Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ייעוץ לבחירת רכב ליסינג - i30CW/Forte/Focus

Voland
שימו לב! השרשור הזה בן 4387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא כזה נורא! דווקא מאפשר לך לבחור בהתאמה יותר אישית, רק מומלץ שתשים דגש על הדברים שחשובים לך (תעשה רשימה אפילו) וגם את הרכב אם אפשר תקח לנסיעה במגוון תנאים כך שתוכל להתרשם מהביצועים למשל של כוח בעלייה, חניה בירידה וכן הלאה, רעש מנוע בשיוט, תבחן שיש לך מקום לשים דברים ברכב, שהמושב נוח לך ושלא חסר כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין אם תרצה סדאן ובין אם סטיישן, הפוקוס החדשה היא הבחירה המוצלחת ביותר מבין האפשרויות שהעלית וכנראה גם בכל הסגמנט.

הרכב זריז, גיר טוב, חומרים מעולים, הרכבה מצוינת. מרגיש ממש טוב.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין אם תרצה סדאן ובין אם סטיישן, הפוקוס החדשה היא הבחירה המוצלחת ביותר מבין האפשרויות שהעלית וכנראה גם בכל הסגמנט.

הרכב זריז, גיר טוב, חומרים מעולים, הרכבה מצוינת. מרגיש ממש טוב.

הפוקוס היא בחירה טובה מאוד, אבל לא הייתי חותם עליה מבין האפשרויות השונות כי כל אפשרות עונה על צרכים אחרים, עם כל הכבוד לפוקוס שבאמת בנויה היטב ומפנקת עם המון אבזור מגניב, היא צפופה יחסית לסגמנט, גם תא מטען קטן יחסית לסגמנט (בהשוואה לאורך הרכב) וחסרים בה אלמנטים מסויימים שלחלק מהאנשים חשובים ולחלק פחות ולכן לא ניתן לקבוע שהיא הבחירה המוצלחת בסגמנט באופן חד משמעי.

צריך לעשות נסיעת מבחן, להתרשם, לבחון את הדברים החשובים ואז לקבל החלטה מושכלת - זו דעתי לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
הפוקוס היא בחירה טובה מאוד, אבל לא הייתי חותם עליה מבין האפשרויות השונות כי כל אפשרות עונה על צרכים אחרים, עם כל הכבוד לפוקוס שבאמת בנויה היטב ומפנקת עם המון אבזור מגניב, היא צפופה יחסית לסגמנט, גם תא מטען קטן יחסית לסגמנט (בהשוואה לאורך הרכב) וחסרים בה אלמנטים מסויימים שלחלק מהאנשים חשובים ולחלק פחות ולכן לא ניתן לקבוע שהיא הבחירה המוצלחת בסגמנט באופן חד משמעי.

צריך לעשות נסיעת מבחן, להתרשם, לבחון את הדברים החשובים ואז לקבל החלטה מושכלת - זו דעתי לפחות.

אני יודע שזה לא קשור עכשיו אבל תסלח על המילים מה אתה מחרטט? בקרה קולית לא מספיק? חיישני אורות ברכב משפחתי לא מספיק? בקרת אקלים לא מספיק? תיבה רובוטית לא מספיק? אחיזת כביש חלומית שלא רואה את הפחנועים האלה ממטר ואם הפוקוס צפופה לך תעשה דיאטה כי ברכב שלי נוסעים 3 ילדים בוגרים מאחור ונהנהים ואפילו מבינים יותר ממך במכוניות אז די לחרטט סתם משמיצים רכב חלומי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא קשור עכשיו אבל תסלח על המילים מה אתה מחרטט? בקרה קולית לא מספיק? חיישני אורות ברכב משפחתי לא מספיק? בקרת אקלים לא מספיק? תיבה רובוטית לא מספיק? אחיזת כביש חלומית שלא רואה את הפחנועים האלה ממטר ואם הפוקוס צפופה לך תעשה דיאטה כי ברכב שלי נוסעים 3 ילדים בוגרים מאחור ונהנהים ואפילו מבינים יותר ממך במכוניות אז די לחרטט סתם משמיצים רכב חלומי!

דוד אני מבין שאתה מאוד מרוצה מהרכב וזה אחלה! רכב חלומי, על הכיפאק. בקרה קולית זה נהדר, חיישני אורות ובקרת אקלים גם כן. אבל אתה מאיזהשהיא סיבה בוחר שלא לראות אופציות אחרות כאילו הן לא קיימות וזה ברור מעצם 2 המשפטים הבאים שלך:

1) פחנועים - כלומר כל מה שהוא לא פוקוס הוא פחנוע...

2) פוקוס צפופה לך תעשה דיאטה - אחלה הצעה... גם הילדים שלך מבינים יותר ממני במכוניות, בכלל על הכיפאק :-D

אני לרוב לא נוהג להגיב לאנשים שכל כך בטוחים בעמדה שלהם עד כדי כך ששום דבר לא יזיז אותם ולכן התגובה לא באמת מיועדת לך אלה למי שיקרא את התגובה שלך ויחשוב שהכל חרטוטים.אז תהנה מהרכב, וכפי שגם רשמתי למעלה הוא בחירה מצויינת ואני ממליץ עליו להרבה ממכריי ולמרות הכל גם אם תמשיך לקרוא לכל המתחרים פחנועים זה עדיין לא ישנה את העובדות: לפוקוס תא נוסעים ממוצע ביחס לסגמנט וקטן ביחס לאורך הרכב, ברכבי הסדאן וההצ'בק תא המטען קטן באופן בולט למתחרים בקטגוריה ובמיוחד כאשר בוחרים בגלגל רזרבי רגיל, יש אנשים שלא מרוצים מהגיר (ייתכן שזה יפתר ע"י עדכון תוכנה אך גם תמיד יש אפשרות שככה זה יהיה - ראה מקרה הקורולה) ותתפלא, יש גם כאלה שלא מעניין אותם בקרה קולית והם כן רוצים מחזיק משקפיים או תאורת מפות נוחה או תאי אכסון בקדמת הרכב או תא כפפות שימושי או סתם שלא יהיה להם צפוף מקדימה, אז מה זה לא פוסל את הפוקוס.

ובהזדמנות זו תעיין בשרשור הבא המתאר גם בעיות אפשריות ברכב החלומות:

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברת על העניין הכספי, אני חושב שהתשלום החדשי על הקיה נמוך

יותר, בכל מקרה שלשתן מכוניות טובות, הפוקוס הכי חדישה ויש עליה

ביקורות טובות, הגיר בקיה מצויין וצריך לבדוק אם הוא יותר נוח מהגיר

הרובוטי בפוקוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד אני מבין שאתה מאוד מרוצה מהרכב וזה אחלה! רכב חלומי, על הכיפאק. בקרה קולית זה נהדר, חיישני אורות ובקרת אקלים גם כן. אבל אתה מאיזהשהיא סיבה בוחר שלא לראות אופציות אחרות כאילו הן לא קיימות וזה ברור מעצם 2 המשפטים הבאים שלך:

1) פחנועים - כלומר כל מה שהוא לא פוקוס הוא פחנוע...

2) פוקוס צפופה לך תעשה דיאטה - אחלה הצעה... גם הילדים שלך מבינים יותר ממני במכוניות, בכלל על הכיפאק :-D

אני לרוב לא נוהג להגיב לאנשים שכל כך בטוחים בעמדה שלהם עד כדי כך ששום דבר לא יזיז אותם ולכן התגובה לא באמת מיועדת לך אלה למי שיקרא את התגובה שלך ויחשוב שהכל חרטוטים.אז תהנה מהרכב, וכפי שגם רשמתי למעלה הוא בחירה מצויינת ואני ממליץ עליו להרבה ממכריי ולמרות הכל גם אם תמשיך לקרוא לכל המתחרים פחנועים זה עדיין לא ישנה את העובדות: לפוקוס תא נוסעים ממוצע ביחס לסגמנט וקטן ביחס לאורך הרכב, ברכבי הסדאן וההצ'בק תא המטען קטן באופן בולט למתחרים בקטגוריה ובמיוחד כאשר בוחרים בגלגל רזרבי רגיל, יש אנשים שלא מרוצים מהגיר (ייתכן שזה יפתר ע"י עדכון תוכנה אך גם תמיד יש אפשרות שככה זה יהיה - ראה מקרה הקורולה) ותתפלא, יש גם כאלה שלא מעניין אותם בקרה קולית והם כן רוצים מחזיק משקפיים או תאורת מפות נוחה או תאי אכסון בקדמת הרכב או תא כפפות שימושי או סתם שלא יהיה להם צפוף מקדימה, אז מה זה לא פוסל את הפוקוס.

ובהזדמנות זו תעיין בשרשור הבא המתאר גם בעיות אפשריות ברכב החלומות:

שבת שלום

תסלח לי ותודה על הפנייה הנעימה בניגוד לעצבנות שלי אני לא קורה לפוקוס רכב חלומות פשוט בתקציב של משפחה נורמלית וכאיש ליסניג ממוצע זה אחלה רכב והקטע של הגיר הוא פשוט שקר יש ברכב 2 באגים וזה לא הגיר ! זה רק אופן התפקוד שלה עברת ההילוכים שלא נתן לראות באיזה הילוך אתה והבגא'ז בסדאן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דויד, אני לקחתי נסיעת מבחון ופסלתי את.הפוקוס (המועמדת היתה 2 ליטר טורר טיטאניום). היא צפופה ולא אהבתי את.הגיר.

הגיר הססן בנהיגה נמרצת ולי זה הפריע.

מבחינת אבזור לא חסר לה כלום אבל גם למתחרות לא חסר כלום.

נכון שדינאמית היא מצטיינת.בקבוצה אבל למי שמוכן להתפשר בתחום (שזה מרבית הנהגים הממוצעים) יש אופציות אחרות שיציעו יותר נוחות ומרחב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...