Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לאשתי מוטו G מדור שני (2014) שהחל להיות איטי, factory reset פתר את הבעיה.

האיטיות החלה כבר לפניהתקנת מארשמלו, כנראה שאין קשר אליה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה זורק אותם. נסה למחוק כמעט את כל האפליקציות ותבדוק אם זה פותר את הבעיה. לי היו בעיות (אחרות) במכשיר הזה כשעודכן ל 6.0 והמחיקה פתרה את הבעיות.

תודה, בינתיים הבעיות ניפתרו ע"י התקנת NOVA לאנצ'ר ויצירת קיצור דרך לACTIVITY של SetupWizardTestActivity,

ככה כלום לא נימחק.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי מוטו G מדור שני (2014) שהחל להיות איטי, factory reset פתר את הבעיה.

האיטיות החלה כבר לפניהתקנת מארשמלו, כנראה שאין קשר אליה.

reset יותר דרסטי מהסרת רוב האפליקציות ולכן סביר שסיכוי ההצלחה של צעד כזה הוא גבוה יותר.

המוטו ג'י שלי נעשה פעם איטי עוד בתקופת הקיטקט. לא מיהרתי לטפל בבעיה ולאחר זמן מה האיטיות נעלמה מעצמה. אולי זו היתה אפליקצית "קונטקט פלוס" שיצאה עם עדכון זולל זכרון ולאחר כמה ימים יצאה עם עדכון שטיפל בבעיה הזו. העדכון האוטומטי של אפליקציות הוא מקור לבעיות כאלה. עוד לא בדקתי אם ניתן להימנע מהאוטומטיות הזו.

לפעמים אני מתפלא שאין יותר בעיות כאלה.

תודה, בינתיים הבעיות ניפתרו ע"י התקנת NOVA לאנצ'ר ויצירת קיצור דרך לACTIVITY של SetupWizardTestActivity,

ככה כלום לא נימחק.

טוב שפתרת. המוטו ג'י ( אצלי xt1068 ) הוא באמת מכשיר טוב, אבל עם מעבד לא כזה מהיר המכשיר כנראה רגיש יותר לבאגים במערכת ובאפליקציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש פתרון לבעית ה APN שלא ניתן לשמור?

הוצאתי את כרטיס הסים במכשיר שלי (G2 MINI) ומאז שהחזרתי אותו כל נקודות הגישה נמחקו, ואת ה APN של הוט הוא לא מסכים לשמור אם משנים את ה MCC ו MNC.

בעת נסיון להשתמש במגדיר האוטומאטי המכשיר כותב לי check settings and try again later.

לא הצלחתי למצוא פיתרון ברור ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר שהטלפון נשלח לתיקון (במרחק 120 ק"מ ממני :?) התברר שהבעיה הייתה בכלל בכרטיס הסים, זאת שרק היום הזדמן לי לבדוק אותו על סמארטפון אחר.

באסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הmi4c, והמכס לא פסח עליי.

נדמה שהחליטו לעשות סדר בעניין הזה ומעתה רוב הסיכויים שתשלום מכס יקרה.

כנראה שהבינו שהם מפספסים פה כמות נכבדת של הכנסות.

אגב הפלאפון מצויין, מרגיש לי כמו לשוב הביתה אחרי חודש עם הs3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה 2000שח קונים היום בתחום הפלאפונים? דגש מודגש על איכות צילום.

רצוי גם מ ksp אילת, אלא אם כן יש משהו סיני אם כי עדיין לא שמעתי על מכשיר עם יכולות צילום טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגש על צילום? אני מניח אתה מחפש גם שליטה ידנית?!

יש לי ניסיון עם S6\G4 - מצלמות מעולות, מעבר לזה גם צילמתי הרבה גם עם ה S7 EDGE, קשה להאמין שנייד מוציא כאלה תמונות מדהימות. תראה אם אחד הסמסונגים נכנס לך בתקציב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום הכוונה באיכות התמונות.

Lg4 ו lg בכלל הבנתי שלא כדאי להתעסק בגלל כל מיני תקלות מעייפות. גלקסי 6 דובר עליו כאן כי הסוללה לא מחזיקה מעמד מספיק למשתמש הממוצע.

יש עוד אלטרנטיבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על P9? אהבתי את הצילום שלה. לא נופל מהגלאקסי.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר! ה g3 נותן כל כך הרבה בכל כך מעט כסף... לא רואה מתחרים. אולי אלך על ה g4 אם אמצא עם מספר סידורי שמתחיל ב6 שככל הנראה ללא בעיית הריסט המוכרת של ה g4.

מה גם שאני מעדיף מכשיר עם אקססורי. למשל סוללה גדולה 7000mah וכו'... מחפש מכשיר שישרת את אישתי לכמה שנים טובות.

עריכה אחרונה על ידי chenrp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום הכוונה באיכות התמונות.

Lg4 ו lg בכלל הבנתי שלא כדאי להתעסק בגלל כל מיני תקלות מעייפות. גלקסי 6 דובר עליו כאן כי הסוללה לא מחזיקה מעמד מספיק למשתמש הממוצע.

יש עוד אלטרנטיבות?

Lg Nexus 5x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוללה של נקסוס 5X לא הרבה יותר טובה מאשר ב S6.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...