Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תלמדו מהבן דוד הבא איך באמת צריך להחנות.

זבל עופות אורגני.

דרעק איבן דרעק זה. :evil:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי היום לא חניתי בחניה הקבועה שלי:

מדובר על קומה 3-, הקומה נטושה כמעט לגמרי ואין שום סיבה בעולם להידחף ככה (יש אפילו חניות יותר קרובות שהיו פנויות).

באסה שעכשיו צריך לחפש חניה קבועה חדשה ובטוחה יותר.

אם זה לא מובן מהתמונה - הסיריון חונה על הרמפה של העגלת תינוקות\כיסא גלגלים.

20141014_133357.jpg

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני שונא את אלה שבחניון ריק חייבים לחנות דווקא ליד מישהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד מהשכנים שלי החליט לעשות הסבה מקצועית ולהיות גזלן ולצורך כך קנה עגלה נגררת.

הכל טוב ויפה רק שעכשיו אחרי 3 שבועות שהעגלה היתה זרוקה בחנית הבניין והפריעה לרכבים, השכן המתחשב הוציא את העגלה לרחוב והחנה אותה בחניה הציבורית.

זה מאוד נחמד אבל הוא החליט שהוא צריך גם את החניה הבאה אחריה על מנת שיוכל לרתום את העגלה לרכב מתי שהוא רוצה. אז מה עושים? שמים חפצים בחניה על מנת שאף אחד לא יחנה בה:

קראוון.jpg

היום כבר יצרתי קשר עם הפיקוח העירוני על מנת שיפסיקו את העבירה ודיברתי עם השוטר בניידת השיטור העירוני שהבטיח לי שיטפל בנושא באופן אישי.

זה מדהים איך השכן הזה בכל פעם שאני חושב שהוא שבר את השיא של עצמו, מצליח להדהים אותי כל פעם מחדש בחוסר ההתחשבות הטוטאלי שלו בסביבה אבל לא נורא, גם ברזל אחרי שמכים בו מספיק פעמים מתיישר. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני תומוך במה שהוא עושה, אבל יש לי שאלה בתמימות מוחלטת:

מה היית מציע לו לעשות? יש מקום קרוב שבו הוא יכול 'לאחסן' את העגלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...