Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טס לתאילנד - טיפים

spun24
שימו לב! השרשור הזה בן 4480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואוו וואו איזה רשימת קניות הכנתם לבחור מסכן.

במקום להמליץ לו על הדבר האמיתי שבגללו הרבה הולכים באמת לתאילנד ואין בארצנו החמודה שזה ........... חיי לילה .

חיי לילה סוערים וכיפים שיכולים לגרום לבן אדם הכי רקוב שיש לצאת מהחדר ב9 בערב ולחזור ב7 בבוקר .

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואוו וואו איזה רשימת קניות הכנתם לבחור מסכן.

במקום להמליץ לו על הדבר האמיתי שבגללו הרבה הולכים באמת לתאילנד ואין בארצנו החמודה שזה ........... חיי לילה .

חיי לילה סוערים וכיפים שיכולים לגרום לבן אדם הכי רקוב שיש לצאת מהחדר ב9 בערב ולחזור ב7 בבוקר .

יוגב

לא הבנתי למה התכוונות ב..........?? אני מקווה להכיר שם תיירות נחמדות, לגבי תאילנדיות נראה לי מפחיד לאללהה, בקשר של מחלות אם זה גבר או אישה וגם כי הן לא מושכות..וגם לגבי סמים בתאילנד לא מתכוון לגעת ולא כלום. לא בא לי לסיים בכלא תאילנדי יש מספיק אלכוהול שם.

מה אתה גר בפטאיה? מה יש שם תכלס??

I never thought it could happen, but love hit me like an elephant and I was thrown into a jungle of dreams.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מוניות - לא להיכנס למונית שהנהג שלה מסרב להפעיל מונה!! בנוסף, לא להיכנס למוניות שעומדות ברחוב ומנסות לצוד נוסעים, אלא לעצור בעצמך מונית נוסעת. בנסיעה מנמה"ת של בנגקוק לעיר קיימת תוספת של 50 באט, ואם הנהג נכנס לכביש אגרה, אתה נושא בעלות הנסיעה. ועדיין, לא להתפתות לנסוע ללא מונה. איך שלא תהפוך את זה, אתה תשלם יותר ביחס למה שהיית משלם עם מונה. הם לא פראיירים. מומלץ תמיד להתעניין לגבי עלות נסיעה במונית עם גורם בלתי תלוי- נציגת קבלה בבית המלון, נציגת משרד תיירות וכו', אלה יגידו לך כמה אמורה לארוך הנסיעה וכמה אמורה לעלות באמת.

תתכונן לראות המון טויוטה. בעעעע... בכל המזרח הרחוק רואים המון טויוטה, זה השוק הכי גדול שלהם והם שולטים בו ללא עוררין.

1. אם אתה מגיע לקוקוד (Koh Kood) למלון שנקרא קפטן הוק רזורט, אתה יכול לבקש (וגם לקבל) סלט ישראלי אסלי. עבדך הנאמן ורעייתו נכנסו שם למטבח ולימדו את המקומיים סלט אמיתי מה הוא :-)זו תאילנד, זו הסיבה שכל כך אוהבים אותה. אפשר לעשות שם הכל, אפשר לבקש שם הכל- תמורת כמה מאות באטים ישימו לך בחדר גם מערכת הגברה מקצועית שתשבור את הקירות במלון....מנסיון.
  2. תשתית הכבישים מעולה ומתוחזקת ברמה גבוהה מאוד, אבל התאילנדים נהגים איומים, שלא לומר מזעזעים. אני ממליץ לך בחום לא לחשוב אפילו על נהיגה, בטח שלא בבנגקוק. שכרתי ליום אחד קטנוע בקוצ'אנג, וזה הכי קרוב שהתקרבתי לנהיגה במהלך החודש הזה. אני חולק עלייך, התאילנדים נוהגים מאוד מסודר וכל עוד אתה מבין את התנהלות הקטנועים שם אתה בסדר גמור. הבעייתיים שם הם התיירים, הם פשוט לא מבינים את ההתנהלות של התנועה שם וגורמים לתאונות (סוטים מנתיב ופוגעים בקטנוע שצמוד אליהם וכו'). הבעיה העיקרית של התאילנדים זה שהם מטומטמים ו"משפרים מכוניות" בלי שום טעם- אנחנו קיבלנו הונדה סיוויק שכל חלונותיה מושחקים 90%, כולל שימשה קדמית- היה פשוט סיוט ולא בטיחותי בעליל לנהוג ברכב בלילה, לא רואים כלום, הייתי כל הזמן עם אורות גבוהים ובעיקולים לא יכולתי להבדיל בין שולי הכביש לבין התעלות שבצד.....טיפשי לחלוטין.

[qoute/]

נראה לי שפספסת קצת את המהות של תאילנד- זו מדינה שהיא במכוון לא מאורגנת, זה מה שיפה בה.

רוצה מדינה מאורגנת ומתוקתקת טוס להונג קונג, טוס לסינגפור.

הכל שם מתוקתק, אבל גם הסינגפורים וההונג קונגים בורחים לתאילנד בחופשות כדי להתפרק.

אין לך מה להתעצבן מהם, פשוט להבין את המנטליות השונה שלהם ולחיות עם זה בשלום.

קפונקה, קפונקפ והכל עובר.

:lol:

אני חזרתי שלשום מחופשה משפחתית בתאילנד עם עוד זוג חברים, היה פשוט תענוג!!!

לפותח השרשור:

קח מזומן, תארוז הרבה מצב רוח, תכין הרבה קרם הגנה ותעשה חיים!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממ עם הראש הזה במחשבה שניה תהנה וזהו.

בהצלחה

למה מה התכוונת לומר? אתה גר שם? יש גם תאילנדיות יפות, עוד לא פגשתי אף אחת נדע שנהיה שם.

תספר מה שרצית, גם אם הייתי נוסע למקסיקו לא הייתי יודע איזה בחורות יש שם ואם כדאי, עד שאני אהיה שם פיזית.

החוף של פטאיה נחשב טרופי? מה מיוחד בחיי לילה שם ובתאילנד בכלל, חוץ מהמסיבות פול מון והבקטים?

I never thought it could happen, but love hit me like an elephant and I was thrown into a jungle of dreams.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב הוא דוגמא קיצונית למישהו שהיה בתאילנד ומאז חייו השתנו, הישראליות הפכו לכונפות ותודה לבורא עולם שהביא לנו את התאילנדיות.

כמובן שיש תאילנדיות מדהימות, אני אישית מכיר כמה כאלה מהסוג שערס מצוי היה אומר ״וואי, מה הייתי עושה לה...״ אבל זה היוצא מן הכלל שלא בהכרח מעיד על הכלל.

בעצם, גם הדיילת התאילנדית בטיסה שלי ביום ראשון היתה כוסית אש, במיוחד אם היית מוריד לה את השפם....

:wink:

כן, התאילנדיות יהיו נחמדות מאוד, בדיוק כשם שסיניות, טאיווניות, הונג קונגיות ושאר נשות המזרח נחמדות פלוס למערביים, ככה זה כשהן רואות בך חשבון בנק מהלך.

תהנה בתאילנד, תטעם מהכל, תהנה מהתיירות ומהמקומיות, רק תזכור שקונדום זה לא המלצה, בתאילנד במיוחד זה חובה.

פטאייה זה מקום מאוד סליזי, המון המון זנות, וים.

אני אישית לא התחברתי.

פוקט זה אי נחמד מאוד, יש חיי לילה, יש מה לעשות ביום, יש המון תיירים, טונות של רוסים (קאטה ביץ׳) וטונות ישראלים (פטונג ביץ׳).

קופיפי זה אי מאוד שקט, ביום זה או לרבוץ על החוף או לצאת לצלילה באתרים מסביב כי באי עצמו אין כלום, בלילה יש כמה פאבים בודדים וזהו בערך. אה כן, הנוף מדהים.

קוסמוי זה הפייבוריט שלי, כיף כיף כיף של אי, יש את האחזור של הצ׳אוונג ששם זה כל הבלגן בערב עם המון פאבים, יש המון מקומות לראות בעיר, ממש אחלה אי.

קופנגן זה ה-מקום לחבר׳ה הצעירים, המון מסיבות, ים של בחורות, ים של סמים ואלכוהול, חלק עליון של בקיני זו המלצה (בכל תאילנד ושם במיוחד).

זה על קצה המזלג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מה התכוונת לומר? אתה גר שם? יש גם תאילנדיות יפות, עוד לא פגשתי אף אחת נדע שנהיה שם.

תספר מה שרצית, גם אם הייתי נוסע למקסיקו לא הייתי יודע איזה בחורות יש שם ואם כדאי, עד שאני אהיה שם פיזית.

החוף של פטאיה נחשב טרופי? מה מיוחד בחיי לילה שם ובתאילנד בכלל, חוץ מהמסיבות פול מון והבקטים?

מה שהתכוונתי לומר זה שאתה בא למקום כזה צריך לבוא בראש פתוח ולזרום עם מה שנראה לך ופחות לבוא עם תוכניות מוגדרות.

אני דיברתי על פאטיה? ?

אני דיברתי על חיי לילה בכלל בתאילנד. אני לא יגיד לך איפה בתאילנד יש היום אינטרנט תחפש לבד..

יוגב הוא דוגמא קיצונית למישהו שהיה בתאילנד ומאז חייו השתנו, הישראליות הפכו לכונפות ותודה לבורא עולם שהביא לנו את התאילנדיות.

.

תגיד שאלה לי אליך מר עידן .אתה מכיר אותי בכלל שתשפוט אותי ?

מעולם לא חיפשתי דרכים להכנס בך על דברים שרשמת .

ושמת לב שנים אני פה עם אותם דעות ואתה לא מרפה ממני.

אז תתבגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד שאלה לי אליך מר עידן .אתה מכיר אותי בכלל שתשפוט אותי ?

מעולם לא חיפשתי דרכים להכנס בך על דברים שרשמת .

ושמת לב שנים אני פה עם אותם דעות ואתה לא מרפה ממני.

אז תתבגר.

אף אחד לא שופט אותך יוגב, התגובה נכתבה בהומור ולראיה סמיילי לאחריה.

מעבר לזה אני יכול גם להביא לך ציטוטים של דברים שכתבת בעבר ועומדים באותו קו מחשבה של התגובה ההומוריסטית שכתבתי.

אף אחד לא חיפש להכנס בך ואף אחד גם לא חיפש את זה אבל זאת הרגשתך-תנחומיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, התאילנדיות יהיו נחמדות מאוד, בדיוק כשם שסיניות, טאיווניות, הונג קונגיות ושאר נשות המזרח נחמדות פלוס למערביים, ככה זה כשהן רואות בך חשבון בנק מהלך.

נכון עד כדי כאב, אבל לא רק לגבי נשות המזרח אלא לאסייתים באופן כללי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא שופט אותך יוגב, התגובה נכתבה בהומור ולראיה סמיילי לאחריה.

.

בסדר לא מתאים לי ההומור הזה ממך ספציפית ואני מבקש יפה שתרד ממני.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו עברת איזו התעללות ספציפית על ידי...

שבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...