Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העירייה רוצים פרוטקשן, מה עושים?

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא מכתב אצלי ברחוב (אולי לכל השכונה לא יודע) מטעם העירייה שיש מגיפה בעצי האורן בסביבה ולכן הם מרססים את עצי האורן ברחובות (אולי עץ אחד בכל השכונה), ומי שיש לו בחצר עץ כזה ורוצה שהם ירססו אותו, צריך לשלם 118 שקלים לכל עץ, ומי שלא ירסס (דרכם או באופן עצמאי), יקבל קנס!

ואני שואל, האם זה חוקי לעשות כזה דבר?

או שאני אשלם להם ריסוס, או שאני אשלם לגנן, או שאני אשלם קנס. למה אני מחוייב לשלם ריסוס? הם הרי מגדירים את זה בתור מפגע, זה לא באחריותם לטפל במפגע כמו שקורה בהדברת מזיקים?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצר שלך המפגע הוא שלך ולכן אתה מחוייב לסלקו בין עם על ידם (בתשלום) ובין אם באופן פרטי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש מזיקים, הם כן באים לטפל בזה, למה זה לא המפגע שלי? כמו שהמזיקים עוברים מבית לבית, גם המחלת עצים הזאת עוברת.

אולי הם ממציאים מחלה כדי להוציא כספים? הרי ברחובות פה מסביב אין עצי אורן אלא רק בחצרות.

מה ימנע מהם מחר להחליט שכל עץ כזה או אחר נגוע ושאני צריך לטפל בו?

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מזיקים הם יטפלו בהם ברחוב. בחצר הבנין הועד יפזר את הרעל על חשבונו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העירייה / מועצה לא יכולה לקחת אחריות ולרסס עצים שנמצאים בשטח פרטי (חצר הבניין או חצר פרטית )

אבל היא כן יכולה לחייב אותך לרסס נגד מזיק בצמחייה שנמצאת על השטח שלך

זה בידיוק כמו שאם מתפוצץ צינור , העירייה לא מחליפה את אותו צינור אלא אם הוא ברחוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשות מקומית רשאית לחייב בעל בית לנקות את חצרו או למשל לעקור צמחיה שעלולה לגרום להתרבות מזיקים / נחשים וכו'.

לא תבצע לבד, יבוצע על ידי הרשות ותחוייב בתשלום.

גדר חיה שפולשת לשטח המדרכה למשל ,אתה גם מחוייב לקצץ עד לגבול השטח שלך ובגובה שעד ל 2.5 מטר.

מול עיני שתי דרישות כאלה אחת מעירית תל אביב אחת מעירית עפולה בירת העמק.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי עץ כזה בכלל ככה שלי אין מה לרסס, פשוט מטריד אותי שהם באים בדרישה שכזאת.

לרסס לבד זה בעיה, איך מרססים עץ בן 30 בגודל של בית? מעבר לזה ציינו שכל עץ שרוסס יקבל סימן כחול (כנראה ירססו קצת כחול על העץ) כדי לדעת שהעץ רוסס, ומה מונע מאדם זה או אחר סתם לצבוע את העץ ולהגיד שריסס?

השיטה הזאת שלהם מטופשת כמו כל הדרך הזאת שלהם מול התושבים. הכל עקום

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שכל בעל עץ אורן ישמח ל"חסן" את העץ נגד תוואי תהלוכת האורן בכדי להבטיח את עצמו שלא יפגע מכך.

אתה לא באמת רוצה להפגע מזה.

לא מרססים - קודחים חור בגזע בשיפוע כלפי מטה: ממלאים את החור עם נוזל החיסון (או החיסול) וסותמים את החור מלמעלה.

העץ שותה את החומר וכך הורג את הזחלים שמייצרים את הבעיה.

העיריה מציעה שירות. המחיר נראה לי סביר מאוד. קצת קשה לי להאמין שבעל מקצוע יבוא במיוחד אלייכם רק בשביל סכום פעוט שכזה.

כל זחל מכיל מעל חצי מליון שערות. השערות האלה מתפזרות ברוח. מגע של שערה בגוף גורם לצריבה ולסוג של "דלקת". במיוחד זה לא נעים כשזה בא במגע עם העיניים או דרכי הנשימה.

הטיפול באדם שנפגע, הוא בעזרת תרופות על בסיס אנטיהיסטמינים, קורטיקוסטרואידים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט מאוד מידע בויקי - למי שלא יודע כלום, גם המעט מוסיף.

בכתבה כאן יש יותר מידע חיוני מאשר בויקי.

עוד מידע יובא בהמשך (אם לא יעבור הזמן).

זה נראה לי משלים את המידע.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...