Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אצלי (רמי לוי), התקשרתי לשירות ווידאתי שאין שום חסימה. אין, ובכל זאת הסמס לא מגיע....

קונספירציה ?

קונספירציה או לא, אנחנו בבעיה.

הפניה לשירות של גולן היא רק דרך מייל למי שכבר לקוח (וזה אומר שאנחנו במילכוד כי לקוחות אנחנו לא - עד שלא נבצע ניוד, ואי אפשר לבצע ניוד כי יש בעיה בתהליך הזיהוי של המכשיר). לפתוח לקוח חדש עם SIM חדש נראה לי קצת מיותר אבל צריך לראות למה באמת ה SMS לא מגיע....

אשמח אם תעדכן אם מצאת דרך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל ניוד כרוך ביצירת מספר זמני בחברה הקולטת, וניוד מספר שעות אח"כ. ד"א - גם בחברה הננטשת תקבל מספר זמני לצורך החשבוניות שאחרי הניוד.

יש אופציה נוספת - לגולן נותרו עוד כמה מספרים יפים, אבל הם הולכים ואוזלים במהירות. היו שלושה מספרים ששמרתי איזה שעה אבל שכחתי לרענן את הדף והם נחטפו. מכל מקו ם - בני הצעיר יזכה למספר המורכב משתי ספרות בלבד. יותר טוב מניוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הצלחתי "לבדוק" כמה מספרים ממש יפים ולוודא שהן אכן פנויים (ואכן הם היו) אבל היום המצב הרבה יותר גרוע ואין ממש מספרים יפים (אולי נשארו עוד כמה, אבל אתמול היו ממש הרבה).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי כרגע - מספרים כמו 4048048 או 4024024 או 5355535 עדיין פנויים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני לא מצליח להבין את כל המפקפקים בשירשור שלא מבינים שיש כאן סוף סוף בשורה אמיתית. אלטרנטיבה אמיתית. ולא עוד איזה רשת שמוזילה לי את החשבון ב-5.99 לחודש הראשון ואחרי זה מתחזרת כמו כולן.

רמי לוי נכנס לשוק בקול תרועה ובסוף לא היתה שמה בשורה אמיתית גדולה מדיי.

גולן טלקום שברו את השוק.

ואחריהם הוט מובייל.

לי אישית יש חוויה מאוד מאוד גרועה ממירס. ככה שגם אם HOT MOBILE יעלו 29.90 בחודש, עדיין אצטרף לגולן.

אני אישית כאמור מחכה שבוע-שבועיים לראות האם ישנה תגובה של אורנג' למחירים האלו ואם לא אז אעבור.

ומי שנשאר בחברות הגדולות ומשלם יותר פשוט פראייר. אין שום הצדקה להישאר, גם אם מחוייבים למכשיר בחלק ענק מהפעמים זה יוצא פשוט זול יותר לעבור ולשלם על המכשיר.

ואני שמח שאולי עמישראל יבין שחברה סלולרית זה חברה סלולרית. ומכשיר זה מכשיר ולא חייבים לערבב ולהכנס לכל מיני חוזים שבסופם רואים אנשים תוקפים נציגים בגלל שלא קיבלו זיכוי של 5 ש"ח על הפאנטון.

וגם שיטת שירות הלקוחות של גולן מצויינת.

נגמר העולם שכל מי שמשעמם לו שעתיים מתקשר לאיים על החברה הסלולרית.

זה המסלולים - רוצה? סבבה. לא רוצה? תתנתק לבד באתר.

BIG BIG BIG LIKE!

ולדורקי - כל הפיטורים והמשבר בענף הסלולר נגרם לא בגלל מה שקרה היום, אלא בגלל שאנשים כמו אילן בן דוב נכנסו לחברה פורחת כמו אורנג' וגרמו לריקבון מבפנים.

עלאק "ייעול" - בעצם זה מיקסום רווחים מקסימלי תוך כדי ניצול וזלזול בלקוחות ובעובדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורקי - אף אחד לא הבטיח לחברות הסלולר הקיימות שהענף סגור לחידושים ולשינויי רגולציה. אם הם היו מתנהגים בצורה קצת פחות תאוותנית הרגולציה היתה מתערבת הרבה פחות. החתולים השמנים הביאו את הצרה על עצמן.

אין משקיע אחד בעולם שלא ער לזה שבלת"מים עלולים לפגוע לו בריווחיות או אפילו להפיל לו את כל העסק.

זה יכול אפילו להיות דו סיטרי, כשדרך ארץ אולצו (בצדק) למנהר את קטע עירון-תות הם טענו שמינהור הקטע גרם להם להוצאות מרובות וביקשו אישור מיוחד שגם הקטע הנ"ל (שאמור היה להיות חינם אין כסף), יהיה בתשלום.

הועדה הממונה בחנה את העניין והחליטה לאשר להם.

המדינה לא היפר אקטיבית, היא לא פוגעת בכלום בחברות הסלולריות, הם רק פותחים את השוק לתחרות.

עצם העובדה שיש פערים כ"כ אדירים בין מה שהורגלנו לשלם לבין המחירים החדשים מצביעה על התמחורים המופרכים של שלושת הדינוזאוריות ועל מצבן כרגע יש להן רק להלין על עצמן!

הוויכוח הוא על גודל סטיית התקן.

לדעתי כחלון עבר את הגבול והשוק משתולל - את ההוכחה לכך תקבלו כשהמחירים יתחילו לעלות חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעמוד הפייסבוק של החברה כנראה מודעים לבעיה של הניוד ממפעילים וירטואליים (קידומת 055) ורשמו "ניידות 055 בקרוב".

אני מהמר שתוך יום-יומיים העניין ייפתר (למרות שהתחושה שלי אומרת שתוך כמה שעות זה יטופל).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הם יודעים שזה חיבור למחשב, ולא צפייה בוידיאו אונליין המכשיר? טוב, עניתי לעצמי על שאלה, ברגע שיזהו משתמש כבד, כבר ידאגו להפעיל עליו טראפיק שייפינג.

עצוב שגם בארץ לקחו דוגמא מספקיות אמריקאיות והתחילו לחסום TETHERING

העם דורש, כחלון לראשות הממשלה :bad-word:

ממש לא קשה למצוא עבודה בתחום הזה, ואותם עובדים (מן הסתם הפיטורים יתחילו מהעובדים הזוטרים, נציגי שירות ומכירה למיניהם) לא יתבאסו יותר מדי על זה שפיטרו אותם.

הפיטורים לא יתחילו מנציגי השירות(הייתי עובד סלקום לפני עשור וגם אז הפיטורים היו במחלקות בהרצליה בעיקר)אני רק מתחיל לחשוב איזה קיצוץ יעשו במחלקות הפיננסיות וגביית חובות (כמות הלקוחות הבעייתיים והסרבני תשלום למיניהם תרד פלאים,מה שיצריך פחות עו״ד ועובדי מחלקות גביה )אני כל כך שמח שהחברות קורסות ולו רק בגלל היחס החרא שהם נתנו לנו העובדים!(לשעבר)

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fat Bastard, בהנחה שיש לך אנדרואיד שעבר רוט, יש אפליקציה של TETHERING שאינה תלויה בספק, ובכך אין לו שום אפשרות לעקוב איך אתה משתמש בשירותי האינטרנט.

קוראים לה WIFI TETHER FOR ROOT , משהו כזה.

יש לי אנדרואיד, אומנם לא עבר רוט, אבל זה בסדר, רמי לוי לא חוסם tethering (בכלל, החסימה או ההגבלה נראה לי יכולה להתבצע רק ברמת מכשיר)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן טלקום מפרסמים שחייבים מכשיר דור 3 (תדר 2100).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר דברים שאינם ברורים לי, אשמח להסברים: (לגבי הוט מובייל)

- האם רשת הוט מובייל למעשה נשענת כרגע על התשתית של פלאפון? כלומר כרגע לא אמור להיות הבדל בשירותים מבחינת איכות קול וגלישה או שאני טועה.

- הבנתי שבחיבור מחשב מהירות הגלישה יורדת, לאחר 3GB יורדת גם כן, אבל מה מהירות הגלישה הבסיסית?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד מחאה חדשה: "העם דורש, כחלון שר אוצר" :lol:

הוא כרגע גם שר הרווחה, תפקיד מאוד פוליטי רגיש ומורכב. נראה איך הוא יתפקד שם ואז נדע אם הלך לו קלף משוגע (שהתחיל בכלל אטיאס) או שבאמת הוא בעל חזון סדור ויכולת ביצוע מעולות.

אתם טועים, לדנקנר אג"חים בעשרות מיליארדי ש"ח, אם הוא יחטוף סטירה הפנסיה שלכם תקבל נוקאאוט.

תראו, הוויכוח ביננו או לא על המה, אלא על האיך.

צריך היה להקטין את הרווחים של חב' הסלולר? - בוודאי.

אבל הדרך בעייתית בעיני מאוד, כחלון מתנהג כמו פיל בחנות חרסינה, מחר המדינה תרצה לגייס משקיעים לפרויקט חדש, מישהו יבוא? תחשבו טוב, אחרי שינוי הסכמים - בדיעבד! - במאגר תמר, אחרי שהרגולציה הרסה כל סיכוי לחישוב רווחיות בסלולר - איזה בר דעת ישקיע בבית המשוגעים הזה?

נכון, כשמתבוננים על העניין דרך חשבון הסלולר אז כחלון מלך ישראל.

כשמתבוננים בראיה רחבה אז כחלון הוא המשוגע התורן שקיבל כוח ליד.

כרגע נוקיה-סימנס פורסת שתי רשתות סלולר חדשות בישראל (עבור מירס וגולן) ככה שכנראה החברות כן צופות רווחיות. מצד שני סלקום לא נמנעה מלחלק דיבידנד שמן של 130 מליון ש"ח, אז כנראה שהיא לא מרגישה שהקריסה קרובה.

אגב, המחירים ביחס לעולם לא מאוד נמוכים - באנגליה ב-17 פאונד (בערך 100 ש"ח) אתה מקבל חבילה של 600 דקות, 3000 סמסים ו-2 ג'יגה גלישה. שעבור רוב הצרכנים זה "בלתי מוגבל" וזה אפילו בלי התחייבות.

בארה"ב המחירים אפילו יותר זולים.

אם קרנות הפנסיה לא צפו את המהלך הזה, זה רק אומר שהאנליסטים שמסקרים את השוק הזה גרועים או סתם חובבנים.

וכמובן, בהנחה שסך העובדים בענף לא ישתנה משמעותית אבל עכשיו יש תחרות על כל עובד טוב, אולי גם העובדים יקבלו משכורת ראויה יותר.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...