות זה בזבוז כסף, במיוחד לאור ההתפתחויות החדשות.

כמו שאמרו בעמוד הקודם

התכוונתי ללקנות בחנות פרטית ולקבל זיכוי מהחברה על המחיר הגבוה שלה.

למשל לשלם על מכשיר 36 ש"ח לחודש ולקבל זיכוי של 63.8 ש"ח (במקרה של אורנג' ודפיי+).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לכם לראות חדשות בערוץ 2.

לפי הפרומו ניתן לפרוץ לאתר של גולן בקלות ולשלוף סיסמאות ופרטים רגישים של משתמשים. מפחיד :roll:

אייטם מנופח וככל הנראה גם ממומן. אין סיכון ממשי, למעט מה שנקרא MITM - וגם אז, כרטיסי האשראי לא נמצאים אצל גולן טלקום אלא אצל הסולק שלהם (CreditGuard, PCI level 1).

אלא אם כן יש לך הרגל של גלישה ברשתות שאינן מאובטחות ביום-יום (ארומה, נניח), אין מה לדאוג. אני מניח שגולן גם ישימו SSL על כלל הממשק ואז העניין ייפתר סופית.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שחברה שמכבדת את עצמה תדאג לכל פרצות האבטחה,מה גם שנראה לי שהמנכ"ל שלהם לא פראייר

ואחרי שהוא ראה שיש כתבה על החברה שלו באור לא ממש חיובי בנושא הזה,אני בטוח שהוא יתקן את זה במהרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש כאן יותר מדי אנשים שמתבלבלים בין המפעילים הוירטואליים שאכן מבוססים על רשתות מארחות, לבין המפעילים החדשים שמקימים רשתות עצמאיות, כאשר לצוך תחילת הפעולה הם מחוייבים בכיסוי של 10% משטח המדינה ולכיסוי מלא תוך 7 שנים. עד השלמת הכיסוי הן "נודדות" על גבי רשתות קיימות באיזורים בהם אין להן כיסוי.

2. לגבי תוכניות Clear Max של אורנג' - היה כאן נסיון ליצור משהו חדש - תוכנית עם גג לחיוב החודשי, ומחירי זמן אויר בקנה המידה של לפני ה-14 במאי. אבל לאור הכניסה האגרסיבית של הוט וגולן התוכניות הפכו לא רלונטיות יום לאחר השקתן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה הגיונית בעולם הזה להישאר תקוע באחת מהעושקות הגדולות: פלאפון, אורנג' וסלקום.

הייתי בשלושתן והן גרועות, עם שירות זוועתי וקליטה חרא בסלקום, אינטרנט מת באורנג' ושירות לא קיים בפלאפון.

יש מין מחרוזת שמועות שכמה אנשים דואגים להפיץ כמו נניח "תדרים" או בעיות קליטה או חרטות כאלו ואחרות.

הכל בסדר אל תדאגו. 99% מהאנשים מחזיקים טלפון שפועל הן בדור שני והן בדור שלישי ללא שם בעיה ובתדרים הנפוצים בארץ.

הפרישה של האנטנות בעיצומה וכרגע הן נודדות על חברות אחרות.

בינתיים זה מחיר מול מחיר.

ולמי שהגיב למעלה, תאמין לי שיהיה לך מישהו שיענה לך כשתתקשר להוט\גולן, אם לא הבנת, העומס הנוכחי נוצר מעשרות אלפי האנשים שנוהרים לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייחסתי לוירטואליות. וכן, גולן רוכבת על התשתית של סלקום והוט מובייל על התשתית של פלאפון.

להוט מובייל יש תשתית משל עצמה, זאת בעצם מירס שהשיקה רשת חדשה ולפי הידיעות גם טובה הרבה יותר מהנוכחית שלה, ועברה מיתוג מחדש לכבוד כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה הגיונית בעולם הזה להישאר תקוע באחת מהעושקות הגדולות: פלאפון, אורנג' וסלקום.

ממש לא נכון. תלוי בתוכנית התעריפים ובמאפייני הצריכה האישיים. לי, למשל, יש חבילה שבה אמנם מחיר הדקה יחסית גבוה, אבל בזכות זיכויים גבוהים וסך צריכה יחסית נמוך כדאי לי להשאר באורנג'.

ודבר נוסף - יש שירותים שסרים בחברות החדשות. אני לא מדבר על "פורטל ההבלים" (זכויות יוצרים למשתמש spectetor בפורום "פוקט" ז"ל, שטבע עוד כמה ביטויים יפים) - אלא על שירותים ממשיים כגון שרתי BIS שבלעדיהם מכשירי בלאקברי חסרי ערך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון. תלוי בתוכנית התעריפים ובמאפייני הצריכה האישיים. לי, למשל, יש חבילה שבה אמנם מחיר הדקה יחסית גבוה, אבל בזכות זיכויים גבוהים וסך צריכה יחסית נמוך כדאי לי להשאר באורנג'.

ודבר נוסף - יש שירותים שסרים בחברות החדשות. אני לא מדבר על "פורטל ההבלים" (זכויות יוצרים למשתמש spectetor בפורום "פוקט" ז"ל, שטבע עוד כמה ביטויים יפים) - אלא על שירותים ממשיים כגון שרתי BIS שבלעדיהם מכשירי בלאקברי חסרי ערך.

הBB יגיע במהרה גם לרשתות האלו.

הכוונה כמובן למי שלא BB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הBB יגיע במהרה גם לרשתות האלו.

הכוונה כמובן למי שלא BB.

אני מבין ממך שכן יהיה תמיכה בבלקברי בהמשך? ולמה התכוונת בדבריך: "...למי שלא BB"?

כיום אין להם תמיכה. אשמח אם מישהו יוכל להסביר למה. אני מת לעבור, אבל לא רוצה להחליף את הבלקברי שלי..

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לך אתה?

חברה חדשה, רק הוקמה אתמול, מציעה חבילות מחיר סופר זולות, יש עליה התנפלות מטורפת של כל נפגעי הסלולר והם מנסים לטפל בכולם אז אתה חייב ישר לקפוץ ו"לעקוץ" אותם ב 300 ש"ח במקום לפרגן?

כל הכבוד שיילוק!

אולי לא הבנתה אותי אבל אני התכוונתי HOT...חדשה היא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...