Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכיתי במשפט, מה עכשיו?

שימו לב! השרשור הזה בן 4889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היה לי אתמול משפט נגד אדם שפגע לי ברכב

פסק הדין קובע שעליו לשלם לי את סכום הנזק + ריבית והצמדה מיום התביעה ועד התשלום

השופט לא נקב תאריך יעד או משהו כזה

איך גובים כעת את הכסף?

איך מחשבים את הריבית וההצמדה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב:-o

תצלם את פסק הדין וכל הניירת הרלוונטית לתיק, תצרף לזה מכתב התראה שבו אתה דורש את התשלום במלואו עד תאריך מסוים, נגיד תוך 14 ימי עסקים. תשלח את הכל בדואר רשום עם אישור מסירה.

תציין במכתב ההתראה, שאם במידה והוא רוצה לפרוס את זה לתשלומים, אז הוא יישא בריבית והצמדה על הסכו"ם במלואו עד מועד התשלום האחרון.

כמובן שאם אחרי התקופה שציינת במכתב, הוא לא החזיר לך תשובה או לא שילם את מה שמגיע לך, אתה יכול לגשת ללשכת ההוצאה לפועל ולפתוח נגדו בהליכי גבייה.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הסכו"ם? אם כבר - על הסכין (אבטיח).

כאן מדובר בסכום (כסף) ולא בסכו"ם (כלי אוכל).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי חוק פסיקת ריבית המדובר בריבית שנתית בשיעור 4% צמודה למדד.

אני מניח שיש ברשת מחשבונים לחישובי ריבית והצמדה תיעזר בהם.

כשפסק הדין אינו נוקב מועד לתשלום הכוונה היא לתשלום מיידי. אבל, לא ניתן לפנות להוצאה לפועל בטרם חלפו 30 יום ממועד החיוב.

כפי שציינו קודמיי, פנה אליו במכתב דרידת תשלום. לא ישלם תוך 30 יום, פתח נגדו תיק הוצאה לפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוח מכתב שבו יש את הפסק דין, כולל מכתב דרישה לתשלום תוך תקופה של 30 יום.

כמו שציין העו"ד מקודם, פסק הדין שנמצא בידיך הוא לתשלום מיידי.

במקרה והחייב לא שילם את הסכום במלואו תוך 30 יום, יש לך את האפשרות לפתוח נגדו בהליכי הוצאה לפועל.

חשוב לציין את זה במכתב דרישת תשלום.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת מהי הדרך הקלה והפשוטה לחישוב הפרשי ההצמדה, יש מחשבון מצוין באתר הלמ"ס.

אם אתה רוצה לדעת מהי הדרך הארוכה והמעט יותר מסורבלת, אתה מוזמן לשאול ואסביר לך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד תודה

אז איך אני גורם לו לרוץ לשלם הכי מהר שאפשר?

עדיין לא קיבלתי את הפסק דין בדואר אבל ברגע שאקבל איך עלי לפעול?

להתקשר לנתבע? לשלוח מכתב?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מקווה שתקבל את הכסף מהר, אבל אם החייב לא רוצה לשלם גם אם תפתח תיק בהוצאה הטיפול יכול להמשך הרבה זמן ( העו"ד שענה לך בשרשור הזה יודע את זה טוב מאוד)

בקשר לשאלה איך להודיע לו, יכול להיות שהנתבע יקבל עותק מפסק הדין ואם לא תיצור איתו קשר בעדינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.eca.gov.il/index2.php?id=53&lang=HEB

תקרא שם את המדריך לזוכה, ואת המדריך לחייב.

בכל מקרה, את הפסק דין קיבלת בלי התייצבות שלו?, הוא הגיש כתב הגנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D300

איני עוסק בהליכי הוצל"פ ולכן איני יודע מהו משך הליכי ההוצאה לפועל לגביית פסק דין .

לפותח השירשור - דאג לשלוח את פסק הדין לנתבע (החייב) בצירוף מכתב שלך הדורש תשלום מיידי. בכל מקרה דאג למשלוח בדואר רשום עם אישור מסירה כדי לוודא שהנתבע קיבל את דרישתך.

הנתבע לא שילם למרות שקיבל את דרישת התשלום שלך אין לך ברירה אלא לפנות להוצאה לפועל זו הדרך החוקית היחידה לאלץ חייב לשלם וגם אם לא מדובר בהליך הכי מהיר בעולם עדיין זהו הליך דיי יעיל ולפעמים מפתיע לטובה ביעילותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...