Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה עם הדיאמונד שהן פחות מושכות צומת לב משטרתית כאשר הן מאחורי עדשה ממוקדת כמו של המזדה 3.

ברכבים בעלי בקליות שקופות ורגילות מתקבל גוון כחלחל שבשינויי זוית בולטים יותר או פחות.

יצא לי להיתקל בזמן האחרון בהונדות סיוויק הצורה החדשה עם נורות לבנות נקיות שכאלה וגם להם יש בקלית שקופה ולא עדשה ממוקדת, ונורות החנייה הן צהובות לחלוטין. (גוון די יפה)

האם זה בא ככה מהחברה, או שבעלי הרכב מתקינים את הנורות הללו? מה שכן שרוב הנהגים שלהונדות שלהן היו את הנורות הלבנות הללו נהגו אנשים מבוגרים ואפילו זקנים.

מסכים לחלוטין בנושא העדשה של המאזדה. ברמה העקרונית הרכב יוצא מהמפעל עם אפשרות לקסנון. כך שהפנסים מותאמים מבחינת המבנה שלהם. :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה עם הדיאמונד שהן פחות מושכות צומת לב משטרתית כאשר הן מאחורי עדשה ממוקדת כמו של המזדה 3.

ברכבים בעלי בקליות שקופות ורגילות מתקבל גוון כחלחל שבשינויי זוית בולטים יותר או פחות.

יצא לי להיתקל בזמן האחרון בהונדות סיוויק הצורה החדשה עם נורות לבנות נקיות שכאלה וגם להם יש בקלית שקופה ולא עדשה ממוקדת, ונורות החנייה הן צהובות לחלוטין. (גוון די יפה)

האם זה בא ככה מהחברה, או שבעלי הרכב מתקינים את הנורות הללו? מה שכן שרוב הנהגים שלהונדות שלהן היו את הנורות הלבנות הללו נהגו אנשים מבוגרים ואפילו זקנים.

סלח לי אבל לא הבנתי למה רשמת שזה בעיה?...

עדיף שזה יצא מתוך עדשה ממוקדת לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיביק בצורה החדשה, לדגם הסדאן עם רמת הגימור הכי גבוהה יש קסנון.

אפרופו משפחטומטיות שמגיעות עם נורות בגוון לבן מהחברה, הקורולה בצורה האחרונה שלה, מהשנים 2009+ מגיעה עם נורות לבנות מהמפעל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי אבל לא הבנתי למה רשמת שזה בעיה?...

עדיף שזה יצא מתוך עדשה ממוקדת לא?

סליחה על הבילבול אבל התכוונתי שהעדשה הממוקדת טובה, ואילו הבקליות השקופות הרגילות הן בעייתיות עם נורות שכאלה.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

אני יענה כאן ולא בפרטי כדי שאם יש עוד מישהו שמעוניין לדעת יוכל לקבל תשובה.

באלומה אין הרגשה ממשית של שינוי. אם כן זה משהו מאוד לא רציני שאי אפשר להבחין בו.

האור במציאות ניראה לבן נקי בדיוק כמו בתמונה ואפילו יותר יפה.

למעט נורות החניה שמקבלות גוון כחלחל.

את הסופר וייט מעולם לא נסיתי.

מקווה שעזרתי..

איזה נורות אלו איזה דגם?

ואם יש לך עדשה אופטית אז למה לא הלכת על קסנון?

יש לי אקורד 2003 ויש שם גם עדשה כזאת ואני מיסתפק על מה ללכת האם קסנון או זה.

ומה עם אור גבוה השארת רגיל צהוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נורות אלו איזה דגם?

ואם יש לך עדשה אופטית אז למה לא הלכת על קסנון?

יש לי אקורד 2003 ויש שם גם עדשה כזאת ואני מיסתפק על מה ללכת האם קסנון או זה.

ומה עם אור גבוה השארת רגיל צהוב?

לא הלכתי על קסנון כי מקורי יעלה סביב ה 2-3K ש"ח. זה עסק יקר.

וכל הזיופים הסיניים הזבל שעולים 30$ אני לא יתקין ברכב שלי.

אור גבוה השארתי רגיל, אין לי צורך להחליפם. השימוש בהם הוא מועט. וגם אני אני יחליט להחליף אותם אני כניראה יחליף

לנורות החזקות יותר שמאירות יותר חזק ויותר רחוק. באור גבוה אני מעדיף את זה על פני יופי.

בעקבות קבלת הודעות פרטיות לי ולjant18 היום בערב השוואה של הדימונד ויזן נגד האמטק סופר וויט, מנורה לייד מנורה.

תצפו לעדכון :)

קצת קשה לעשות השוואה כיוון שעל כל רכב הנורה מגיבה אחרת בהתאם לפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור גבוה השארתי רגיל, אין לי צורך להחליפם. השימוש בהם הוא מועט. וגם אני אני יחליט להחליף אותם אני כניראה יחליף

לנורות החזקות יותר שמאירות יותר חזק ויותר רחוק. באור גבוה אני מעדיף את זה על פני יופי.

זה נכון שעל כל רכב זה שונה אבל עדיין מחכים בקוצר רוח להשוואה תעשו כמה תמונות גם מול קיר שנראה את עוצמת האור..

ותגיד הכחול הזה זה לדים או נורות חנייה של פיליפס דימונד ויזן ? וזה כחול או שרק בתמונות זה יוצא ככה וזה אמור להיות לבן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שעל כל רכב זה שונה אבל עדיין מחכים בקוצר רוח להשוואה תעשו כמה תמונות גם מול קיר שנראה את עוצמת האור..

ותגיד הכחול הזה זה לדים או נורות חנייה של פיליפס דימונד ויזן ? וזה כחול או שרק בתמונות זה יוצא ככה וזה אמור להיות לבן ?

אם הבדיקה תיעשה עם פנסים פשוטים גם פיזור האלומה הוא שונה, כך שהתוצאה שתקבל על הקיר תהיה לא נכונה לגבי הרבה דגמים של רכבים אחרים.

נורות החניה שלי הם נורות W5W לד. הם משאירים צלילית כחולה. הכחול התמונה ניראה מעט מוגזם. הוא טיפה פחות כחול מהתמונה.

רק שזה יהיה לי ברור,

האם יש איסור לשים נורות לד בלוחית הרישוי?

עד כמה שידוע לי, אין איסור. כמובן שאני לא מדבר על צבעים שונים כמו אדום וכאלה. אלא על לבן, לבן-כחול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבדיקה תיעשה עם פנסים פשוטים גם פיזור האלומה הוא שונה, כך שהתוצאה שתקבל על הקיר תהיה לא נכונה לגבי הרבה דגמים של רכבים אחרים.

נורות החניה שלי הם נורות W5W לד. הם משאירים צלילית כחולה. הכחול התמונה ניראה מעט מוגזם. הוא טיפה פחות כחול מהתמונה.

שוב סליחה שאני חופר-- לא הבנתי את העניין של הלד כי הרבה שמים לד לבן וזה יוצא לבו נטו איך שלך כחול ? (אני אוהב את זה יותר מלבן!) הוא בצע כחול או לבן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב סליחה שאני חופר-- לא הבנתי את העניין של הלד כי הרבה שמים לד לבן וזה יוצא לבו נטו איך שלך כחול ? (אני אוהב את זה יותר מלבן!) הוא בצע כחול או לבן ?

לא יודע איך להסביר את זה. כשהרכבתי את הנורה וחיברתי אותה לחשמל לפני ששמתי אותה בתוך הפנס שמתי את היד כדי ליראות את אלומת האור על היד שלי צבע האלומה התקבל לבן. אבל כששמתי אותה בלוחית הרישוי אתה יכול לראות בתמונה שזה התקבל לבן כחול

אז חשבתי אולי זה רפלקט של האור על צבע המכונית. אבל אז כששמתי אותם בפנס הקדמי כאורות חניה שם אין צבע של הרכב, ועדיים התקבלה צללית כחולה. זה מעין תכלת בהיר. איך על היד הצללית לבנה ובפועל כשמרכיבים אותם הם תכלת ? אין לי מושג. מצטער.

אני לא חושב שיש איסור להסתובב עם אורות חניה בצע תכלת בהיר כמו שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר באמת להשוות השוואה בין רכב אחר לרכב אחר עם אותו סוג מנורה.

אם כבר על אותו רכב וששתי הפנסים של אותם דגמים מכוונים ותיקניים היטב.

אצלי התקנתי אוסרום קול בלו , אחר כך פיליפס בלו אולטרה ויז'ן ושלשום MTEC SUPERWHITE ואני חייב לומר שאני מאוכזב מאוד , שלושתם לצערי נתנו לי גוון צהבהב שמש. עכשיו לכו תדעו מה הבעיה כשמדובר בפנס זכוכית ישן ולא רפלקטור עם פלסטיק שכל פוליש או וקס ושאר החומרים מסדרים את זה.

אז עצה שלי גם לפי ההגיון היא לא להשוות בין רכב אחר לרכב אחר , לפחות לא מבחינת הגוון. לא בטוח שייצא אותו דבר. מנסיון אצלי צהבהב , אצל שאר אנשים כחלכל-לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיף מכלום!

והצבע של האור לא ישתנה מפנס לפנס רק איך שהוא "נזרק" על הכביש.

ד"א

לפני שקניתי את הMtec שלי לא מצאתי שום השוואה בניהם לדיימונד ואני יודע שזה ממש חסר אז לקחנו את היוזמה ליידים 8).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...