Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי קו בגולן טלקום! נקווה שזה עובד ואז אנסה להעביר את כל המשפחה. מעדיף שהכסף יגיע לחברה שתוזיל את העלויות לטווח הרחוק מאשר להאכיל את החזירים.

חתימה בהשהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כרגע לא ניתן לעבור עם המספר שלך לגולן טלקום.. אתה חייב לבחור מספר שלהם?

רק אני מבין את זה ככה, או שאני טועה?

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכרגע אין אופציה לניוד, זאת אומרת פיזית אי אפשר להמשיך בתהליך ההצטרפות כשבוחרים בניוד מספר.

אצל הוט אין בעיה כזאת.

ko3znfwi0wze.jpg

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרשמתי באתר של הוט לחבילה של ה89 שקל נראה מחר שיחזרו אליי מה הם אומרים.

הרשת של הוט היא על גבי הרשת של פלאפון בינתיים נכון?

וגולן טלקום על הרשת של סלקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם בעצם הוט-מובייל היא "הרשת החדשה של מירס"?

2. עוד דבר מגניב בנוגע למהפכה הזאת, תוך שבועיים כחלון מתעתד להעביר גם תקנות לפתיחת שוק מכשירי הקצה לייבוא (שכיום נשלט ע"י 3 הרשתות הגדולות) ומבטיח ירידה של עשרות אחוזים במחירי הסמארטפונים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד מחאה חדשה: "העם דורש, כחלון שר אוצר" :lol:

לדעתי אתה טועה.

כחלון רץ מהר מידי קדימה בלי לחשוב על התוצאה של המעשים שלו: פיטורי עובדים, ירידה ברווחיות החברות שתביא להקטנת המס הניגבה מהן, הפלת הבורסה (פחות מס רווחי הון והקטנת החיסכון הפרטי לפנסיה) תראה מה קורה היום בת"א, תשלום דמי אבטלה לעובדים שיפלטו מחברות התקשורת ועוד-ועוד.

את הירידה בגביה אתה ואני נשלם דרך מיסים חדשים ויצירתיים.

לטעמי כחלון הוא הטיפש שזרק אבן לבאר, שמאה חכמים לא יצליחו להוציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, לא מתאים לך לדבר שטויות או שלחילופין, משהוא השתבש לך בסידרי העדיפויות שלך.

1. גם אם יהיו פיטורים כל שהם בענקיות הסלולר, החברות החדשות זקוקות לגיוסים מסיביים אז זה מתקזז. כל עוד לא מדובר באיזה שדרוג/ פריצת דרך תכנולוגית מהפכנית, על מנת להפעיל את שוק הסלולר בישראל דרושים X אנשים , אם השוק נשאר בדיוק אותו דבר, מה זה משנה אם יש 3 או 8 חברות, עדיין צריך לתפעל אותו. לא רק שהוא לא יקטן, הוא יגדל כי עדיין כל חברה צריכה דיילות, מוקדניות, מוכרים וכו' כך שיש לא מעט כפילות.

2. ירידה בריווחיות? למה ירידה ברווחיות? המדינה צריכה להשאיר מונופולים על כנם מפחד שאם ישברו את המונופול תהיה ירידה ברווחיות למונופול? :shock: מי אמר שחברת סלולר צריכה רווח דמיוני לחלוטין של מיליארד שקל בשנה? איפה זה כתוב? שיצמצמו פעילות, שירוויחו "רק" 300 מליון לשנה ואם יש בעיות, שיצמצמו בשכר המנהלים ובדבידנדים. חוץ מזה, מה זה בכלל מעניין לי ת'תחת? זאת חברה פרטית בשוק (שעכשיו הפך ל)תחרותי, שתתמודד או תבלע בתהומות הנשיה.

3. בקשר לת"א (הבורסה), אתה רציני? לא נכניס תחרות למשק מפחד מ"מה יקרה בבורסה"? אני מאוד מקווה שאתה מתבדח.

הבורסה היא כלי לשיקוף המשק ותהפוכותיו, המציאות לא צריכה להקבע בכדי "לא לפגוע בבורסה".

4. שימוש ממוצע 200 ש"ח? משפחה של 4 נפשות משלמת היום 800 ש"ח? ממחר תהיה לה הכנסה פנויה, במזומן, בכיס של 450 ש"ח! 5000 ש"ח בחודש! :shock: למה את זה כבודו לא משקלל בניתוח של המשק?

5. עפ"י סדר העניינים המעוות שלך, בא נפסיק לתפוס גנבי רכב כי אם נעשה עבודה טובה, שוק ביטוח הרכב יפשוט את הרגל.

לסיכום, מדובר בסערה בכוס תה בכדי לסיים תקופה של שלטון עריצות של החברות הסלולאריות שעשקו את כולנו בלי בושה ולהתחיל מחדש שוק תחרותי ואין מה להתרגש ממכה קלה בכנף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, לדעתי אתה קצת טועה. על כל אלה שיפוטרו מהחברות הגדולות, יהיו גיוסים בחברות החדשות.

פתאום במקום 3 חברות יהיו לך 7 או 8 חברות, מה שאומר עוד עבודה להרבה אנשים, עסקים,

נותני שרותים וכד'.

מצד שני, לא נראה את המשכורות החזיריות של המנכ"לים, שגרפו עשרות מליונים כל השנים,

ולכלל האזרחים יש פתאום עוד כמה עשרות או מאות שקלים כל חודש שהתפנו לצריכה.

עריכה: אני רואה שאני ובגירה כתבנו באותו זמן דברים דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה - ראוי לכבד דעה גם היא שונה מדעתך ומדעת העדר.

1. חברות הסלולר המסורתיות עומדות להקטין את מצבת כ"א שלהן, פרטנר כבר קיצצה ביותר מאלף עובדים.

2. הרווחיות של החברות צריכה לעניין אותך, כשמס החברות שנגבה מצטמצם מישהו ייצטרך למלא את החסר.

3. הבורסה חייבת לעניין אותך לפחות משתי סיבות:

- הפנסיה שלך מושקעת בבורסה (מאז רפורמת בכר המהוללת) והפסדים שם יקטינו לך את הקיצבה בגיל הפרישה.

- כשהבורסה עולה המדינה נהנת ממס רווחי הון, נפילות בשוק מייבשות את האפיק הזה - ומישהו יצטרך לשלם.

4. מסלולים מוזלים יש בכל חברה, בכ- 130 ש"ח בחודש אני מקבל ממזמן חבילה שבעבורי היא לא מוגבלת.

מי ששילם יותר פספס משהו והתעורר מאוחר.

5. לפי ההגיון ה"מעוות" שלי אני מעדיף לשלם עוד שקל על קופסת טונה כדי שמישהו במפעל סטארקיסט ישמור על מקום העבודה שלו - כזה אני - מעוות.

לסיכום - היה נדרש תיקון בשוק התקשורת - אבל תיקון עדין שנעשה באזמל מנתחים ולא בגרזן קצבים.

ימים יגדו מי משנינו צדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנקודת מבט של ה"אזרח הקטן", הייתי משלם עד היום מעל 120~ ש"ח על חבילה של 1K דקות 1K SMS ו2GB וכיום אני משלם 30 ש"ח פחות. חבל שאני מבזבז את זה על קופסאת סיגריות ומצית :lol:

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטנר כבר קיצצה ביותר מאלף עובדים.

מאתמול להיום ובעקבות ההצהרות של המתחרות או בלי קשר?

3. הבורסה חייבת לעניין אותך לפחות משתי סיבות:

- הפנסיה שלך מושקעת בבורסה (מאז רפורמת בכר המהוללת) והפסדים שם יקטינו לך את הקיצבה בגיל הפרישה.

- כשהבורסה עולה המדינה נהנת ממס רווחי הון, נפילות בשוק מייבשות את האפיק הזה - ומישהו יצטרך לשלם..

כמו שכבר אמרתי ואומר שוב, הבורסה צריכה לשקף את מה שקורה ברחוב וממש לא ההפך!

הרחוב בשום פנים ואופן לא צריך לכלכל צעדיו תחת החרב השלופה של "מה יקרה בבורסה עם נעשה X".

אז אם אנחנו מדברים על מפלצות בסגנון של GM או AIG (שעמדו שתיהן בפני פשיטת רגל) עוד יש מצב לשיקול שכזה אבל בפשפש כמו סלקום?

גם אם מחר יסגרו את הבסטה וילכו הביתה לא תהיה לזה שום השפעה מאריכת ימים על המשק הישראלי, לא ברחוב ולא בבורסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מה קורה היום ברח' אחד העם בת"א ואולי תשנה את דעתך.

נ.ב. אני בטוח שתיק הפנסיה האישי שלך (להבדיל מתיק נ"ע בבנק שאתה שולט עליו) מכיל גם מניות דיוודנד כמו בזק, סלקום ופרטנר.

הפנסיה שלך חטפה היום סטירה משמעותית - אבל בקטנה - זה לא מעניין אותך.

נ.ב. 2 - לפני כמה שנים הבנקים בישראל היו תחת לינץ' ציבורי ורגולטורי, הלחץ פסק רק כשהבנקים עברו להפסדים ואנשים התחילו לחשוש לגורל החסכונות שלהם.

הבנקים החדשים הם חברות הסלולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוט מובייל מתארחת על רשת פלאפון או יושבת על רשת מירס?

באיזה תדרים היא תומכת? יש תדר 800?

יש לי תוכנית באורנג' של 180 ש"ח נראה לי שממש בזמן הקרוב אני מנייד משם את המנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה בבורסה?

באופן כללי, יורדת בכאחוז וחצי כמו שהיא עושה כבר מזה זמן מה.

בהסתכלות מקרו על מניות הסלולריות, מלא ספקולנטים של SHORT רואים את זה היום , ירוצו לקנות סלקום ויעלו בחזרה את המניה תוך גזירת קופון.

בכל מקרה, אני מעדיף שהטלטלות בבורסה יגרמו כתוצאה ממהלך שמיטיב עם העם ולא כתוצאה מנוחי שלא מצליח לנהל את העסק שלו או מזה שאיזה תרופה של טבע לא מקבלת אישור DEA אבל גם אז, רעידה קלה בכנף וממשיכים הלאה.

אתה יודע מה, בהסתכלות ארוכת טווח לכל משך הפנסיה, להתרסקות ומחיקה מוחלטת של סלקום יש השפעה שולית ביותר, אולי אפילו לא קיימת, בטח ובטח שהיא לא קיבלה סטירה ששוות ערך כספי לחסכון של 100 ש"ח על חשבון הטלפון עד גיל 74.

להשוואה לבנקים אין שום בסיס . סגירה של כל שלושת ענקיות הסלולר (כמובן תוך פתיחת 5 חברות אחרות) היא מהמורה למשק בעוד שקריסה של רק אחד מהבנקים המובילים היא רעידת אדמה הרסנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...