Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוצאים במאבק נגד עליית מחירי הדלק!! [עודכן תאריך הפגנה]

wolf107
שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קליפת מח,

קארזפורום הוא פורום רכב ולכן במידה ואתה מעוניין לפתח את הנושא, פתח שרשור באוף טופיק (כל עוד אתה לא נגרר לפוליטיקה שגם שם אסורה).

בכל מקרה, אני אזרוק לך נושא לפתיחת השרשור, תבדוק את תקציב המשרד המטפל בכל אותם "טפילים" ותגלה שאין להם שום משקל על תקציב המדינה ובטח ובטח על השרותים הגרועים שהמשרדים האחרים נותנים תוך הזרמת כספי התקציב לכל מקום אפשרי חוץ מאשר רווחת הציבור.

איזה תגובה "יפה וחכמה". גם כן הניסוח הוא משהו משהו. מה לעשות. הייתי צריך לדעת מראש שגם מפה אי אפשר לסנן את הישראלי המכוער. זה ברור שאם הוא בכל מקום הוא גם יצליח להסתנן לפה.

ועכשיו לנושא, נכון זה פורום רכבים ולא פורום התבכיינות ולמרות זאת אנשים כן מרגישים צורך להתבכיין ולהתלונן. אבל מצד שני רכבים מונעים על ידי דלק ולכן תרצה או לא תרצה מחיר הדלק כן קשור לנושא וכן קשור לפורום. באותה מידה שאנשים מרגישים צורך לבכות ולהתבכיין על מחירי הדלק ועל כמה שחרא לחיות במדינה הזאת אני מרגיש חובה להסביר להם (אומנם לצערי ללא הצלחה ולכן אני לא ממש מתאמץ כאן ממש בנושא) מדוע הדלק עולה כמו שהוא עולה ושלכל מטבע יש שני צדדים.

אני מאוד מצטער לגלות שנימוס זה הצד החלש שלך. גם אם אתה חושב שמישהו טועה יש צורות יותר מכובדות לחלוק על דעותיו של מישהו אחר.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ב-28.2 בשעה 00:00 עולים מחירי הדלק ב28 אגורות לליטר בנזין 95,

ואנחנו בתור קהילת הרכב מהגדולות בארץ אם לא הכי,

מדוע אנחנו שותקים?,אנחנו צריכים לעשות משהו,כי רק מפה

נקים את המאבק ולא מהפייסבוק,כי מה שנולד בפייסבוק שמה גם מת.

רעיונות,ויוזמה למטרה יתקבלו בברכה

אם זה הפגנה,שלטים על המכוניות או כל דבר אחר.:idea:

אביקו דגן

JDM its my life,Subaru b3 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי מזל שתדלקתי הרגע מיכל מלא תדלקתי 2 דקות לפני 12 :lol: בתעריף של 6.90, נוח לתדלק מיכל מלא בפחות מ300 ש''ח.

בכל אופן, למה מעלים שוב 28 אג' אם לפני שבועיים הורידו את זה ב28 אג'? אין הרבה שכל שם למעלה אה?

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל להתחיל להבריח דלק מארה"ב. או שזה רעיון יותר מטופש מהאנשים שם למעלה שמנהלים לנו את ההוצאות המוגזמות האלה?

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע. ואני חשבתי לרגע קט שלעליית מחיר הנפט הגולמי אין שום קשר לכל הבלאגן שהלך במצריים, בבחריין, טוניסייה ובכלל עם כל הבלאגן שהולך עכשיו בלוב, בתימן וגם מתחילות ניצוצות בערב הסעודית. מה גם בכלל שהעולם חושש שכל המזרח התיכון על פצצת זמן מתקתקת אז חשבתי לרגע שלכל זה לא תהיה השפעה כלל וכלל. לרגע חשבתי שאלה שקובעים את מחיר הנפט הגולמי "יחליקו" את כל הסיפור עם לוב.

אז מה אם האמרקאים מזיזים אוניות וכוחות לאזור לוב. אז מה אם נאט"ו חושבים לתקוף גם כן. זה לא אמור לגרום למחיר חבית בשוק החופשי לעלות נכון? וואלק קדאפי הזה, כל הקטע של ההפגנות הקטנות האלה במדינה שלו מה זה לא מתאים לנו עכשיו. ניחא שהשומרות ראש הבלונדיניות ברחו לו ולכן גם האגו נפגע לו אבל רבאק למה לפגוע בתפוקת הנפט? למה לקלקל לכולם את השימחה? אם אתה לא מבסוט אז זאת אומרת שגם אנחנו אמורים להיות בבאסה?

אז קדימה, גם אני אצטרף למשמיצים וכי למה לנסות להרביץ קצת היגיון? גם ככה אף אחד לא מקשיב.

לפי דעתי זוהי אשמתה של הממשלה:evil: הנוכחית בכל הבלאגן. נראה לי שראש הממשלה בתיאום עם כמה מוסדות ביטחון תיאמו בלאגן קטנטן בלוב על מנת שבכל זאת הם יוכלו לגבות את ה 30 אגורות שהאוצר:twisted: ממש חושק בהם זה די הרבה זמן.

לא ככה? מה דעתכם? כל המהפיכה הזו בלוב תוכננה מראש על ידי ממשלת ישראל. :wink:

הנה סתם, עוד משהו לקרוא על קרטל המדינות המפיקות נפט (אופ"ק) אשר דואגות מן הסתם שתפוקת הנפט לא תעלה בצורה משמעותית בכדי שמחיר הנפט הגולמי חס וחלילה לא יפול לתחתית.

http://en.wikipedia.org/wiki/OPEC

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליפת מח,

קארזפורום הוא פורום רכב ולכן במידה ואתה מעוניין לפתח את הנושא, פתח שרשור באוף טופיק (כל עוד אתה לא נגרר לפוליטיקה שגם שם אסורה).

איזה תגובה "יפה וחכמה". גם כן הניסוח הוא משהו משהו. מה לעשות. הייתי צריך לדעת מראש שגם מפה אי אפשר לסנן את הישראלי המכוער. זה ברור שאם הוא בכל מקום הוא גם יצליח להסתנן לפה.....אני מאוד מצטער לגלות שנימוס זה הצד החלש שלך. גם אם אתה חושב שמישהו טועה יש צורות יותר מכובדות לחלוק על דעותיו של מישהו אחר.

תגיד לי, אתה התחלקת על הקליפת מח שלך?:shock:

מה לא מנומס במה שכתבתי לך?

מה פה בכלל קשור הישראלי המכוער?

או שאתה מצליף באופן אוטומטי כי לא נותנים לך לכתוב "מה שבראש שלך".

עכשיו לעניין, אכן פורום רכב, אכן ניתן לדבר על דלק אבל כשאתה מפמפם כל הזמן את האג'נדה הגזענית שלך על טפילים שחיים על חשבון החברה (ולא מעניין אותי אם אתה מתכוון לערבים או חרדים), פה אני בא ועושה לעניין סוף.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הבן אדם פשוט לא יודע מה פירוש הכינוי שלו ובגלל שתרגמת את הכינוי שלו לעברית אז הוא חשב שאתה יורד עליו :-P

או שאולי אני טועה והיום אנשים נהיו רגישים כמו בטלנובלות... אנערף:?

בעוד כשנה אחד החברים בפורום ישלח קישור לנושא הזה ויגידו שאז חיינו טוב עם דלק במחיר 7.30 לליטר. :cry:

אם אני לא טועה כבר עשו את זה, העלו בשרשור קישור לכתבה לפני כמה שנים שהדלק עלה 5 שקל ואמרו אז שצריך להתקומם ולצאת לרחובות :-)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, דוגמא קטנה לכל הולכי השבי אחרי תקציב הבטחון, תראו איך מתנהלת מערכת בזבזנית

כזו, וכמובן שעל חשבוננו. אם זה היה קורה בחברה פרטית, הבנאדם שהחליט על ביצוע מהלך כזה

היה עף על טיל.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000627191

ולמי שרוצה תמצות:

מחדל ענק בצה"ל: איך ירדו חצי מיליארד שקל לטמיון?

00-6641223-28.jpgconvert_author.gifאתר חדשות ערוץ 2

כך, בניגוד לכל ההמלצות, החליט הצבא להעביר את צי הרכב שלו לליסינג ■

החלטה אחת שגויה - וחצי מיליארד שקלים מכספי משלם המיסים יורדים לטימיון.

למרות המלצות מבוססות נגד המהלך, החליטו בצה"ל להעביר את צי הרכב שלהם לחברות ליסינג,

ובכך בזבזו כספים אדירים שלטענת סגן הרמטכ"ל - מנעו מימון של פרויקט רגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושרי עד כמה שזה עצוב אני חייב להגיד לך שאני לא מופתע, וזאת משתי סיבות:

1. הצבא סובל מתסמונת NMMS - Not My Money Syndrome. ממש לא אכפת שם לאף אחד אם זורקים את הכסף שלנו לפח.

2. באופן קונקרטי בקשר לבחירה לעבור לליסינג - הרי זה היה ברור. חברות הליסינג צריכות להרוויח ממשהו. ממה הן מרוויחות? ממספרים גדולים. הן קונות הרבה רכבים ולכן מקבלות עליהם הנחה, עושות הרבה טיפולים ולכן מקבלות הנחה גם עליהם, גם על חלפים כמובן וכן הלאה על כל דבר אפשרי בחייו של רכב. חלק (נניח...) מהחסכון הזה מגולגל לצרכן, אבל לא כולו, ומכאן חברת הליסינג מרוויחה. עכשיו, חברת היי-טק שצריכה 20 רכבים, יכולה לעשות את השיקול הכלכלי ולהבין שכנראה לא שווה לה לקנות את הרכבים (כי לא תתקבל עליהם נחה גדולה), ולהחזיק צוות של אנשים שיתחזק אותם ברמת השירות שמקבלים מחברת ליסינג (רכב חילופי וכן הלאה). הצבא, לעומת זאת, משתמש בהמון רכבים ולכן אין שום סיבה שהוא לא ירוויח בעצמו באותן המקומות שחברות הליסינג מרוויחות - גם הצבא יכול לקנות רכבים וחלפים בהנחות, ולחסוך אפילו יותר מחברת ליסינג על טיפולים מכיוון שאת חלקם אפשר לעשות (והיו עושים) בתוך הצבא עצמו. הצבא פשוט בחר לזרוק חצי מיליארד שקלים לפח כדי לחסוך לכמה נגדים קצת כאבר ראש. כאילו הם לא קיבלו מספיק כסף על כלום עוד לפני זה. בקיצור, הסכום עצמו הוא אסטרונומי ומקומם, אבל עצם זה שהמעבר גרר הפסד עצום היה צריך להיות ברור מזמן לכל בר דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה שמתי את הקישור, לכל אותם שחושבים שאנחנו "מדינה מוקפת אוייבים" ואסור לגעת

בתקציב הבטחון, ואין מה לעשות, אין מה לקצץ וכד'.

אני חושב שאפשר לקצץ שם מליארדים, וגם כתבתי את זה איפשהו בשרשור הזה, אבל היו כאלה שישר

קפצו ואמרו שאיך אני אומר דבר כזה, ואין לי מושג כמה הצבא מתייעל ומקצץ...:roflmao:

וד"א, אני בטוח שלא חסרים עוד משרדי ממשלה ורשויות שאפשר לחתוך שם בתקציבים עוד כמה מליארדים

טובים.

אבל איך אומרים, למה לנו? אם יש פראיירים שימשיכו לשלם מסים ועוד יגידו תודה, אז למה לא?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אושרי, אם רוצים להדגים כמה כל התירוצים שנתונים לנו בסגנון "מדינה מוקפת אויבים" ו"כמה השגנו ב - 60 שנה" הם שטויות במיץ עגבניות, כל מה שצריך לעשות זה להסתכל על מדינה אחת קטנה וחסרת חשיבות בשם דרום קוריאה. מדינה שהתחילה את ההתפתחות שלה אחרינו, מנקודת פתיחה גרועה בהרבה, ומתמודדת עם איום ביטחוני גדול בהרבה משלנו. וראו איזה פלא, שם מסתדרים מצויין עם ממשלה שמספר השרים בה נע (טוב, גם שם יש פוליטיקה) בין מספר חד ספרתי גבוה לבין מספר דו ספרתי נמוך. מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפגנה שהייתה אתמול בחיפה. התמונות שלא תראו בטלוויזיה.

מעניין שהתקשורת כל הזמן שואלת למה הציבור לא יוצא לרחובות, וכשהוא יוצא היא לא מסקרת את האירועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה התחלקת על הקליפת מח שלך?:shock:

מה לא מנומס במה שכתבתי לך?

מה פה בכלל קשור הישראלי המכוער?

או שאתה מצליף באופן אוטומטי כי לא נותנים לך לכתוב "מה שבראש שלך".

עכשיו לעניין, אכן פורום רכב, אכן ניתן לדבר על דלק אבל כשאתה מפמפם כל הזמן את האג'נדה הגזענית שלך על טפילים שחיים על חשבון החברה (ולא מעניין אותי אם אתה מתכוון לערבים או חרדים), פה אני בא ועושה לעניין סוף.

אני מתנצל, לא הבנתי אותך לרגע בקטע של קליפת מח.

בקשר לנושא השני, כמו שכולם כאן מתלוננים על ביזבוזים במשרד ממשלתי כזה או אחר או בגוף ממשלתי כזה או אחר לדוגמא צה"ל. לי מפריע שישנם אנשים וגם מגזרים שמקבלים כסף שלא מגיע להם. אותו כסף אגב, אחד הדרכים שהמדינה גובה אותו היא באמצעות מחיר הדלק איך שהוא. תרצה או לא תרצה מגזרים אלה הם בומרנג שחוזר אלינו באמצעות מחיר הדלק.

ההפגנה שהייתה אתמול בחיפה. התמונות שלא תראו בטלוויזיה.

מעניין שהתקשורת כל הזמן שואלת למה הציבור לא יוצא לרחובות, וכשהוא יוצא היא לא מסקרת את האירועים.

איזה פאדיחה, רודי גוליאני, לשעבר ראש עריית ניו יורק היה בכנס הזה ובטח שאל את עצמו מה לכול הרוחות המפגינים האלה רוצים.

לגבי כל השאר שמתלוננים על כך שצה"ל לא חסכן וכל זה. היום קראתי ידיעה מעניינת שהאזרח מר משה קצב החליט בטוב ליבו לוותר על כל הזכויות שמגיעות לו בתור נשיא לשעבר. אולי מישהו יכול להסביר לי למה עם כל הכבוד מגיעה לנשיא לשעבר לישכה מאויישת, רכב מהודר משוריין ועוד כהנה וכהנה הטבות מדהימות? נשיא צריך להיות בשביל העם ואחד מהעם. אם לאנשים אין ממש מה לאכול הוא לא צריך לחיות בחיי פאר. אגב, קצב עדיין ימשיך לקבל את הפנסייה שלו בסך 40 ומשהו פלוס אלף שח לחודש. אם אני לא טועה, בזמנו רשמו שהמקרה של קצב "חסך" למדינת ישראל בערך מיליון שקל לשנה. גם זה כסף לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...