Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יוצאים במאבק נגד עליית מחירי הדלק!! [עודכן תאריך הפגנה]

wolf107
שימו לב! השרשור הזה בן 4639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז עם חלק ממה שאתה אומר אני מסכים איתך.

אבל בחייאת המסים על הדלק זה טירוף.

למדינה יש ארגזים של כספים מתחת לשטיחים, זה שיש שחיתות זה משהו אחד וזה שיש ח*א של ממשלה זה מוסיף בעניין.

ואף אחד לא אמר שצריך להסכים לכל מה שהסטודנטים אומרים, אני גם בדרך להיות סטודנט, לכל אחד מהצדדים יש טענות נכונות ולא נכונות, לא אומר שצריך להסכים לכולם.

אבל ברצינות, הקטע ההזוי הזה עם הדלק זה כבר לא הגיוני, לא הגיוני שבמדינות אחרות גלון = 4 ליטר או יותר נכון 3.78 אם להיות קטנוני, עולה 2 דולר שפה בארץ 2 דולר עולה לך ליטר. אין הצדק לזה לא משנה מה יהיה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז עם חלק ממה שאתה אומר אני מסכים איתך.

אבל בחייאת המסים על הדלק זה טירוף.

למדינה יש ארגזים של כספים מתחת לשטיחים, זה שיש שחיתות זה משהו אחד וזה שיש ח*א של ממשלה זה מוסיף בעניין.

ואף אחד לא אמר שצריך להסכים לכל מה שהסטודנטים אומרים, אני גם בדרך להיות סטודנט, לכל אחד מהצדדים יש טענות נכונות ולא נכונות, לא אומר שצריך להסכים לכולם.

אבל ברצינות, הקטע ההזוי הזה עם הדלק זה כבר לא הגיוני, לא הגיוני שבמדינות אחרות גלון = 4 ליטר או יותר נכון 3.78 אם להיות קטנוני, עולה 2 דולר שפה בארץ 2 דולר עולה לך ליטר. אין הצדק לזה לא משנה מה יהיה.

קודם כל תוציא מהמשוואה מדינות עולם שלישי או מדינות מוסלמיות ספקיות נפט שבהן הדלק עולה פרוטות. אפילו באמריקה הגדולה הדלק כבר ממזמו חצה את גבול ה $3.50. לגלון. ישנן מדינות "יקרות" כמו ניו יורק, קליפורנייה, וושינגטון, סיאטל ואחרות שהדלק הגיע כבר ל$3.80 ומעלה. השיאנית היא וושנגטון הבירה, לא המדינה אלא הבירה וושינגטון די סי עם ממוצע של מעל ל $4.20 לגלון. אז כבר מה שאתה אומר לגבי 2 דולר לגלון כבר מזמן לא ריאלי. אלא אם כן אתה מדבר על וונצואלה, קולומביה שהן ספקיות נפט וגם מדינות מוסלמיות שבהן הבנזין זול אבל לא הייתי הולך בחיים לגור שם אפילו בחינם.

הנה, תראה בעצמך.

http://gasbuddy.com/GB_Price_List.aspx

מה לעשות, ישראל היא מדינת רווחה ויש את אלה שדופקים את המערכת טוב טוב. תגיד, זכור לך המקרה של גואל רצון בן הבליעל עם 32 הנשים שלו ו 89 ילדים. נחש מי משלם על כולם? נכון מאוד, אתה, אני וכל האנשים הנורמלים שיודעים שלגדל ילדים עולה כסף ולכן עושים מקסימום 3 ילדים וגם זה בספק. רק תעשה חשבון כמה כסף המדינה שילמה לו ועדיין משלמת בצורת קיצבאות והנחות שונות כל חודש.

חסר אנשים בישראל שמולידים 12 ילדים ומעלה? לרב בשכונה שלי יש 12 ילדים ממה שאני יודע לאחרונה, אולי כבר יותר מאז שפגשתי בו לאחרונה. חסר אנשים באום אל פאחם למשל עם 18 ילדים מ 3 נשים? ואנשים עוד רוצים שישראל תהפוך למדינת סופר רווחה ותשלם גם על הפעוטנים. וואי איזו חגיגה תהיה.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%95%D7%90%D7%9C_%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7%9F

עוד דבר. ישראל כפי שאתה יודע שייכת לארגון העולמי הנחשק OECD

- Organisation for Economic Co-operation and Development

נחש מה? מתוך כל המדינות שבאירגון, ישראל היא מספר אחת אני מדגיש מספר אחת עם ממוצע הלידות לאישה. זה מעל ל 30 שנים שישראל היא מספר אחת עם ממוצע ילדים גבוה פר משפחה. כמובן שבמצריים עם 80 פלוס מיליון תושבים יש לכל משפחה יותר ילדים מאשר ישראל אבל מצריים לא משתייכת לאירגון ובכלל אין מה להשוות את איכות החיים בין מצרים לבין ישראל כי הן שונות כמו שמיים וארץ. כלומר, תקח משפחה בנורווגיה שנחשבת למדינה עם איכות החיים הגבוהה ביותר לבין ישראל ותגלה שבישראל יש פר משפחה יותר ילדים מאשר נוורווגיה. נכון לשנת 2009 מדינת ישראל היא המובילה ביותר עם ממוצע הילודה הגבוה ביותר פר משפחה בכל המדינות השייכות לאירגון. אם אינני טועה ישנן 41 מדינות. כמובן שלא כל משפחה בישראל היא בעלת 6 ילדים ומעלה יש כאלה עם יותר ויש עם פחות. לכן זה נקרא ממוצע. כאשר יש לך משפחה עם יותר ילדים ממה שהיא מסוגלת לכלכל הנטל נופל על המדינה ועל שאר האזרחים. מה לעשות? אתה גר במדינת רווחה לא? כאשר השכן שלך עם 6 ילדים או אפילו יותר לא יכול לגדל אותם המדינה משתתפת וזה אומר שגם אתה וגם אני מן הסתם עוזרים.

ואנשים עוד עושים הפגנות כי הם רוצים מדינת עוד יותר רווחה. חס וחלילה רק זה היה חסר לנו.

בשנת 1970 מכסיקו הייתה מס אחת עם ממוצע הילדים הגבוה ביותר של 7 ילדים פר משפחה כאשר בישראל הממוצע עמד על 4. בשנת 2009 ישראל הפכה למדינה מס אחת עם הממוצע של 3 ילדים פר משפחה כאשר מקסיקו ירדה אל מתחת ל 2.

נכון לשנת 2009, ישראל היא המדינה עם ממוצע הילדים הגבוה ביותר פר משפחה באירגון. אז אם ישנם בישראל אנשים שעושים ילדים מעל ליוכלתם אז תעשו את החשבון לבד. הייתי רושם לך עוד משהו אבל יורידו עלי כאן כאפות חבל על הזמן.

משהו לגבי אחוזי התרומה למדינה לבין המגזרים השונים.

את הנתונים אתה תמצא כאן בקובץ הרישמי של האירגון. (תן לו כמה שניות לרדת למחשב).

http://www.oecd.org/dataoecd/51/1/42293894.xls

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינת ישראל מחייבת את האזרח ב:

1. מיסוי כבד מאוד על דלק.

2. מכס גבוהה על מכוניות ועל מוצרי חשמל.

3. מס הכנסה מעל הממוצע

4. 5% היטוח לאומי

5. 5% מס בריאות

6. ארנונה

7. אגרות על טלוויזיה (מושחתת וכושלת), רכב, והמון אגרות והיטלים הקשורים לבנייה.

8. מסים בלתי מוצדקים שהאחיזה בהם נגד החלטות בית משפט היא יריקה בפני העם, מיסוי על הוצאות נסיעה לעבודה, ומיסוי של הוצאות טיפול בילדים אצל נשים עובדות.

מדינת ישראל בנוסף היא המדינה עם הנתח הכי גדול מעוגת הסיוע הצבאי האמריקאי.

מדינת ישראל מצליחה לתת חזרה:

1. תחבורה ציבורית על הפנים, זמן הנסיעה בתח"צ בבין עירוני יחסית לרכב (עם פקקים גדולים) נע בין כפול למשולש.

2. חינוך לקוי והרוב מעדיף חינוך פרטי (אני מכיר בעיקר במגזר הערבי אבל לעמיתיי היהודים לא חסר תלונות), וכמובן הכרה בחינוך הפרטי (הזול דווקא) לצורכי מס אין.

3. חוסר פיקוח על מוצרי יסוד באותו הזמן שמוצרים אלה מוגנים נגד ייבוא.

4. דיור יקר ללא כל פרופורציה למדינות אחרות ולאיכות הדיור שמקבלים.

5. אכיפת חוק זוועתית, שלשום נרצח קונה בשוק של נצרת בגלל שהיה נוכח בזמן שמשפחה רצתה להשתלט על שוק סיטונאי (פרוטקצ"ן) ממשפחה אחרת וריססה את השוק, סוחרים משלמים דמי חסות בנצרת וחיפה במוקדים הכי מרכזיים שיש לעבריינים שכל אחד מכיר, צעירים (תמיד, אבל תמיד תוצר של מערכת החינוך הממשלתית) מתפרעים ומפריעים לתושבים, מנגנון הוצאה לפועל וענישה ש-מ-ע-ו-ד-ד אי-תשלום וגניבה.

6.מערכת בריאות סבירה, אבל שמתחילה לחרוק ובצדק בטענות לשכר נמוך.

למה כל זה?

כי באום אלפאחם יש מישהו עם 18 ילדים וכי ממוצע הילודה של ישראל גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה שמעליי,

נכון מדינת ישראל מחייבת את אזרחיה בתשלום מיסים. מה אתה מצפה? שהמדינה תתקיים ללא מיסים? מזל שלא הזכרת שיש כאן מע"מ...

מה זה מס הכנסה גבוה מהממוצע? על איזה ממוצע אתה מדבר?

ממליץ לך לבצע בדיקה לגבי גובה המיסוי במדינות כמו מדינות סקנדינביה, גרמניה וכו' ואז לחזור עם מסקנות לגבי גובה המיסים בארץ.

סתם משהו פיקנטי, ביטוח בריאות בגרמניה עולה כ-400 יורו בחודש, ויש גם ב-500.

בכל אופן, אמנם יש אמת בדברים שכתבת אלא שאתה מציג את טענותייך באופן מגמתי ומתעלם מהתמונה הגדולה, לדעתי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה שמעליי,

ברור שכל מדינה צריכה מיסים, לכן בבחינת מיסוי בוחנים גם תמורה, זה מה שכתבתי מנסה להראות.

ממוצע היה ביחס למדינות אחרות לפי כתבות שהיו בגלל המחאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.themarker.com/markets/1.234579

http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.vanleer.org.il%2Feconsoc%2Fppt%2Fhazak.pps&rct=j&q=%D7%A0%D7%98%D7%9C%20%D7%94%D7%9E%D7%A1%20%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%20%D7%99%D7%97%D7%A1%D7%99%D7%AA%20%D7%9C%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%94&ei=ZwxQTvWlMafP4QTUsPD1Cg&usg=AFQjCNH96RxCRnN1UsI4H6BRil6xBFuLfw&sig2=4HMR_biKnpTCAwKjIxE0Ig&cad=rja

זאת כתבה ומצגת (מני רבות) על השוואות של נטל המס, על פניו נראה דומה, עד שמגיעים לרמות השירותים שמקבלים בתמורה (חינוך, תח"צ, דיור, פנסיה (רוב המדינות האלה הפנסיה מובנית ולא לפי הפרשות)).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שהמדינה כבר תפסיק לשלם על ילדים? מה אכפת לי עם איזה חרדי או ערבי מביא איזה 10-20 ילדים. זו בעיה שלו, שהוא יכלכל את הילדים שלו וידאג להם לכסף ושישלח את הילדים לעבוד. שלא ישלמו עבור אף ילד מעל 3 ילדים. שיעשו חוק רק על ה3 ילדים הראשונים סיבסוד מינימלי- על כל השאר לא תקבל אגורה, הבאת עוד ילד תכלכל אותו בעצמך...

וזה גם יפתור את הבעיה של הדמוגרפיה, הרי בקצב הזה אנחנו גם ככה הולכים לאבדון ויהיה פה רוב מוסלמי בעתיד..

I never thought it could happen, but love hit me like an elephant and I was thrown into a jungle of dreams.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינת ישראל מחייבת את האזרח ב:

1. מיסוי כבד מאוד על דלק.

2. מכס גבוהה על מכוניות ועל מוצרי חשמל.

3. מס הכנסה מעל הממוצע

4. 5% היטוח לאומי

5. 5% מס בריאות

6. ארנונה

7. אגרות על טלוויזיה (מושחתת וכושלת), רכב, והמון אגרות והיטלים הקשורים לבנייה.

8. מסים בלתי מוצדקים שהאחיזה בהם נגד החלטות בית משפט היא יריקה בפני העם, מיסוי על הוצאות נסיעה לעבודה, ומיסוי של הוצאות טיפול בילדים אצל נשים עובדות.

מדינת ישראל בנוסף היא המדינה עם הנתח הכי גדול מעוגת הסיוע הצבאי האמריקאי.

מדינת ישראל מצליחה לתת חזרה:

1. תחבורה ציבורית על הפנים, זמן הנסיעה בתח"צ בבין עירוני יחסית לרכב (עם פקקים גדולים) נע בין כפול למשולש.

2. חינוך לקוי והרוב מעדיף חינוך פרטי (אני מכיר בעיקר במגזר הערבי אבל לעמיתיי היהודים לא חסר תלונות), וכמובן הכרה בחינוך הפרטי (הזול דווקא) לצורכי מס אין.

3. חוסר פיקוח על מוצרי יסוד באותו הזמן שמוצרים אלה מוגנים נגד ייבוא.

4. דיור יקר ללא כל פרופורציה למדינות אחרות ולאיכות הדיור שמקבלים.

5. אכיפת חוק זוועתית, שלשום נרצח קונה בשוק של נצרת בגלל שהיה נוכח בזמן שמשפחה רצתה להשתלט על שוק סיטונאי (פרוטקצ"ן) ממשפחה אחרת וריססה את השוק, סוחרים משלמים דמי חסות בנצרת וחיפה במוקדים הכי מרכזיים שיש לעבריינים שכל אחד מכיר, צעירים (תמיד, אבל תמיד תוצר של מערכת החינוך הממשלתית) מתפרעים ומפריעים לתושבים, מנגנון הוצאה לפועל וענישה ש-מ-ע-ו-ד-ד אי-תשלום וגניבה.

6.מערכת בריאות סבירה, אבל שמתחילה לחרוק ובצדק בטענות לשכר נמוך.

למה כל זה?

כי באום אלפאחם יש מישהו עם 18 ילדים וכי ממוצע הילודה של ישראל גבוהה.

בעניין נצרת. כאשר המשטרה נכנסת ומחרימה נשקים ומבצעת מעצרים אז קמים יפיי הנפש שטוענים שמתנכלים למגזר הערבי.

כאשר לא נכנסים, קמים אנשים כמוך ומתלוננים שאין אכיפה. הייתי אומר לך מה דעתי בנושא אבל אסור לי כאן.

בקשר למנגנון הבריאות אני מסכים איתך בהחלט, אבל מה לעשות ככה זה שהמדינה מספקת שירותי בריאות לאנשים שבקושי משלמים את המינמום. ישנם מגזרים במדינה שבעצם לא רק שלא שמשלמים בקושי את המינימום שבמינמום, אלא המדינה עוד מוציאה כסף מהכיס שלה כלומר מהכיס שלי ושלך בכדי לשלם עליהם.

מצטער חבר, כשאתה רוצה מדינה שבה שרים "כל ישראל חברים, זה לזה זה לזה". אז זהו הפירוש של זה. אתה משלם בעבור אנשים שאין להם לשלם אם בין שהם גרים באום אל פאחם או בבני ברק ואתה יודע על איזה מגזרים אני מדבר.

מתוך כל המדינות בעולם שאיכות החיים שלהם יותר גבוהה מישראל וישנן רק 14 כאלה. כולם חוץ מארה"ב גובים את מחיר הדלק הגובה ביותר.

עוד דבר, מבין כל המדינות שעוקפות את מדינת ישראל באיכות החיים שלהן וישנן רק 14 כאלה, כולן ללא יוצא מן הכלל עושים פחות ילדים מאשר בישראל. כנראה שאנשים ממזמן הבינו את הקשר בין לעשות ילדים לבין כמות הכסף שיש לך ואיכות החיים. כולם גם עוקפות פי שניים, פי שלוש ואפילו פי 50 בכמות האזרחים שלהם.

אז מה אתה מצפה? שיש לך 8 מיליון אזרחים בישראל ורק חלק מסויים ממנו משלם מיסים אז ככה המדינה שלנו נראית.

הייתי ממשיך וחופר לך אבל נראה לי שנמאס כבר. מה אני כבר יודע? כולה חייתי בחו"ל 10 שנים מחיי.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שהמדינה כבר תפסיק לשלם על ילדים? מה אכפת לי עם איזה חרדי או ערבי מביא איזה 10-20 ילדים. זו בעיה שלו, שהוא יכלכל את הילדים שלו וידאג להם לכסף ושישלח את הילדים לעבוד. שלא ישלמו עבור אף ילד מעל 3 ילדים. שיעשו חוק רק על ה3 ילדים הראשונים סיבסוד מינימלי- על כל השאר לא תקבל אגורה, הבאת עוד ילד תכלכל אותו בעצמך...

וזה גם יפתור את הבעיה של הדמוגרפיה, הרי בקצב הזה אנחנו גם ככה הולכים לאבדון ויהיה פה רוב מוסלמי בעתיד..

זה העניין, שקם ראש ממשלה שאכן עשה ועושה זאת וגם מקצץ את התמיכה לאימהות חד הוריות, להבדיל אלפי הבדלות מנשים מסכנות שהבעלים החלאות אדם שלהם לא משלמים מזונות או עושים כל מיני קונצים יש את אלה שמשום מה עושות ילדים ומגדלות אותן בגפן ללא בן או בת זוג שיתמוך או שתתמוך ויביאו משכורת שנייה אז בא ראש ממשלה ומקצץ את הקיצבאות השונות ואז קמים פתאום כל מיני אזרחים ועושים הפגנות באוהלים. אופפס, זה מה שבעצם עושים היום. לא רק זה, אחת מדרישות המפגינים היא שהמדינה תשלם על הפעוטונים כלומר אליעזר מבני ברק או אחמד מאום אל פאחם יקבלו סיבסוד מלא על הפעוטונים בחסות מדינת ישראל. וואלה יופי. מדינת ישראל צריכה אולי לחלק קונדומים ואמצעי מניעה אחרים אבל בטח שלא לשלם על פועטנים ולעודד אנשים לעשות ילדים חופשי כאילו אין מחר. ניחא, היית אומר לי שמהתינוקות הללו יגדלו אזרחים שומרי חוק ומשלמי מיסים הייתי אומר ניחא. אבל כמה אזרחים שתורמים לחוזקה המדיני, הכלכלי והצבאי יוצאים או ייצאו מבני ברק, אום אל פאחם ועוד הרבה אחרים? כלומר, המדינה משקיעה באנשים שספק אם אי פעם יחזירו את ההשקעה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב של עכשיו עם ירי הרקטות בדרום,לא חושב שאף מחאה על משהו תעזור.ולכו תדעו אולי גל המחאות האלה יהיה כבר שכיח.:roll:

גם בתקשורת כבר כמעט לא מדברים על זה,מקווה שאנחנו עם שלא נותן לאף דבר להשכיח ושילך עם המחאה עד הסוף ויעמוד על שלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב של עכשיו עם ירי הרקטות בדרום,לא חושב שאף מחאה על משהו תעזור.ולכו תדעו אולי גל המחאות האלה יהיה כבר שכיח.:roll:

אם כבר מדברים, כל טיל יירוט של כיפת ברזל עולה 50,000 דולר. כמעט מחיר של מרצדס E 350 בארה"ב לפני מיסים.

http://www.mbusa.com/mercedes/vehicles/class/class-E/bodystyle-SDN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין נצרת. כאשר המשטרה נכנסת ומחרימה נשקים ומבצעת מעצרים אז קמים יפיי הנפש שטוענים שמתנכלים למגזר הערבי.

כאשר לא נכנסים, קמים אנשים כמוך ומתלוננים שאין אכיפה. הייתי אומר לך מה דעתי בנושא אבל אסור לי כאן.

לא נכון בכלל, כבר שנים יש תנועות מקומיות להעלמת נשק ואכיפת חוק מוגברת. אנשי דת ומנהיגים איימו להחרים חתונות שיורים בהם.

הרבה עצומות הוחתמו נצרת לחזק את האכיפה, אבל לא השתנה הרבה, ההיפך הפשע הופך לאלים יותר ודרישות דמי החסות הולכות וגוברות, כנראה שגם מפיונרים סובלים מיוקר מחיה.

בקשר למנגנון הבריאות אני מסכים איתך בהחלט, אבל מה לעשות ככה זה שהמדינה מספקת שירותי בריאות לאנשים שבקושי משלמים את המינמום. ישנם מגזרים במדינה שבעצם לא רק שלא שמשלמים בקושי את המינימום שבמינמום, אלא המדינה עוד מוציאה כסף מהכיס שלה כלומר מהכיס שלי ושלך בכדי לשלם עליהם.

נטל המס בישראל מאוד גבוהה, אין סיבה שלא יהיה כסף למערכת הבריאות תראה את הכתבות שהבאתי, אם אתה ממסה כמו מדינת רווחה קיצונית, תשרת כמו מדינת רווחה.

מצטער חבר, כשאתה רוצה מדינה שבה שרים "כל ישראל חברים, זה לזה זה לזה". אז זהו הפירוש של זה. אתה משלם בעבור אנשים שאין להם לשלם אם בין שהם גרים באום אל פאחם או בבני ברק ואתה יודע על איזה מגזרים אני מדבר.

מתוך כל המדינות בעולם שאיכות החיים שלהם יותר גבוהה מישראל וישנן רק 14 כאלה. כולם חוץ מארה"ב גובים את מחיר הדלק הגובה ביותר.

מחיר הדלק הוא רק חלק מה"גרנד סכים", אם הדיור היה סביר אנשים לא היו מחפשים את השקל הליטר דלק או השקל במחיר הקוטג", ה10K במחיר הרכב או ה 2 שקלים עמלה בבנק.

רוב שכבת הגיל שלי שמוכרים לי היו שייכות למשפחות שהיו להן בין 3 ל 5 ילדים, רוב האמהות לא עבדו, אף אחד מהם לא הושיט יד לביטוח לאומי, רובם המוחלט למדו בחינוך פרטי, רובם המוחלט היו שייכים למעמד הביניים. אם החרדים והבדואים הם בעיה, תגביל אותם, בדיוק בגלל זה כמעט העלימו את קצבת הילדים.

עוד דבר, מבין כל המדינות שעוקפות את מדינת ישראל באיכות החיים שלהן וישנן רק 14 כאלה, כולן ללא יוצא מן הכלל עושים פחות ילדים מאשר בישראל. כנראה שאנשים ממזמן הבינו את הקשר בין לעשות ילדים לבין כמות הכסף שיש לך ואיכות החיים. כולם גם עוקפות פי שניים, פי שלוש ואפילו פי 50 בכמות האזרחים שלהם.

אז מה אתה מצפה? שיש לך 8 מיליון אזרחים בישראל ורק חלק מסויים ממנו משלם מיסים אז ככה המדינה שלנו נראית.

הייתי ממשיך וחופר לך אבל נראה לי שנמאס כבר. מה אני כבר יודע? כולה חייתי בחו"ל 10 שנים מחיי.

אתה משווה את יכולת התמרון של פיל וחתול ומאשים את חרטום הפיל בנחיתות שלו.

1. ילודה היא עומס צרכני, אבל היא גם מנוע צמיחה, לכל מטבע יש שני צדדים, באירופה החליפו ילודה בהגירה.

2. הרוב משלם מיסים והרבה, ילדים הם לא הסיבה לאוזלת יד של משטרה, לחגיגת רווחים לא הגיונית של קרטלים מפוקחים (בנקים וביטוח), לגניבה של מס על הסעות ומעונות לילדים, למערכות שמנות ולא יעילות כמו רכבת ישראל ,רשות השידור ומשטרת ישראל.

3. יש כסף, צריך לדעת ממי לקחת, צריך לדעת איך לחלק, וצריך כשמלחקים לנהל נכון.

4. אתה לא היחיד שחי בחו"ל.

אתה פוטר מערכת כושלת בטיעון חלש, ילודה היא לא הסיבה לחוסר הפרופורציה של גובה המס למה מקבלים בעדו, המערכת צריכה להתחיל תהליך של הבראה, לציבור נמאס לשלם עוד ועוד מיסים לשרת מודלים לא יעילים שלא משרתים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...