Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות. שימו לב להנחיות בהודעה הראשונה

יניב.ש
שימו לב! השרשור הזה בן 6878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למשה .

אני שמח שהצלחת עם הרנו מטבעון ושמח שעזרתי במעט.

תצפית נוספת מהבוקר בחיפה בציר מרכז הכרמל- טשרניחובסקי- התישבי:

פורד קאפרי זהובה 74 בערך, בחניה משותפת ברח' הביכורים , אלפא ג'וניור אדומה יפיפיה ולידה אלפתא מהממת אדומה אף היא ,חנו אחת אחרי השניה במרכז הכרמל ליד הכרמלית, פיאט 500 שחורה, פיאט 600 אדומה עם דלתות הפוכות - מכוסה , נמצאת בתוך חצר סגורה. בנוסף, נצפתה לפני כחודשיים בקרבת מקום כרמן גהה 67 לערך, צהובה עם גג שחור , עמדה ללא תזוזה לפחות שנתיים.

חברים יקרים - שיטת התצפיות עובדת! ככול שיהיו יותר דיווחי תצפיות - כך יותר חובבי ענתיקות ירוויחו . אז... תפקחו את העיניים ודווחו.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למשה .

אני שמח שהצלחת עם הרנו מטבעון ושמח שעזרתי במעט.

תצפית נוספת מהבוקר בחיפה בציר מרכז הכרמל- טשרניחובסקי- התישבי:

פורד קאפרי זהובה 74 בערך, בחניה משותפת ברח' הביכורים , אלפא ג'וניור אדומה יפיפיה ולידה אלפתא מהממת אדומה אף היא ,חנו אחת אחרי השניה במרכז הכרמל ליד הכרמלית, פיאט 500 שחורה, פיאט 600 אדומה עם דלתות הפוכות - מכוסה , נמצאת בתוך חצר סגורה. בנוסף, נצפתה לפני כחודשיים בקרבת מקום כרמן גהה 67 לערך, צהובה עם גג שחור , עמדה ללא תזוזה לפחות שנתיים.

חברים יקרים - שיטת התצפיות עובדת! ככול שיהיו יותר דיווחי תצפיות - כך יותר חובבי ענתיקות ירוויחו . אז... תפקחו את העיניים ודווחו.

יניב

כנראה יש באזור אספן רציני . . .

כל הכבוד חבר'ה, תמשיכו עם התצפיות !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא ראיתי אותה ולא משנה כמה פעמים הייתי שם, את הפואגו, הרנו 4, והוולוו 164 אני מכיר.

אם אתה רואה אותה שים פתק עליה.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא ראיתי אותה ולא משנה כמה פעמים הייתי שם, את הפואגו, הרנו 4, והוולוו 164 אני מכיר.

אם אתה רואה אותה שים פתק עליה.

מה המצב של הפואגו ???

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

בצער רב נפרדתי היום מהמינימינור 74 האדומה שלי.

הפרפרים עדיין מרחפים לי בבטן והספק עולה שוב ושוב- מה עשיתי?

anyway , אני לא בדיוק זונח את המיני כיוון שאני מתחיל בפרוייקט שיפוץ של מיני אחרת שיש לי . וכאן אני צריך את עזרתכם.

דרושה מינימינור לשיפוץ, בכל מצב ! העיקר שיהיו לה רשיונות !

אז תפקחו את העיניים, הסתכלו סביב ודווחו אם אתם מבחינים במיני כלשהיא

תודה

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירושלים בשכונת קרית היובל ליד המרכז חונה כבר הרבה זמן אמריקאית (נדמה לי שקדילק. אף פעם לא בדקתי...) חומה למכירה.

אני יעבור שם מתישהו ויבדוק איזה רכב זה, וכמה רוצים עליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אתה החמצת את המיני מיינור הצהובה - חרדל בקרית טבעון? אם אתה עולה בצומת השומרים לטבעון, רמזור שני שמאלה ובכיכר למטה ימינה, באחת החצרות לקראת הסוף מצד ימין, זרוקה אחת.

ביחס לפואגו, היא נראית שמורה ובמצב לא רע בכלל, מכוסה והכל.

וכן

ראיתי היום את הרנו 16 הירוקה במוזיר, אחרי כמעט שנה שאני מנסה לתפוס אותה. היא במצב יפה מאוד, יש לה ריפודי סקאיי שחור לבן חדשים, וחיצונית היא יפה מאוד. היא, כמו כל הרנו 16 האחרות שאני מכיר מלבד הרנו 16 שלי, מדגם TL הסטנדרטי, שנת 75 לדעתי ושמורה. כמובן ששמתי פתק על הרכב, נראה מה יהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טלבוט סימקה ספורט קופה מפיברגלס הנעה אחורית צבע לבן עומדת במערב ראשון .

מודל 76 נראה לי היא במצב גרוע מאוד ודרוש הרבה השקעה .

נ נח נחמ נחמן מאומן

אין עוד מלבדו !

תן חיוך-הכל לטובה !

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

מאחר שהכל מאיתו יתברך בוודאי הכל לטובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחכות ברח' חכמי ישראל 100 בשכונת שפירא בתל אביב.

יש שם מגרש מגודר ומלא עשבים אשר לדעתי שימש בעברו הרחוק מוסך.

נמצאות בו כרמל ירקרקת, וכמה רכבים אמריקאים שונים.

ניתן לברר אצל השכנים מהחצר הסמוכה מי בעל השטח ולברר אצלו אודות הרכבים. :lol::lol::lol:

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם:

2 דודג' דארט

רכב אחד מכוסה, לדעתי עוד דארט אחד

רום כרמל, דור אחרון, צהבהבה

וגולת הכותרת, פולקסווגן K70, שנראית לי במבט ראשון מעבר לשיפוץ, אבל בהזדמנות הראשונה שיהיה לי קצת כסף בצד, אני אלך לבדוק אותה.

sml_70s_vw-nsu_k70.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...