Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת טלפון נייד מהעבודה - אייפון 4S או סמסונג גלאקסי?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 4452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייפון 4S על סמך שלושה חברים שעשו את המדבר מS2 ל4S.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא רואה סתירה?

לא. כשאני אומר שאין לי ניסיון, זה אומר שיצא לי פה ושם לשחק עם מכשיר אנדרואיד, אבל לא היה כזה בבעלותי, אייפון לעומת זאת כן היה (ועכשיו אין, וטוב שכך, אבל זה נושא לדיון אחר).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, חובה. יש לו זכוכית רגילה ולא גורילה גלאס. צריך גם מגן אחורי בשבילו (משהו שנמכר בסטים).

גורילה גלאס זה שם של טכנולוגיה מסוימת של זכוכיות עמידות לשריטות ומכות.

לאייפון אין כזו כי הם לא עובדים עם קרוניג (החברה שמייצרת גורילה גלאס) יותר (רמז , בעבר כן). הם כן עובדים עם טכנולוגיה דומה מאוד. (בדיוק כמו שלכולנו אין היום בבית מקרר של פריג'ידר כן?)

אכן הקיום של 2 זכוכיות ומסגרת מתכת הופך אותו לרגיש יותר מפלאסטיק (אבל לא מרגיש כאמור כמו צעצוע זול בהתאם).

משהו אחראי לא יתקשה להסתדר עם אייפון בלי לשבור אותו.

מי שנוטה להפיל הרבה - אולי באמת עדיף שילך על הגלקסי. (או לחילופין - על הדגם החדש של הדפי עדיף)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי כל מיני סרטונים הזויים כמו:

:-D

זה שהגלקסי חזק ידעתי , הרי הוא שורד אצלי יום יום התרסקויות עם מגן דקיק !

אבל עם הפטיש - הופתעתי :shock:

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזיק גלקסי ותחזיק אייפון. הגלקסי נראה ליד האייפון כמו צעצוע.

מבחינת ממשק בתור אחד שעובד עם 2 הטלפונים כמה שעות ביום האייפון הרבה יותר נכון(בייחוד אם אתה מתקין לו כמה תכנת שימושיות בסידיה).

אני בכלל חולה על העיצוב של האייפון 3, הרבה יותר טוב מה4..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...