Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

RnB - המקום לשאול הוא פוקט, אבל האתר מת לפני חודש. כמה ש-spectetor חסר לי היום.

שתי הרשתות החדשות פועלות ב-3G2100, והנדידה הפנים אצרית שלהן היא ברשתות ה-3G של סלקום (2100) ופלאפון (850/2100).

אין קשר טכני לרשת ה-iDEN הישנה של מירס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תראה מה קורה היום ברח' אחד העם בת"א ואולי תשנה את דעתך.

נ.ב. אני בטוח שתיק הפנסיה האישי שלך (להבדיל מתיק נ"ע בבנק שאתה שולט עליו) מכיל גם מניות דיוודנד כמו בזק, סלקום ופרטנר.

הפנסיה שלך חטפה היום סטירה משמעותית - אבל בקטנה - זה לא מעניין אותך.

נ.ב. 2 - לפני כמה שנים הבנקים בישראל היו תחת לינץ' ציבורי ורגולטורי, הלחץ פסק רק כשהבנקים עברו להפסדים ואנשים התחילו לחשוש לגורל החסכונות שלהם.

הבנקים החדשים הם חברות הסלולר.

אני מעדיף שהפנסיה שלי תחטוף סטירה שתעלה לי 5 שקלים בחודש בפנסיה (וזה יעלה בפועל אולי אגורה או שתיים) אבל שההוצאות שלי יקטנו ב 30 שקלים.

כל מה שאמרת על ההשפעה על המשק זה זניח לחלוטין לעומת גודל המשק. לפי אותו היגיון צריך לסגור כל תחרות בכל דבר וצריך לעשוק את הציבור.

לא עדיף לשלם עוד 2% מס ולהקטין את ה וצאות ב 10%?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם טועים, לדנקנר אג"חים בעשרות מיליארדי ש"ח, אם הוא יחטוף סטירה הפנסיה שלכם תקבל נוקאאוט.

תראו, הוויכוח ביננו או לא על המה, אלא על האיך.

צריך היה להקטין את הרווחים של חב' הסלולר? - בוודאי.

אבל הדרך בעייתית בעיני מאוד, כחלון מתנהג כמו פיל בחנות חרסינה, מחר המדינה תרצה לגייס משקיעים לפרויקט חדש, מישהו יבוא? תחשבו טוב, אחרי שינוי הסכמים - בדיעבד! - במאגר תמר, אחרי שהרגולציה הרסה כל סיכוי לחישוב רווחיות בסלולר - איזה בר דעת ישקיע בבית המשוגעים הזה?

נכון, כשמתבוננים על העניין דרך חשבון הסלולר אז כחלון מלך ישראל.

כשמתבוננים בראיה רחבה אז כחלון הוא המשוגע התורן שקיבל כוח ליד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן פתחו את האופציה לניוד באתר ואני לא מצליח לקבל את ה SMS שהם שולחים לנייד לצורך זיהוי (ניסיתי למכשירים אחרים בפלאפון וסלקום ושם זה עובד). למרות שאני מקבל הודעות SMS (פרסומות) לא ברור לי למה ה SMS לא מגיע אליי (רמי לוי).

מישהו נתקל בתופעה ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, איזו בעייה בדיוק יש בביצוע השקעות בשוק חופשי כמו בכל העולם?

הרי גולן טלקום נכנסו לשוק ידוע ועדיין הגיעו למסקנה שזה כדאי והם יכולים עדיין להרויח. שים לב שהמפעילים הוירטואליים רוכבים על אותן רשתות קיימות ולמרות שבעל הרשת מרויח עליהם הם עדיין זולים משמעותית.

מי שרוצה להיות חזיר שלא יתפלא שכשקמה תחרות בורחים ממנו.

עיני לא צרה בחברות הותיקות והן צריכות להרויח טוב ביחס לגודל ההון המושקע אבל אם הן מתנהלות לא נכון ובצורה בזבזנית שילינו רק על עצמן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, שוב אתה כולא את עצמך בדלת אמות של העולם הפיננסי.

אם לא נראה יותר ולו צרפתי שרוף אחד על חופי ישראל כי ההשקעה הספקולטיבית בדיור כבר לא אטרקטיבית להם, כולנו צריכים להגיד אשרינו.

אם קרן אייפקס תקפל את זנב השטן שלה ותתחפף מישראל, צריך לעשות יום חג באותו יום.

מדינת ישראל היא מדינה מערבית לכל דבר ועניין והיא צריכה למשוך משקיעים סולידים עם השקעות סולידיות ולא משקיעים ספקולנטים שמחפשים תשואות תלת סיפרתיות, אלא שיסעו לאפריקה, שיכרו יהלומים ויתמודדו עם קניבלים בקונגו מהפכות ברואנדה!

פה, אנחנו ממש לא צריכים אותם!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, נניח שרוצים להקים באמצעות הון פרטי פרויקט תשתית כמו כביש חוצה ישראל.

רק מתאבד יכנס לזה, מחר ישנו את הרגולציה, מחרתים יקימו עוד ועדת שישינסקי שתבטל הסכמים שנעשו עם היזם.

לטווח ארוך מדינה לא יכולה להתנהל כמו כמו ילד היפר-אקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גורקי - אף אחד לא הבטיח לחברות הסלולר הקיימות שהענף סגור לחידושים ולשינויי רגולציה. אם הם היו מתנהגים בצורה קצת פחות תאוותנית הרגולציה היתה מתערבת הרבה פחות. החתולים השמנים הביאו את הצרה על עצמן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, נניח שרוצים להקים באמצעות הון פרטי פרויקט תשתית כמו כביש חוצה ישראל.

רק מתאבד יכנס לזה, מחר ישנו את הרגולציה, מחרתים יקימו עוד ועדת שישינסקי שתבטל הסכמים שנעשו עם היזם.

לטווח ארוך מדינה לא יכולה להתנהל כמו כמו ילד היפר-אקטיבי.

אין משקיע אחד בעולם שלא ער לזה שבלת"מים עלולים לפגוע לו בריווחיות או אפילו להפיל לו את כל העסק.

זה יכול אפילו להיות דו סיטרי, כשדרך ארץ אולצו (בצדק) למנהר את קטע עירון-תות הם טענו שמינהור הקטע גרם להם להוצאות מרובות וביקשו אישור מיוחד שגם הקטע הנ"ל (שאמור היה להיות חינם אין כסף), יהיה בתשלום.

הועדה הממונה בחנה את העניין והחליטה לאשר להם.

המדינה לא היפר אקטיבית, היא לא פוגעת בכלום בחברות הסלולריות, הם רק פותחים את השוק לתחרות.

עצם העובדה שיש פערים כ"כ אדירים בין מה שהורגלנו לשלם לבין המחירים החדשים מצביעה על התמחורים המופרכים של שלושת הדינוזאוריות ועל מצבן כרגע יש להן רק להלין על עצמן!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים לפי קצב צריכת הנתונים

איך הם יודעים שזה חיבור למחשב, ולא צפייה בוידיאו אונליין המכשיר? טוב, עניתי לעצמי על שאלה, ברגע שיזהו משתמש כבד, כבר ידאגו להפעיל עליו טראפיק שייפינג.

בעיה ראשונה ב-HOT: מוצהר כי מהירות הגדלישה ב-Tethering מוגבלת ל-64 קס"ש. האם אין בכך סתירה לכללי ניטרליות הרשת לפי דרשיות משהת"ק?

עצוב שגם בארץ לקחו דוגמא מספקיות אמריקאיות והתחילו לחסום TETHERING

אני בעד מחאה חדשה: "העם דורש, כחלון שר אוצר" :lol:

העם דורש, כחלון לראשות הממשלה :bad-word:

פיטורי עובדים

ממש לא קשה למצוא עבודה בתחום הזה, ואותם עובדים (מן הסתם הפיטורים יתחילו מהעובדים הזוטרים, נציגי שירות ומכירה למיניהם) לא יתבאסו יותר מדי על זה שפיטרו אותם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע להגיד בוודאות על איזה תשתית גולן יושבים ?

לגולן מספר אנטנות שלהם, בשאר המקומות הם "מתארחים" ברשת סלקום

תדר העבודה ברשת שלהם הוא 2100, אם יש לכם מכשיר שתומך ב2100 ברשתות 3G ומעלה לא צריכה להיות בעיה לעבור אליהם.

רשת של הוט החדשה גם 2100 והם מתארחים בפלאפון במקמות שבהם אין להם אנטנות עדיין

בהצלחה לכל המתניידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן פתחו את האופציה לניוד באתר ואני לא מצליח לקבל את ה SMS שהם שולחים לנייד לצורך זיהוי (ניסיתי למכשירים אחרים בפלאפון וסלקום ושם זה עובד). למרות שאני מקבל הודעות SMS (פרסומות) לא ברור לי למה ה SMS לא מגיע אליי (רמי לוי).

מישהו נתקל בתופעה ?

איציק

גם אצלי (רמי לוי), התקשרתי לשירות ווידאתי שאין שום חסימה. אין, ובכל זאת הסמס לא מגיע....

קונספירציה ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fat Bastard, בהנחה שיש לך אנדרואיד שעבר רוט, יש אפליקציה של TETHERING שאינה תלויה בספק, ובכך אין לו שום אפשרות לעקוב איך אתה משתמש בשירותי האינטרנט.

קוראים לה WIFI TETHER FOR ROOT , משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...