Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האלפא האיטית והזולה בישראל

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנסיעה שלי על רנו קנגו

קיבלתי לידי רנו קנגו 2003, הגעתי איתה ל110 קמ''ש בהילוך רביעי, ניכר כי הרכב מסוגל להגיע גם ל140 קמ''ש

בסוף הנסיעה תדלקתי סולר, הבנתי שזהו רכב חסכוני.

מומלץ לקנות את הרכב.

ברצוני להודות על כל המידע לאלי ביטון, ניסים חזיזה, עדווי מטוראן, שבתאי ציון, הדודה מירושלים, החבר'ה מהשכונה בבת ים

וכמובן לצדוק.

גם אני כתב!

הכל בידידות :)

:roflmao: חזק!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשראיתי שהאשכול ננעל הזלתי דמעה.

היה לי קשה לחיות עם רגשות האשם, זו הייתה יותר מדי אחריות בשביל בן אדם אחד ולמען האמת אני לא יודע איך אתה ישן בלילה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי שהאשכול ננעל הזלתי דמעה.

היה לי קשה לחיות עם רגשות האשם, זו הייתה יותר מדי אחריות בשביל בן אדם אחד ולמען האמת אני לא יודע איך אתה ישן בלילה.

זה בדיוק העניין. לא ישנתי כמעט בלילה בגלל זה. לא הפסקתי לתהות מה עלה בגורלה של האלפא האיטית והזולה בישראל. עלו בי שאלות קיומיות כגון כיצד [פנדוב מסתדר מאז שאיבד את הסוגר השמאלי שלו, איך כל אחד ואחד מהמסייעים שברשימתו של [פנדוב עזרו למען השלמת הפרויקט, וכמובן - איך [פנדוב מתכנן להשלים את פרויקט השלושים שלו, שקיבל מכה ניצחת עם העברת השרשור לאוף. הייתי חייב לקום ולהחזיר עטרה ליושנה ולתת לו את ההודעות האלו בחזרה, כדי שיוכל להשלים את חזונו.

I feel whole again!

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמים מנסיעה על תלת אופן

מעיון ממושך באתר שילב, אני מוצא שהתלת אופן האיטי והזול בישראל הוא תלת אופן צהוב עם ציור של דורה חוקרת על המושב שמחירו כשלושת אלפים שקלים. הוא כבר נמכר אך הנתונים עדיין תקפים.

מאמר זה הוא חלק מפרויקט השלשולים וברצוני להודות למקצת האנשים שסייעו לי כאן: מנש בטיטו, יוחנן, שוקי כהן, איציק מפליציק, שיקו אמזלג, גברי, מושיקו וכמובן ברברה סטרייסנד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר באתי לרשום שהטופיק הזה הוא בזבוז ביטים של השרת.

אבל אז gt11 , קרעת אותי מצחוק, ומסתבר שיש לטופיק הזה פוטנציאל לא רע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על עוד משהו, [פנדוב כנראה מקורב למערכת.

העיקר שצועקים פה עד השמיים על שחיטות בממשל ויורדים על בטר פלייס.

ממש פה מתחת לאף שלנו מתפתחת לה קומבינה.

זה טוב ונחמד להסתתר מאחורי "כמה מהמנהלים האחרים", אבל אני דורש שמות.

שמות ומקורות מימון, נקרא לזה חוק [פנדוב ונחייב אותו לפרסם סקירת רכב רצינית תוך שבועיים מהרישום לקארזפורום.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעיון ממושך בפרפר נחמד אני מוצא שמקור השם "בצ" הוא בעצם צב בהיפוך אותיות,וכי קיים מתח מיני עדין בין בץ לאוזה

התוכנית כבר לא תקפה ודודו זר פרש אך הנתונים עדיין תקפים.

מאמר זה הוא חלק מפרוייקט הקסדה השלישית וברצוני להודות למקצת האנשים שסייעו לי כאן: אביחי כהן,מנשה לוי,טולטול,קטני וחברים וכמובן לחצוטרף מבין הסלעים.

אנא התחברו לקישור שלי להורדת ספרי החדש "שני פילים על עץ תותים"

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מעניין. תמיד חשבתי שפינגי הוא ה*יין הראשי שם:lol:

למי שתהה בעניין ה"[", שימו לב כמה הוא קרוב לאות "פ" במקלדת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. תמיד חשבתי שפינגי הוא ה*יין הראשי שם:lol:

למי שתהה בעניין ה"[", שימו לב כמה הוא קרוב לאות "פ" במקלדת.

לפינגי יש חזות ודיבור של פדופיל ולכן זה מאוד מטעה.. כי יוצא רושם שהוא *יין...

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעיון ממושך במקלדת אני מוצא שסימן ה-"[" אכן סמוך לאות "פ" המסמנת את תחילת שמו של אכן ממשתמשי הפורום היקרים, הידוע בכינויו [פנדוב. עם זאת, עיני החדה קלטה כי בין "[" ל-"פ" ניתן למצוא את הסימן "]", מה שמוביל אותי לצעקת "יוריקה", שכן סוף סוף מצאנו את הסוגר השמאלי האבוד.

מאמר זה הוא חלק מפרויקט ה-18000 וברצוני להודות לכמה מהאנשים אשר סייעו לי בדרכי לאורך הפרויקט: שלומי, עומר, אילן פ, אייל, bar72, שמר, איתמר, bagira וכמובן [פנדוב

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוקסימה תודה, אקסודוס-אשתדל לעמוד בציפיותיך,כמובן שיש שחיתות אך לא שחיטות[בינתיים].

וכעת סילחו לי לרגע על הרצינות:אתמול היה לי יום מחורבן למדי,ובכל זאת בערב חייכתי וכך אני מאמין עוד מספר גולשים.

[צחקו איתי, עלי-זה פחות משנה]התכוונתי להמשיך מתישהו השרשור ולפתחו כפי שרואים בשתי ההודעות האחרונות מאתמול.

הופתעתי מנעילת השרשור, העברתו ובעיקר הכינויים להם זכה.דנתי בעניין עם נועל השרשור והסברתי לו גם מהו פרויקט השלושים[תוכנית ל]

להפתעתי אכן השרשור חזר,אלא שלתאורו נוספו ביטויים חדשים:לא רק" גלעד של טמטום" אלא גם פיתוח נושא הסוגרים, הכנוי"שילשול" לשרשור ובכלל מעין קריאה שמהותה להבנתי-החזרתי השרשור, עכשיו כנסו בו.מעבר למיקוד המוגזם בנושא האנאלי יש כאן בעיה.

מזה זמן רב אני גולש באתר אך לא רשמתי הודעות, הסיבה העיקרית היא האלימות המילולית כאן.למרות זאת החלטתי לנסות ומיד אני נתקל באלימות נמשכת וממקום שלא ציפיתי לו.אני מבין שיש אנשים שזהו "מיגרשם הביתי", זה לא מצדיק העניין.

חייב להודות-זה די מוציא את החשק.תודה שקראתם עד כאן.

נ.ב לטעמי השמוש המתמשך בניבולי פה והרצון להבאיש את האחר, מעיד על מי שעושה זאת מאשר על קורבנו המיועד.

תודה לרוני.למדתי ממך הרבה במהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[פנדוב היקר,

אני מתנצל על כי עשיתי צחוק משרשורך הרציני. בנוסף, חשוב לי לציין כי אני מופתע מהקוטביות המעניינת שבהודעותיך. אלו הנוגעות לתחום הרכב הן חסרות הקשר, חסרות מטרה נראית לעין וראויות מאוד לתואר "הזויות", בעוד אלו המתלוננות על היחס אותו אתה מקבל לאחר אותן הודעות, הן קוהרנטיות, מנוסחות היטב וברורות למדי.

עשה טובה, אל תצטדק מאחורי טענות לאלימות כזו או אחרת. אתה לא יכול לצפות ליחס חיובי כשאתה כותב דברים לא מובנים בפורום רכב שמנסה להיות מקצועי ורציני (לפחות בכל הנוגע למכוניות...).

באשר לנושא האנאלי - אני יודע, זו בעיה. בהקשר הזה קיבלתי היום ה"פ שהזכירה לי קטע משעשע במיוחד מסדרה מצוינת שעשוי להתאים למצבנו כאן:

http://www.youtube.com/watch?v=UrIpPqcln6Y דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא האיטית יש יותר איטיות ספיידרים וgtv למיניהם ,זהו כל הפרויקט לא שווה כלום ,מצטער .

שנים של מחקר ופיתוח ירדו לטמיון...

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...