Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות מדהימות לחובבי המוטוריקה!

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסגווי בדרך לארץ וימכר במחיר סימלי של 25Kש"ח.

פרטים על המכשיר מעיתון "הארץ" -

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=107192&contrassID=2&subContrassID=18&sbSubContrassID=0

סגווי - Segway

Segway-1.jpg

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בכלל מודע לבפנוכו של המוצר?

למה סתם לזרוק משפטים כמו "לא שווה, איזה הגזמה, מה זה, קופסא על גלגלים?"

הטכנולוגיה פה ברמה גבוהה ויש שימוש במחשבים, סוללות, ג'ירוסקופים, ומכל דבר יש מספר יחידות...

בהתחשב בנתונים הטכניים שלו (מבחינת ה"חומרה" שלו)... זה בכלל לא רע...

גם מרצדס עולה פי 3-4 מרכב רגיל... למה? בגלל הטכנולוגיה שבפנים בעיקר... הקדמה היא מה שעושה הבדל עצום...

תחשבו טוב טוב לפני התפרצות סתם על משהו שנשמע יקר קצת, אבל בת'כלס, לא כל כך יקר בהתחשב ב"מוח" שלו...

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון כ"כ דבילי אני כבר רואה בדיוק את מי זה ישמש, מה שבטוח קשה לי להאמין שמבוגרים בעלי רישיון יעדיפו לקנות ב-25k כזה דבר ולא אוטו, ב-25 ניתן לרכוש אחלה אוטו....ולגבי אחזקה ,אז משלמים אין מה לעשות לפחות אפשר להגיע למקומות יותר מרוחקים עם כל המשפחה.

ההמצאה טובה רק למגרשי גולף בקיסרייה ובעלי אחוזות ששטחם עשרות דונמים טובים...

בכל אופן אני בדעה שעד שהם לא יירדו קצת מהעץ שלא ייצפו למכירות מרחיקות לכת (כמובן יהיה את ה2-3 פריירים שייקנו) :lol:

בואו נצא מנקודת הנחה שאני איש עסקים שמתגורר בר"ג ואני עובד בת"א (לצורך העיניין בן יהודה)...בימי קיץ/חורף אני צריך לעשות עם הדבר המטופש הזה נסיעה על 20 קמ"ש בעוד שכולי בנתיים מתמלא מים מלכלך את החליפה, או מצד שני מגיע שכולי ספוג בזעה עקב השרב הכבד, באופנוע עוד אפשר לסבול את זה כי יש הרבה יותר רוח ומגיעים תוך זמן קצר יותר...

(מה שאמרתי מתייחס למקרה שבמידה יאשרו את הכלי על מדרכות וכד'...)

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מישהו נוסע על כזה ליד הבית שלי.

זה נראה ממש מצחיק, כאילו הוא יצא מאיזה סרט.

כנראה הוא קשור איכשהו ליבואן או לבחינת המוצר כי לא נראה לי שמישהו יקנה דבר כזה במחיר שכזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטכנולוגיה פה ברמה גבוהה ויש שימוש במחשבים, סוללות, ג'ירוסקופים, ומכל דבר יש מספר יחידות...

גם מרצדס עולה פי 3-4 מרכב רגיל... למה? בגלל הטכנולוגיה שבפנים בעיקר... הקדמה היא מה שעושה הבדל עצום...

תחשבו טוב טוב לפני התפרצות סתם על משהו שנשמע יקר קצת, אבל בת'כלס, לא כל כך יקר בהתחשב ב"מוח" שלו...

אל תשחק אותה , אהבת כי זה BMW אה... :wink:

:lol:

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עוזר לי "המוח" שלו... הדבר הזה נוסע על 25 קמ"ש...

אין בו יותר מידי שימוש.. הרי אף אחד לא ילך לעבודה עם זה... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...