Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הזמנתי לפני כשבועיים סט נורות דיימונדס וגם סט נלדים T10 לפנסי חניה.

אחרי שחרשתי והתעייפתי מלקרוא את כל העמודים כאן. על מנת להשכיל ולהבין מה המוצר שעומד להגיע אלי ומהם יתרונותיו וחסרונותיו הגעתי למסקנה אחת. כל הדיבורים האלה על זיופים גורמים לי כרגע להסס על אמינות ומקוריות הנורות שהזמנתי באיביי.

האם יש דרך לבדוק אם זה זיוף, כאשר סוף-סוף (:-() יגיעו אלי הדיימונדס המיוחלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לפני כשבועיים סט נורות דיימונדס וגם סט נלדים T10 לפנסי חניה.

אחרי שחרשתי והתעייפתי מלקרוא את כל העמודים כאן. על מנת להשכיל ולהבין מה המוצר שעומד להגיע אלי ומהם יתרונותיו וחסרונותיו הגעתי למסקנה אחת. כל הדיבורים האלה על זיופים גורמים לי כרגע להסס על אמינות ומקוריות הנורות שהזמנתי באיביי.

האם יש דרך לבדוק אם זה זיוף, כאשר סוף-סוף (:-() יגיעו אלי הדיימונדס המיוחלים?

אם זה יהיה מזויף אתה תדע לבד.

ציפוי נורה ברמה נמוכה,צבע ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יהיה מזויף אתה תדע לבד.

ציפוי נורה ברמה נמוכה,צבע ועוד.

הדר, תשובה קצת צולעת.

אם יש לך דרך להמליץ לי לוודא את איכות הנורה ומקוריותה אנא המלץ לי אשמח להשתמש בטיפים שלך.

אם אין לך, אל תצפה ממני לקבל ברצינות תשובה כמו ציפוי ברמה נמוכה..

מה אתה מסתכל על הנורה טועם אותה ומחליט אם הציפוי טוב?

וצבע? על איזה צבע אתה מדבר? ועוד.. עוד מה? יש עוד משהו שאני אמור לדעת שתף אותי כי זה הזמן.

ברור שאם תגיע נורה שהציפוי שלה בצבע סגול וכתוב על הנורה "FAKE BULB" אדע שזה זיוף.

אני יוצא מנקודת הנחה כמו שציינו כאן. אריזה כמו מהמפעל. הנורה נראת כמו מהחברה 1/1. אבל עדיין זה זיוף. (כך טענו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בפלאפון התעצלתי לרשום.

לנושא :

גוון - הגוון של הנורות לא יראה לך טוב בעיין,או יחליף צבעים באופן דרסטי עם הזמן.

הציפוי הכחול - יראה פשוט,יתגרד מהנורה בקלות , או יתקפלף.

מחיר - אם שילמת פחות מ 30$/40$ רוב הסיכויים שזה זיוף,מחיר השוק הוא סביבות 50$.

פגם כלשהו - אם הנורה תגיע עם פגם בצבע ,בנורה,בזכוכית .

תוקף שימוש - זה לא משהו בטוח אבל הסיכוי שנורות מזויפות ישרפו יותר מהר מפיליפס מקורי יותר גבוהות אבל זה לא מדד!

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להזמין את המנורות mtec super white ויש לי יונדאי גטס 2006, אני צריך חיבור h4 נכון?

כמה המחיר שלהם צריך ליהיות? מצאתי באיביי ב35$ כולל משלוח זה מחיר הגיוני?

ולאורות חנייה אני צריך t10?

תודה! סהר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,לכל מי שמעוניין לדעת את סוגי הנורה המתאימה לרכבו יוכל לעיין בספר הרכב או להכנס לקישור הזה:

http://www.philips.co.uk/c/car-lamps/14238/cat/

ותמלאו את הסעיפים בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להזמין את המנורות mtec super white ויש לי יונדאי גטס 2006, אני צריך חיבור h4 נכון?

כמה המחיר שלהם צריך ליהיות? מצאתי באיביי ב35$ כולל משלוח זה מחיר הגיוני?

ולאורות חנייה אני צריך t10?

תודה! סהר.

מחיר הגיוני.

עצה: תזמין רק !!! מאתרים בריטיים שאתה לא מקבל זיוף מהם אלא נורה אמיתית.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו , יש איזשהי נורה של אור לבן שאני יילך איתה לצ'מפיון (הרכב שלי הוא סיאט איביזה 2010) או למשרד התחבורה או כל גורם רשמי כלשהו ויאשרו לי את השימוש בה ??

כשאתם טוענים בפורום שזה חוקי ב100% , ושזה עובר טסט ב100% , על מה אתם מתבססים בדיוק .. ?

הקטע הוא , שיעצור אותי שוטר , מה אני יגיד לו שבקארס פורום אמרו לי שזה חוקי ?

אני מת להחליף את הנורה הצהובה המגעילה הזאת , אבל אני יודע שבלי שום אישור וידיעה ששוטר לא יעשה לי כלום , ושזה עובר טסט אני לא אעז לשים .

התקשרתי לסניף צ'מפיון ברעננה , הם כביכול התנערו מאחריות (אמרו לי שזה סיכון ושהם לא יודעים ולא מכירים) אבל אמרו לי לבוא עם הנורות ושהם ירכיבו לי אותם .

לפליקס הבנתי יש פה נציג , אשמח שהוא יגיד לי את דעתו על נורות mtec superwhite עם תקן e13 - האם , כמה ולמה ?

או בין היתר , חברי הפורום שיש להם פתרון יצירתי בשבילי (שהוא לא - אי רכישת הנורה בסופו של דבר) אשמח לשמוע !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הגיוני.

עצה: תזמין רק !!! מאתרים בריטיים שאתה לא מקבל זיוף מהם אלא נורה אמיתית.

תודה, כמו איזה אתרים למשל?

אני דווקא אוהב להזמין מאיביי, נכון שיש שם גם זיופים אבל אם אני שואל את המוכר אם זה מקורי או מזוייף

הוא יגיד לי את האמת ולא ישקר, מניסיון! :)

אם זה מזוייף אז הוא יגיד משו בסיגנון: זה לא מקורי אבל זה בדיוק אותו דבר ועושה את אותה העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קיבלתי את תגובתו של המוכר מאיביי.

הנורות דיימונד ויז'ין שהזמנתי מיוצרות בסין. מה שאומר שהנורה לא גרמנית פיליפס אמיתית.

מה עושים ? עד כמה זה קריטי? האם לבטל ולהחזיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...