Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור על איך נתתי לבן אדם זר 100 שקל

Mafteah
שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היא בטח הייתה ממש כוסית . :)

יש לך ספק בזה? שים לב שהוא גם לא ציין מה הייתה הכרת התודה? שווה 200 ש"ח? ;)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרבה אנשים פה דיברו על קארמה - במובן של 'יש איזה מעגל של צדק בעולם, ובסופו של דבר מה שצריך לקרות יקרה לרע ולטוב'.

האמונה היא שכשאתה עושה מעשה טוב מתישהו זה חוזר אליך ולהפך, ואני לא מתכוון לזה רק במובן התועלתני והצר. בגדול זאת נטייה אנושית מאוד טבעית להאמין בזה, אבל בזמן האחרון אני לא כל כך בטוח שהחוקיות הזאת קיימת בעולם.

בכל מקרה, היו פה כמה סיפורים מקסימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אשכח לעולם, איך לילה לפני הגיוס שלי מצאתי את עצמי בתחנה המרכזית, 20 דקות לפני האוטובוס האחרון, בלי ארנק ובלי כסף (כספומט מקולקל)

אז אנשים טובים עזרו לי, וגם אני מנסה לעזור. ואם הפסדתי קצת כסף כי הייתי טוב לב - אז הפסדתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש דבר טוב אחד במדינה שלנו, זאת הערבות ההדדדית שיש לנו אחד כלפי השני ואיך שישר שיש למישהו בעיה כולם מתכנסים לעזור לו.

איפה אתה חי תגיד לי ? בהולנד?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תקבל את הכסף חזרה, אלוהים (או כל ישות אחרת) תגמול לך.

בכל מקרה קיבלת נקודת זכות בדרך לגן עדן.

ספר לנו את סוף הסיפור, האם קיבלת את הכסף?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האזרחים כן יעזרו לך, פשוט יש כמה חארות שבולטים יותר מהאחרים אז הם דופקים את האווירה.

אבל בכלליות אנחנו אחת מהמדינות שבהן יותר עוזרים אחד לשני (או לפחות היינו לפני 15 שנה).

אותי חינכו שעדיף להידפק פעם אחת ולצאת פראייר מאשר לא לעזור לאף אחד ותמיד לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני חצי שנה הייתי תורם לכל מי שרק היה מבקש ברחוב (לא סכומים גדולים, פה 10 שם 5...) עד לפני מקרה שקרה לי לפני 3 חודשים, 12 בלילה הלכתי לקנות לחם לבוקר מאחת מהאפיות (הייתי יוצא ללימודים ב7 ואין סופר בשעות האלה), הולך להוציא כסף אני עם 2 שטרות של 50 ביד ניגש אלי איזה אחד זקן עם בגדים בלויים, אומר לי סליחה אני צריך להגיע לחתונה בבש (שתבינו השעה 12 ~ 1 בלילה) יש לך כמה שקלים לעזור לי אני אומר בכיף מוציא 10 שקל מהארנק שנמצא בכיס תוך כדי שה100 שקל ביד, ואז הוא מתהפך עלי ב180 מעלות והתחיל לזיין לי תמח שאני אביא לו את ה50 ועוד מקלל אותי שאני קמצן. בשלב הזה החלטתי שדיי יצאתי עליו בצרחות באמצע הרחוב הוא קצת נרתע (אני אדם דיי גדול) והלך. זה הרגע שבו אמרתי גם אם אסתובב עם חצי מיליארד שקל בכיס לעולם לא אתן ולו אגורה שחוקה לשום קבצן, לאירגונים אני כן אתן אבל לסתם אדם ברחוב זה לא יקרה.

זה היה כל כך מעצבן שבמשך חצי שעה הוא לא עוזב אותי ומקלל אותי אחרי שכבר הבאתי לו 10 שקל, למה אני לא מביא לו 50.

הכי גרועים זה אלה עם הסיפורי כיסוי, לדוגמא הייתי נוסע ברכבת מנתניה להרצליה (גם כן בזמן הפסיכומטרי) היה אישה קבועה שכל יום היתה עוברת בכל הרכבת, עם תמונה של בחורה מאושפזת, "תעזרו לי הבת שלי היתה בפיגוע בדולפינריום (למי שזוכר זה קרה לפני עשור בערך) המדינה לא עוזרת בלה בלה בלה, הסתובבה עם שקית פוליו של קלסר שאני מעריך שבקלות היה שם 600-700 שקל והשעה היתה רק 9 בבוקר, והיותר מצחיק שהיא היתה עוברת בכל יום עם אותו הסיפור באותם השעות.

הייתם צריכים לראות את פרצופם של אלה שתרמו לה אחרי שגילו שזה תרמית (לא הגיוני שהיא תמשיך להסתובב ברכבת כבר מעל לשנתיים - גם בהיותי חייל נתקלתי בה, ושום דבר לא זז מאז).

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח, גדול. אין על החוצפנים האלה שנותנים להם והם מקללים אותך אח"כ, פשוט אין.

לדעתי הרב בארץ אנשים טובים שבאמת יעשו המון כדי לעזור לך בשעת צרה.

אני לקחתי פעם בחור אתיופי מצומת מורשה אחרי שהוא בא בבוקר מנתניה לאזה"ת סגולה בפ"ת לראיון עבודה ולא התקבל לעבודה אז הוא הלך ברגל מסגולה למורשה כי לא נשאר לו כסף לאוטובוס. לקחתי אותו עד צומת רעננה ונתתי לו 20 שקל לאוטובוס חזרה הביתה.

היתה גם עוד פעם שאני לא אשכח כשראיתי בחור תאילנדי בצומת ניגש אלי ואמר שאין לו מה לאכול, הוא היה ממש על סף בכי. בדקתי בארנקי ולא היה לי אפילו שקל, נזכרתי ששניה לפני זה קניתי 2 קילו בננות אז פשוט נתתי לו את כל השקית, לפי התגובה שלו הבנתי שהוא דובר אמת. הוא היה מאושר.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לקרוא פה את כל הסיפורים הטובים, ולראות שהרבה ממכם כן היו מוכנים לעזור, ועוזרים כשצריך.

גם אני משתדל לעזור כמה שיותר.

לדעתי הדרך הכי טובה היא להסתכל על הבנאדם, באמת יש כאלה שנתקעו וצריכים עזרה.

אם הוא אומר לך שהוא נתקע בלי דלק, כמובן שעדיף שתתדלק לו, למשל ביקש 20 שקל לדלק, אז ללכת לקופאית ולפתוח לו 20 שקל במשאבה.

גם אצלינו באזור, יש הרבה קבצנים בצמתים, ואז אחרי יום אתה רואה אותם שוב רק עם בקבוק אלכוהול.

באמת אחד מהדברים טובים של הישראלים זה שרובם תמיד מוכנים לעזור לכל אחד, וההוואי החברתי.

באיזה עוד מדינה תראו דבר כזה, שכמעט כולם טיפוסים חברותיים, ולרוב לא דואג לתחת של עצמו?

חבל שיש כאלה שבוחרים לנצל את זה לרעה.

גם לפני איזה שנתיים הלכתי להוציא כסף מהכספומט ובפעם הראשונה הכרטיס פשוט יצא ולא יצא כסף, ישר אדם מבוגר מאחורי הציע לעזור לי ולתת לי כסף, אמרתי לו תודה רבה ניסיתי שוב והכרטיס עבר.

תמשיכו בגישה הזאת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה, ניגש אליי בחור עם טרנספורמר משנות ה-70 בזמן שאני מתדלק, אומר לי שהוא נתקע ואין עליו כסף ולא יודע איך זה קרה(בחור בן 40 ככה) מבקש ומבקש ואני אומר לו אין לי עוד כס, ועוד כמה חארטות, אחרי זה הוא שכנע אותי שזה במרחק 7 קילומטר מפה שגם 20 שקל יספיקו לו, ואמר שהוא יחזיר ואין מצב שהוא נעלם זה רק 20 שקל הוא מחזיר לי אותם!!!, אמרתי לעצמי נשמע משכנע בראש חשבתי הלך הכסף(הייתי אז תלמיד תיכון 20 שקל היה הרבה כסף)

הבחור לא חזר אליי לא טלפן אליי ולא כלום, שבועיים אחרי זה באמצע הלילה אני רואה את הטרנספורמר עומד ליידי ברמזור!

אז סתם בשביל הפרנציפ אני צועק לו: מה המצב זוכר אותי עזרתי לך עם 20 שקל? הוא צועק לי בחזרה: לא יודע על מה אתה מדבר ונתן גז בירוק שכבר דלק, כמה שניות אני התעצבנתי עקפתי אותו אחרי כמה מטרים חסמתי לו את הנתיב נסיעה שהוא לא יוכל לברוח יצאתי מהאוטו ניגשתי אליו ומתחיל לצעוק עליו תגיד לי אתה לא מתבייש אני עזרתי לך להגיע הביתה בזמן שנתקעת ואתה משחק אותה לא זוכר אותי?

והוא אומר דברים בסגנון: מי אתה? על מה אתה מדבר? זה לא האוטו שלי בכלל(ראו על התנהגות שלו שהוא משקר) אמרתי זה לא שווה את זה נכנסתי לאוטו ונסעתי, ואמרתי לעצמי כל הזמן איזה אנשים חארות יש!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה סיפורים מצחיקים...הנה אחד מהם.

שהייתי בצבא, יום אחד תוך כדי כדי אכילת שווארמה, בתחנה מרכזית בירושלים, ניגש אליי מישה שנראה כמו קבצן ואומר לי שהוא חייב כסף כדי לעלות לאוטובוס לבאר שבע, אמרתי לו שיחכה עוד 20 דקות שהאוטובוס ייצא, אני כבר יעלה איתו על האוטובוס וישלם עליו (מקרה גרתי בקריית גת ככה שהיינו אמורים לעלות על אותו אוטובוס).

ואז הוא התחיל לתרץ לי שהוא צריך לנסוע יותר מאוחר ולא עכשיו ועוד שלל סיפורי אלף לילה ולילה, אז אמרתי לו שיעזוב אותי בשקט.

אחרי זה השארתי את החצי בגט שלי על השולחן והלכתי לשירותיפ, שחזרתי מסתבר שהוא לקח לי את החצי בגט :evil:...מיותר לציין שעל אוטובוס הוא לא היה.

מקרה נחמד שקרה לי בסינמה סיטי לא מזמן, קבעתי עם חברים לסרט בסינמה סיטי, שאני הכעתי כבר כולם הזמינו את הכרטיסים שלהם ונשאר לי להזמין, ואז בקופה ראיתי 5 בחורות שמווכחות ביניהם כי מסתבר שהיה להן כסף רק לארבעה כרטיסים, פתאום ראיתי שלט שמודיע שמי שמחזיק בכרטיס אשראי של לאומי יש לו 1+1, אז קניתי לי ולבחורה שני כרטיסים דרך האשראי, גם לא נאלצתי להוסיף כלום וגם הרווחתי אחרי זה אפילו דייט עם הבחורה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור מזכיר לי סיפור על בחור בלגי שנפל קורבן לנוכל סדרתי, שהסתובב בין שדות תעופה באירופה ולקח כסף מאנשים בטענה שנגנב לו הארנק, ואין באפשרותו לחזור הביתה. אותו אחד פתח במרדף בן 70 יום אחר הנוכל ותיעד זאת בסרט דוקומנטרי. http://whereisgary.net/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...