Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיליפס התחילו להתקמצן על האריזה? :lol:

פעם זה היה מגיע בקופסת פלסטיק קשיח..

לא אהבתי את השילוב עם האור חניה.

לדעתי עדיף לשים לד.

תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הנורות מאתר פאוור-בולבס הגיעו אחרי 6 ימי עסקים. אני באופן אישי אהבתי מאוד את התוצאה ובמיוחד את השילוב של אורות החניה הצהובות יחד עם אורות הדרך בלבן שהחלטתי להשאיר את זה ככה ולהשתמש בלדים שהזמנתי עבור אורות החניה ללוחית הרישוי . יצא מראה פגז. אני מרוצה! 8)

לא היה לי קל להתקין אותם, זה מצריך התעסקות עם הקפיף ברזל שעיכב אותי. אבל סך אין בעייה לעשות את זה לבד כמוני.

הנה תמונות של הפנס, ושל האלומה .

213ml.jpg

img1222ia.jpg

תתחדש!

האורות דרך נראים טוב, אהבתי את הגוון הלבן.

גם אצלי יש הבדלי גוונים בין אורות חנייה - גוון צהוב לבין אור דרך גוון לבן.

אני דווקא שוקל להזמין שתי זוגות לדים 5W5 לבנים ולהחליף את האורות חנייה ואת הנורות של המספר.

הנורות הכחולות במספר לא אהבתי מזכיר מאוד את הרכבים של הבני דודים שמסתובבים פה בצפון.

צבע גוון התאורה של המספר חוקית במקרה הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, יחד עם זאת מאוד לא חכם לשים נורות כחולות שמושכות שוטרים שמותקן אצלך דימונד ויז'ן. :roll:

תתחדש.

רוב נורות H7 של פיליפס מגיעות ללא אריזה, רק H4 מגיע באריזת פלסטיק קשיחה.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את השילוב עם האור חניה.

לדעתי עדיף לשים לד.

תתחדש.

עניין של טעם גבר. אני גם לא אוהב לכן קניתי מלכתחילה נורות לד לאורות החניה, אבל במקרה של ה M3 זה משתלב יפה.

וגב, לגבי האריזה, פיליפס צריכים למכור גם בבודדים ולכן האריזה הזו. יכול להיות שהמקום ממנו הזמנתי מחזיק נורות בבודדים

כך שיוכל למכור גם בודד ולא רק זוג. וגם אם התאוריה הזו לא נכונה, מה זה משנה?! יש תוצאה זה הכי חשוב.

כמה עלו לך הנורות כולל משלוח?

סביב ה 180 ש"ח .

תתחדש, יחד עם זאת מאוד לא חכם לשים נורות כחולות שמושכות שוטרים שמותקן אצלך דימונד ויז'ן. :roll:

רוב נורות H7 של פיליפס מגיעות ללא אריזה, רק H4 מגיע באריזת פלסטיק קשיחה.

הנורות ללוחית הם לד לבן, במצלמה זה רפלקט של האור עם הצבע המכונית שגורמים לזה להיראות כך. במציאות זה לבן

תתחדש!

האורות דרך נראים טוב, אהבתי את הגוון הלבן.

גם אצלי יש הבדלי גוונים בין אורות חנייה - גוון צהוב לבין אור דרך גוון לבן.

אני דווקא שוקל להזמין שתי זוגות לדים 5W5 לבנים ולהחליף את האורות חנייה ואת הנורות של המספר.

הנורות הכחולות במספר לא אהבתי מזכיר מאוד את הרכבים של הבני דודים שמסתובבים פה בצפון.

צבע גוון התאורה של המספר חוקית במקרה הזה?

כמו שהגבתי הנורות הם לד לבן, ולא כחול. בגלל שכל כך אהבתי במקרה של ה M3 את השילוב של הדיימונדס עם אורות החניה הרגילות בחרתי להתקין את הלדים W5W בלוחית הרישוי שלי.

תסתכל על התמונה מקרוב של הפנס שרואים בבירור את השילוב של הדיימונדס ואורות החניה ותגיד שזה לא יפה!

אבל שוב, הכל עניין של טעם, אני מת המראה החדש של הרכב שלי. :drool:

** לא מומלץ בכלל לעשות את השידרוג הזה, בזבוז של כסף וסיכון מיותר.

הכי טוב להשאר עם הרכב כמו שהוא בא במקור. ככה לפחות אני לא יתבאס לראות כל רכב שני עם לוק כמו שלי.. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Mtec super white הגיעו לפני כמה ימים! :)

img1492oh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

עוד כמה תמונות:

http://imageshack.us/gal.php?id=q5qsktTgzZ2tnKzczqHQ3OCT

ד"א

עכשיו זה כולל נורות W5W לבנות שהזמנתי ניראה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי שום דבר ממה שהולך פה. הנורות הלבנות של פיליפס או Mtec חוקיות? כלומר הן עוברות טסט? אם לא, אז למה מרכיבים אותן ברכב? הרי בוחן תנועה יכול להוריד את הרכב מהכביש.

אשמח אם מישהו יעשה לי סדר בבלגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להפתר מהנורות לד האחוריות של לוחית הרישוי מאחר וכבר פעמיים עצברה אותי ניידת.

יש לציין שהם לא אמרו כלום בשתי הפעמים על הפנסים הקידמיים. אבל עצם ה"עצירה" לא נעימה וכדי לא למשוך עוד אש החלטתי להוריד ולהשתמש בהם למטרה האמיתי שלשמה הזמנתי אותם מלכתחילה => אורות החניה.

אני מודה, טעיתי. היום בדיעבד, אני שמח הרבה יותר מאיך שזה ניראה. ושמח עוד יותר שהתפתרתי מהתאורה בלוחית הרישוי שגרמה לרכב שלי להיראות קצת יותר מידי.

הנה התמונות,

img1249t.jpg

img1248m.jpg

img1254xe.jpg

img1257p.jpg

נורות הלד יצאו מאין כחלחל ודיימונד משאירות אלומה לבנה נקייה בלי רמיזה לכחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא קטלני אחי.

הנורות חנייה באמת כחלכחלות ואור עמנו נראה לבן נקי השאלה

איך סה"כ המנורות נראות במציאות? לבן נקי או לבן עם כחכלכל?

והאם העלומה של האור מספיק חזקה או שאתה מרגיש ירידה משמעותית ?

אגב שלחתי לך פרטית תשתדל לענות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

אני יענה כאן ולא בפרטי כדי שאם יש עוד מישהו שמעוניין לדעת יוכל לקבל תשובה.

באלומה אין הרגשה ממשית של שינוי. אם כן זה משהו מאוד לא רציני שאי אפשר להבחין בו.

האור במציאות ניראה לבן נקי בדיוק כמו בתמונה ואפילו יותר יפה.

למעט נורות החניה שמקבלות גוון כחלחל.

את הסופר וייט מעולם לא נסיתי.

מקווה שעזרתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם הדיאמונד שהן פחות מושכות צומת לב משטרתית כאשר הן מאחורי עדשה ממוקדת כמו של המזדה 3.

ברכבים בעלי בקליות שקופות ורגילות מתקבל גוון כחלחל שבשינויי זוית בולטים יותר או פחות.

יצא לי להיתקל בזמן האחרון בהונדות סיוויק הצורה החדשה עם נורות לבנות נקיות שכאלה וגם להם יש בקלית שקופה ולא עדשה ממוקדת, ונורות החנייה הן צהובות לחלוטין. (גוון די יפה)

האם זה בא ככה מהחברה, או שבעלי הרכב מתקינים את הנורות הללו? מה שכן שרוב הנהגים שלהונדות שלהן היו את הנורות הלבנות הללו נהגו אנשים מבוגרים ואפילו זקנים.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...