Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוצאים במאבק נגד עליית מחירי הדלק!! [עודכן תאריך הפגנה]

wolf107
שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש עוד גופים וסוגי מחאות מהפגנות שהתחלנו להשתמש בהם. מחר הולך להיות משהו גדול בהמשך למה שהיה בחמישי שעבר.

אני שולח לך הודעה פרטית.

מה הולך להיות מחר? אפשר קצת פרטים?

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ציפי לבני ...כמובן.:twisted:

ואני ניסיתי לזכור אם הייתה איזו יונה בשלט של השמאל הלאומי, המפלגה הסוציואמו, או החולצה הכחולה והיא עולה.

אכן זו היתה הכוונה.

מחר לא יום טוב אם אתם מתכוונים להפגין בערב, כי כל העיניים יהיו נשואות בערב להיכל נוקיה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום מספר קבוצות מב"ש ועד נהריה הפגינו בצמתים ועסקו בעיקר בהסברה.

יום שלישי 17:00 הפגנה מול מרכז הקונגרסים בחיפה. שטייניץ מופיע שם בכנס ואנחנו אחריו.

יום חמישי 18:00 התנועה בגוש דן תעצר לחלוטין. התנועה תעצר בכל הצירים החשובים בארץ בכפוף למספר האנשים שיחליטו סוף סוף לצאת מהבית ולדרוש לחיות בארץ בכבוד מבלי להרגיש שגונבים אותם מכל עבר.

השעון מתקתק ובקרוב מאוד מחיר הדלק יזנק שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עד היום לא מבין את הקטע של אנשים. מצד אחד רוצים זכויות ושירותים לאזרח ומצד שני בוכים כאשר המדינה גובה כסף על מנת לספק את אותן זכויות ושירותים אשר היא מעניקה לאזרחיה ותושביה. מה אתם רוצים משר האוצר בדיוק? כמו לכל אחד בצורת יחיד למדינה עצמה יש חובות וחשבונות לשלם. המס על הדלק הוא אחד מהצורות שבה המדינה מגייסת כסף לתשלום עבור החשבונות שלה. רוצים מחירי דלק "שפויים"? תתחילו לוותר על זכויות מסויימות. נהפוך הוא, אני לא מתרעם על מחיר הדלק כמו שאני מתעצבן לאן "נשפף" הכסף. מצידי שהדלק יעלה ל 9 שח לליטר אם זה ישפר פלאים את המחסור החמור ברופאים ואחיות ושאר תומכי רפואה, אם זה יגדיל את מספר המיטות בבתי החולים, אם זה יגדיל את מספר המחלקות, אם זה יגדיל את כמות הציוד הרפואי כמו MRI וכיוצא באלה, אם זה יגדיל את מספר המורים, אם זה יצמצם את מספר התלמידים בכיתות, אם זה ישפר את מצב מערכת החינוך וכיוצא בזה. ישנם מגזרים מסויימים בארץ שלנו (זה יותר ממגזר אחד) שפשוט ממש מוצצים אחוז ניכר מהתקציב. באנגלייה למשל שהיא מדינה גדולה מאיתנו מהרבה 25 אחוזים מהכסף שהמדינה צוברת מגביית מיסים הולך לתשלומי רווחה וקיצבאות כל שהם. שורה תחתונה, רוצים מחיר סופר זול על בנזין וסולר כמו באמריקה? וותרו על הזכויות והשירותים שהמדינה מעניקה. אם לא אז לא להתפלא. המדינה צריכה כסף להמון דברים. כסף עדיין לא גדל על העצים. ביום שאלוהים יצהיר שהוא שומר עלינו כבבת עיניו אז אולי יהיה זה אפשרי לקצץ גם בתקציב הביטחון. עד אז אנחנו צריכים כל קליע וכל פגז שגם הם מן הסתם עולים כסף.

יש עוד הרבה לכתוב בנידון אך אני אפסיק כאן שחס וחלילה לא יאשימו אותי בגזענות.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה צריכה כסף להמון דברים. כסף עדיין לא גדל על העצים.

דווקא כן גדל על העצים,וקוראים לעצים האלה - עמישראל_אמא_של_הפראייר :lol:

לממשלה יש טונות של כסף מיותר,רק שהוא לא ממש מיותר כרגע,פשוט מבוזבז באופן בלתי אחראי על המון דברים (מספר שרים מ וגזם,שרים בלי תיק,עם תיק,כל מיני לשכות מיותרות,משכורות מנופחות,והרשימה ממשיכה עד אין סוף)

תאמין לי שאם הם היו מחושבים,משלמים בעצמם על כל הדברים שמקבלים בחינם (דלק לדוגמא) - אזי לא היה צריך להעלות שום דבר,פשוט בגלל שיהיה להם יותר כסף ממה שהם חושבים.

אבל בישראל כמו בישראל כבר אמרו כשהיינו במדבר - נעשה ונשמע! (ז'תומרת,קודם נבזוז את העם מכספו,נבזבז בלי סוף,ובסוף נשמע את תחינותיו ואולי נקצץ כמה אגורות איפשהו,תוך כדי הבטחה עצמית שזה יחזור אלינו מספר ימים אחרי :evil:)

איך אמר ז'וז'ו חלסטרע - ותחשבו על זה ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין נוסחת קסם להורדת מחיר הדלק באופן משמעותי. כל הוזלה באשר תהיה, תתבטא באגורות/עשרות אגרות.

מה שכתב Cerebral Cortex הוא נכון.

בואו נניח שהבנזין יעלה 5 שקלים, אבל בריאות תהיה רק במסגרת ביטוחים פרטיים - כלומר מי שרוצה ביטוח בריאות ישלם כל חודש באופן פרטי כמה אלפי שקלים.

הבריאות הציבורית תסתכם ברפואה בסיסית ביותר במסגרת רופא משפחה/ילדים וטיפולי חירום.

בארה"ב חיים כ-310 מליון אזרחים. סד"כ הצבא לרבות מילואים, עומד על כ-1.1 מליון חיילים.

בישראל יש כ-7 מליון תושבים. סד"כ הצבא לרבות מילואים, נאמד בכ-650,000 חיילים.

אנחנו פי 44 יותר קטנים מארה"ב אבל עם צבא הגדול יחסית פי 25 מצבא ארה"ב.

הוצאות הביטחון שלנו גדולות הרבה יותר מאשר בארה"ב - מאיפה יבוא הכסף, אם לא ממיסים ?

גם אם נקצץ כל שיכבת שומן ומותרות במערכת הביטחון, עדיין היחסיות תשאר גדולה עשרות מונים ובהתאמה התקציב שניזון רק מכ-7 מליון תושבים ולא מ-310,000 מליון.

אי אפשר לפתור את בעיית מחיר הדלק במנותק מכל המערכת הכלכלית חברתית.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עד היום לא מבין את הקטע של אנשים. מצד אחד רוצים זכויות ושירותים לאזרח ומצד שני בוכים כאשר המדינה גובה כסף על מנת לספק את אותן זכויות ושירותים אשר היא מעניקה לאזרחיה ותושביה. מה אתם רוצים משר האוצר בדיוק? כמו לכל אחד בצורת יחיד למדינה עצמה יש חובות וחשבונות לשלם. המס על הדלק הוא אחד מהצורות שבה המדינה מגייסת כסף לתשלום עבור החשבונות שלה. רוצים מחירי דלק "שפויים"? תתחילו לוותר על זכויות מסויימות. נהפוך הוא, אני לא מתרעם על מחיר הדלק כמו שאני מתעצבן לאן "נשפף" הכסף. מצידי שהדלק יעלה ל 9 שח לליטר אם זה ישפר פלאים את המחסור החמור ברופאים ואחיות ושאר תומכי רפואה, אם זה יגדיל את מספר המיטות בבתי החולים, אם זה יגדיל את מספר המחלקות, אם זה יגדיל את כמות הציוד הרפואי כמו MRI וכיוצא באלה, אם זה יגדיל את מספר המורים, אם זה יצמצם את מספר התלמידים בכיתות, אם זה ישפר את מצב מערכת החינוך וכיוצא בזה. ישנם מגזרים מסויימים בארץ שלנו (זה יותר ממגזר אחד) שפשוט ממש מוצצים אחוז ניכר מהתקציב. באנגלייה למשל שהיא מדינה גדולה מאיתנו מהרבה 25 אחוזים מהכסף שהמדינה צוברת מגביית מיסים הולך לתשלומי רווחה וקיצבאות כל שהם. שורה תחתונה, רוצים מחיר סופר זול על בנזין וסולר כמו באמריקה? וותרו על הזכויות והשירותים שהמדינה מעניקה. אם לא אז לא להתפלא. המדינה צריכה כסף להמון דברים. כסף עדיין לא גדל על העצים. ביום שאלוהים יצהיר שהוא שומר עלינו כבבת עיניו אז אולי יהיה זה אפשרי לקצץ גם בתקציב הביטחון. עד אז אנחנו צריכים כל קליע וכל פגז שגם הם מן הסתם עולים כסף.

ובכל זאת, רמת השירותים גרועה יחסית למדינות אירופה למשל, וזאת כאשר המיסים גבוהים יותר מאשר באותן מדינות אירופה..

הכיצד? שאלה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אתה ישן? אתה יודע כמה כסף חוץ מהמשכורת של ה120 אוכלי חינם לישכה, קשר עם הבוחר, עוזרים, רכבים, טיסות במחלקה ראשונה, ביגוד, ושאר ביזבוזי כספי העם. רק מזה תקצץ תראה כמה ישאר לך!

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל זאת, רמת השירותים גרועה יחסית למדינות אירופה למשל, וזאת כאשר המיסים גבוהים יותר מאשר באותן מדינות אירופה..

הכיצד? שאלה טובה.

יש צדק בדברייך. ישראל שלמרות שהיא נכללת באירגון הנחשק OECD נמצאת במקום נמוך מאוד באירגון. לעומת זאת, ישראל מובילה עם אחוזי הילודה באירגון הזה. הבנת את הפואנטה? מצטער, לא יכול לפרש יותר מזה פן יאשימו אותי בגזענות.

תגיד לי אתה ישן? אתה יודע כמה כסף חוץ מהמשכורת של ה120 אוכלי חינם לישכה, קשר עם הבוחר, עוזרים, רכבים, טיסות במחלקה ראשונה, ביגוד, ושאר ביזבוזי כספי העם. רק מזה תקצץ תראה כמה ישאר לך!

כמו שאמרתי, לא מעצבן אותי מחיר הדלק כמו שמעצבן אותי לאן שהוא נשפך. הטיעונים שהבאת הם נכונים. לעומת זאת יש עוד כל מיני פרזיטים ואוכלי חינם שמוצצים כסף. פוליטיקה זה דבר מושחט ומגעיל. שמים שר פה ושר שם ללא צורך רק בכדי לסגור עיסקה של תמיכה של מפלגה כזו או אחרת בשביל אנטרסים מסויימים. אני אתן לך שאלה שאולי אתה תוכל לענות לי. למה הרב עובדייה יוסף הסכים לפתע לתוכנית הגיורים הצבאיים למרות שזה הביא עליו ביקורת משאר הזרמים הדתיים?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי כל פעם מחדש הלוקשים שאנשים מוכנים לאכול מהממשלות לדורותיהן.

זה בדר"כ מתבטא ב: " אנחנו מדינה מוקפת אוייבים " .

אז לכל אלה שאומרים שאין כסף:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3509088,00.html

ותקציב חברי הכנסת לסעיף " קשר עם הציבור":

http://www.knesset.gov.il/mk/heb/mkexpenses_list.asp

התכוונתם כנראה שלחזירות השלטונית אין בושה.

הממשלה הנוכחית גבתה בשנת 2010 עודפי מיסוי בסה"כ 12.3 מילארד שקל. האוצר לא שאל

איש ולא נערכה הצבעה מה לעשות עם אותם עודפים. האם הכספים הופנו לרווחה, לאחיות, לעובדים הסוציאליים, לתחבורה הציבורית?

התשובה היא לא.

המשללה הנוכחית גבתה עודף מיסוי בינואר האחרון בלבד בסה"כ 4.3 מילארד שקל.

כשיש מצב חירום כגון מלחמה או אסון טבע לאומי, הממשלה יכולה להתחיל לגבות מיסים נוספים, לבקש הלוואות ומענקים או לעשות מלוה ציבורי כמו שעשתה במלחמת שלום הגליל.

הממשלה הנוכחית הצביעה נגד הורדת המע"מ על המים. מעניין מתי יגבו מיסים על שאיפת אוויר.

הממשלה הנוכחית הצביעה נגד הורדת שכר הבכירים בשירות הציבוי. יודעים למה? כי זה חלק משיטת השקשוקה הישראלית.

חבר כנסת שפועל בתקופת כהונתו עבור מגזר עיסקי מסויים, מוצא עצמו אח"כ בתור אזרח מין המניין כשותף עסקי עם אותן חברות.

זה חלק מהתועבה הנקראת הון - שלטון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה אתה חושב שאתה חי אבל כנראה שלא פה, לא משנה כמה מיסים יגבו עדיין הכסף לא ילך לכל המקומות שתיארת פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שלא ילך למקומות האלה שציינתי. כולנו יודעים לאן הוא הולך. בוא ונגיד שמי שלא עובד מבחירה מרצון ולא בגלל שהגורל התאכזר אליו לא צריך לקבל שקל אחד עלוב. כנ"ל כל אזרח ישראלי ולא משנה מאיזה לאום או דת שבקושי יכול להאכיל את עצמו אבל משום מה מחליט לעשות ילדים ללא הפסקה. עצוב שזה ככה. אבל לשם הכסף הולך וזוהי אחת הסיבות מדוע קורעים את האנשים במדינה הזאת במיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליפת מח,

קארזפורום הוא פורום רכב ולכן במידה ואתה מעוניין לפתח את הנושא, פתח שרשור באוף טופיק (כל עוד אתה לא נגרר לפוליטיקה שגם שם אסורה).

בכל מקרה, אני אזרוק לך נושא לפתיחת השרשור, תבדוק את תקציב המשרד המטפל בכל אותם "טפילים" ותגלה שאין להם שום משקל על תקציב המדינה ובטח ובטח על השרותים הגרועים שהמשרדים האחרים נותנים תוך הזרמת כספי התקציב לכל מקום אפשרי חוץ מאשר רווחת הציבור.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, רק כדי שתהיו בעניינים:

המחירים לא צפויים לעלות בסוף החודש, אלא האמירו באישון ליל!

עלייה של 27 אג' מוחקת למעשה (ושמה ללעג ולקלס) את הירידה האחרונה של 24 אג'.

מישהו יודע מה מחיר ליטר בנזין לצרכן ברשות?

הוטעיתי ונמצאתי מטעה!

העלייה הרשמית תכנס לתוקף רק מחר בחצות. נראה כי רק חברת סדש פינקה אותנו עם עליית מחירים מוקדמת.

כוסנם סדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכורת לאלה שנמאס להם לקטר בבית ומוכנים לצאת לפעולה.

יום שלישי 17:00 הפגנה מול מרכז הקונגרסים בחיפה. שטייניץ מופיע שם בכנס ואנחנו אחריו.

יום חמישי 18:00 התנועה בגוש דן תעצר לחלוטין. התנועה תעצר בכל הצירים החשובים בארץ בכפוף למספר האנשים שיחליטו סוף סוף לצאת מהבית ולדרוש לחיות בארץ בכבוד מבלי להרגיש שגונבים אותם מכל עבר.

השעון מתקתק ובקרוב מאוד מחיר הדלק יזנק שוב.

אגב, מחיר הנפט לא עלה בגלל מחסור, אלא בגלל ספקולציות בורסאיות. לכן, מי שחושב ש 10 שקלים ויותר לליטר זה מדע בדיוני, שיחשוב שוב. אז נכון שלממשלה אין השפעה על מחיר חבית נפט, אבל כשאצלנו מחיר הדלק מורכב מ 60% מיסים, יש לממשלה השפעה ועוד איך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...