Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מראה קרבי :)

Carmageddon
שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אסכם את 12 העמודים האלו לפי איך שאני רואה את זה

פתוח השרשור חושב שהאוטו שלו כזה :

gamemodel2.jpg

אבל זה באמת הרכב שלו במציאות ....

(נשבע לכם)

20120103155412.png

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בד"כ נמנע מלהגיב לשרשור שננעל כי זה לא לעניין לכתוב משהו כששאר המשתתפים לא יכולים להגיב, אבל הפעם אין ספק שמדובר במקרה יוצא דופן.

קארמגדון, כשמחפשים במילון את הביטוי "יותר דפוק משניצל", צריך לשים את התמונה שלך תחת הערך הזה. בנאדם, עשה לך ולנו טובה, התרחק ממושב הנהג וגש לקבל עזרה רפואית מקצועית לבעיה שלך. אתה סובל מהפרעה התנהגותית כלשהי, שאם לא תטופל ותמוגר, תוביל לאובדן של חיים.

נ.ב.: עוד משהו רציני לחלוטין: מחסור בסקס עשוי להוביל אנשים ליטול סיכונים לא רציונליים בחיים, מתוך חיפוש אחר ריגושים אחרים. אמרת שיש לך חברה, לא? יאללה, תן בראש!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...