Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

PRONELLA תוריד את הנורות היום בדיוק שאלתי על נורות כאלה לבנות - אמרו לי ציפוי שנשאר לשבוע ואז הנורה נשרפת ,חבל על הפנס את רוצה אור כחול תשקיע בקסנון אם אחרי הקנייה של הרכב אין מספיק מרשרשים לקסנון דבר איתי בפרטי אני מכיר מישהו שהייתה לו איביזה 2007 עם קסנון 8K שמוכר אותם .

אחת הסיבות שאני לא מרכיב קסנון היא שוטרים שעצרו אותי כבר יותר מפעם אחת מרגע שקניתי את הרכב :? ומפחד שיורידו לי את הרכב על דבר כזה שטותי .

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש לא צריך קסנון , מערכת לא חוקית ומסנוורת לא עוברת טסט ומפנקת אותך בקנס יפה מצד השוטרים, אותו גוון כחול אתה יכול להשיג בנורות הדאיימונד ויג׳ן קרי דף ראשון של התרד תראה תמונות . קסנון ואולי זו הסיבה העיקרית ששללתי את הדבר הוא הסיפורים שאנשים מספרים לאחר הרכבת הקסנון שזה עשה לה צרות חשמל בכל הרכב. והם הצטערו על הרגע שבכלל התקינו את המערכת ! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בא כהצעה פשוט , חבל שילך לו פנס או נזק כזה או אחר על 40 שקל .

לרכב חדש שיצא מהחברה לא הייתי לוקח סיכון ומרכיב דברים שלא באו באריזה של הרכב מהסיבה הפשוטה שיש אחריות עליו לשנתיים שלא חס וחלילה יקרה משהו לתאורה ולחשמל הרכב בגלל נורה או לא יודע מה .

כמו שאמרת יש מלא סיפורים על קסנון - הבהובים ובלינקרים בנורה , סימן של נורית מקולקלת בלוח שעונים ועוד ועוד .

auto emocion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אנחנו לא המלצנו כאן על נורה ב40 שקל , שפשוט מאוד אתה מקבל עבור מה שאתה משלם קרי נורה סוג ז

הדאימונד וויג'ן עולות 200 שקל , ושוות כל שקל , אורך חיים מטורף לנורה - תראה כמה זמן הן החזיקו פה אצל מגיבים בתרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקסנונים שאתם מדברים עליהם זה קיטים בשני שקל שהולבשו על רכבים שלא מיועדים לכך. זו לא דוגמא לחוויית הקסנון האמיתית.

נניח אנשים היו באמת רוצים להנות מקסנון , היו מייבאים פנס מקורי עם פרוג'קטור פלוס מערכת מקורית קומפלט שמתחברת 1 ל1 לרכב כפי שתוכנן ע"י יצרן הרכב ,כולל כיוון גובה פנסים, שפריצרים וכל המסביב והייתם רואים מה זה תאורה איכותית.

דיימונד ויז'ן זה נחמד, זה יפה, זה גוון תאורה מדליק אבל זה לא קסנון.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעוניינים/מעוניינות אני מוכר נורות MTEC super white 55w

נורות ברמה של פיליפס בגוון של 4350K, תוצרת יפן ולא איזה חיקוי סיני מצופה.

כל סוג מנורה, יש אפשרות גם לנורות חנייה/לדים הכל מתוצרת MTEC

מצורפות תמונות של הנורה על הרכב, שימו לב שצד ימין היא נורת 100W וצד שמאל הוא 55W

(הנורות מורכבות גם על הרכב שלי, מוזמנים לראות)

170 ש"ח לזוג,

יקיר.

mtec2.jpg

mtec6.jpg

MX-5 NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיאמונד ויז'ן הגיעו היום, כבר הספקתי להרכיב אותם על הלאון;

בין הנורות שהוזמנו הן H7, H1 (אור גבוה + נמוך) ונורות חניה שיצאו צהובות קצת מסדרת Blue vision 4000K ויוחלפו בקרוב לנורות לד.

נציין שהודעות ERROR למינהן לא הופיעו וההרכבה של הנורות יחסית פשוטה!

imag0199q.jpg

תמונות שלהן מורכבות יהיו בהמשך 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורפות תמונות של הנורה על הרכב, שימו לב שצד ימין היא נורת 100W וצד שמאל הוא 55W

(הנורות מורכבות גם על הרכב שלי, מוזמנים לראות)

יקיר.

אתה מבין קצת בחשמל? אתה יודע מה נורה של 100W עושה למערכת שבנויה ל55W?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין קצת בעברית?

לפני שאתה תוקף ומחליט שכולם אדיוטים, תקרא טוב רשמתי בתחילת ההודעה בכתב מודגש שהנורה היא 55W

עוצמת האור שהיא פולטת שוות ערך לנורת 100W.

בתמונות שהעליתי ישנן שתי סוגי הנורות שהימנית מביניהן היא 100W שאותה אני לא מוכר והשמאלית היא 55W אותה אני כן מוכר וגם את זה הבהרתי לפני התמונה.

יקיר.

MX-5 NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים;

מורכב על הרכב:

imag0201c.jpg

אור רגיל:

imag0203t.jpg

אור גבוה (דיאמונד ויז'ן):

imag0202o.jpg

תגובות יתקבלו בברכה,

נ.ב.

אורות ערפל מאותו סגנון + נורות חניה לד בדרך, צפו לעדכון :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נראה ככה במצלמה, אבל לא כך במציאות. לא מצאתי דרך לצלם אותו כמו שצריך :roll:

אם נסתכל על הנורה ממול - היא לא מסנוורת ולא מזכירה כחול כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...