Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טס לתאילנד - טיפים

spun24
שימו לב! השרשור הזה בן 4504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה חברים!!,

אני עכשיו מארגן את התיק לוקח קצת בגדים ואת השאר נקנה שם.

1. הנגד יתושים שמוכרים שם נקרא מוסקיטו?? יש אותו בסבן אילבן או רק בבתי מרקחת? לאחסן בתיק הגדול הבנתי.

2. איציק אמרת שקנית סים בלמטייל ב25 שקל שגם קיבלת איתו מספר ישראלי של 057, בנוסף לתאילנדי, אתה בטוח? אפשר לקנות את זה רק במרכז למטייל או בכל סבן אילבן, מה השם של הסים??

3. אני באמת אעשה את מה שהצעת לטוס עם איר אסיה לסורנאטי ומשם מעבורת של שעה וחצי לקוסמוי.

4. לגבי הויזה, אם אני אעביר ת30 יום הראשונים בדרום ובנסיעה ללאוס, שאני אחזור מלאוס אני אקבל עוד 15 יום בלי כלום. אם אני אצא מתאילנד נניח אחרי שבוע ללאוס, ויעבור שום לתאילנד אז פה תהיה לי בעיה ואני אצטרך לחזור שום לגבול ולהאריך נכון? אני פשוט מתלבט אם לנסוע יום ראשון על הבוקר לשגרירות בתאילנד ולהאריך את הויזה ל90 יום. אבל הבנתי שזה בכל מקרה לא יעזור, כי גם אני עושה ל90 יום ברגע שאני עובר למדינה אחרת וחוזר הויזה מתקצרת ל15 יום?

5. על מה אתם הכי ממליצים חגורה כזו לבטן, או מין גרב כזו? אני צריך לקנות את זה היום. והמנעולים האלה של התיקים נראים די מעפנים, אפשר לשבור אותם בקלות. לקחתי פשוט בטרוול צק שטרות של 100 דולר. ומה שאני יעשה זה לפרוט כל כמה ימים לבאט.

I never thought it could happen, but love hit me like an elephant and I was thrown into a jungle of dreams.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה חברים!!,

אני עכשיו מארגן את התיק לוקח קצת בגדים ואת השאר נקנה שם.

1. הנגד יתושים שמוכרים שם נקרא מוסקיטו?? יש אותו בסבן אילבן או רק בבתי מרקחת? לאחסן בתיק הגדול הבנתי.

ה

2. איציק אמרת שקנית סים בלמטייל ב25 שקל שגם קיבלת איתו מספר ישראלי של 057, בנוסף לתאילנדי, אתה בטוח? אפשר לקנות את זה רק במרכז למטייל או בכל סבן אילבן, מה השם של הסים??

3. אני באמת אעשה את מה שהצעת לטוס עם איר אסיה לסורנאטי ומשם מעבורת של שעה וחצי לקוסמוי.

4. לגבי הויזה, אם אני אעביר ת30 יום הראשונים בדרום ובנסיעה ללאוס, שאני אחזור מלאוס אני אקבל עוד 15 יום בלי כלום. אם אני אצא מתאילנד נניח אחרי שבוע ללאוס, ויעבור שום לתאילנד אז פה תהיה לי בעיה ואני אצטרך לחזור שום לגבול ולהאריך נכון? אני פשוט מתלבט אם לנסוע יום ראשון על הבוקר לשגרירות בתאילנד ולהאריך את הויזה ל90 יום. אבל הבנתי שזה בכל מקרה לא יעזור, כי גם אני עושה ל90 יום ברגע שאני עובר למדינה אחרת וחוזר הויזה מתקצרת ל15 יום?

5. על מה אתם הכי ממליצים חגורה כזו לבטן, או מין גרב כזו? אני צריך לקנות את זה היום. והמנעולים האלה של התיקים נראים די מעפנים, אפשר לשבור אותם בקלות. לקחתי פשוט בטרוול צק שטרות של 100 דולר. ומה שאני יעשה זה לפרוט כל כמה ימים לבאט.

1) לא יודע אם זה השם שלו, אבל זה מה שביקשתי שקניתי, קניתי אותו בבית מרקחת ונראה לי שאפשר להשיג אותו בסבן-אילבן.

2) הסים שלי היה גם של true והיה עם 057 (זה אני יודע בודאות, כי אמא שלי התקשרה אליי), אין לי מושג אם מוכרים אותו גם במקומות אחרים, כי לא התעמקתי בזה, ואין להורים שלך מה לדאוג הם יכולים לדבר איתך בלי לפחד על שיחות לחו"ל, המחיר הוא זהה למחיר של שיחה מקומית, וגם אם יש להם חבילת שיחות זה נחשב (זה למעשה שיחה למירס).

3) מסורטאני אתה יכול גם להגיע לקופנגן, עוד בשדה תעופה שם תבקש כרטיס למעבורת לקופנגן, הכרטיס כולל ואן שייקח אותך מהנמל למעבורת.

4) ברגע שאתה עובר ללאוס וחוזר לתאילנד אתה מקבל ויזה חדשה ל-30 יום.

5) אני הייתי עם החגורת בטן, בגלל האפשרות ששמתי אותה מעל התחתונים, גם ככה יכולתי מלהמנע לפתוח אותה ברחוב.

דרך אגב, אם אתה תקוע בבנגקוק ליומיים, קח את הטיול לקנצ'נבורי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שעוד מישהו פתח שרשור כזה! בקיצור נראה לי שעשיתי את הטעות הכי גדולה שאפשר שלא הוצאתי ויזה עם 2 כניסות.

כשאני אנחת ביום שני הם יראו שהטיסת חזור שלי היא אחרי חודשיים...ואני מקבל רק 30 יום בנחיתה. ובימי ראשון השגרירות של תאילנד לא פתוחה. אז די נדפקתי. אני הבנתי שאני אצטרך להסביר ולשכנע אותם שאני מתכוון להיות בתאילנד רק חודש..

ואחכ על כל יום יותר ירצו ממני 500 באט, סתם יצאתי באיזה 1800 שקל נזק על חודש.

מה הדרך שלי לצאת מזה?? המסלול שלי היה להיות שבוע בצפון, אחכ 3 שבועות בלאוס ולחזור ל3 שבועות איים ואז בנקוק.

אם אני אעשה את הכניסה בחזרה מלואנג פבראנג בלאוס בטיסה? זדומרת אם אני אטוס מלאוס לצאנג מאי או לבנקוק אני אקבל עוד 30 יום על כניסה אווירית, או שהם עדיין ירצו 500 באט על כל יום איחור?

יש דרך לצאת מזה? תודה!

I never thought it could happen, but love hit me like an elephant and I was thrown into a jungle of dreams.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לראות באיזה תאריך אתה עובר ללאוס ותזמין כרטיס טיסה ליום הזה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לראות באיזה תאריך אתה עובר ללאוס ותזמין כרטיס טיסה ליום הזה.

הציעו לי לפתור את הכל בצורה אחרת. כשאני אעבור ללאוס, אני אגיע לואנטיאן העיר בירה שלהם, ואני אחדש שם את הדרכון לעוד חודשיים בשגרירות תאילנד שם תמורת 1000 באט.

מה שחשבתי זה אולי בנחיתה שלי שם לברר כמה יעלה לי כרטיס הלוך חזור ללואנג פבראנג בלאוס דרך אייר אסיה ולראות אם זה זול.

במידה וכן, אני אתחיל פשוט את הטיול שלי בלאוס, ואז אני אחזור לחודש באיים גם בטיסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היו לתופעה הזאת סימפטומים נוספים, אבל זה היה הבולט והמכוער ביותר שבהם. ברגע שהתאילנדים מריחים כסף, כל השערות שלהם סומרות והפיוזים קופצים. מי שאומר שיהודים הם תאבי בצע כנראה שמימיו לא ביקר בתאילנד.

אחרי שלושה ימים (מהנים) בפוקט, אני נאלץ להסכים עם הקביעה הזו.

מנסים לסחוט אותך איפה שאפשר. השיא, היה שבמלון היקר יחסית שהייתי בו לא טרחו להתקין מנעולי כרטיס והשתמשו במפתחות רגילים. כשאבד לי מפתח חייבו אותי ב$150 דולר (עלות של כל הדלת אם תשאלו אותי) תוך איומים שהם לא יתנו לי לעזוב.

גם על פשלות שלהם הם לא טרחו להתנצל לשניה והמציאו תירוצים מפגרים מאוד, עד ששילמתי להם על המפתח ופתאום הם נעשו נחמדים.

על הטוקטוקים החמודים אך רעועים שלהם הם מבקשים אחרי המיקוח מחירים שעולות מוניות בניו יורק והונג קונג.

לזכותם יאמר שהאוכל טוב וזול יחסית, ובחוף לא הרגשתי שמזיינים אותי על מיטות השיזוף והמשקאות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, בדר"כ בבתי המלון הנורמליים (4 כוכבים ומעלה) מקבלים לרוב יחס טוב והם לא עושים בעיות כאלה.

בתאילנד יש משטרת תיירים בדיוק למצבים האלה, הם בדר"כ נוטים לצד התייר ומזיינים את התאילנדים ה"עושקים".

לגבי התאילנדים העסקנים, אכן, תאבי בצע ברמות ומי שלא מנוסה איתם גם לרוב ישלם להם.

ההנחה הרווחת היא שבכל מקום שמציעים לך שירות\אטרקציה- קודם תגזור אותם ב-50-60% ואז תתקדם משם.

אבל לטעמי זה עדיין מתגמד לעומת החוויה שמקבלים שם- חופים מדהימים, האוכל הכי טוב במזרח, בלגאן או שקט לבחירתך, מסאז'ים זולים, האפשרות לעשות מה שבא לך (טרקטורונים, אופנועי ים, באנג'י, לשכור אופנועים כולל כבדים וכו').

אין עוד מקום בעולם שמציע לך חבילה כזאת מבלי שתצטרך לשבור 15 תוכניות חסכון.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי רצון לבדוק את הידידותיות של משטרת התיירים שלוש שעות לפני הטיסה, העדפתי להכין להם הפתעה דרך חברת האשראי. את הכסף הזה הם לא יראו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בגרמניה לפני 3 שנים, אחד מבתי המלון חייב אותי ב-40 יורו על דבר שלדעתי לא הייתי אמור לשלם עליו. שילמתי בכרטיס אמקס במטרה לפתוח DISPUTE ברגע שאגיע לארץ, ואכן כך עשיתי.

ישראכרט אכן פתחו בבירור, עימתו את הגירסה שלי לאירוע מול הגירסה של המלון ולבסוף פסקו שעלי לשלם למרות הכל.

אם בכל זאת תצליח לבטל את החיוב, אשמח אם תפרט כיצד התנהלת.

זה לא שיש לי תקוות להשיב לעצמי את אותו כסף ששילמתי בגרמניה, פשוט כדי ללמוד להבא.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאילנדים יכולים לעצבן, ואפילו מאוד. אבל פשוט צריך ללמוד להתנהל מולם.

אני אישית לא עולה לטוקטוק, לא משנה מה יהיה, ולא עולה למונית שלא מוכנה להפעיל מונה.

לגבי בתי מלון, דווקא אלה שהייתי בהם, היחס היה מאוד טוב, ולא עשו בעיה על שום דבר

שביקשנו, ואפילו באו לקראתנו בצ'ק אאוט מאוחר, ונתנו את המקס' שיכלו ללא חיוב.

בשווקים ובחנויות, צריך לדעת שזה שוק, במלוא מובן המילה, וששום דבר שהוא בחינם

הוא לא כזה, כאמור, זה לא חינם, זה מגולם.

נתנו לך מחיר שלא נראה לך? פשוט תמשיך הלאה, יש עוד שמונה מאות תאילנדים אחרים שיציעו

לך את אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי מונה אחד על מונית או טוקטוק בפוקט.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שלושה ימים (מהנים) בפוקט, אני נאלץ להסכים עם הקביעה הזו.

מנסים לסחוט אותך איפה שאפשר. השיא, היה שבמלון היקר יחסית שהייתי בו לא טרחו להתקין מנעולי כרטיס והשתמשו במפתחות רגילים. כשאבד לי מפתח חייבו אותי ב$150 דולר (עלות של כל הדלת אם תשאלו אותי) תוך איומים שהם לא יתנו לי לעזוב.

גם על פשלות שלהם הם לא טרחו להתנצל לשניה והמציאו תירוצים מפגרים מאוד, עד ששילמתי להם על המפתח ופתאום הם נעשו נחמדים.

על הטוקטוקים החמודים אך רעועים שלהם הם מבקשים אחרי המיקוח מחירים שעולות מוניות בניו יורק והונג קונג.

לזכותם יאמר שהאוכל טוב וזול יחסית, ובחוף לא הרגשתי שמזיינים אותי על מיטות השיזוף והמשקאות.

כן, לפוקט אסור לטוס אלא לצורך תחנת מעבר לקופיפי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא קופיפי זה המקום הכי מגעיל בכל תאילנד מבחינת תאוות בצע- כל האי באורך חצי קילומטר על מאה מטר עם 4 מסעדות (כולל סמי הקטן), 3 פאבים, חנות ציורים, 2 חנויות צלילה ו.....זהו.

המקום שהכי שנאתי בו את החמדנות שלהם, פשוט כי הם יודעים שאין יותר מדי אלטרנטיבות.

וגם האוכל שם בינוני ומטה.

אבל אחלה נוף ואחלה אתרי צלילה.

וזהו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא קופיפי זה המקום הכי מגעיל בכל תאילנד מבחינת תאוות בצע- כל האי באורך חצי קילומטר על מאה מטר עם 4 מסעדות (כולל סמי הקטן), 3 פאבים, חנות ציורים, 2 חנויות צלילה ו.....זהו.

המקום שהכי שנאתי בו את החמדנות שלהם, פשוט כי הם יודעים שאין יותר מדי אלטרנטיבות.

וגם האוכל שם בינוני ומטה.

אבל אחלה נוף ואחלה אתרי צלילה.

וזהו.

לא יודע איזה קופיפי היית , אבל בקופיפי שבתאילנד יש יש יותר מ4 מסעדות ו3 פאבים.

וזה ידוע שבאיים הכל יותר יקר כל מי שקונה שם שלא יבוא בטענות אחרי זה כשיראה את המחירים בבנגקוק.

הכל תלוי לפי מה אתה מחפש יש מלונות בקופיפי שייקחו כסף גדול ויש שם בקתות עץ קטנות בלי מקלחת ובלי מזגן שיקחו לך גם 300-400 באט.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...