Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יכול להסביר לי למה הBlackberry Internet Service הזה טוב? אין לזה אלטרנטיבות באנדרואיד/IOS/סימביאן?

מכשירי בלאקברי לא תומכים במערכות הפעלה אחרות. אם הוצאת 2 אש"ח על בלאקברי תרצה להוציא עוד 2.5 אש"ח על אנדרואיד או 4 אש"ח על iOS? שלא לדבר על יתרונות ה-BB מבחינת איכות הבניה, מקלדת QWERTY וכו'.

מערכת ה-BIS אכן מצמצמת מאוד את נפח התעבורה (שריד לימים שבהם היה מדובר במכשירי דור שני, שאינם כל כך רחוקים - בארה"ב המערכות הסלולריות תמיד פיגרו בכמה שנים אחרי אירופה), אבל נותנת עוד כמה דברים. למשל - תעבורה מאובטחת ברמה ששירותי ביון לאומיים לא מצליחים לפרוץ, או מערכת מסרים מידיים מאובטחת. מדובר בתכונות שהמשתמש הפרטי לא זקוק להן, אבל חיוניות לאנשי עסקים.

ד"א - עסקים גדולים מחזיקים בשרת בלאקברי פרטי שנקרא BES, אבל אני בהחלט מכיר עסקים המשתמשים בשירותי BIS של חברות הסלולר.

היתרון היחיד של BlackBerry היום, זה חבילת הגלישה בחו"ל

מחיר זהה לכל המדינות.

טוב רק למי שנוסע הרבה וצריך להיות Online כל הזמן

מדובר באגדה אורבנית. חבילת הגלישה אינה תקפה בחו"ל. לעסקים גדולים היו תוכניות מתאימות, אבל לא במחיר 70 ש"ח לחודש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מישהו יכול להסביר לי למה הBlackberry Internet Service הזה טוב? אין לזה אלטרנטיבות באנדרואיד/IOS/סימביאן?

השאלה הזאת לא ממש צריכה לעניין אותך האמת, עד תחילת שנה הבאה כנראה ש BB כבר לא תהיה איתנו, אלא אם כן יקרה נס ומישהו באמת יקנה את הסוס המת הזה.

החברה בצניחה דו ספרתית כבר קרוב לשנתיים והמשקיעים העיקריים כבר נטשו את הספינה השוקעת.

דינוזאורים סופם להיכחד.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BB עוד ישאר בסביבה

דרך אגב הדחיסה הזאת לא תמיד עובדת טוב.

יש דברים שהיא לא דוחסת.

היה לי משתמש שנסע לארצות הברית, וקיבל הרבה דוא"ל עם קבצים מצורפים שהBB לא הצליח לדחוס.

זה הביא אותו לחריגה מהחבילה שלו בלי להתאמץ.

מעבר לזה כל התקשרות בין המכשיר לשרת ה BES עוברת דרך השרתים של RIM ומוצפנת.

ואפשר להוסיף על זה עוד דחיסה נוספת.

בקיצור דוא"ל מאובטח, חוץ מזה לא הרבה

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

maxcher, יותר מהר לעומת מה?

בהקשר למה שאסף ציין לפני זה, אני חושב שמי שמשתף אינטרנט, לא פוגעים במהירות שלו כל עוד זה מה שנקרא שימוש סביר (אצלהם).

לגבי שימוש סביר, לדעתי כל עוד אתה גולש באינטרנט מוריד קבצים בגודל סביר, שהרי גם סרטון ביוטיוב שוקל לא מעט, הם לא יגעו בך. מי שחושב להוריד סרטים עתירי גיגה הם כנראה בהחלט יאיטו אותו.

המהירות הורדה כפי שהציג אסף היא יפה מאוד, כרגע אצלי המהירות היא :

download 2240kbps

upload 1009kbps

הבעיה היא שהמהיריות גם תלויות מיקום, מניסיוני ברשת פלאפון המהירות היא פחות או יותר אחידה בכל מקום שאני מסתובב. לעומת זאת ברשת אוראנ'ג נתקלתי בהפרשים גדולים. מעניין עד כצה הוט-מובייל אחידים בצהיריות גלישה שלהם ברחבי הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט מובייל עדיין מבוססים על רשת פלאפון, לכן צפה לאיכות דומה (לפחות).

ההאטה ב-tehtering מופיעה באתר החברה בתנאי השימוש - אבל לדעתי (ולא רק לדעתי) סותרת את תנאי הרשיון של החברה, אשר מחייבת ניטרליות רשת (מאז פרשת ה-VoIP וסלקום), ואני נתלה באילן שגובהו אינו ידוע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מהר לעומת להפעיל HOTSPOT דרך המכשיר עצמו , כל השימוש שלי באייפון מעבר לשיחות הוא חיבור לנייד בעבודה וגלישה

לא מוריד סרטים , אבל בקושי סרטונים ביוטיוב הוא מעלה , והגלישה עצמה טובה , המהירות היא 1.4 ואני יודע שהוא יכול להיות יותר מהיר כי חבר שלי בSGS שלו עשה עריכות והיוטיוב שלו עולה כמו טיל לשמיים

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן יש לך הרגל של גלישה ברשתות שאינן מאובטחות ביום-יום (ארומה, נניח), אין מה לדאוג. אני מניח שגולן גם ישימו SSL על כלל הממשק ואז העניין ייפתר סופית.

שמח לראות שצדקתי...

wpSWf.png

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מושג אם גולן עושה בעיות בtethering עם האייפון (כמו מה שהוט עושה)?

עריכה: אייפונים של אורנג' פתוחים או שאני צריך להתקשר אליהם שיפתחו?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Keyser, בדקתי את זה כבר, הוט לא מאיטה את האינטרנט ב TETHERING (לפחות כרגע). הם סתם רצו להפחיד כנראה.

מתי קנית את המכשיר שלך? אם אחרי ה-1 בינואר 2011, הוא פתוח לכל הרשתות.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BB עוד ישאר בסביבה

דרך אגב הדחיסה הזאת לא תמיד עובדת טוב.

יש דברים שהיא לא דוחסת.

היה לי משתמש שנסע לארצות הברית, וקיבל הרבה דוא"ל עם קבצים מצורפים שהBB לא הצליח לדחוס.

זה הביא אותו לחריגה מהחבילה שלו בלי להתאמץ.

מעבר לזה כל התקשרות בין המכשיר לשרת ה BES עוברת דרך השרתים של RIM ומוצפנת.

ואפשר להוסיף על זה עוד דחיסה נוספת.

בקיצור דוא"ל מאובטח, חוץ מזה לא הרבה

משתמשי פלאפון בארץ נהניםמשרץי בלקברי באנגליה.

הם כל כך נהנים. שכדי לםתוח עמוד כלשהו באינטרנט. הם מתייבשים בין 10-20 שניות לעמוד.

שונא את המכשיר הזה. החסרונות דורסות את היתרונות. ועוד 18 חודשים כשהתשלומים ייגמרו. אני אעבור לאייפון 7.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין הצעות כאלה מהחברות הותיקות.

למה לשלם 25% יותר ולקבל פחות, שהרי בגולן הגלישה לא מוגבלת ויהיה חיוג חינם לחו״ל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין הצעות כאלה מהחברות הותיקות.

למה לשלם 25% יותר ולקבל פחות, שהרי בגולן הגלישה לא מוגבלת ויהיה חיוג חינם לחו״ל.

אלי, אתה צודק מנקודת הראות של אדם פרטי. כעסק שווה לי לשלם עוד 20-30 ש"ח לחודש בשביל מענה מיידי (אם למשל נגנב מכשיר אז אני שולח מישהו שחוזר אחרי חצי שעה עם סים חדש) ובשביל מרכזי שירות. את המכשירים של האישה ושל הבת שלי אני כמעט בטוח אנייד אבל ההחלטה תתקבל רק עוד חודשיים בערך אחרי שהחדשים באמת יתחילו לפעול.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...