Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרה שהיה לי עם משטרת נתניה

neon turtle
שימו לב! השרשור הזה בן 4873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באחד מימי השישי יצאתי לנתניה,שוטרים עצרו אותי לביקורת שגרתית.

בקשו רישיונות וכו',תוך כדי מתן הרישיונות הם סימנו לעוד בחור לעצור,אותו בחור מחליט לברוח,שם גז ומוריד לאוטו אחר מראה.

השוטר הצעיר שלקח ממני פרטים עשה את עבודתו כהלכה,החזיר לי את הרישיונות ורץ במהירות אל עבר האוטו ולהתחיל במרדף.

השוטר הוותיק אמר לו בתגובה"חכה!עצור!מה אתה מחפש צרות?", כמובן שהם לא רדפו אחריו.

כאן לא נגמר הסיפור.

לאחר כ20 דק' הייתי צריך לחזור לשם,הם סימנו לי לעצור ב"עצבנות",וצעקו עלי על זה שהייתי שם קודם"אמרתי כן,הייתי פה קודם."

הם צעקו עלי"כן,היית פה קודם!זה אתה!" וכך זה המשיך,השוטר הוותיק האשים אותי בזה שאני הייתי זה שברחתי לו(אותו צבע אוטו),הוא עוד שניה היה שם עלי אזיקים ולוקח אותי לתחנה. עד שהצלחתי להוכיח לו שהפרטים שלהם אצלי ולא הייתי זה שברחתי.

המשטרה של היום...

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עצוב לקרוא.

אתמול בדרך חזרה הבייתה שמעתי בחדשות שצעירה שנקלעה לפקקים ביום חתונתה נזקקה לליווי של המשטרה כדי להגיע בזמן חתונה ,ואמרתי לעצמי "באמת? זה מה שיש למשטרה לעשות?"

לפחות עכשיו אני יודע מה לעשות כשאני ממהר וש פקקים ,מתקשרים 100 ותוך שנייה ניידת מלווה אותך עד לפגישה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חכה!עצור!מה אתה מחפש צרות?"

ואם זה היה מחבל בדרכו לפיגוע? או סתם איזה טמבל עם 500 עבירות תנועה.

כמישהו בורח למשטרה, יש סיבה טובה מאוד...והם לא טרחו לבדוק.

הם לפחות דיווחו בקשר על האירוע ממה ששמעת?

אין על מי לסמוך.

הממשלה גונבת אותנו והמשטרה מפקירה אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כמישהו בורח למשטרה, יש סיבה טובה מאוד...והם לא טרחו לבדוק.

הם לפחות דיווחו בקשר על האירוע ממה ששמעת?

ראית אתמול את הכתבה של אילנה דיין בעובדה?

ניקו פ מה לא בסדר במה שהם עשו?

כששוטרים מחלקים דוחות יש על כך תלונה, כשהם מסייעים לאזרחים גם מתלוננים, אז מה הם צריכים לעשות?

:roll:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש עצוב לקרוא את זה, אין ספק שעכשיו הביטחון שלי במשטרת ישראל ירד עוד יותר לכיוון האפס, אני מקווה מאוד שזה מקרה נקודתי ולא יותר מזה :?

מעניין מה היה קורה אם הם באמת היו עוצרים אותך..

יהיה טוב וטוב שיהיה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרה של מפגרים.. במקום לעצור את העבריינים הם פוחדים מהם.

כמה נמוך עוד אפשר לרדת?

סליחה אני חייב:

חבורה של סמרטוטי רצפה בלויים.

ממש עצוב לקרוא את זה, אין ספק שעכשיו הביטחון שלי במשטרת ישראל ירד עוד יותר לכיוון האפס, אני מקווה מאוד שזה מקרה נקודתי ולא יותר מזה :?

מעניין מה היה קורה אם הם באמת היו עוצרים אותך..

ממש ממש קל לכתוב דברים כאשר יושבים מאחורי המסך הקטן. למען האמת אני מבין את השוטרים לגמרי. שונאים אותם בדם, משלמים להם פרוטות, טוחנים אותם בשבתות וחגים ללא שום תוספת למשכורת ובנוסף חייהם תמיד נמצאים בסכנה. אפילו יותר גרוע, חיי בני משפחתם נמצאים בסכנה. למה ששוטר ירדוף אחרי עבריין? ראו מה קרה לשחר מזרחי או אפילו יותר גרוע, תחפשו בגוגל ותראו מה קרה לשוטר שלומי אסולין שעצר גנב רכב. למי שלא מכיר את הסיפור, השוטר שלומי אסולין ושוטרים אחרים היו במבצע לעצירת גנבי רכב. אחד הגנבים תקע לשלומי מברג בצוואר ומאז הוא נמצא במצב צמח בבית החולים. עברו כבר מעל לשלוש שנים שהבן אדם שוכב חי-מת בבית החולים ויש לו 3 ילדים. הדוקר ימח שמו וזכרו קיבל 20 שנים. ביג פאקינג דיל. בעוד פחות מ 20 שנים מינוס שליש על התנהגות טובה הוא ישתחרר וימשיך את חייו ואיפה השוטר?

עוד עובדה, המדינה קבעה אתמול-היום שהיה מחדל חמור ביותר בחקירת הפרשה של "השוטרים הנוקמים" מנהריה. כמו כן היה מחדל חמור ביותר באבטחה של השוטרים ובני המשפחות שלהם. אז אתם באים בטענות לשוטרים? נו באמת.

אז יאללה חברה, תמשיכו לשנוא שוטרים, תמשיכו לקרוא להם נמושות ופחדנים ושאר מיני שמות גנאי אבל בסוף היום אל תתפלאו אם מקרים כאלה כמו שבעקבותם נפתח שירשור זה חוזרים על עצמם.

כל טוב.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מערבב פה כל כך הרבה דברים.

דבר ראשון לזה שעבודה במשטרה זה חרא, עם זה מסכים איתך 100%, גם אני עבדתי בעבודות שהם חרא, ונחש מה ? עזבתי אותם, גאוני לא ?

מי שלא מתאים לו להיות שוטר שיפרוש, ושלא ישאר שמה רק בשביל להעביר את הזמן ולקבל את המשכורת או מפחד שלא ימצא את עצמו נקודה.

ומי שכן מתאים לו, שיתאים את עצמו למערכת וידע איך לתמרן, זהו אני לא רוצה לדבר על זה יותר מדי, זאת גם ככה לא הנקודה פה.

התגובה שלי לפותח השרשור לא התייחסה לכל גוף משטרת ישראל, ממש לא.

מה שקרה לפותח השרשור היה מאוד פתאטי ועצוב, והראה בדיוק את רמת החומר האנושי של השוטרים שהיו שמה (בלי שום קשר לזה שהם שוטרים).

אהה והדבר הכי חשוב, לגבי השוטרים הנוקמים, אני מסכים עם כל מה שהם עשו ודיי מעריץ אותם על זה.

נ.ב

כיף לשתות בירה בשישי בצהריים, תנסו.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כששוטרים מחלקים דוחות יש על כך תלונה, כשהם מסייעים לאזרחים גם מתלוננים, אז מה הם צריכים לעשות?

ל'

אין לי כל תלונה כנגד חלוקת דוחות, ההפך הוא הנכון.

אני בעד חלוקת דוחות מוצדקים וכמה שיותר ,אבל להוציא מישהו מפקקים?

אם הייתי מאחר לחתונה שלי לא היה עולה בדעתי להתקשר למשטרה ,פעם אחרונה שבדקתי, לאחר לחתונה שלי זה לא מקרה חירום.

הייתי בטוח שיש להם דברים יותר חשובים לעשות מאשר להוציא אותי מפקק, מסתבר שטעיתי.

אני לא הולך להתחיל כאן דיון כי זה לא המקום ,יש שוטרים מעולים שעושים הכל תמורת משכורת נמוכה ועבודה קשה רק בשביל שאחר כך מערכת המשפט תוציא את העבריין אחרי שבועיים מהכלא ,אבל מצד שני יש גם שוטרים שזורקים והדוגמה שפותח השרשור הביא היא רק אחת מיני רבות שנתקלתי בהן, מיותר לציין שנתקלתי גם בשוטרים למופת.

Cerebral Cortex ,אני בטוח שאף אחד כאן לא שונא שוטרים ,אבל בוא נהיה כנים בקרה הספציפי הזה השטורים היו לא בסדר ולא ביצעו את תפקידם ,לך תדע אם אחר כך העבריין הזה לא יסע וידרוס איזה הולך רגל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מערבב פה כל כך הרבה דברים.

דבר ראשון לזה שעבודה במשטרה זה חרא, עם זה מסכים איתך 100%, גם אני עבדתי בעבודות שהם חרא, ונחש מה ? עזבתי אותם, גאוני לא ?

מי שלא מתאים לו להיות שוטר שיפרוש, ושלא ישאר שמה רק בשביל להעביר את הזמן ולקבל את המשכורת או מפחד שלא ימצא את עצמו נקודה.

ומי שכן מתאים לו, שיתאים את עצמו למערכת וידע איך לתמרן, זהו אני לא רוצה לדבר על זה יותר מדי, זאת גם ככה לא הנקודה פה.

התגובה שלי לפותח השרשור לא התייחסה לכל גוף משטרת ישראל, ממש לא.

מה שקרה לפותח השרשור היה מאוד פתאטי ועצוב, והראה בדיוק את רמת החומר האנושי של השוטרים שהיו שמה (בלי שום קשר לזה שהם שוטרים).

אהה והדבר הכי חשוב, לגבי השוטרים הנוקמים, אני מסכים עם כל מה שהם עשו ודיי מעריץ אותם על זה.

נ.ב

כיף לשתות בירה בשישי בצהריים, תנסו.

הבנתי אותך, אני ממש מקווה שאנשי כוחות הביטחון לא יעיזו לקחת את העצה הזו לתשומת ליבם אחרת תהיה לנו אותה משטרה כמו בקולומבייה או שאר המדינות "הנאורות" האלה שבהן הכסף מדבר וכל הדיבורים על מוסר וצדק שווים לתחת. איזה רמת חומר אנושי אתה מתכוון? מה בדיוק רצית? שהשוטרים יחלקו עוגות וממתקים? השוטר שאמר לחברו שאין טעם לא בהכרח טועה. מדובר בנתניה. מה אם אותו עארס עבריין שברח שייך לאבוטבולים, אלפרון או מי שלא יהיה? שווה להסתבך? הרי המדינה הוכיחה שהיא נכשלה בלהגן על אלה שהיא שולחת מטעמה. הרי יש לנו במדינה הרבה יפי נפש שדוגלים בזכויות של פושעים ועבריינים לפני זכויות אלה שאוכפים את החוק והסדר. אז למה בכלל באים בטענות לשוטרים?

דרך אגב, בגלל שדיברת על "חומר אנושי" אולי מישהו יצליח להראות לך כמה בעלי תארים היו בין אלה שרצו להתקבל לשורות המשטרה לאחרונה. אתה פשוט תתפלא. לא כל אדם שפונה לעבודה בשורות המשטרה היה פעם מוכר ירקות בבאסטה בשוק.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל'

מה שהיה בכתבה זה היה פשע של המשטרה ברור שהם לא היו אמורים לעשות את מה שהם עשו במיוחד שקיבלו על זה הוראה מהמפקד שלהם. גם לאחר התאונה ההתנהלות היתה כמו של ארגון פשע. (בכל אופן לפי מה ששידרו בתחנה) אזרח מהשורה שהיה עושה כזאת תאונה לא יודע מה היו עושים לו מה שברור שבמקום הוא היה מפסיק לנהוג. ואת המינימום הזה השוטרים לא קיבלו.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כל תלונה כנגד חלוקת דוחות, ההפך הוא הנכון.

אני בעד חלוקת דוחות מוצדקים וכמה שיותר ,אבל להוציא מישהו מפקקים?

אם הייתי מאחר לחתונה שלי לא היה עולה בדעתי להתקשר למשטרה ,פעם אחרונה שבדקתי, לאחר לחתונה שלי זה לא מקרה חירום.

הייתי בטוח שיש להם דברים יותר חשובים לעשות מאשר להוציא אותי מפקק, מסתבר שטעיתי.

אני לא הולך להתחיל כאן דיון כי זה לא המקום ,יש שוטרים מעולים שעושים הכל תמורת משכורת נמוכה ועבודה קשה רק בשביל שאחר כך מערכת המשפט תוציא את העבריין אחרי שבועיים מהכלא ,אבל מצד שני יש גם שוטרים שזורקים והדוגמה שפותח השרשור הביא היא רק אחת מיני רבות שנתקלתי בהן, מיותר לציין שנתקלתי גם בשוטרים למופת.

Cerebral Cortex ,אני בטוח שאף אחד כאן לא שונא שוטרים ,אבל בוא נהיה כנים בקרה הספציפי הזה השטורים היו לא בסדר ולא ביצעו את תפקידם ,לך תדע אם אחר כך העבריין הזה לא יסע וידרוס איזה הולך רגל.

גבר, לפני מספר ימים נהרג רוכב אופנוע בשנות העשרים המוקדמות שלו. הוא סירב לעצור למרות שהתבקש על ידי שוטר. בדיוק כמו בסרטים הוא עבר רמזורים אדומים עד אשר לרוע מזלו באחת הצמתים מכונית פגעה בו וזה היה סוף הסיפור. לפי הגירסה שאני קראתי השוטר לא רדף אחריו אלא הודיע בקשר לשאר הניידות על המקרה. עם ישראל ידוע עם האצבעות הרגישות שלו על המקלדת והתחיל לשפוך באתרי החדשות ביקורת על המשטרה מפה ועד להודעה חדשה. כשוטר רודף אחרי עבריין הוא מקבל ביקורת שהמרדף סיכן אחרים בדרך. כששוטר לא רודף אז הוא נתון לביקורת מדוע לא רדף שהרי העבריין יכול היה להרוג מישהו. מה שלא יעשו תמיד תהיה ביקורת. מי שבעצם אשם גדול כאן הם בתי המשפט. אתה תתפלא לדעת שחיי אדם לא ממש שוים הרבה בימינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הם היו רודפים אחרי הרכב שנמלט, כמו שכתבו הרי מי שנמלט יש לו סיבה.

איך היית חושב שזה היה מסתיים?

אתה בורח משוטרים שמסמנים לך לעצור?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכתוב לך את זה בפעם בשנייה והאחרונה כי אני רואה שהבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך, ואני מקווה שאתה תבין יותר טוב אם זה יהיה קצת מודגש:

לא הכללתי בשום תגובה שלי את משטרת ישראל, או את החומר האנושי שלה.

לגבי העניין שאמרת שאם זה איזה ערס ממשפחת פשע, לא מעניין אותי אם זה אפילו חייל של משפחת סופראנוס, עדיין התפקיד של השוטר זה לטפל בעבריין, גם אם במיוחד השוטר אומר לו לעצור והעבריין פותח במנוסה.

האמת שהתגובה שלך פשוט מצחיקה לגבי העניין הזה.

עוד דבר שאני חוזר עליו פעם שנייה כדי שתבין: שוטר שלא מתאים לו לעבוד במערכת שכזאת, שיעשה לעצמו טובה ולמשלם המיסים שמשלם הרבה מאוד כסף רק בשביל לחיות כמו בן אדם נורמלי, ויעזוב את עבודתו כשוטר, ולא ישאר בגלל שכבר נוח לו/ יש לו משכנתא/ אין לו סיכוי בשוק העבודה, או שידע איך לתמרן במערכת וגם לעשות את העבודה כמו שצריך.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...