Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האלפא האיטית והזולה בישראל

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוני,אתמול השרשור היה על התפר בין רכב כללי לאוף טופיק, היום,לצערי הוא גולש לאוף טופיק ובו כידוע איני מורשה לכתוב. מה אתה מציע?מיסטר פייר פליי?[ כמה מהר התדרדרתי, בקנה המידה שלי, כמובן]

[פנדוב, לשרשור חיים משלו. הוא אמנם מעולם לא התאים לפורום כללי, אך בגללו זכית לחזור מהאוף טופיק אל הכללי - זכות שנשמרת למתי מעט. אני מציע שתאמץ את הזכות הזו בשתי ידיים, ותקח אותנו אל חלקו השני של המאמר שלך. אני הייתי קורא לו "הסוגר האבוד" (ומוסיף איזו בדיחה אנאלית על שליטה בסוגרים, בשביל הצחוקים)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סתם תהיה שעלתה לי : פנדוב זה הלחם של דוב ופנדה או שם קווקזי ?

ואגב שלי כן איטית, על הזולה לא התווכחתי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליבבא,מדוע שאלת? כל התשובות נכונות כנראה ועוד אחת פאן דוב[דוב כפי] הוא קיים והוא שחור לבן. האם ב83 שלך יש הצ'בק מלא?

רוני . במשפט הראשון שלך יש סתירה פנימית.בדבר אחר אתה צודק ,לשרשור חיים משלו ולצערי הוא שינה כיוון מסיבה ברורה.

בסך הכל חתרתי לכך שזו דוגמה לקנייה רציונלית במציאות לא רציונלית, כפי שכתבתי לאמיר. מכאן הייתי מגיע בהמשך למבחנים מעמיקים יותר על משומשות, מכוניות מיני ועוד סוגיות צרכנות.

בכתיבה יש עניין של פרופורציות ומשקל- בהודעה הראשונה מאמר קצר ושורת תודות ענקית, יש שהבינו.

בשרשור שיצא מהקשרו המקורי והתארך יש קושי בגלל איבוד קו המשכי. צריך לחשוב על כך ולהיעזר בשמעון.[ובקוראים, רועי]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לחשוב על כך ולהיעזר בשמעון.

אני לא בטוח שזה הזמן המתאים לכך.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסך הכל חתרתי לכך שזו דוגמה לקנייה רציונלית במציאות לא רציונלית, כפי שכתבתי לאמיר. מכאן הייתי מגיע בהמשך למבחנים מעמיקים יותר על משומשות, מכוניות מיני ועוד סוגיות צרכנות.

בכתיבה יש עניין של פרופורציות ומשקל- בהודעה הראשונה מאמר קצר ושורת תודות ענקית, יש שהבינו.

אה, אז לך מותר להשתעשע עם "מאמר" באורך שורה וחצי ושורת תודות באותו האורך, אבל לי אסור לרדת לפסים אנאליים, אה? לא הוגן.

יאללה, בוא נחזיר את השרשור ל"מוטב". כהרגלי - בלי רחמים.

הדוגמה שלך, לאלפא בת עשרים שנה שגם כחדשה לא הייתה שיא האיכות, וכיום היא ככל הנראה גרוטאה מארץ הגרוטאות שהיחיד שיתקרב אליה הוא אלפיסט מעורער בנפשו (ויסלחו לי האלפיסטים המעורערים בנפשם הנמצאים בפורום זה), בתור "קנייה רציונלית", זו אולי המסקנה המטופשת ביותר שאפשר להגיע אליה לאחר "מחקר" מקיף על "איך כדאי לבזבז את ה-5000 שקלים האחרונים שלך". אלא רק אם יש לך צורך פאטאליסטי שכזה לחתור אל ההישג הבא, שללא ספק יהיה "איך כדאי לבזבז את ה-50000 שקלים האחרונים שלך", אשר התשובה לו היא כמובן "בתיקונים של האלפא הדבילית שקנית במיטב כספך". ואם אתה עדיין בקטע של מחקרים אידיוטיים, תוכל לעבור משם ל"כיצד לשכנע את הבנק שלך לתת לך הלוואה כי האלפא הטיפשית שקנית שוב פעם שפכה לאגר" ולבסוף ל"הכן את גוש החלודה שרכשת במיטב כספך לחורף, שכן תצטרך לעבור לגור בו לאחר שתאבד את הבית על תיקונים".

לסוגיה הצרכנית הבאה, בבקשה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, עשית לי את היום, תודה :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[פנדוב עוד 10 הודעות למנאייק.

רוני אכן, סןף סןף נחשף כאן ולו במעט פרצופו האמיתי של האלפיסט הטיפוסי (באותו שלב ביממה בו השפעת הכדורים הכחולים פגה).

אני מקווה שוידוי כנה שכזה יקנה לנו ממידת הרחמים והאמפטיה למצבנו בעתיד (ביחוד בשלב ביממה בו אנו תחת השפעת הכדורים הורודים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום היא ככל הנראה גרוטאה מארץ הגרוטאות שהיחיד שיתקרב אליה הוא אלפיסט מעורער בנפשו

אני תוהה ברכב של איזה יצרן נוהג האלפיסט שאינו מעורער בנפשו.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתראה מחר!

{sronis

נ.ב. רועי, במשפט האחרון שלך יש סתירה אינהרנטית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. רועי, במשפט האחרון שלך יש סתירה אינהרנטית.

כן, וזה לא קשור ליצרן הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טווינגו...

על מי אנחנו עובדים פרנקוס, אתה היית מעורער בנפשך הרבה לפני שהעזת לקרוא לעצמך אלפיסט :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מי אנחנו עובדים פרנקוס, אתה היית מעורער בנפשך הרבה לפני שהעזת לקרוא לעצמך אלפיסט :wink:

+1 גדול.

חוצמזה הפוסטים האחרונים של [פנדוב יותר מידי מתוחכמים לעומת הראשונים, מדובר במתחזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...