Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת טלפון נייד מהעבודה - אייפון 4S או סמסונג גלאקסי?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 4453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הספיקר של האייפון חלש לטעמי.

אייטונס אכן קשה להבנה אבל רוב האנשים שאנוכי מכיר מתחברים לאייטונס רק בכדי להוריד אפליקציה ובזה הסתיים הסיפור של האייטונס. האמת שבשביל להוריד אפליקציה ולהתקין לא צריך יותר משתי קליקים.

הוספת שירים/סרטים/רינגטונים זה כבר שלב למתקדמים...

אייפון מכשיר ידידותי ואמין.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המכשיר אינו מותנה בעזיבת מקום עבודתי - משמע, המכשיר חוזר אל המעסיק במקרה של עזיבה.

חברים, לאט לאט, אין לי מושג בתחום ומושגים כמו: STOCK, ICS, וכל מיני מושגים ערטילאיים עבורי.

אודה מאוד אם לא תכנסו לניואנסינים הקטנים ופשוט תנסו להסביר בצורה פשוטה למשתמש ההדיוט מה עדיף.

עד כה קראתי ביקורות יותר טובות על הגלאקסי.. מוזר, מכל האנשים שאני מכיר, יש רק ל-3 אנשים את הגלאקסי

ולרוב יש את האייפון (4 או 4S) שזה לפחות 10 אנשים.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייטונס אכן קשה להבנה

הוספת שירים/סרטים/רינגטונים זה כבר שלב למתקדמים...

אייפון מכשיר ידידותי ואמין.

לא הבנתי את הקשר בין שני המשפטים למשפט השלישי אבל אולי זה רק אני.

מה שבאנדרואיד עושים בלחיצה וחצי נקרא שלב למתקדמים באייפון??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשק של האייפון אולי יפה יותר (למרות ש-ICS [אנדואיד גרסה 4] לא נופל ממנו ויש הטוענים שאף נראה טוב יותר) אבל אני פשוט לא יכול לעבוד בלי 2 הכפתורים הנוספים שיש באנדרואיד (back, menu).

מטריף אותי כל פעם לחפש כפתורים שהוחבאו איפשהו בממשק של האפליקציה באייפון.

מבחינתי בתפעול קל - הגלקסי (או כל אנדרואיד) לוקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המכשירים לא יהיו נפילה.

קח אותם מהחברים לבדיקה ותחליט לבד.

אילו רק היה לי זמן להתעסק בדברים האלו ולעשות QA על כל מכשיר, תאמין לי שלא הייתי פותח את השרשור הזה.

עוד שאלה - במהלך הגלישה (יתנו לי ללא הגבלה לפי מה שהבנתי) האם קיימת מגבלה במכשיר כלשהו לגבי הורדת תכנים?

הכוונה לשירים, וידאו, תמונות וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות - אין לי סמארטפון.

יצא לי להשתמש קצת במכשירים של חברים/משפחה התחברתי והסתדרתי יותר טוב עם הממשק של האנדרויד.

מה שהפריע לי בעיקר באייפון זה התממשקות למחשב - מחברים את האייפון עם כבל USB,

חייב להשתמש באייטונס והיא לא הכי ידידותית.

לעומת זאת באנדרויד - לא צריך כבל/תכונה, מתחברים דרך הרשת - פשוט וקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח,מגבלת מקום על המכשיר ;)

ICS - icecream sandwich - מערכת הפעלה חדשה מגוגל שכבר מוטמעת בלא מעט מכשירים ותגיע על הS2 בתחילת אפריל.

STOCK - כמו שרכב ספורטיבי מגיע אליך מהמפעל דרך היבואן ללא שיפורים שעשית (עדיין) ? אז ככה המכשיר מגיע אליך "סטוק" מהיצרן,ללא שינויים :)

הקיצר - קח גלאקסי S2 ולא תתחרט.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיטרחו לעשות טובה ולשדרג אותו לICS זה יהיה כבר קצת יותר צמוד.

ליביו

איך אני אוהב את הארס שנוטף ממך כלפי כל דבר אנדרואידי :wink:

"כשיטרחו לעשות טובה", "קצת יותר צמוד" :lol:

הממשק של האייפון אולי יפה יותר (למרות ש-ICS [אנדואיד גרסה 4] לא נופל ממנו ויש הטוענים שאף נראה טוב יותר) אבל אני פשוט לא יכול לעבוד בלי 2 הכפתורים הנוספים שיש באנדרואיד (back, menu).

מטריף אותי כל פעם לחפש כפתורים שהוחבאו איפשהו בממשק של האפליקציה באייפון.

מבחינתי בתפעול קל - הגלקסי (או כל אנדרואיד) לוקח.

גם אותי זה משגע. כל פעם שאני נוגע באייפון/אייפד אני מגיע למצב שאני רוצה לעשות משהו שאני פשוט לא יודע איך לעשות, ואחרי התלבטויות קשות אני מחליט סוף סוף ללחוץ על הכפתור היחיד - ומגלה שהוא העיף אותי מהאפליקציה :-D

אגב, בנוגע לאייטיונס, כמה שהתוכנה הזו מעצבנת (אפילו שהיא השתפרה לאחרונה) זה כאין וכאפס לעומת ה-kies של סמסונג, שהיא בוודאות התוכנה הגרועה ביותר שנתקלתי בה בשנים האחרונות.

כשהיא עוד פעלה אצלי, כל דבר לקח שעות והיא התרסקה באמצע עשרות פעמים (ואז הכל מהתחלה...). בחודשים האחרונים היא פשוט לא עבדה - לוחצים והיא לא נפתחת. אז עשיתי uninstall (לקח עשרים דקות, השד יודע למה) והתקנתי מחדש (לקח שעה שלמה ותקע לי את כל המחשב בינתיים) רק בשביל לגלות כשפתחתי אותה, שהיא מבקשת לעדכן את עצמה בגרסה החדשה. בטפשותי עשיתי OK, לקח לה עוד שעה לעשות התקנה מחדש ואז... היא כמובן לא עבדה יותר (הודעות שגיאה הזויות - לא מזהה כונן A, מבקשת ממני לעשות debug...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kies אכן זוועה. כמו כל תוכנה/רום/פיסת קוד שנכתבה ע"י סמסונג - בניגוד לחומרה המצויינת שלהם.

אבל למה צריך אותה?

יודע מה, אני אגיד לך למה, ותגיד לי אם יש לך פתרון טוב יותר (כי אני לא מצאתי).

יש לי אייפוד וכל המוזיקה שלי באייטיונס, מסודרת בפלייליסטס.

אני רוצה לשים ב-S2 את אחת מהפלייליסטס, שיש בה שירים ממגוון תיקיות.

ה-kies מאפשר לי להעביר פלייליסט מהאייטיונס ישירות לתוך המכשיר (כלומר את כל השירים שנמצאים בעשרות תיקיות שונות, לתוך תיקיה אחת.

לא מצאתי דרך לעשות את זה בצורה אחרת. אופטימלי יהיה למצוא דרך להעתיק את כל השירים לתיקייה אחת דרך האייטיונס, בלי להתעסק עם ה-kies בכלל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייטיונס כב לא חובה לכלום, אפילו לא סנכרון וגיבוי.

לגבי הספיקר - הוא שונה ב4s וטוב משמעותית מהגלקסי.

כנל המצלמה.

Ics משפר בהרבה את התפעוליות והשימושית של הs2 ואשכרה גם ינצל 2 ליבות.

רוני, בלי להעליב, אבל יש לי ״קצת״ יותר ניסיון והבנה מהמשתמש הממוצע.

אולי תשתף בניסיון והידע שלך לפני שאתה טוען דברים לגבי והאובייקטיביות של הדעות שלי?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תשתף בניסיון והידע שלך לפני שאתה טוען דברים לגבי והאובייקטיביות של הדעות שלי?

ואולי אתה תפסיק לקחת קשה כל דבר שכותבים בגנות אייפון או בעד אנדרואיד? אם תפסיק לקחת קשה, אולי תקרא שוב את התגובה שלי, תראה שהטקסט מבודח ושבנוסף אליו דאגתי להוסיף זוג סמיילים למען הסר ספק.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייטיונס כב לא חובה לכלום, אפילו לא סנכרון וגיבוי.

לגבי הספיקר - הוא שונה ב4s וטוב משמעותית מהגלקסי.

כנל המצלמה.

Ics משפר בהרבה את התפעוליות והשימושית של הs2 ואשכרה גם ינצל 2 ליבות.

הממ, אם במקרה הזה עסקינן אז אולי כדאי לי באמת לקחת את האייפון.

עד עכשיו התגובות היו שהספיקר והמצלמה טובות יורת בגלקסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...